Перейти до змісту

вкрали телефон


Sasha Boss_210

Рекомендовані повідомлення

повертав 2 телефони - від грошей відмовлявся.

Повертав over 9000 телефонів (в основному iphone 6, galaxy s 6) - від грошей відмовлявся. Тепер маю проблему, німбом постійно за стелю в квартирі чіпляюсь (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

повертав 2 телефони - від грошей відмовлявся.

Повертав over 9000 телефонів (в основному iphone 6, galaxy s 6) - від грошей відмовлявся. Тепер маю проблему, німбом постійно за стелю в квартирі чіпляюсь (((

acb0f52980c60214cc1ffc29b6043eef.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні з необачності загубила телефон. Хлопець, який його знайшов в юридичному корпусі СНУ після обіду, подзвонив моїй мамі, лишив телефон на кафедрі, викладач з кафедри передав моїй колезі і зараз телефон в мене. Навіть не знаю, як йому подякувати, бо дзвонив він з мого телефону і контакти на кафедрі навряд чи лишив, хоча в понеділок спробую його знайти. Так от, я теж планувала йому подякувати, скинувши гривень 20-50 на телефон і взагалі просто подзвонити і сказати "дуже дякую". Геть не розумію отих 10 % від вартості чи взагалі суму подяки.

На мій погляд, все в цьому світі повертається назад - і добро, яке ти робиш людям, і зло. На днях переді мною небагатий з вигляду хлопець загубив 300 грн. Він так поспішав, що навіть не почув з першого разу, як я його кличу. І в мене навіть в думках не було привласнити його гроші. Тим більше, щоб він мені "подякував", давши пару гривень. За логікою деяких форумчан йому треба було дати 30 грн.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мій погляд, все в цьому світі повертається назад - і добро, яке ти робиш людям, і зло. На днях переді мною небагатий з вигляду хлопець загубив 300 грн. Він так поспішав, що навіть не почув з першого разу, як я його кличу. І в мене навіть в думках не було привласнити його гроші. Тим більше, щоб він мені "подякував", давши пару гривень. За логікою деяких форумчан йому треба було дати 30 грн.?

В світі царують "ринкові відносини", а про людяність всі забули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За логікою деяких форумчан йому треба було дати 30 грн.?

Обов'язково. Німб - це така штука, яка росте дуже швидко! Ще кілька таких випадків, і доведеться витрачатись на перефарбування подряпаної стелі )))

А на рахунок того, що все в світі повертається, не слід забувати, якими справами викладена дорога до пекла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s, ну так в чому проблема, треба було сказати: "нема за що" і відмовитись від тих нещасних 20 гривень.

Мене ось ця ваша фраза вбила

треба було пройти мимо. хай би валявся далі.

Взагалі цікавить, з якими намірами і думками ви брали до рук цей телефон? Ви тоді сподівалися на винагороду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок того, що все в світі повертається, не слід забувати, якими справами викладена дорога до пекла.

а ви впевнені, що ПРАВИЛЬНО розумієте прихований зміст цієї фрази ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви впевнені, що ПРАВИЛЬНО розумієте прихований зміст цієї фрази ?

Ну я не настільки "просвєтльонний", але думаю це щось з розряду "не всі йогурти однаково корисні" )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я не настільки "просвєтльонний", але думаю це щось з розряду "не всі йогурти однаково корисні" )

як я це розумію, це кожна людина в душі запевняє себе, що робить хорошу справу, й не важливо заради кого, головне себе запевнити, хоча для нормальних оточуючих це є зло, от тому й кажуть, що *благими намерениями* (заради світлого майбутнього, зади своїх дітей, тощо) *дорога в ад вимощєна* й створюются всі звірства, вбивства, хабарництва та крадіжки. Ти про чому тут ваш попередній пост, коли людина віддала телефон, вона ВЖЕ зробила добру справу, незалежно від того, отримала нагороду за це чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я не настільки "просвєтльонний", але думаю це щось з розряду "не всі йогурти однаково корисні" )

Ти про чому тут ваш попередній пост, коли людина віддала телефон, вона ВЖЕ зробила добру справу, незалежно від того, отримала нагороду за це чи ні

Ну, наприклад, є на борді один користувач (з числа борців за вільний обіг канабісу :) ), який рік-два-три тому оповідав свою історію знайденого телефона і спроби його повернення. Дуже повчальна історія, якраз про те, куди привели його "добрі наміри".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я недавно топав собы по справах і передо мною в чувака з кишені випало 10грн... догнав і віддав. Пацан дякував хвилин 5, бо то були останні його гроші на маршрутку... Кожному своє... Роби добро і кидай в воду... Колись вспливе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, наприклад, є на борді один користувач (з числа борців за вільний обіг канабісу :) ), який рік-два-три тому оповідав свою історію знайденого телефона і спроби його повернення. Дуже повчальна історія, якраз про те, куди привели його "добрі наміри".

так в нього ДІЙСНО були добрі наміри, причому тут цей вираз ? От якби він той телефон замість того, щоб повернути - продав за пів ціни родичу, мол добро родичу зробив, дешево продав, то тоді б мав зміст цей вираз, а так, ЗОВСІМ *не в ту стєпь*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так в нього ДІЙСНО були добрі наміри, причому тут цей вираз ?

Він мав добрі наміри і "потрапив до пекла". Дійсно, причому тут цей вираз ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так в нього ДІЙСНО були добрі наміри, причому тут цей вираз ?

Він мав добрі наміри і "потрапив до пекла". Дійсно, причому тут цей вираз ?

нда, спробую ще раз, останній. пояснити. Людина , яка ПРИКРИВАЮЧИСЬ добрими намірами, НАСПРАВДІ робить ЗЛО, от до того й має відношення той вираз. А до цього випадку може підійти хіба що: *Ни одно доброе дело не останется безнаказанным*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда, спробую ще раз, останній. пояснити. Людина , яка ПРИКРИВАЮЧИСЬ добрими намірами, НАСПРАВДІ робить ЗЛО, от до того й має відношення той вираз. А до цього випадку може підійти хіба що: *Ни одно доброе дело не останется безнаказанным*

На або *хотів як краще, а вийшло як завжди* )))

Спеціально пошукав англо/німецькомовну версію цього виразу на вікіпедії. Там ось не все так однозначно, бо "маскування поганих справ добрими намірами" ЛИШЕ один з варіантів тлумачень цього виразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда, спробую ще раз, останній. пояснити. Людина , яка ПРИКРИВАЮЧИСЬ добрими намірами, НАСПРАВДІ робить ЗЛО, от до того й має відношення той вираз. А до цього випадку може підійти хіба що: *Ни одно доброе дело не останется безнаказанным*

На або *хотів як краще, а вийшло як завжди* )))

Спеціально пошукав англо/німецькомовну версію цього виразу на вікіпедії. Там ось не все так однозначно, бо "маскування поганих справ добрими намірами" ЛИШЕ один з варіантів тлумачень цього виразу.

це саме ПРОСТЕ тлумачення, поверхневе, я його написав, щоб хоч якось було зрозуміло, про що йдется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні з необачності загубила телефон. Хлопець, який його знайшов

в юридичному корпусі СНУ після обіду, подзвонив моїй мамі, лишив телефон на кафедрі, викладач з кафедри передав моїй колезі і зараз телефон в мене. Навіть не знаю, як йому подякувати, бо дзвонив він з мого телефону і контакти на кафедрі навряд чи лишив, хоча в понеділок спробую його знайти. Так от, я теж планувала йому подякувати, скинувши гривень 20-50 на телефон і взагалі просто подзвонити і сказати "дуже дякую". Геть не розумію отих 10 % від вартості чи взагалі суму подяки.

На мій погляд, все в цьому світі повертається назад - і добро, яке ти робиш людям, і зло. На днях переді мною небагатий з вигляду хлопець загубив 300 грн. Він так поспішав, що навіть не почув з першого разу, як я його кличу. І в мене навіть в думках не було привласнити його гроші. Тим більше, щоб він мені "подякував", давши пару гривень. За логікою деяких форумчан йому треба було дати 30 грн.?

я вже чуть не подумав, що то випадок від AlChi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повертав 2 телефони - від грошей відмовлявся.

Повертав over 9000 телефонів (в основному iphone 6, galaxy s 6) - від грошей відмовлявся. Тепер маю проблему, німбом постійно за стелю в квартирі чіпляюсь (((

причому тут німб? Совість не дозволяє брати гроші за таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nikblackА що тут думати?! Знайшов поверни. Особисто повернув 2 апарати. Один дзвонив мама-тато. Інший був заблокований, то чекав дзвінка. А взагалі, доказати що не крав, коли річ у тебе і власник говорить протилежне - складненько буде.

Не согласен, у меня понятие - "не твое, не бери"

Зачем оно мне надо, хорошо если все хорошо, ситуации в жизни бывают разные, и кто знает как чужая вещь там оказалась, и докажи потом что не дурак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато совесть позволяє накатать заяву на того хто знайшов :0156: , бували случаї печальні.

це коли в чужій кишені знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це саме ПРОСТЕ тлумачення, поверхневе, я його написав, щоб хоч якось було зрозуміло, про що йдется

Просте, але не єдине з можливих. Бо ж скільки людей, стільки й думок.

Ще раз.

Людина знайшла телефон і сповнена добрих намірів вирішила його поверути власнику. А в результаті сама втрапила в халепу або ж своїми діями нашколила комусь іншому.

Вона не прикривала чогось поганого-злого благою ціллю (як в твоєму розумінні). Але результат чомусь виявився зворотнім. Чи це не ілюстрація до вжитого мною виразу "добрими справами викладена дорога до пекла"?

Хоча дійсно, вислів про "безнаказанність добрих спав" трактувався б більш однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже чуть не подумав, що то випадок від AlChi

:) мій випадок був кілька років тому і в ЛНТУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проценти від вартості це сильно) Я б гроші не взяв, може пляшку хорошого чи не дуже алкоголю. В свою чергу якби хтось мені повернув, аналогічно запропонував би алко-сік. Взагалі, респект людям які мають честь та гідність. Ніякими грошима цього не виміряєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну як можна так тупити? Вже скільки разів повторено, що даний вислів недоречний, все одно "піп - своє, а дяк - своє".

Це флейм, тут все можна )))

Може я тут на троля вирішив попрактикуватися. Ти от в гуморі тупими бородатими анекдотами собі пости/рейтинг набиваєш, і нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожному з нас час від часу доводиться шкодувати, що не скористався якоюсь ситуацією.Варто зробити з цього випадку ПРАВИЛЬНІ висновки і забути.

Бо якщо зациклюватись- то можна зненавидіти всіх і себе врешті решт.

Яскраві приклади ненависників тут вже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...