Перейти до змісту

вкрали телефон


Sasha Boss_210

Рекомендовані повідомлення

таке питання.якшо телефон крадений в Луцьку знашли в Киеві чи іншому городі.його повернуть назад в Луцьк?

Років 5 тому в мого однокласника телефон стирили, написав заяву в міліцію. Телефона того з часом і не надіявся отримати.

Пройшло 1,5 роки, подзвонили з міліції, попросили приїхати. Телефон знайшовся. Передали аж з Криму (десь при перевірці по ІМЕІ патрулем групи пацанчиків "всплив").

І це було навіть не в Луцьку, а в райцентрі, однокласник той з села їздив заяву писати.

Одиночний випадок, звісно, але інколи і такі дива бувають. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

було вже давно. Знайшла я пенсійне посвідчення на вулиці, в ньому був папірець з якимось телефоном. Подзвонила туди, спитала чи не знають людину, яка згубила посвідчення. Знайшла ту жіночку, зустрілись, щоб я віддала їй пенсійне, то вона ще з такою недовірою до мене:"В мене сумку вкрали, а де сумка? де гаманець? де гроші?" Ніби то я її сумку поцупила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-моєму, вже дaвно всі знають, що заяву писати треба (про викрадення), але ніхто спеціально займатись його пошуками не будe. Але зато телефон буде внесений в базу, і якщо він десь вспливе (чи мєнти когось з ним загребуть, чи ви самі його в когось впізнаєте), у вас буде шанс його законно повернути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_07: :_07: :_07: :_07: :_07: Прихована реклама LG Spirit :_07: :_07: :_07: :_07: :_07: Даю гарантію що декілька чоловік гуглили щоб глянути що за тел ??? кіко стоїть ???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшла ту жіночку, зустрілись, щоб я віддала їй пенсійне, то вона ще з такою недовірою до мене:"В мене сумку вкрали, а де сумка? де гаманець? де гроші?" Ніби то я її сумку поцупила

- Ето Ви мальчіка вчєра із речкі спаслі?

- Я.

- А гдє єго шапочка?!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2004 вкрали телефон, написав заяву в міліцію. В 2007 році знайшли і повернули :0120:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях знайшов смартфон самсунг. тисячі 3 гривень як льоду. подзвонив власниці, повернув телефон. вона подякувала і тикнула мені 20 гривень "на пиво")) ось так люди цінують свої речі і добро зроблене для них)

треба було пройти мимо. хай би валявся далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях знайшов смартфон самсунг. тисячі 3 гривень як льоду. подзвонив власниці, повернув телефон. вона подякувала і тикнула мені 20 гривень "на пиво")) ось так люди цінують свої речі і добро зроблене для них)

треба було пройти мимо. хай би валявся далі.

Dima4s , головне, що Ви залишились ЛЮДИНОЮ, і вчинили як ЛЮДИНА.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От в мене питання. Якщо не відкрита кримінальна справа (надіюсь не задовбав зі своїм випадком), але телефон знайдуть через 3 роки. Мені його повернуть? Чи якийсь розумний подасть оголошення про знахідку (яке я звісно не прочитаю) і привласнить річ? Реально тоді щось повернути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От в мене питання. Якщо не відкрита кримінальна справа (надіюсь не задовбав зі своїм випадком), але телефон знайдуть через 3 роки. Мені його повернуть?

ти уявляєш, яка цінність твого телефона буде через 3 роки? навіть, при умові, що він не буде вбитий в какаху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях знайшов смартфон самсунг. тисячі 3 гривень як льоду. подзвонив власниці, повернув телефон. вона подякувала і тикнула мені 20 гривень "на пиво")) ось так люди цінують свої речі і добро зроблене для них)

треба було пройти мимо. хай би валявся далі.

Додам своє: знайшов колись в 107 маршрутці на 1 (!) місці телефон старенький, і паспорт, шо дивно 2 різних людей. по телефону подзвонив до мами, зустрілись дякувала і ткнула 50 грн (маю сумніви шо цей телефон навіть стільки коштував би)), а з паспортом поморочився поки через ВК не знайшов власницю. дівчина, толком навіть дякую не сказала, не кажучи про винагороду. теж після того задумався чи не варто було кредитів на неї набрати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях знайшов смартфон самсунг. тисячі 3 гривень як льоду. подзвонив власниці, повернув телефон. вона подякувала і тикнула мені 20 гривень "на пиво")) ось так люди цінують свої речі і добро зроблене для них)

треба було пройти мимо. хай би валявся далі.

Я минулого року загубив Нокію Е52 (смарт, але простенький, старенький, кнопочний), а через години дві подзвонив хлопець, знайшов... Ну то я йому "на обід" нормального пакета підвіз ;) (і ДО обіда, і закусону), хоча справа була не стільки в самому апараті, як в номері та тел.книжці. Так що кому як везе ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти уявляєш, яка цінність твого телефона буде через 3 роки? навіть, при умові, що він не буде вбитий в какаху.

Не уявляю. Технології дуже швидко розвиваються. Але його вартість на сьогодні від 3000 грн. А кредит ще й досі плачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях знайшов смартфон самсунг. тисячі 3 гривень як льоду. подзвонив власниці, повернув телефон. вона подякувала і тикнула мені 20 гривень "на пиво")) ось так люди цінують свої речі і добро зроблене для них)

треба було пройти мимо. хай би валявся далі.

А ви хотіли, щоб вам тикнули, як мінімум, половину вартості? Яка погана власниця телефону... Треба було зразу попередити її, що без винагороди телефон не віддасте, і добро безкоштовно не робите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях знайшов смартфон самсунг. тисячі 3 гривень як льоду. подзвонив власниці, повернув телефон. вона подякувала і тикнула мені 20 гривень "на пиво")) ось так люди цінують свої речі і добро зроблене для них)

треба було пройти мимо. хай би валявся далі.

А ви хотіли, щоб вам тикнули, як мінімум, половину вартості? Яка погана власниця телефону... Треба було зразу попередити її, що без винагороди телефон не віддасте, і добро безкоштовно не робите.

Ну, думаю 10% від вартості знахідки, було б гарною подякою за людяність. І собі не дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shipshinka, а якщо в людини нема грошей? Позичити і віддати? В наш час, я бачу, люди добрі вчинки без відплати не практикують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shipshinka, а якщо в людини нема грошей? Позичити і віддати? В наш час, я бачу, люди добрі вчинки без відплати не практикують.

Как раз в наше время тыкнуть 20 грн это издевательство , лучше уже просто спасибо сказать.Угу, на самсунг 2 года деньги собирала. Я не говорю про половину стоимости.. Но 20 грн - это просто издевательство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві ви люди, 20 грн не 20.. Подякували вам? Цього достатньо! Головне собі знати що ви зробили все вірно, віддали телефон власнику і спокійно собі спите знаючи що допомогли людині. Колись ви згубите і хтось вам допоможе таким чином. А щодо 20 грн, можливо для тієї людини все-таки це гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shipshinka, а якщо в людини нема грошей? Позичити і віддати? В наш час, я бачу, люди добрі вчинки без відплати не практикують.
Как раз в наше время тыкнуть 20 грн это издевательство , лучше уже просто спасибо сказать.Угу, на самсунг 2 года деньги собирала. Я не говорю про половину стоимости.. Но 20 грн - это просто издевательство.

А може, телефон подарували, а може й збирала, а може в кредит взяла, а може так перехвилювалася, що згубила телефон, що не зорієнтувалася, яку банкноту дає. Та всяке може бути. Не в тому справа. Минулого року я біля магазину знайшла гроші - гривень 50 різними купюрами, складених вдвоє. Та в мене навіть думки забрати іх собі не виникло. Я зайшла в магазин, щоб спитати, чи ніхто не шукав, а там мама з дитиною маленькою обшукує своі кишені. Вона мені просто подякувала. Мені треба було в неі попросити 10% від знайденого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в університеті прийшли на пару. під партою лежав телефон. набрав номер "мама" і розповів ситуацію, спитав може знає номер до когось з одногрупників, вона не знала, тоді запитав прізвище та ім'я власниці і пішов шукати в якій аудиторії повинна бути власниця. глянув розклад пар всіх груп і все вияснилось. заходжу в ту аудиторію, мовляв так і так, мені потрібна така то. викладач каже а її немає сьогодні... питаю, хто з одногрупників може знати де вона зараз(попередньо розповівши ситуацію) вийшла з аудиторії її подружка. питаю, де власниця, у відповідь чую що та "сачкує". :_40: за кілька хвилин телефонних дзвінків подруга виловилала власницю. так от, коли та прийшла, то вияснилось, що вона навіть не помітила що загубила телефон :_09:

телефон віддав особисто в руки, подякувала і розійшлись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві ви люди, 20 грн не 20.. Подякували вам? Цього достатньо! Головне собі знати що ви зробили все вірно, віддали телефон власнику і спокійно собі спите знаючи що допомогли людині. Колись ви згубите і хтось вам допоможе таким чином. А щодо 20 грн, можливо для тієї людини все-таки це гроші.

Так я это и пишу) Спасибо было бы достаточно, а если давать уже пару рублей то никак не 20, хоть бы уже 50-100 по возможности)Ато выглядит на атъ..сь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не про те, що той хто знайшов, має казати: ваш самс S6 коштує 30 000грн. тому я віддам його вам за 3000грн. Якщо не згідні, значить продам через олкс, за 15 000грн.

Я про те, що людина якій повертають втрачене, сама повинна визначити плату, за свою необачність. Тобто на скільки влетить при купівлі іншого телефону, та скільки втратить цінних номерів, якби телефон не повернули. Тому запропонувати винагороду, це нормально та гарно.

А от взяти винагороду чи відмовитись, це вже особиста справа, того хто знайшов. Та й обставини вплинуть на те, брати винагороду чи ні. Я б відмовився, якби знайшов "корча" який б/у коштує 200грн. і за ним прийшла бідна людина. Але якщо телефон дорогий, і за ним приїхала тітонька на інфініті, я не відмовлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях знайшов смартфон самсунг. тисячі 3 гривень як льоду. подзвонив власниці, повернув телефон. вона подякувала і тикнула мені 20 гривень "на пиво")) ось так люди цінують свої речі і добро зроблене для них)

треба було пройти мимо. хай би валявся далі.

А ви хотіли, щоб вам тикнули, як мінімум, половину вартості? Яка погана власниця телефону... Треба було зразу попередити її, що без винагороди телефон не віддасте, і добро безкоштовно не робите.

Ви не були зі мною, не бачили виразу обличчя і поведінки.

20 гривень НА ПИВО для мене образа.

краще б просто подякувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях знайшов смартфон самсунг. тисячі 3 гривень як льоду. подзвонив власниці, повернув телефон. вона подякувала і тикнула мені 20 гривень "на пиво")) ось так люди цінують свої речі і добро зроблене для них)

треба було пройти мимо. хай би валявся далі.

А ви хотіли, щоб вам тикнули, як мінімум, половину вартості? Яка погана власниця телефону... Треба було зразу попередити її, що без винагороди телефон не віддасте, і добро безкоштовно не робите.

Ви не були зі мною, не бачили виразу обличчя і поведінки.

20 гривень НА ПИВО для мене образа.

краще б просто подякувала.

Видно у тої людини, своя шкала подяки....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...