Перейти до змісту

Цікавить хто робив собі свердловину


vagus

Рекомендовані повідомлення

Н-да!!!! якось не хочеться поспішати! думав вислухати яку небудь слушну пораду! а тут всі чекають поки людина на граблі наступить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Черга днві 5!

По всьому було видно що поспішаєте, а чужі граблі Вам навряд чи підійдуть, або зубці будуть зарідкі,або держак закороткий. В темі Вам радять майстрів, а не відраджують , нє?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так спочатку щось дуже хотілось! тому і спішив! але вирішив помоніторити майстрів! щоб розібратись що і до чого! справа в тому що всі ці майстри називають дуже різні ціни та витратні матеріали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Ні поки вчимось на чужих помилках! Зробив попередній висновок! Що "ділків" які можуть застряпати якусь свердловину хоть відбавляй! Але ж ви розумієте що хочеться якість про вартість вже мова не  йде! як вияснилось один мій родич років 7 назад замовляв свердловину в установі яка знаходиться на вул 8-го березня в Луцьку якийсь там інститут водного господарства! може щось з назвою напутав! Короче вони приїхали машиною спеціальної буровою установкою і бахнули 150 діаметер в землю на яку глибину вже не памятаю! Вартість по тим часам шото около тисячу з центами баків! Зато вода якісна питна і не окислюється(не робиться ржава!) Казав що треба пробити глиний поклад під землею за ним якраз і є якісна вода! А оці "дєлкі" не можуть електро-моторчиками пробити глину і взяти таку глибину! Такщо поки думаємо шукаємо прислуховуємся і т.д! Якщо в когось є якісь поради чи знання в цьому прошу пишіть сюди! Дуже буде цікаво мені і Вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.05.2015 at 20:11, vagus сказано:

Всім привіт! Цікавить таке питання хто робив собі свердловну в межах міста? Найшов майстрів вони пропонують свої послуги за 4500грн!+витратні матеріали! Але питання полягає у слідуючому! Якість води???! Вони сказали що може бути забагато заліза! І бють вони на метрів 40! Але батько мені підкінув інфу що в Лищах комусь теж робили цю справу спочатку одні майстри! то теж була вода не для пиття! То потім вони наймали когось іншого з Ковеля то ті зробили глубину більшу десь за 60метрів то вода була супер! Кажуть що хороша вода знаходиться десь мінімум від 60м-до 100 як де! можливо просто не у всіх майстрів є тех. можливості бурити дальше ніж 40м! Мав хтось з цим справу? Може порадить відповідних майстрів! які ще можуть бути так сказати підводні камні! Всім дякую хто відгукнеться!

25 років назад на дачному масиві Промінь батько пробурив ствердловину на 56 метрів, бурили теж якоюсь буровою установкою + була своя цистерна з водою. Буровики пройшли два пласти крейди, стінки теж якось там цементували а зверху осадили метрів 15-20 (вже точно не помню) азбестової труби 200-ки. Вода до цього часу дуже смачна і чиста. На ті часи обійшлось не дорого то були якісь добрі знайомі батька + могорич.:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! Сьогодні нарешті вже для себе вияснив по скважині! Замовляти скважину буду з офіційними паперами! вартість проекту 3000 грн! Вартість робіт 170грн\м !Це без труби! мені сказали р-н Вишкова глубина буде приблизно 70 м! Діаметер який рекомендують 127-150мм! Ще лишилось порахувати вартість труби! і вийде якась штука баків! сказали що роботи почнуть виконувати з квітня місяця! Це дорого! Але надійно в порівнянні з тим які мені траплялись майстри та послуги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, vagus сказано:

Всім привіт! Сьогодні нарешті вже для себе вияснив по скважині! Замовляти скважину буду з офіційними паперами! вартість проекту 3000 грн! Вартість робіт 170грн\м !Це без труби! мені сказали р-н Вишкова глубина буде приблизно 70 м! Діаметер який рекомендують 127-150мм! Ще лишилось порахувати вартість труби! і вийде якась штука баків! сказали що роботи почнуть виконувати з квітня місяця! Це дорого! Але надійно в порівнянні з тим які мені траплялись майстри та послуги!

Хто буде робити? Що гарантують якісну воду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, vagus сказал:

Всім привіт! Сьогодні нарешті вже для себе вияснив по скважині! Замовляти скважину буду з офіційними паперами! вартість проекту 3000 грн! Вартість робіт 170грн\м !Це без труби! мені сказали р-н Вишкова глубина буде приблизно 70 м! Діаметер який рекомендують 127-150мм! Ще лишилось порахувати вартість труби! і вийде якась штука баків! сказали що роботи почнуть виконувати з квітня місяця! Це дорого! Але надійно в порівнянні з тим які мені траплялись майстри та послуги!

Теж цікавить хто буде робити і звичайно напишіть свої враження після зробленої роботи))) Удачі !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точної назви не памятаю! Так як ходив брат до них все виясняти бо в них офіси знімають! Знаходяться вони м.Луцьк вул.8-го березня 1! Це якийсь інститут водного господарств чи щось таке! Якість гарантують по перше роблять проект по друге на 70 метрів ніхто з кулібіних не пропонував бити! Вони і глибше б`ють все залежить від р-н! мені сказали що приблизно 70 м! в мене низовина! Документи на скважиину теж дають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

цікаві наслідки офіційного оформлення скважини. користування надрами - вартісна річ. 
які наслідки самовільного користування?
і чи є можливість після буріння скважини з технічною водою в майбутньому добурити її за шар крейди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Друзі десь писав вище що не хочеться наступати на чужі граблі! Нічого собі поки ще не зробив! Бо яку не будь аби скважину не хочу! а щось норамальне коштує не дешево!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

пізнавальне відео

цікаво, чи є майстри котрі дотримуються технології?

навіть, вищезгаданий "інститут", котрий за 1К баків бурить, і словом не обмовився про відстійник, фільтр та щебінь.



 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Граблі, не граблі. Але думаю тут роздули з теми шось таке з вищої математики. Це ж просто свердловина.

Вона або нормальна, або ні. І це ніяк не залежить від тих хто її робить. Все залежить від води яка внизу.

Як там не старайся, якщо вода погана, то вона й буде погана, і треба ставити фільтра.

От на вівторок (9 травня) замовив хлопців. Проб"ють свердловину на Боратині, завезу воду на аналіз - відпишу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в районі Рованець вода не придатна для пиття , залізо та інша хрінь і так само у сусідів, хто робив собі дорогу і глибоку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Це ж просто свердловина.

Вона або нормальна, або ні. І це ніяк не залежить від тих хто її робить. Все залежить від води яка внизу.

Як там не старайся, якщо вода погана, то вона й буде погана, і треба ставити фільтра

погоджуюсь,але нормальну воду можуть зіпсувати горе-майстри. я б радив проконтролювати роботу з герметизіції і обсадки труби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в теорії, якщо другий водоносний поганий (про перший навіть мова на йде), то третій в будь якому випадку має бути хороший. так як це вже артезіанська свердловина

але мало хто бурить так глибоко, 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@flashmax я тебе, мубуть, здивую, але артезіанська починається після пласту крейди. і в нашому регіоні це від 30м. про які пласти говориш ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, timomaas сказано:

@flashmax я тебе, мубуть, здивую, але артезіанська починається після пласту крейди. і в нашому регіоні це від 30м. про які пласти говориш ти?

про водоносні горизонти

у мене свердловина в крейді, вода норм

тре буритись у крейду або глибше, у пісок не вихід

 

3b6698c68cd9bda0e2f894db94b5d389.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.10.2016 at 14:38, timomaas сказано:

цікаві наслідки офіційного оформлення скважини. користування надрами - вартісна річ. 
які наслідки самовільного користування?

Користування для власних цілей (домашнього споживання) не обкладається податками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

vagus, підкажіть, є якісь успіхи із свердловиною?

В існуючій свердловині глибиною 33м, перевищення по вмісту заліза в 9 разів. Вартість системи очистки води коливається в межах 1000євро. Думаю, що є сенс за такі гроші пробурити глибшу свердловину та не мати проблем із фільтрами. Якщо хтось має досвід/контакти майстрів, поділіться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...