Перейти до змісту

Що, Де і По чому?


Antiphase

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь

Ваш ставок перший, довгий такий, другий платний і сітки постійно стоять.

Screen 2016.6.15 9-42-43.8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/news/society/do-zvirivskoho-zaproshuiut-na-vidpochynok-poliuvannia-ta-rybolovliu/ -  "... рибалки-любителі матимуть можливість посидіти на берегах ставів і повудити рибу. Риболовлю розпочнемо десь із липня. За цей час запущена у стави риба (товстолоб, білий амур, короп) набере, так би мовити, товарного вигляду і необхідної ваги." 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто
Огласите весь список, пожалуйста) Ціна, правила, норми і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Сашко, буду мімо їхати - заїду, розпитаюсь, відпишу...сам ще там не був, чисто інфу на борду кінув, шоб народ був в курсі (може хто волиньпость не читає) що є таке "щастя".)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитата

 

Риболовлю розпочнемо десь із липня


 

Та я подумав що це власник (орендар) пише)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Никто сказано:

http://www.volynnews.com/news/society/do-zvirivskoho-zaproshuiut-na-vidpochynok-poliuvannia-ta-rybolovliu/ -  "... рибалки-любителі матимуть можливість посидіти на берегах ставів і повудити рибу. Риболовлю розпочнемо десь із липня. За цей час запущена у стави риба (товстолоб, білий амур, короп) набере, так би мовити, товарного вигляду і необхідної ваги." 

\

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

Усі любителі зеленого туризму можуть звертатися за телефоном: 0973842950 або ж писати на електронну адресу: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвонив на Садів та Новостав, то заборона лову кажуть, спускали, та зариблили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Надибав в мордокнизі:

 

Відкрився новий ставок с.Пугачівка став №2 30км від Луцька. Запрошуємо на риболовлю. Риба - карась, карп, амур !!! Карпіки до 1,5 кг - всі дзеркальні ДДДДУЖЕ смачні. Карп і карась практично завжди клює дуже добре, оскільки ставок новий та добре зариблений. Норма вилову КАРП - 5кг + Карась 5кг. Ціна - ніч або доба -300грн, день-200грн. Кльову нема дуже рідко !!! Кількість риболовних місць обмежена. Попередній запис або питання по телефонам : Олег - ‎066 17 46 466, ‎067 36 34 189, Сергій - ‎050 20 84 591

 

може хто бажає потратити пару сот грн :). розкажете що і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Норма вилову КАРП - 5кг + Карась 5кг. Ціна - ніч або доба -300грн, день-200грн. 

Жирно хоче за таку норму вилову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я їздив за 200грн і карпа треба взагалі відпускати. Але стільки адреналіну, як я отримав - я ще ніде не отримував :). Тому не пожалкував взагалі. Я ж не на правах реклами, а запостив в темку бо вичитав в інеті - є й народ що за 300 грн їде з легкістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Selbeor сказано:

А за яких х... 300 грн. платити?

вони малька коропа за євро в Еуропі напевне купляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Selbeor сказал:

А за яких х... 300 грн. платити?

...))), за кайф, що ти його зловив і витянув,...кайф, воно конєчно діло хороше, но їсти  тоже "іноді" хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так. вони з Європи водогін прокладають і по ньому напряму мальок у водойму запускають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вимірюєте рибалку жрачкою, а я відпочинком і отриманням задоволення :). Але я й не кажу, що я за 300 грн туди поїду на рибалку... я написав в тему по темі, а ви всі офтопмите по чорному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, VaLeRa сказал:

Ви вимірюєте рибалку жрачкою, а я відпочинком і отриманням задоволення

Одне другому не заважає, має бути розумний баланс. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Приватний ставок в Мельниках, Шацький р-н. Вся висловлена риба по 100 грн за кілограм, або 100 грн за рибалку якщо всю  рибу одразу ж, живу відпускати... Ставок реально, щоб для спортивного інтересу..., "потягати  велетнів" наприклад, батькам (і відпускати бо занадто дорого)... Але, ставка уже не спускали 8 років підряд і траплялись велетні до 12 кг... Можливо, наступний раз, зроблю відео...

image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Polehan сказано:

блін, ну нахєра так пальці пхати в жабри?((((

напевно оплачено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, pasha717 said:

напевно оплачено

)

 

35 minutes ago, Polehan said:

блін, ну нахєра так пальці пхати в жабри?((((

Білий амур, без води і свіжого кисню, живе хвилин 15-20-ть (тому і на базарі зараз його немає, а фото зроблене через дві години після риболовлі...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...