Перейти до змісту

Що, Де і По чому?


Antiphase

Рекомендовані повідомлення

В 01.07.2015 at 14:30, Санёк сказал:

Оновлена таблиця в дужках вставлена відстань в км:

60, Радянське, (25), 100, 130, короп, карась, лобатий, ратан, окунь, мапа , -?- , 0

Ситуація слідуюча. Вже цілий день 120, сутки 170,  з обіду до вечора 80 грн. з ранку до обіда не беруть, а як за цілий день. Клює короп, і дрібний карась, іноді крупніший.,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь
Цитата

Вже цілий день 120, сутки 170,  з обіду до вечора 80 грн. з ранку до обіда не беруть, а як за цілий день. Клює короп, і дрібний карась, іноді крупніший.,

О_о куррррва:0091:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго дня дорогі товариші рибалки. Розкажу вам про те як я рибалю на "платних" водоймах при цьому не затрачаючи коштів. :P  В нашій країні є і як виявляється діє "Водний кодекс України" в ньому дві дуже цікавих статті 47 "Право загального водокористування"  та 51 "Користування водними об'єктами на умовах оренди". Думаю люди Ви дорослі прочитати їх зможете. Якщо приходять по гроші я їх посилаю читати вище зазначений кодекс і особливо уважно дані статті. Зазвичай скандалять першого разу, якщо починають погрожувати тут можна сміливо телефонувати в поліцію. Для більшого психологічного ефекту включаю диктофон і попереджую що веду запис. Але для того щоб у вас не виникло проблем потрібно і самому дотримуватись "Правил любительського і спортивного рибальства". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Орендарі водного об'єкта зобов'язані передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство тощо).

Я б відвів таким як ви місце подалі. Всім халяву подавай. 

Попробуйте самі щось зробити, а потім виставте свою працю в *вільне плавання*

В оренді нічого не маю і знайомих з водними об*єктами нема.

І.М.Х.О.

Звичайно, мені також не до вподоби віддати 100-150 грн., але потрібно поважати чужий труд. Якщо власник не чмошник;) і не займається дурньою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.05.2016 at 19:27, Grekus сказал:

Ситуація слідуюча. Вже цілий день 120, сутки 170,  з обіду до вечора 80 грн. з ранку до обіда не беруть, а як за цілий день. Клює короп, і дрібний карась, іноді крупніший.,

сьогодні говорив з орендарем. Цілий день 120, до обіду казав 90грн(там походу 7 пятниць на неділю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Я б відвів таким як ви місце подалі. Всім халяву подавай. 

Попробуйте самі щось зробити, а потім виставте свою працю в *вільне плавання*

В оренді нічого не маю і знайомих з водними об*єктами нема.

І.М.Х.О.

Звичайно, мені також не до вподоби віддати 100-150 грн., але потрібно поважати чужий труд. Якщо власник не чмошник;) і не займається дурньою.

Зазвичай оренда дає мінуси ніж плюси. Поїдте в с. Веселе 3 стравки спущені вже 3 рік, рибу забрали і все. с. Копачівка величезний ставок де було риби і раків купа, орендарі спустили рибу і раки продали сокори біля ставка порізали продали ставок наполовину заповнений, запустили на 2000 грн амура, с. Топільно навіть без договору оренди взяли в "оренду" 2 ставки, сітки, неводи постійно (ставки на спускаються) і таких прикладів купа. Як показує практика на 10 орендарів  один не нищить.

Та і до самих рибаків купа притензій...

Самим щось робити? Ми з друзями зариблюємо три ставки в межах міста, в основному з надлишків від рибалок. В один ставок цього року запустили малька коропа, амура, карася майже на 5000грн. Просто пройшлись по вулицях біля ставка і люди охоче давали гроші. І ніхто нічого не забороняє ловити... Доречі було приємно коли підійшов до ставка, діти ловлять коропців на долоньку і відпускають, я був приємно здивований і вражений. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Видавник: Рівненська обласна державна адміністрація 
Номер: 187 
Дата: 13 квітня 2016
 

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови обласної державної адміністрації

 

13 квітня 2016  року                                                                      № 187

 

 

 Дата оприлюднення: 13 квітня 2016 року

 

Зареєстровано в Головному територіальному

управлінні юстиції у Рівненській області

26 квітня 2016 року за № 14/1181

 

 

 

 

 

 

Про відкриття і закриття навігації

маломірних суден на водних об’єктах

Рівненської області в 2016 році

 

 

Відповідно до статей 6, 13, 34 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання пункту 8.2 Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Рівненської області, затверджених рішенням Рівненської обласної ради від 29 лютого 2008 року № 729, та з метою забезпечення безпеки руху плавзасобів на поверхневих водних об’єктах області:

 

1. Відкрити навігацію:

на основних руслах річок – з 01 травня по 22 листопада 2016 року;

на озерах і водосховищах – з 01 червня по 22 листопада 2016 року.

2

2. Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області забезпечити надання допомоги держінспекторам Управління Укртрансбезпеки у Рівненській області щодо притягнення до адміністративної відповідальності за користування плавзасобами, що не відповідають вимогам безпеки судноплавства, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

 

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.

 

4. Управлінню Укртрансбезпеки у Рівненській області про виконання цього розпорядження інформувати управління інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації до 25 листопада 2016 року.

Управлінню інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації узагальнену інформацію подати облдержадміністрації до 01 грудня 2016 року.

 

5.  Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області з моменту його оприлюднення.

 

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

В.о. голови адміністрації                                                         Ю.Приварський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.05.2016 at 12:13, pasha717 сказано:

виходить на Хрінники вже з 1-го числа можна випливати?

 

Саме випливати, а не ловити рибу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колодеже, той що був 100 , закритий на рік, вода впала на метри 3-4 , запустили малька, став спускали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, KLASTER сказано:

Колодеже, той що був 100 , закритий на рік, вода впала на метри 3-4 , запустили малька, став спускали.

виходить даремно їздив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора троха покатався, Радомишль той що перший зліва від дороги 20грн.але карасик дуууже малий,півдолоні,інколи  максимум долонь,а може і не дотяне,я не ловив но з трьома рибаками добре побалакав і бачив тих монстрів)).Я то їхав на той другий що далі,який був у тому році по 100грн. і казали карасі файні по 300г.,але на жаль у цьому році не дає ловити,казав охоронець,що якогось карпіка унікального запустили,але дуже мало води то власник переживає чи взагалі він там приживеться,короч зась і всьо(( (ставимо галочку на другий рік).Далі,раз так вийшло,я подався аж у Городище,те що відразу за Чаруковим зліва там де бар біля ставка,взнав прикольну фішку,що можна ловити лєгко і безплатно,бо щось там у орендаря якісь суди за цю водойму і він поки немає права брати гроші,бо оренда вродь як закінчилася і він щось там висуджує(кароч я не вникнув),це розказував місцевий хлопака якій якраз ловив.У тому році я платив 50грн.,  ну а зараз халява сер!рибаків пару було і вже прям слинею чуть не вдавився,але з 16год.до 20год. на убійцу жодної покльовкі не бачив :(,на поплавок(опариш)одна краснопірка і окунець,але такі хфайні,короч посидів класно,половив не класно,але бляха,ну має бути там карась,має!!! у тому році я пару штук зловив,став то великий і не думаю що прям всього повиловлювали.Отака то уйня не малята :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув! хто що чув про Шельвів? я хотів би туди зганяти,там класно,але так як вчора виїздив майже усю бєнзу,то:"Просто денег нет". Но я держуся)) всім всього доброго і хорошого настрою:D.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Забув! хто що чув про Шельвів? я хотів би туди зганяти,там класно,але так як вчора виїздив майже усю бєнзу,то:"Просто денег нет" но я держуся)) всім всього доброго і хорошого настрою:D.

 

Не хочу бути радіво, але... Знайомий тижнів два тому там був. За день покльовки не бачили. Прийшли місцеві, посміялись з рибаків, сказали, що д"іректор стадіона" минулоріч вибрав рибу. От така у них вийшла рибалка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, veter сказал:

виходить даремно їздив?

ні, зразу за колодежем жабче наступний став, то добряче на плотві з окунями відірвався ))) 
да щей 2 карпика вхопив і 3 карасики , в загалом 5.5 кг =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

на плотві з окунями відірвався

Окунець який розміром? На спін яка плата там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Саша Иванов сказал:

Окунець який розміром? На спін яка плата там?

до лодошки
поки не сезон то 50, бо багато зілля. з липня сотня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.06.2016 at 10:45, yura-patriot сказал:

Далі,раз так вийшло,я подався аж у Городище,те що відразу за Чаруковим зліва там де бар біля ставка,взнав прикольну фішку,що можна ловити лєгко і безплатно,бо щось там у орендаря якісь суди за цю водойму і він поки немає права брати гроші,бо оренда вродь як закінчилася і він щось там висуджує(кароч я не вникнув),це розказував місцевий хлопака якій якраз ловив.У тому році я платив 50грн.,  ну а зараз халява сер!рибаків пару було і вже прям слинею чуть не вдавився,але з 16год.до 20год. на убійцу жодної покльовкі не бачив :(,на поплавок(опариш)одна краснопірка і окунець,але такі хфайні,короч посидів класно,половив не класно,але бляха,ну має бути там карась,має!!! у тому році я пару штук зловив,став то великий і не думаю що прям всього повиловлювали.Отака то уйня не малята :D.

Також був у суботу на ніч з компанією в Городищі. На смерть клює в основному плотва "на ладошку". На рахунок карася взяли тільки одного, але грам на 300:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха не в тему.В Смордві ніхто не був? Колєгі їдуть в Млинів,на хижака.Щось мені не хочеться махати спіном.Вирішив в Смордву крунути,на карася.Та й батько давно просить.Він ще той поплавочник,олд-скул.Знайшов ном.телєпона в Неті,власника.Зідзвонився.Плата 100 грн.Радив ліпше їхати з вечора,на ніч.Риб,так казав,грубий.Карась,карп,амур...Колись,років 10 тому,я там був.То став був порозший,тільки поплавок.Сказав,нині там не так.Є де пружини кинути.Поїду,розвідаю Звіт з мене,у відповідній темі.Всім НХ,НЧ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, zigorko сказал:

Троха не в тему.В Смордві ніхто не був? Колєгі їдуть в Млинів,на хижака.Щось мені не хочеться махати спіном.Вирішив в Смордву крунути,на карася.Та й батько давно просить.Він ще той поплавочник,олд-скул.Знайшов ном.телєпона в Неті,власника.Зідзвонився.Плата 100 грн.Радив ліпше їхати з вечора,на ніч.Риб,так казав,грубий.Карась,карп,амур...Колись,років 10 тому,я там був.То став був порозший,тільки поплавок.Сказав,нині там не так.Є де пружини кинути.Поїду,розвідаю Звіт з мене,у відповідній темі.Всім НХ,НЧ.

давай давай, їдь,  я теж там вже років з 10 не був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репортаж он-лайн.Приїхав об 20-ій.Місце призначення-Вільхівка.Поки два карасі на грм.150. Пружина+ опариш на гачках.Закинув на ніч макушатніки.Ждьомс...

 

Зю.Сцуко.Я думав один такий,метикуватий приїхати в Понеділок,на ніч.Пів ставка рибацюг((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, zigorko сказал:

Сцуко.Я думав один такий,метикуватий приїхати в Понеділок,на ніч.Пів ставка рибацюг

базарники)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на днях у колодежах, а точніше 10.06.16 (до 11 години потрібно було по справам). Рибалкою задоволений, дуже великий став. Там вперше. Рибалив тільки на поплавок. Із риби: плотва на лодошку. Наловив із 5 ранку до 11 год.  (4 кг плотви, хай його пока я її почистив :) ) та ще два зачотних карасика до півкілограма...

 

Про дорогу - це просто пекло, там її просто не має, є один напрямок!!!!!!!!

 

Є думка ще поїхати, сподобалось.....

Став безкоштовний.

Із насадок опариш, червячок та манка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

4 кг плотви, хай його пока я її почистив :)

14.5 кг карася до півчетвертої ранку от це дійсно весело

Цитата

Про дорогу - це просто пекло

В Липу зганяй і дорога в Колодеже стане нормальною)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, logarifm сказал:

 

Був на днях у колодежах

 

 А можна точніше розказати як туда доїхати? Де той ставок там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...