Перейти до змісту

Що, Де і По чому?


Antiphase

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Anatoliy сказал:

Радянське,вчора був, 60 грн,Зловив 4 карася

Дуже змістовно. :)

А ловили на мотиль?? чи на манку??  На поплавок чи фідер. ну або інше. Доповніть. Дякую наперед. Від мене +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь

На удар,Фідерне вудилище,катушка,жилка,2 поводки,грузило.Наживка мотиль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Бордівчани привіт!  

Через місяць весна, і потрібно вже думати куди їздити в 2017 році. Може в кого є контакти до власників ставків, пишіть, буду вдячний! Хочу промоніторити що буде коштувати, можливо хто на абонемент погодиться. А ще краще як раніше в цьому пості оновити табличку з назвами ставів, контактами і рибами які водяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

у цю неділю їздив до Вільхівки на безкоштовний ставок, кльов ніякий, всього 2 карасики, а більший коштує  80грн/день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 4/10/2017 at 16:39, Віталька сказал:

у цю неділю їздив до Вільхівки на безкоштовний ставок, кльов ніякий, всього 2 карасики, а більший коштує  80грн/день

 

що там цього року на платному? був хто, що впіймали?? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Дзвонив до Юрія, орендаря ставка в Коршові. Зараз нереститься карась, потім буде короп. Заборона лову. Відкриє для ловлі в перших числах червня. Оплата буде 100 грн день, 150 з ночівлею. Риба, казав, там є. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось має інформацію про Ставки Мамая...чув що дає ловити на меншому....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/12/2017 at 8:52 PM, Sashkajek said:

Хтось має інформацію про Ставки Мамая...чув що дає ловити на меншому....

+380 (96) 838 42 73 цей номер телефону на став рекламувався в соціальних мережах разом з фотографіями коропчуків якоюсь пані

Напишете нам, щоб вам там заспівають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що був я вчора там...кльов Білі камні курять не тощо в стороні а взагалі десь на алясці....кароч карпікі від 60-70до 300гр (чисто в мене).АМУР якщо попадеться зразу відпускати його дуже мало..ціна 150 грн за 5 кг карпіків...можна ловити на 100вудок ми з дружиною ловили на 2 поплавчанки...я курив раз 5 за 3години....сокі,сємкі,сухарикі їли коли їхали додом.загальний улов на 2-ох за 3 години в районі 10 кг коропчуків....в кінці рибалкі при сторожові відбираєте риб якій вам подобається(більше 100грм) рівно на  5 кг карпіків(ми ловили на один білет з дружиною за що сторожу великий респект)...варто їхати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув додати не прийміть за рекламу,з власником і охороною  я не маю ніяких спільних інтересів....просто на цьому ставку в далекому 2014 році  я взяв свого трофея по сьодняшній день...і хочу щоб він  знов став ставом на якому дійсно можна зловити трофея ...без клоунів які під курточкою носять рибу до машини....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Polehan сказал:

де то ты ставки?

Я так розумію Чаруків, останній став по праву сторону від дамби. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Чарукова я колись за дамбою "сів", та й в непогоду там по дамбі фіг проїдеш. Можете намалювати маршрут "несвіч за могилками"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога быш менш люкс вся в траві ,я фордом оріоном з просівшими пружинами потихенько заїхав,враховуючи що був дощ...А і перед приїздом дзовоніть до сторожа...бо там все замкнуто...незнаю як кідати фото...тому файлом хто вміє залийте його нормально щоб всі бачили

 

Новый точечный рисунок.bmp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.05.2017 at 22:52, Sashkajek сказал:

Ну що був я вчора там...кльов Білі камні курять не тощо в стороні а взагалі десь на алясці....кароч карпікі від 60-70до 300гр (чисто в мене).АМУР якщо попадеться зразу відпускати його дуже мало..ціна 150 грн за 5 кг карпіків...можна ловити на 100вудок ми з дружиною ловили на 2 поплавчанки...я курив раз 5 за 3години....сокі,сємкі,сухарикі їли коли їхали додом.загальний улов на 2-ох за 3 години в районі 10 кг коропчуків....в кінці рибалкі при сторожові відбираєте риб якій вам подобається(більше 100грм) рівно на  5 кг карпіків(ми ловили на один білет з дружиною за що сторожу великий респект)...варто їхати....

Наживка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, SergLutsk сказал:

@Sashkajek  а номер телефону я щось так і не знайшов, підкажете ?

380 (96) 838 42 73

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. А ще маленьке уточнення - 150 грн плата в будь-якому випадку чи це просто такса за максимальний вилов ? Ну наприклад якщо не наловив (або не треба) 5 кг, тоді як ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось в курсі як з рибальством в Несвічі на обвідному каналі.Хочу поїхати з малим на таку водойму, щоб не закидати за горизонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казали знайомі рибаки,що не можна там рибалити,сторож-цербер,ганяє.Тільки яке право на це має орендар ставка,ХЗ.Та й сам проїздив повз,недавно.Таблички про заборону стоять вздовж обвідного каналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Всім привіт

Хто порадить що є в недалеких краях з "акваріумів", з покупкою улову? Були на вихідних в Шепелі - нічо не зловилось за день. То хочеться душу відвести десь на зарибнених місцях.

Радять Привітне біля Скобелки, шо скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...