Перейти до змісту

Що, Де і По чому?


Antiphase

Рекомендовані повідомлення

Цитата

а фото зроблене через дві години після риболовлі

Всеодно. Не пхай пальці під жабри - негарно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь
5 минут назад, Саша Иванов сказал:

Всеодно. Не пхай пальці під жабри - негарно

то все одно як над тушою впольованого звіра знущатись, йому вроді вже пофіг, воно мертве, але дивитись на то не приємно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не панімаю.

 Пісєц пацани,як на мене, то ви явно занадто перебільшуєте,яка різниця куди ті пальці пхати, чувакі заплатили-зловили і фсьо!!! те саме,що  я куплю карпа у ТАМ-ТАМ то що мені не можна йому пхати пальці у жабри, ну йоба...рот я ж його ріжу і жарю))) ну реально не панімаю.Друге діло,коли ти злапав на Стирю якогось сазанчика,голавлика,моренку,підлещика і т.д. ,і так його мучиш як  на фотото то да!,Ви зрозумійте, це супермаркет(тіпа)свого роду,бляха! купляєш рибу! але при цьому отримуєш якісь ємоції,того вона така і дорога ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, я більш спостерігач і фотограф... як пацани показали, так і сфотографував. Взагалі, для мене,  це Україна... що є - те всім і  показав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.07.2016 at 23:51, pasha717 сказал:

пацани, хто в курсі що зараз на Чебенях, щось ловиться? є окунець?

 

У популярному місці відпочинку на Волині виявили тонни мертвої риби

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надчиці 1 став - той що в селі відкрився 13.08.2016. Ловити можна в світлий період доби рибалка 200грн.

Клює карп від кілограма і вище. Норма вилову 5кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Selbeor сказал:

Хто був останнім часом в Колодежах на безкоштовному? Що там зараз робиться?

Був у минулі вихідні. Те що і раніше.

Ось улов

 

20160821_131538.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто що чув що зараз в Угринові ? Яка ситуація зі ставом, рибалкою, ловиться\не ловиться, оплата і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Івановича було120 грн., ловиться стандартно карпік-карасик (монстри не були помічені :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@veter  Дякую, це цьогорічна інформація ? А детальніше не в курсі ? Ну типу які снасті, наживки в пріорітеті ? Все те ж саме - убійца, опариш, черв"як, кук ? Бо плануєм з хлопцями туди махнути, щоб так би мовити бути трохи "підкованими" і менше часу на вгадування тратити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.10.2015 at 11:30, Antiphase сказал:

69, Ставище Млинівського р-н, ? км, 80, 80, короп, карась, човен-?, резинка-?, мапа , -?- , 0

Підскажіть тел. до власника. Звати Олександер Кирилович. десь мав номер і провтикав. Відпишіть в пл. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хто вкурсі де можна щуку половить, можна платник, з човника

крім Стир,Хріни,Млинів.

де мамки водяться?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, pasha717 сказал:

хто вкурсі де можна щуку половить, можна платник, з човника

крім Стир,Хріни,Млинів.

де мамки водяться?

 

Чув багато від рибацюг про Усичі. на сам ніколи не був. Ще як варіант Мосор, Тростянець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були хлопаки в Усичах, ганяли щучку з човника. Загнали парочку по 3 кг, та ще кілька в районі 2_х кг. Про рівні води нічого не казали, платили сотку з брата.

Взагалі там цікава вода. Колись там було дві копанки, потім розрили трохи, затопили, вийшов став. Кажуть, що власник (помер, тепер його жінка, паче вже бабка, заправляє там) не спускав його хмару років, і аж до цього часу. То я вже уявляю, які там "пітони" плавають. Подейкують, що ще за життя, він просив дайверів, щоб ті товстолоба йому вибили, бо такі "аборигени"( місцеві жителі) там плавали, шо сітками не міг. Так ті підводні стріляки (не дуже добре до них відношусь, не буду казати чому, самі знаєте) казали, шо вони о**їли від того, яка, і скільки там риби. Отака от байка, хочте вірте, хочте ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.09.2016 at 23:13, pasha717 сказал:

хто вкурсі де можна щуку половить

розказував знайомий шо в прилісному є став платний, тупо щучий, випускати не можна, 50грн/кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

чи в курсі яка ситуація з карасиком. карпіком? чи ще десь можна спробувати щось зловити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...