Перейти до змісту

Межигір'я - українська онлайн гра


mechenyi90

Рекомендовані повідомлення

Шановна громадо!

Хочу запрпонувати Вам чудову браузерну он-лайн гру, яка була створена українськими розробниками.

Якщо у вас на роботі зявилася вільна хвилинка, зайдіть в "Межигіря"

https://ua-play.com/?r=7342&w=4

post-25532-0-04485100-1431368595_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 305
  • Створено
  • Остання відповідь

грав там, правда на розвиток тратив значно більше ніж на оборону, за що й поплатився, одне чмо повністю, просто так, вичистило сектор й звело нанівець купу потраченого часу, після цього кинув грати, бо намагатись відновитись під час регулярних грабунків, не варте ні часу ні нервів, ні тим більше, ще далеко не досконалої гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грав там, правда на розвиток тратив значно більше ніж на оборону, за що й поплатився, одне чмо повністю, просто так, вичистило сектор й звело нанівець купу потраченого часу, після цього кинув грати, бо намагатись відновитись під час регулярних грабунків, не варте ні часу ні нервів, ні тим більше, ще далеко не досконалої гри

Дана гра постійно розвивається) а від грабунків спасає держава, яка завжди захищає своїх гравців)

До речі, для всіх бажаючих розпочати грати, ВИБИРАЙТЕ World 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно визнати, що за пів години по моєму посиланню зареєструвалося декілька людей!

Стрілочками позначив людей, які вже активно розпочали грати!

При потребі допоможу з швидким розвитком та ресурсами.

Нік мій: mechenyi90

post-25532-0-07779200-1431371580_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дана гра постійно розвивається) а від грабунків спасає держава, яка завжди захищає своїх гравців)

До речі, для всіх бажаючих розпочати грати, ВИБИРАЙТЕ World 2

так я давно вже грав, може рік назад, а може й більше, ще World 2 не було. А щоб попасти в нормальну державу, то треба або по протекції, або нормально розвинутись, щоб бачили, що чогось вартий, я розвивався сам, та недорозвинувся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дана гра постійно розвивається) а від грабунків спасає держава, яка завжди захищає своїх гравців)

До речі, для всіх бажаючих розпочати грати, ВИБИРАЙТЕ World 2

так я давно вже грав, може рік назад, а може й більше, ще World 2 не було. А щоб попасти в нормальну державу, то треба або по протекції, або нормально розвинутись, щоб бачили, що чогось вартий, я розвивався сам, та недорозвинувся :)

Буває))) зараз є багато змін в порівнянні з минулим)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з часом може й повернусь (щойно пробував зайти, або видалили, або забув логін чи пароль).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з часом може й повернусь (щойно пробував зайти, або видалили, або забув логін чи пароль).

Якщо довго не заходити в гру, адміни блокують акаунт, а потім взагалі його видаляють.

Але зараз є режим "відпустки", який дозволяє без проблем брати відпочинок в разі потреби(всі процеси заморожуються)

post-25532-0-99074000-1431372967_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створюємо клан "Волинь"? я порахував що приблизно 100 грн надо)) ПО пару гривень скидаємось і маєм клан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створюємо клан "Волинь"? я порахував що приблизно 100 грн надо)) ПО пару гривень скидаємось і маєм клан.

в тебе які координати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створюємо клан "Волинь"? я порахував що приблизно 100 грн надо)) ПО пару гривень скидаємось і маєм клан.

в тебе які координати ?

12;9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створюємо клан "Волинь"? я порахував що приблизно 100 грн надо)) ПО пару гривень скидаємось і маєм клан.

в тебе які координати ?

12;9

далеченько. мене закинуло на 34:144

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створюємо клан "Волинь"? я порахував що приблизно 100 грн надо)) ПО пару гривень скидаємось і маєм клан.

в тебе які координати ?

12;9

далеченько. мене закинуло на 34:144

Другий кінець карти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створюємо клан "Волинь"? я порахував що приблизно 100 грн надо)) ПО пару гривень скидаємось і маєм клан.

в тебе які координати ?

12;9

далеченько. мене закинуло на 34:144

23:52

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ігра мені сподобалась. Планую розвиватись та створити свою Волинь там)) Луцьк та Ковель вже маю. Кому цікаво разом пограти запрошую https://ua-play.com/?r=60393&w=4 world2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ігра мені сподобалась. Планую розвиватись та створити свою Волинь там)) Луцьк та Ковель вже маю. Кому цікаво разом пограти запрошую https://ua-play.com/?r=60393&w=4 world2

Ти чудово стартував! А створити державу "Волинь" - це прекрасна ідея)

Але зараз головне побудувати для початку 5 міст та по піднімати будівлі до 25 рівня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ігра мені сподобалась. Планую розвиватись та створити свою Волинь там)) Луцьк та Ковель вже маю. Кому цікаво разом пограти запрошую https://ua-play.com/?r=60393&w=4 world2

Ти чудово стартував! А створити державу "Волинь" - це прекрасна ідея)

Але зараз головне побудувати для початку 5 міст та по піднімати будівлі до 25 рівня!

:_04: Два дні роботи і Волинь готова. Мені б перелік активних гравців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ігра мені сподобалась. Планую розвиватись та створити свою Волинь там)) Луцьк та Ковель вже маю. Кому цікаво разом пограти запрошую https://ua-play.com/?r=60393&w=4 world2

Ти чудово стартував! А створити державу "Волинь" - це прекрасна ідея)

Але зараз головне побудувати для початку 5 міст та по піднімати будівлі до 25 рівня!

:_04: Два дні роботи і Волинь готова. Мені б перелік активних гравців...

Активні сильні гравці вже давно в розвинутих державах.

Тут вже потрібно потрошки самому шукати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба переманювати... Бачив одного з наших в MinU

Нагадую тут https://ua-play.com/?r=60393&w=4 можна зареєструватись в ігрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця гра є чудовим способом "вбити" час)

Адміни випускають ругулярні обнови, маса позитивних емоцій від спілкування в грі, так що РЕКОМЕНДУЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...