Перейти до змісту

№040 || 15-V-15


ursa

Рекомендовані повідомлення

Хто не пройшов олімпійку, особисто раджу пройти. Краще вночі... Зрозумієте чому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Н-да...

С таким количеством отзывов меня просто распирает от желания и дальше делать квесты... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да...

С таким количеством отзывов меня просто распирает от желания и дальше делать квесты... :)

sheldon_16096512_orig_.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто для себе. Яка відповідь на передстартове?

Коло біля кінотеатру Промінь.

По кількості відгуків, мабуть, або все так добре або все так погано, що просто немає слів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто для себе. Яка відповідь на передстартове?

На рисунке мы видим кольцо и геометрическую заморочку, которая зовётся лучом.

Луч - это "Промінь".

Кольцо - это автомобильная развязка около него.

Луч в то же время символизирует столб, на котором нанесён код. При этом луч проходит через середину кольца, что обозначает примерно центровое расположение столба на реальном кольце.

Кольцо жёлтое, что символизирует тёплый солнечный свет, который также состоит из жёлтых лучей. Кроме того, новый "Промінь" будет не полностью жёлтый, но с выразительными жёлтыми оттенками.

Луч изображён зелёным, что даёт наводку на его расположение в зелёной зоне, в траве кольца.

Кольцо исписано рунами на мордорском наречии. Это намёк на фильм "Властелин Колец". Фильмы показывают в кинотеатре - это ещё одна привязка к "Проміню".

Как-то вот так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я в принципі що міг, то особисто Урсі сказав по квесту, але можна і повторити:

- початок туго пішов, спишемо на дощ і поганий настрій, але далі все краще і краще. Дякую команді Companeros і братам Коханам, що не злякались дощу!

- пошуки в "хімічних сполуках" були цікаві!

- ралійка мені набільше сподобалась: розганяєшся до 35, а тут калюжа, тормозиш, далі знову 30, пару глибоких ям все таки зловив. Суперники за спиною, доганяють переганяють, але коди ми знаходимо швидше. Обігнали пару команд.

- Скільки раз я переходив по пішохідному мосту з велосипедом і жодного разу не виникла ідея використати його в квесті. Діма тут окремий респект!

- олімпійка проста, але як показав наш досвід якраз та що треба для першого разу і в якості тренування на майбутні складніші. Найбільший затуп з розподіленням ролей по пошуку кодів і їх введенню.

І ще окреме дякую команді Tribe за тісне суперництво.

p.s. звісно квест міг бути і кращим, але слід врахувати, що Діма його робив від початку до кінця сам!

Може хто ще бажає організувати якийсь квест: вело чи можливо навіть піший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, это...

Когда две недели живёшь игрой... вылизываешь (пусть и не до идеала) каждое задание и каждую подсказку.... катаешь и утром, и днём, и ночью, нанося, проверяя и перепроверяя коды... тестируешь виртуально, а после - реально... во сне понимаешь, что нужно что-то поменять... по дороге придумываешь новые варианты и новые задания...

...А в итоге видишь 2.5 отзыва... ну или ещё бывает скромное "я_не_пейсатель".... Как-то очень мотивирует :)

Поэтому вот так печально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя команда із-за деяких об'єктивних причин навіть повністю не зібралась (але ХУНТА за це буде їх наказувати), але ми поїхали знайшли один код :0155: .

Далі зрозумівши, що срака мокра, соплі течуть рікою і руки замерзли вирішили на цьому завершити квест для себе. Оргам дякую, що зібрали всіх та організували квест. Розумію, що це багато роботи і Ви тратите на це свій час. Ніяких претензій немає і буду, особисто я, чекати наступного квеста. До того часу всі залікують свої травми (є один такий в мене), інші вилізутьт із-за компа та погода буде сприяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы можете продолжить искать коды. Игра ещё активна и вы в ней. Кроме вас ещё две команды порываются доехать.

И да. Если сходите - сообщайте об этом организаторам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А теперь о приятном :)

Просьба связаться со мной следующих участников: kellax и emelka.

За ваши послеквестовые посты об игре - вам предоставляются поощрительные призы :)

Контактный номер, чтобы договориться об их получении - 050 2057762

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто для себе. Яка відповідь на передстартове?

На рисунке мы видим кольцо и геометрическую заморочку, которая зовётся лучом.

Луч - это "Промінь".

Кольцо - это автомобильная развязка около него.

Луч в то же время символизирует столб, на котором нанесён код. При этом луч проходит через середину кольца, что обозначает примерно центровое расположение столба на реальном кольце.

Кольцо жёлтое, что символизирует тёплый солнечный свет, который также состоит из жёлтых лучей. Кроме того, новый "Промінь" будет не полностью жёлтый, но с выразительными жёлтыми оттенками.

Луч изображён зелёным, что даёт наводку на его расположение в зелёной зоне, в траве кольца.

Кольцо исписано рунами на мордорском наречии. Это намёк на фильм "Властелин Колец". Фильмы показывают в кинотеатре - это ещё одна привязка к "Проміню".

Как-то вот так :)

Мій перший не дуже логічний варіант находження коду.

neHLf.jpg

Мій другий варіант, як мені здавалося, дуже логічний. (Кільце це авангард на карті). Але Q не давало спокою, тому туди і не поїхав.

48usw.jpg

Кольцо исписано рунами на мордорском наречии. Это намёк на фильм "Властелин Колец". Фильмы показывают в кинотеатре - это ещё одна привязка к "Проміню".

Да це не намьок, а це "ШО ти тут лазиш? Робити нема шо?" на вулицях Володарського і Кільцева...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все сподобалось! приймав участь перший раз, і точно не останній! відсутність досвіду давалася взнаки, наша команда затупила ще на старті)...тупили з введенням перших кодів!...і вроді код знайшли, а ввести не виходить...але потім трішки розкочегарилася, ввійшли в азарт, і гра пішла!)...приходилося добряче попрацювати мізками, але вони вже відключалися (давалася взнаки втома після важкого робочого тиждня і пізній час)))). Та ще трапилася неприємна оказія - пробив колесо)))... Загалом залишилися лише позитивні враження і хороші емоції!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій варіант розгадування передстартового :)

Отже: кільце влади на Q - промені -> одне кільце або One Ring (вікіпедія) на Q-Ray -> 10 на KU-RAY -> 10 UKRAINA -> вул. Лесі Українки 10.

Там на місці біля будинку із землі стирчала сіра пластикова труба, але коду нажаль не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій варіант розгадування передстартового :)

Отже: кільце влади на Q - промені -> одне кільце або One Ring (вікіпедія) на Q-Ray -> 10 на KU-RAY -> 10 UKRAINA -> вул. Лесі Українки 10.

Там на місці біля будинку із землі стирчала сіра пластикова труба, але коду нажаль не було :)

13641170571045.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інший варіант розгадування передстартового від учасника нашої команди Турчика Сергія.

Володар кілець - вказівник на вулицю Володарського, при деякому повороті картинки отримуємо перехрестя. Вулиця Володарського стикається з вул Християнською. якраз на стику цих вулиць стоїть будинок з №17, що відповідає порядковому номеру букви Q в латинському алфавіті. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квест сподобався однозначно. Великий плюс - підсказки, без них не уявляю, що б робив. Квест ішов бодро, сподобався пошук в арках. Кожен раз дивувався фантазії оргів І великої проробленої роботи. Після першої ночі розгадали 12 завдань. Сили нас почали покидати, не могли найти код на 2 завданні ралійки. В 2 ночі знесилені поїхали по домам. По дорозі майже ні з ким не пересікались, мабуть після всіх ішли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игра понравилась

Дождь немного попугал (самый сильный пересидели под навесом детской поликлиники )

Потом все пошло весело , лужи радовали фонтаном брызг когда влетаешь в них :) , ямы получали такие коментарии что смущались и прятались в темноте :)

Команда постоянно тупила єто всех смешило (пели песенку .... потому что нельзя потому что нельзя бить неумным такииим :)

Химический элемент дался легко ,,,, помня как Дима любит писать коды в неожиданных местах проверяли все до миллиметра

Офигенный кофе с шеколадкой на воге в 2 часа ночи поднял настроение на максимум

Огорчили только неадекваты в старой части учитывая их агрессивное поведение ми квест не закончили а поехали к организаторам

а там замерзшие орги смотрели на радостных нас :)

Огромное спасибо за поощрительный приз для сына ,теперь меня поставили перед фактом что ми участвуем в следующих квестах .

Спасибо за прекрасно проведенное время .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2 ночі знесилені поїхали по домам. По дорозі майже ні з ким не пересікались, мабуть після всіх ішли.

Якщо подивитися по результатам то в 2 тільки перші команди фінішували. В 2 ночі ми були десь на олімпійці а це ще сама жара була=)

Время финиша

01:51:59

02:04:04

02:16:22

02:19:05

02:20:13

02:45:44

02:47:02

02:47:11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це не намьок, а це "ШО ти тут лазиш? Робити нема шо?" на вулицях Володарського і Кільцева...

Прасті, мене тєрзають докори сумління за вул. Володарського :_08:

але ж мені потрібно було перевірити її як варіант))) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...