Перейти до змісту

Як побороти чайникам вірус?


lilechka

Рекомендовані повідомлення

shvezigor - раз не розшифровував, то не пиши так впевнено бо сам собі риєш яму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

shvezigor - раз не розшифровував, то не пиши так впевнено бо сам собі риєш яму

Я це пишу, бо мене, дивує оця параноя на рахунок вірусів... Не такі вони страшні як їх малюють, і завжди можна знайти вихід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перша порада установі, якщо компи включені, то відєднати їх від живлення і нічого самим не робити, якщо їм цінна інформація яка на компах була, хоча і не факт, що це допоможе минуло вже багато часу.

Мабуть що пізно.... Ліля писала, що отримали на один, "відкрили", потім відкривали на іншому - ...."Відкрили, роздрукували, нічого не розуміючи, Потім відкрили даний лист на іншому комп'ютері..."(с)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[дивує оця параноя на рахунок вірусів... Не такі вони страшні як їх малюють, і завжди можна знайти вихід.

...німа базара... питання тіко в ціні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я це пишу, бо мене, дивує оця параноя на рахунок вірусів... Не такі вони страшні як їх малюють, і завжди можна знайти вихід.

Не ловили ви ще, мабуть, шифратора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивує оця параноя на рахунок вірусів... Не такі вони страшні як їх малюють, і завжди можна знайти вихід.

Це не параноя - а факт.

Значить - страшних вірусів не бачив, раз так говориш.

Так можна - але зазвичай він - не такий простий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивує оця параноя на рахунок вірусів... Не такі вони страшні як їх малюють, і завжди можна знайти вихід.

Це не параноя - а факт.

Значить - страшних вірусів не бачив, раз так говориш.

Так можна - але зазвичай він - не такий простий.

Ну тоді оголість весь список, хто і за який час, бачив той шифратор. Що не зміг нічого зробити, і прийшлось всю інфу вбити ?

Я це пишу, бо мене, дивує оця параноя на рахунок вірусів... Не такі вони страшні як їх малюють, і завжди можна знайти вихід.

Не ловили ви ще, мабуть, шифратора.

А ви скільки зровили ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, ну видихайте... воно вам тра ? :) хватить глумитися з людини

ми не злі,

просто хочемо застерегти інших користувачів

і від вірусів, і від "рєшателей"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви скільки зровили ?

Неважливо. Часто спілкуюсь з тими, хто зловив. Цього достатньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви скільки зровили ?

Неважливо. Часто спілкуюсь з тими, хто зловив. Цього достатньо?

Ні цього не достатньо, бо багато хто тільки розказує що бачив, що їх багато що вони щось там роблять. А як при ходить до діла то ні то не я то мені казали то я бачив... Я сказав так як є, на своїй практиці злосних яких не можна було б побороти не зустрічав. Тому хочу чути реальну статистику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні цього не достатньо, бо багато хто тільки розказує що бачив, що їх багато що вони щось там роблять. А як при ходить до діла то ні то не я то мені казали то я бачив... Я сказав так як є, на своїй практиці злосних яких не можна було б побороти не зустрічав. Тому хочу чути реальну статистику.

О, то у вас все ще попереду ^_^

Статистику? З восьми випадків двоє заплатили а шестеро переставили систему на новий вінт і чекають ліків. Інші, яких хз точно скільки, лікувались CureIt'ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді оголість весь список, хто і за який час, бачив той шифратор. Що не зміг нічого зробити, і прийшлось всю інфу вбити ?

ну зловила моя колишня директриса.

Так само лист був десь із Італії. Це для неї норма. Прийшов лист у "архіві" cab. Відображалося воно як архів. Відкрила, там якийсь лист із хз чим. Якийсь текст.

Далі, через кілька годин, вона сказала, що не може відкрити жодну фотку з флешки і жоден документ doc / xls / xlsx.

Коли прийшов і глянув - все стало ясно. Якраз перед тим читав вищезгадувану тему про вірус-шифратор.

На сайті вірус-інфо мені допомогти не змогли. Нажаль....

Це із останнього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді оголість весь список, хто і за який час, бачив той шифратор. Що не зміг нічого зробити, і прийшлось всю інфу вбити ?

ну зловила моя колишня директриса.

Так само лист був десь із Італії. Це для неї норма. Прийшов лист у "архіві" cab. Відображалося воно як архів. Відкрила, там якийсь лист із хз чим. Якийсь текст.

Далі, через кілька годин, вона сказала, що не може відкрити жодну фотку з флешки і жоден документ doc / xls / xlsx.

Коли прийшов і глянув - все стало ясно. Якраз перед тим читав вищезгадувану тему про вірус-шифратор.

На сайті вірус-інфо мені допомогти не змогли. Нажаль....

Це із останнього.

Маєш даний вірус ? скинь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 словом нашому брату добавиться роботи.

Користуйтесь нормальними антивірусниками (хто що полюбляє) і поновлюйте їх своєчасно - не матиме клопоту.

P.S. майте нормального admina :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маєш даний вірус ? скинь.

Не маю, не колекціоную. Да й сам вірус нічого тобі не дасть.

Забув додоати.

Вірус своєї роботи не доробив. Бо інакше була б картинка на екрані, яку я уже самотушки знайшов. Один із не багатьох jpg файлів, який був не тронутим.

На картинці була інструкція.

Скачати tor-browser зайти по конкретній ссилці і там буде інструкція що робити далі, куди слати бабулєс.

АПД. Антивірус стояв, і стояв оновлений. Це файлик, який шифрує. Він не несе загрози сам по собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 словом нашому брату добавиться роботи.

Користуйтесь нормальними антивірусниками (хто що полюбляє) і поновлюйте їх своєчасно - не матиме клопоту.

P.S. майте нормального admina :)

"Нормальний антивірусник", не панацея від всіх бід))) Та й не існує антивірусника, фаєрвола, і інших "допоміжних", які б на 100 процентів захищали систему.Скорше, "не блукати" там де не знаєш", і не "відкривати" сумнівні листи і за-архівовані файли від невідомих "добродіїв")))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуйтесь нормальними антивірусниками (хто що полюбляє) і поновлюйте їх своєчасно - не матиме клопоту.

і не відкривайте файли з пошти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в таких випадках - 99,9% - людський фактор. І комп'ютерна не обізнаність (щоб не сказати - безграмотність). Мінімальні необхідні знання, якими нехтують усі користувачі - призводить до таких наслідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, ну видихайте... воно вам тра ? :) хватить глумитися з людини

Краще б хтось зходив і допоміг держустанові

чим допомогти ? я в перших повідомленнях писав - пишіть, домовимось .. і тут вже багато хто пропонував послуги .. комусь написали ? поки що прочитав тільки що "телефонують по фірмах" .. якщо є гроші нести на фірму і не довіряють тим людям що пропонують послуги тут - для чого тема ?

Ну тоді оголість весь список, хто і за який час, бачив той шифратор. Що не зміг нічого зробити, і прийшлось всю інфу вбити ?

ну зловила моя колишня директриса.

Так само лист був десь із Італії. Це для неї норма. Прийшов лист у "архіві" cab. Відображалося воно як архів. Відкрила, там якийсь лист із хз чим. Якийсь текст.

Далі, через кілька годин, вона сказала, що не може відкрити жодну фотку з флешки і жоден документ doc / xls / xlsx.

Коли прийшов і глянув - все стало ясно. Якраз перед тим читав вищезгадувану тему про вірус-шифратор.

На сайті вірус-інфо мені допомогти не змогли. Нажаль....

Це із останнього.

Маєш даний вірус ? скинь.

пишіть пошту (можна в ЛС) ... буду дома - скину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим допомогти ? я в перших повідомленнях писав - пишіть, домовимось .. і тут вже багато хто пропонував послуги .. комусь написали ? поки що прочитав тільки що "телефонують по фірмах" .. якщо є гроші нести на фірму і не довіряють тим людям що пропонують послуги тут - для чого тема ?

допомогли визначити що це за фігня і що антивірусом вона не лікується

Дякую!

комп не мій, гроші не мої. Ваші варіанти я запропонувала, а володільці хай вирішують що робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Тим кому цікаво напишу як вирішили проблему, хоча більшість і так здогадується :)

Програмісти Луцька не змогли побороти вірус. Всі дані були знищені, система перевстановлена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим кому цікаво напишу як вирішили проблему, хоча більшість і так здогадується :)

Програмісти Луцька не змогли побороти вірус. Всі дані були знищені, система перевстановлена

кхм .. а можна імена "програмістів Луцька" в студію ? а то це більше схоже на фразу "всі чоловіки сво...." і особисто для мене це образливо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з програмістами особисто не знайомилась - імен сказати не можу

для ремонту потрібна була саме фірма (через юридичні тонкощі), а не фрілансер (навіть якщо він реально крутий)

ПіСі: перефразую, звертались не до програмістів, а до працівників фірм з обслуговування комп"ютерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звертались не до програмістів, а до працівників фірм з обслуговування комп"ютерів

А можна запитатися? Скільки їм заплатили ? За те, що вони НЕ зробили.

ЧИ грошей не взяли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...