Перейти до змісту

Робота Тінсе Україна (Тяньши)


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Знайшов оголошення на OLX по даній роботі. Писалось також про роботу в офісі, робота з дзвінками та клієнтами та з сайтом. Написав, що цікавить. Проте, я ще додав запитання, що це за компанія. Просто коротко написала: "Delta". Контора на вулиці Винниченка 14, 2 поверх, 72 офіс. Перед дверима табличка зі словом "Здоров'я". В самому офісі стіл, за яким вона працювала, купа стільців та дошка маркерна на стіні. Ще була полиця з якимись газетками і баночками, але тоді я на це не звернув увагу. Прийшов на співбесіду, на якій Світлана Олександрівна (представник) дала анкету для заповнення.  В ній необхідно було заповнити інформацію про себе (ПІП, телефон, місце проживання). Потім ми хвилин 5 поговорили з нею. Мав у своєму резюме сертифікат досить відомого значення, проте вона навіть не знала що це таке. Казала, що любить подорожувати і що в цьому їй допомагає компанія, в якій вона працює вже 5 з половиною років (запам'ятайте це значення). Почала розпитувати мене, хто я і чим займаюсь. Потім сказала чи знайома вам така компанія як "Tenzis" так і написала її назву з другої сторони анкети, де схеми по роботі були (що насправді неправильно; англійська мова - не її козир). Я сказав ні. Почала розповідати, що Дельта (їх компанія) з ними співпрацює. Поговорили і сказала, що ввечері подзвонять і скажуть чи я підійду. На будь-які питання, які мене цікавили відповідали так : " Ми все розкажемо вам при наступній зустрічі" Не пройшло як 1-2 годин, як мені набрали (набрав другий представник - Вікторія). Сказали: "Ви нам підходите, чекаємо вас завтра на 16:00". Прийшов я другий раз туди. Навіть не заходячи, побачив купу студентів , яких бачив раніше (сам студент). Зайшовши і сівши, Світлана Олександрівна зробила перекличку. І почалася лекція. Наводила всілякі приклади з іншими компаніями Мак Дональдз, тощо. Потім мене здивувало, що їхня компанія співпрацює з такими компаніями як Hp, MS, BMW, IBM. Особливо HP. У неї ноутбук був родом з 2002 певно. Якось недоречно, коли тебе так "підтримує" така велика компанія. Серед слухачів була людина, яка або студент, або має медичну освіту. От одного зрозуміти не можу. Як можна було сидіти і так слухати ту нісенітницю, яку несла доповідачка. Пролунало те, що їхній препарат є одночасно імуностимулятором і антибіотиком. Я не спец, вчусь на біолога, але як це взагалі можливо? Я спитав в неї про це, про дію препарата, що туди входить. Вона почала казати, давайте ми про це з вами потім поговоримо. Але я наполягав, адже прокусив що тут і до чого. Вона одразу прибрала посмішку з лиця і почала щось мямлити-х@ямлити і плавно перейшла до другого препарату. Казала, що мала премії 60 000 грн. Якщо це премія, то який ж у неї заробіток, і чому вона всього лиш менеджер. Потім вона сказала, що працює вже в компанії 4,5 роки. Це вже передостання крапля була. Вона сама не пам'ятала, що говорить. Під кінець лекції ще люди підходили на співбесіду, вона казала їм зачекати за дверима. І тут пішли питання. Одна дівчина спитала, чи лікує їхній препарат на основі Цинку вегето-судинну дистонію. Вона одразу відповіла "так". Ще на початку лекції вона говорила, що була медсестрою. От яка ж з неї медсестра, якщо вона не знає що то за захворювання. Воно не лікується!!! Це не самостійне захворювання! Ще на початку лекції показувала університет, про який говорила, що він рівняється з кембриджським. Проте, у світовому рейтингу я його так і не знайшов. Задала додому завдання, зайти на сайт liderstyle.com.ua і виконати якісь завдання. Дала пароль на доступ до рубрики "навчання": 3498. Але мені вже якось насра@ти на це хотілось. А народ сидить і головами хитає. Клав я болт на таку роботу. Не попадайтесь на таке, люди! Це відвертий обман!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь
44 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

за рекламу сайту щось платять?

Яка реклама може бути? Негативна? Толку з неї тоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, 6ap6apuc сказано:

Яка реклама може бути? Негативна? Толку з неї тоді?

боти на читають негатив\позитив, текст виду "сайт.com.ua" розуміють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zevs_Isver сказано:

за рекламу сайту щось платять?

Про рекламу навіть не думалося. Я просто розповів свою історію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, profiguitar49 сказано:

Про рекламу навіть не думалося. Я просто розповів свою історію.

бачиш як гарно хлопці працюють...

і не хотів і прорекламував 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zevs_Isver сказано:

бачиш як гарно хлопці працюють...

і не хотів і прорекламував 

У вас манія переслідування по-моєму. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, 6ap6apuc сказано:

У вас манія переслідування по-моєму. 

бля,

хто тут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.01.2019 at 16:00, profiguitar49 сказано:

У неї ноутбук був родом з 2002 певно. Якось недоречно, коли тебе так "підтримує" така велика компанія. 

 

Як на мене розповідь таки має певний повчальний характер.  Як правильно відмітив автор слова, словами але правильно було б складти цілісну картинку: 

- Те що я бачу,  коли людина розповідає про надприбутки а їздить на старенькому ланосі, це завжди привід задуматися.

- Те що я чую, аналузвати думки цих людей пропускаючи через призму критичного мислення. 

- Загальна логічна связність елементів. Якщо при відході трішки вправо трішки вліво  Ви бачите що нема ніякої глибини в сказаних словах, будьте впевнені Вам вішають лапшу. 

 

Вцілому про подібну роботу вже не раз казалося:  це досвід роботи з людьми, торгівлі. В мене знайомий колись починав з подібної роботи в косметичній галузі,  непагано пройшов по драбинці в фармацевтичний бізнес.  Тому тут кожному своє хто не бачить себе в торгівлі і роботі з клієнтами то не його.  

Єдине в подібних компаніях аби це не несло прямих збитків Вам і Вашій родині ... а так можна пробувать себе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...