Перейти до змісту

Робота Тінсе Україна (Тяньши)


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

On 18.01.2018 at 7:44 PM, AnimaNoir said:

Я розумію що хтось з ваших знайомих пихає тянь-шань чи щось подібне,  від того і дуже несмішний юмар та намагання їх виправдати, хоча вони є фактично - шахраї.

 

Не має у мене знайомих, які там шото продають тому висновки ваші такі ж недолугі як і розуміння.

Ви не розумієте абсолютно ніфіга, підозрюю що навіть в контенті, раз без роботи сидите з такою "спеціальністю".

Я писав без гумору бо ці люди заробляють великі гроші законним бізнесом. Вони дуже круто шарять в психології та продажах. І саме всього цього в них можна навчитися молодим спеціалістам, які не вміють ніфіга окрім як вішати ярлики. 

Пішли на співбесіду не озброївшись елементарними знаннями про наймача ? :) це круто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Соромітник сказал:

 

Не має у мене знайомих, які там шото продають тому висновки ваші такі ж недолугі як і розуміння.

Ви не розумієте абсолютно ніфіга, підозрюю що навіть в контенті, раз без роботи сидите з такою "спеціальністю".

Я писав без гумору бо ці люди заробляють великі гроші законним бізнесом. Вони дуже круто шарять в психології та продажах. І саме всього цього в них можна навчитися молодим спеціалістам, які не вміють ніфіга окрім як вішати ярлики. 

Пішли на співбесіду не озброївшись елементарними знаннями про наймача ? :) це круто...

Це вже більш конструктивна думка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, AnimaNoir сказал:

Це вже більш конструктивна думка. 

чувак обісрав вас з ніг до голови, *особо не стєсняясь в вираженіях*, а ви називаєте це конструктивною думкою :) це круто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Соромітник сказано:

Я писав без гумору бо ці люди заробляють великі гроші законним бізнесом.

Ой не треба про законність, бо багато як мінімум ганебних речей, були законними. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

чувак обісрав вас з ніг до голови, *особо не стєсняясь в вираженіях*, а ви називаєте це конструктивною думкою :) це круто...

Мабуть у нас різні поняття значення обісрав. Да і сенс щось доводити, мої професійні навички чи їх відсутність наврядчи комусь цікаві в даній темі, яка зовсім про інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 hours ago, AnimaNoir said:

Це вже більш конструктивна думка. 

 

Хотів показати що зі сторони це виглядало не на вашу користь. Ну звичайно якщо читач не базарна бабка. 

Ви не підготувалися до співбесіди а отже легковажно ставитеся до роботи. Ви зробили неправильні висновки щодо мене і розвинули тему. Ну і ви зробили неправильні висновки та дії відносно роботодавця.

Що не давало мені права хамити :) пробачте. Але пост сильно нагадав базарщину і зачепив.

Все це імхо. Єдине що скажу – якби я зараз вчився чи сидів без роботи, то в першу чергу пішов би на роботу де можуть навчити чогось корисного. Вміння спілкуватися та продавати – це найкрутіші в наш час навички. Тому що продавати доводиться постійно :) хоча б свої навички роботодавцю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто підставити жопу, щоб вас у неї відчпокали це буде називатись "навчитись чогось корисного", "вміння спілкуватися та продавати – це найкрутіші в наш час навички"? А послати нах, того, хто відбирає твій час не релевантною роботою? Їбануті продавани, як ви вже заїбали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, SunSeth said:

Тобто підставити жопу, щоб вас у неї відчпокали 

 

Маєш сумний досвід співпраці з ними ? Чи так якогось продавця в хату пустив ?
Навіщо на інших транслювати свою долю чи фантазії...

Нюанс :) поідеї там вчать якраз як відчпокати а не як підставити жопу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник  мова про нанімалку на роботу, а не про роботу, хулі ти куски від речення відриваєш? І в попередньому моєму повідомлені перечитай останнє речення. Розкажи нам тут, як роками тут шукаєш рабів на галєри і всі на тебе кладуть, бо в тебе таке саме Тяньши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Соромітник сказано:

Нюанс :) поідеї там вчать якраз як відчпокати а не як підставити жопу. 

Але вчать як раз на тобі, це теж нюанс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд, тяньши погані та човпуть в дупу на співбесідах – доведено двома поважними юзерами з борди. Не маю причин вам не вірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, Соромітник said:

Гаразд, тяньши погані та човпуть в дупу на співбесідах – доведено двома поважними юзерами з борди. Не маю причин вам не вірити.

То розповіді про багаторічні пошуки рабів на галери не буде?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, yu2007 said:

То розповіді про багаторічні пошуки рабів на галери не буде?)

Не знаю :) мо розкажуть

Заодно сам послухаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Для тих, хто бачть свою професію менеджера з продажу такого рода фірми це афігенний кар'єрний старт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку толкових менеджерів можна на пальцях перерахувати :) 

Всі хочуть прийти одразу й мати все, а ти поскачи по полям попродавай те що на кожному кроці валов, тоді наберись досвіду тоді йди в мега круту компанію, і не тобі будуть диктувати умови а ти.

 

Я зустрічав менеджерів як приходили й самі казали що їм треба і на якому авто хочуть їздити, і фірма купувала бо знала що цей принесе в рази більше чим на нього потратять (зп+соц пакет та бонуси).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прямими продажами загалом не займаємось . (Лесі Українки "Альянс")

Але ви праві, якщо подивитись на нашу економіку, рівень освіти та стан нашої молоді, то можу як то кажуть " зі середини " підтвердити, там ВЧАТЬ і заставляють КНИЖКИ читати і слухати ауді бізнес тренерів (топ менеджерів компанії) ууууууууууу, що страшно? А ви знаєте мені зовсім несмішно коли на співбесіду приходять молоді люди (18 - 20) і два слова звязати толком не вміють, а з книжок читали лише що стосувалось шкільної програми, а ще коли їм розказуєш про Ентоні Робінсона , то питають де він знімався (в якому фільмі) , а в цілях пишуть що хочуть поїхати в Європу на заробітки, щоб світ побачити, от це справді страшно. 

За роботу інших відповідати не можу і не берусь але якщо комусь буде цікаво можемо зустрітись і поспілкуватись надам відповідь на всі питання що цікавлять саме системи роботи чи можливості карєрного росту.                                                                                                                                   P.s. а для наших пенсіонерів це доречі єдина реальна можливість ще працювати за "людськими умовами" не прибиральницею чи посудомийницею , а в теплому офісі, з приємним колективом (любимо ми свою роботу тому і посміхаємось і ласкаві у спілкуванін, а що кидатись на людей і посилати - це десь затверджена норма в Україні?)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MACCEN сказано:

Я зустрічав менеджерів як приходили й самі казали що їм треба і на якому авто хочуть їздити, і фірма купувала бо знала що цей принесе в рази більше чим на нього потратять (зп+соц пакет та бонуси).

у нас майже так само, за класну роботу тобі окрім всіх тобі доходів ще і подарки роблять (авто в т.ч.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Gal4on0k сказано:

у нас майже так само, за класну роботу тобі окрім всіх тобі доходів ще і подарки роблять (авто в т.ч.)

покатаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

покатаєш?

:D:lol:  Жартуєш? Я і руль авто - це речі несумісні, але я щось придумаю для тебе ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.02.2018 at 21:27, Gal4on0k сказано:

прямими продажами загалом не займаємось . (Лесі Українки "Альянс")

Але ви праві, якщо подивитись на нашу економіку, рівень освіти та стан нашої молоді, то можу як то кажуть " зі середини " підтвердити, там ВЧАТЬ і заставляють КНИЖКИ читати і слухати ауді бізнес тренерів (топ менеджерів компанії) ууууууууууу, що страшно? А ви знаєте мені зовсім несмішно коли на співбесіду приходять молоді люди (18 - 20) і два слова звязати толком не вміють, а з книжок читали лише що стосувалось шкільної програми, а ще коли їм розказуєш про Ентоні Робінсона , то питають де він знімався (в якому фільмі) , а в цілях пишуть що хочуть поїхати в Європу на заробітки, щоб світ побачити, от це справді страшно. 

За роботу інших відповідати не можу і не берусь але якщо комусь буде цікаво можемо зустрітись і поспілкуватись надам відповідь на всі питання що цікавлять саме системи роботи чи можливості карєрного росту.                                                                                                                                   P.s. а для наших пенсіонерів це доречі єдина реальна можливість ще працювати за "людськими умовами" не прибиральницею чи посудомийницею , а в теплому офісі, з приємним колективом (любимо ми свою роботу тому і посміхаємось і ласкаві у спілкуванін, а що кидатись на людей і посилати - це десь затверджена норма в Україні?)

 

Раз ти така начитана, то хулі стільки помилок в тексті? Кров з очей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.02.2018 at 21:37, Gal4on0k сказано:

за класну роботу тобі окрім всіх тобі доходів ще і подарки роблять (авто в т.ч.)

пам'ятаю я ці байки.

Перший раз у 90-х, коли одна близька людина повелася на єрєсь від new ways, про супер-пупер доходи, про машину і т.д. Фінал - попандос на 400+ у.о.

А так все було гарно. Відеотренінги!

Другий раз я чув подібне від однокласника. Він все намагався втягнути мене в цю тєму. Я поморозився.  Потім його мама намагалася втягнути туди мою маму. Це взагалі був анекдот.

Зараз і він цим не займається уже. Зрозумів, що це не те пальто. :)

 

Прикро те, що все це лохотрон. Самий що не є - еталонний.

On 19.02.2018 at 21:27, Gal4on0k сказано:

 P.s. а для наших пенсіонерів це доречі єдина реальна можливість ще працювати за "людськими умовами" не прибиральницею чи посудомийницею , а в теплому офісі, з приємним колективом (любимо ми свою роботу тому і посміхаємось і ласкаві у спілкуванін, а що кидатись на людей і посилати - це десь затверджена норма в Україні?)

І це є ще один тому приклад. (

Наживатися на пенсіонерах - це вже останнє...  Гірше циган.

От тільки не треба розказувати, що вони не платять за "тренінги" чи не купують продукцію, для подальшого її фтюхування серед таких самих пенсіонерів. І що ви там всі альтруїсти поголовно!

Але ви продовжуйте усміхатися - шеф любить ідіотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 19.02.2018 в 21:27, Gal4on0k сказал:

ще коли їм розказуєш про Ентоні Робінсона , то питають де він знімався (в якому фільмі) ,

Энтони Робинсон, более известный как Тони Робинсон (15 августа 1946) — британский актёр, комик, историк-любитель. Телеведущий и политический активист. Наиболее известен исполнением роли слуги Болдрика в телесериале «Чёрная Гадюка», а также как телеведущий проектов Channel 4 Time Team и The Worst Jobs in History. Член Национального исполнительного комитета Лейбористской партии в 2000—2004 годах. 

Будете знати що їм відповідати )))...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.02.2018 в 21:27, Gal4on0k сказал:

прямими продажами загалом не займаємось . (Лесі Українки "Альянс")

 

то скажіть чим займаєтесь а то мене запросили на 17.30 в понеділок, але так і не сказали чим толком займатись))) окрім того що помічник керівника))),

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, oyoyoy сказано:

Энтони Робинсон, более известный как Тони Робинсон (15 августа 1946) — британский актёр, комик, историк-любитель. Телеведущий и политический активист. Наиболее известен исполнением роли слуги Болдрика в телесериале «Чёрная Гадюка», а также как телеведущий проектов Channel 4 Time Team и The Worst Jobs in History. Член Национального исполнительного комитета Лейбористской партии в 2000—2004 годах. 

Будете знати що їм відповідати )))...

 

 

ви про цього https://ru.wikipedia.org/wiki/Робинсон,_Тони 

а я цього https://uk.wikipedia.org/wiki/Тоні_Роббінс    все залежить просто від того хто ти і що шукаєш ))))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...