Перейти до змісту

Робота Тінсе Україна (Тяньши)


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

А які креативні у них об'яви:

Іщу харошева чілавєка (фото Гагаріна, якого цілують 2 баби).

Робота в офісі, тільки 2 вакансії.

Адміністративно-кадрова робота.

Бєсплатний мінєт в офісє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно, всі під'їзди заклеєні. Особливо з їх продукції "уміляє" біо-кальцій за 400 з лишнім грн., в той час як пачка аналогічного по терапевтичній дії кальція глюконата - 4 грн. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 року потому...

Привіт всім, контора ожила або вона напевно навіть і не помирала. Зараз вона знаходиться у Луцьку і називає себе «Альянс». Знаходяться вона на Лесі Українки 16а, вони досі діють по шаблону який використовували раніше (детальніше тут). Попався я їм на work.ua, ось їх тема. Подзвонили мені по номеру вказаному в резюме і запросили на співбесіду. Коли я прийшов то все мов описано у статті... Хорошої якості офіс, зустріли мене у коридорі і запитали ім‘я керівника, далі завели в кімнату де 20 дешевих типових офісних стільчиків і сказали сісти зачекати. В кімнаті очікування був вахтер - бабуля яка сиділа за столом) і ще людей 10 які чекали чергу на співбесіду. А, ну і дали мені анкету заповнити.. нажаль не пам’ятаю які точно були запитання але нічого особливого... фіо, освіта, номер телефону де прописаний і тд. Зайшла в кімнату жінка і запросила мене до себе в кімнату, коли я туди зайшов то побачив з 10 працівників які обробляли людей. Сів я за стіл і вона почала задавати типові запитання:

  • де працював?
  • Яка освіта?
  • Запитала чи правильний номер в анкеті
  • Чи знаю я його на пам‘ять
  • Перевірила чи дійсно знаю
  • Чи маю шкідливі звички

Після цього сказала що з 19 по 21 зателефонує якщо я їм підійду. Зателефонувала десь в 20 і запросила на співбесіду. Я прийшов) знову кімната зі стільцями і dvd з квн на громкості яка задовольняє бабулю-вахтьоршу з дуже тонкими шутками з яких угарає вона і ще пару дебілів які прийшли зі мною на співбесіду. Мене викликають, знову йду туди де обробляють людей, там мені жінка розповідає яка у них кантора класна але мовчить чим саме вона займається. Коли я запитав то відповіла - «Ну у нас великий персонал, у всіх свої задачі і одразу перейшла на мої обов‘язки з допомогою керівника, тобто:

  • Вести діалогі з партнерами
  • Слідкувати за сайтом 
  • Обробляти заявкі з сайту
  • Створення блоків з рекламою
  • Слідкувати за канцтоварами і водою в офісі

А взагалі у вас є 4 дні обов‘язкового стажування де ви дізнаєтесь детальніше про наших партнерів і з чим ми працюємо. Дала мені розклад цих днів і сказала повернутися в кімнату де сидить бабка-квн і там зараз має бути перший урок. Для мене такий тип співбесіди це щось нове, і да, це моя друга співбесіда у житті) Короче, сиджу я і дивлюся квн під дикий ор бабулі з дебілами, заходить жінка і квн перемикають на презентацію. Далі година економіки рівня шкільних класів і саморозвитку де любителі квн без бабулі активно приймали участь у пошуку цілей для свого життя з баригою-учителем. Після уроку задають домашнє завдання) треба занотувати 50 цілей для свого життя.. потім знову приходить бабуля, знову квн, знову викликають до кімнати де обробляють людей і там мені говорить жінка, що я прохожу далі, дає почитати книжку для саморозвитку «богатый папа, бедный папа» і каже щоб прочитав обов’язково. Окей, беру я книжку і раптом ця пошарпана книжка без твердої обкладинки, ціною в 30-50 грн перетворюється у 100 грн. Але вона не просить купити, а просить дати залог за неї. І ніби я нормальний розумний чувак але даю їй тих 100 грн)) нагадую що це 2 співбесіда за моє ще коротке життя і я й здогадуватись не міг що це за контора. Поки я їхав додому я шукав будь-яку інформацію за цей «Альянс» і звичайно що я знайшов інформації стільки, скільки має та жінка совісті, а значить ніх@я. Дома я почав гуглити прізвища викладачів які були вказані у розкладі і одне з них було - Демиденко. Так я і натрапив на цю тему в рідній борді і одразу мені все стало ясно. Особливо вразило що стерво принесла цю ху@ню і продала хворій бабусі... як писав Serpent. 

Я не падав духом) як говориться «Предупреждён - вооружен». Поїхав я на наступний день до тих засранців, ні, через день) це був понеділок. Прийшов я на 2 день співбесіди і все як завжди, спочатку квн далі за тобою заходить жінка і веде в кімнату переговорів. Я вирішив не псіхувати... віддаю спочатку книжку і кажу що сканував її, вона забрала книгу і обговорила план дня) запитала чи я написав 50 цілей, я сказав що це особисте і писати таке я не хочу, вона погодилась і сказала що після того як я відбуду заняття то щоб зайшов забрати завдаток і диск який мені треба буде дома подивитись. Я пішов на урок, ну і тут мене взяв шок. Виявляється вони продають препарати від всього.. по словам вилопка який вів урок, якщо ти прийматимеш всі ліки то будеш «живєє всєх живих», рани будуть загоюватись як у Наруто, ху@ буде стояти як у жеребця ну а рак... ракові клітини всі вийдуть разом з препаратом, а гівно буде пахнути розами. Інсульт, взагалі ху@ня, після двух таблеток побіжиш) А саме жальогідне це те, як це уважно слухали і записували дебіли які ржали з квн на перервах... вони хавали інфу і тупа  вже  хотіли зірватися і бігти марафони по найближчим лікарням, спасаючи людей від раку, інфаркту і чоловічих обвісульок заробляючи на цьому шалених 30000 гривень. Після цього «Шок» контенту, я захожу до тієї жіночки і вона мене питає: - Чи вам все зрозуміло було по сьогоднішнім урокам?

Я з останніх сил стримуюсь і кажу що все зрозуміло і чекаю на свої 100 гривень, отримавши їх я хотів би свалити. Вона каже: - Тоді добре, чекаю вас завтра о 12... Я не встаю, відбулася пауза... вона продовжує: - А, дивіться, я останній диск вже віддала і я його надам вам завтра, а 100 гривень то нехай лежить далі як залог за диск, добренько?

Ну і тут мене понесло - да ви ах@єлі) цим я відмовився від наступних походів туди, пояснень різних і тд. повернув мої гроші. Вона змінила лице і вже так либу не давила, віддала відразу гроші і сказала що це жах і що як взагалі так.. короче я вже її не слухав, я забрався і пішов, перед цим я звичайно поробив фото з кімнатою де були уроки, бабуля і квн. Я бачив що тут ділилися останній раз в 2015 році про місце де вони знаходяться, тож нове місце - Лесі Українки 16а, офіс у них в підвалі цієї будівлі) як для підвального приміщення то досить солідно там все виглядає.

Пишу я це все на гарячу руку з телефону тому за граматику вибачайте, надіюсь очі не повилазять) Бажаю вам не попадати і не знати тих людей що там працюють. Доречі те гівно везуть і впарюють тут бо за таке можна отримати путьовку в гей-тур по тюрмам китаю, де і виробляють ту ху@ню.

Спойлер


AEAE2122-4EFB-4288-A45B-059920ADF9FF.jpeg

5194BC7B-C396-4FA4-8237-AD9DE7CAF5A1.jpeg

F09C1620-3E9B-4E50-A670-3A940F163018.jpeg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопче,тобі ще дуже повезло. Відбувся 100 грн.

Люди платять тисячі та десятки тисяч доларів.

http://fakty.ua/220580-lyudyam-vnushaetsya-mysl-chtoby-byt-zdorovym-i-bogatym-nuzhno-postoyanno-prinosit-pozhertvovaniya

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Nokian сказал:

Хлопче,тобі ще дуже повезло. Відбувся 100 грн.

Люди платять тисячі та десятки тисяч доларів.

http://fakty.ua/220580-lyudyam-vnushaetsya-mysl-chtoby-byt-zdorovym-i-bogatym-nuzhno-postoyanno-prinosit-pozhertvovaniya

Наживатися на таких людях і користуватися їх вразливістю... я надіюсь вони ще отримають своє. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ета патаму-шо дехто, хто ніх№я не вміє, думає, шо він самий фартовий, буде слідкути за водою в кулєрі і за це отримувати з/п 30000 грн., а жизнь - боль, оказується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак окуєнно круті сейлзи зі знанням університетських економік потім приходять не в шарашкіну контору а в нормальну компанію і ідуть на юхх ще до основної співбесіди. А всьо патаму шо поняття зеленого не мають ні в продажах ні в спілкуванні з клієнтом.
Не був в тому тяньши і навіть не пересікався. Але вірю що саме з отаких "купіть окуляри" чи "таблєтку від всього" і треба починати студентам, які планують стати сейлзами чи управлінцями в сфері будь-якої торгівлі.
Я не про "побудову бізнеса" а саме про досвід прямих продаж, постановки цілей і хоч якісь базові навички спілкування з клієнтами.

ІМХО, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, msice сказано:

Трішки невтему. Але хто що чув про Amway? Теж лохотрон?

Add+ACE+Alticor+Family+Tree.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Хлопче,тобі ще дуже повезло. Відбувся 100 грн.

Вроді ж забрав свої 100 грн, тобто відбувся лише втратою часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, msice сказал:

Трішки невтему. Але хто що чув про Amway? Теж лохотрон?

Ні. Це гірше - секта з золотими і діамантовими суперпрацівниками, яким можеш стати і ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, msice сказано:

Трішки невтему. Але хто що чув про Amway? Теж лохотрон?

Це одна з перших у світі мелеме (мульті левел маркетінг) компанія. Зубна паста і деяка хімія непогані, але ціна висока (навіть оптова). На їх зібрання ходити не раджу - головомойка ще та.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SunSeth сказал:

Ета патаму-шо дехто, хто ніх№я не вміє, думає, шо він самий фартовий, буде слідкути за водою в кулєрі і за це отримувати з/п 30000 грн., а жизнь - боль, оказується.

Я ж скинув ссилку на вакансію, там не 30000 а 8000) 30000 отримують топ бариги. Які впарюють цю продукцію яку я описав.

 

1 час назад, legolas_soi сказал:

Вроді ж забрав свої 100 грн, тобто відбувся лише втратою часу

Так, я забрав гроші. Шкода тільки що час витратив але для себе я зробив висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.12.2017 в 19:42, msice сказал:

Трішки невтему. Але хто що чув про Amway? Теж лохотрон?

Якось мене затянув на зустріч з ними один товариш, сказав, що ми просто послухаємо розумних людей. Розмова з "розумними людьми" затянулась на 1,5 години. Спочатку це були історії з життя, як вони до цього лохотрона дійшли, а потім почалася конкретна обробка. Мені просто стало цікаво, і я задав питання стосовно конкретного заробітку. На що мені відповіли, що кожного місяця я повинен купувати товару мінімум на 5000 гривень і якщо я його весь реалізую, то вони мені видають премію у розмірі 600-700 грн (точної цифри не було!). Я запитав - а якщо не продав увесь товар? Мені відповіли - ну нічого страшного, це якісний товар, будете користуватись! Крім цього, є щомісячні та щорічні семінари, за які треба платити свої бабки, щоб послухати алмазних і діамантових людей, і звичайно заманювати нових лохів. В загальному, це дуже гарно продумана секта з продуманих фінансовим елементом, на який не дай Бог попастись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.12.2017 at 19:42, msice сказано:

Трішки невтему. Але хто що чув про Amway? Теж лохотрон?

рочків 5 назад мене кума через дружину запросила "розумних людей" послухати. Я звісно подивився на той цирк, потім витратився в межах коштів що не шкода. 

Так, деякі речі досить толкові, але як було підмічено не за "розумні гроші". 

 

Одне, що від Amway в мене залишилося позитивного, це звичка чистити 1/4 дози пасти: не на всю щітину зуб.щітки, а лише в розмір з горошину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Ukrainec сказано:

Одне, що від Amway в мене залишилося позитивного, це звичка чистити 1/4 дози пасти: не на всю щітину зуб.щітки, а лише в розмір з горошину.

Спробуй так з пастою "Новьій жемчуг" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, SunSeth сказано:

Спробуй так з пастою "Новьій жемчуг" )))

І не подумаю! Нащо мені те "г" країни агресора? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12/21/2017 at 10:18 AM, SunSeth said:

Спробуй так з пастою "Новьій жемчуг" )))

 

Так можна з будь-якою. Бо паста Amway не краща за "Новьій жемчуг". Єдине що вони роблять ‒ вчать правильно користуватися. З багатьма їхніми продуктами така ж історія.

Але як McDonalds не про гамбургери, так і Amway не про хімію :) Основні прибутки компанія отримує з навчання людей вести бізнес та їхніх же гуртових закупок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Теж ходив на днях в цей "альянс", знайшли моє резюме на ворк.юа, яке з продажем не має ніякого відношення. Зателефонували, запросили на співбесіду, обовязково попросили вказати що до Рогози Поліни (привіт їй якщо що) Зайшовши в те напівпідвальне приміщення ( Всі пишуть Вінниченка 16 , чому не написати в будівлі ЦНАПУ. Посидів в кімнатці перед дошкою, відмовився заповнювати інформацію про себе, аргументуючи тим що в резюме все розгорното написано. Через 10хв завели в кімнату побільше де за столиками обробляли людей. Почали їздити по вухах, обіцяти золоті гори. Вакансія виявилась як вони це називають - помічник керівника) Це визвало в мене посмішку, пожартував що в них мабуть дуже багато керівників ( при мені там було людей 30), я спитав яка вакансія вказана в мене в резюме? Пауза. Кажу контент менеджер, шановна відразу помінялась в обличчі і швидко випалила що я їм не піхожу і зустріч завершено. Боги маркетінга) 

P.S Як можна захищати компанію яка є відвертим лохотроном від початку і до кінця, говорити що вона щось там дасть починаючому спеціалісту? Звісно дасть, навчить як найобувати людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, AnimaNoir said:

P.S Як можна захищати компанію яка є відвертим лохотроном від початку і до кінця, говорити що вона щось там дасть починаючому спеціалісту? Звісно дасть, навчить як найобувати людей.

 

но гадити на компанію, в яку тебе не взяли, хоча навіть пенсіонерів без освіти беруть :) то можна ? 
P.S.: Єслі чьо то ні разу там не був навіть
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Соромітник сказал:

 

но гадити на компанію, в яку тебе не взяли, хоча навіть пенсіонерів без освіти беруть :) то можна ? 
 

Я розумію що хтось з ваших знайомих пихає тянь-шань чи щось подібне,  від того і дуже несмішний юмар та намагання їх виправдати, хоча вони є фактично - шахраї. Але реально жаль людей які поведуться на цю шарашкіну контору і витратять свій час, або фінанси або найцінніше - здоровя. І мабуть є різниця між гадити і писати обєктивно як все було. А було бажання плюнути в обличча,  та нажаль виховання не дозволяє цього зробити. Бо в резюме чорним по білому написано - контент менеджер, з якого я маю їхати в інший кінець міста витрачи свій час на те що мені абсолютно не цікаво і не потрібно. І на додачу бачити звеважливе відношення, коли стало ясно що я не чергова вівця. Єдине в чому вони спеціалісти - психологія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...