Перейти до змісту

Ні штучним квітам на могилках.


Repz

Рекомендовані повідомлення

штучні квіти - бяка (хоча, як на мене, є і доволі гарні, а не тільки ті яскраві, які всі тут згадують), то що тепер усі садівниками мають стати? Я не є за штучні квіти, але в нашій родині, наприклад, стільки могил, що задовбешся всі обсаджувати і їздити доглядати. В перспективі розумію, що доглядати колись доведеться мені за всіма могилами (покищо старше покоління тим займається, трохи садять, трохи штучні купують, бо ще не всюди рости хоче). І от який вихід, крім плити? Ніколи нічого не садила і не маю до того ні бажання ні хисту.

Добре було б, якби у нас було як за кордоном (де просто плита чи хрест), але покищо маємо те, що маємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

ok. DEl. нафіг взагалі це було в цій спільноті писати!

вкотре ще більше розчаровуюсь в борді

Борда, вибач за мої слова, вчора був п"яненький. Не варто заходити на борду, коли бухий.. але ж вона так і тянее :)

Мені соромно і я повністю визнаю мінуси, дякую що не забанили за фамільярність. сорі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх. Чесно кажучи не міг подамати, що ця тема створить такий резонанс на Боарді. Думаю наведені вище ініціативи церкви виглядають не як указ, а як побажання. Все ж таки є багато за і проти, це справа кожного творити світ навколо себе. Мене радує те, що всі ми не залишаємось осторонь, того,що стосується памяті про наших рідних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

як на мене, чому батюшка рішає що і як краще, чи він такий що вважає, що він ближчий до Бога чим всі інший... якось так церква переростає в бізнес, штучні квіти як правило люди купують із-за того що деякі на могилах своїх рідних бувають раз в рік, а то й деякі раз за все життя, так складаються обставини.

церковиники колись палити тих, хто мислив не так, як всі інші... примусово хрестили, чомусь не осуджують те, що батюшки трясуть кілаграмовими хрестами та їздять на супер авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв собі на замітку. Вплинула реклама на тв. В цьому році на проводи купував тільки живі квіти. Бачив що не тільки я так робив. В квіткових рядах було повно людей, які несли квіти з темними ленточками. Думаю тепер буду купувати тільки живі квіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...