Перейти до змісту

Програма для магазину автозапчастин


romzes

Рекомендовані повідомлення

Я працюю з 1с УНФ. Дописаною під роздрібну торгівлю дитячими товарами. Стоїть файлова 1с на сервері, і конекчусь з будь якої точки де є інтернет на термінальне з'єднання через mstsc.

Прихід, розхід, каса, зп, витрати, фінансовий результат все рахує супер. (навіть є можливість ведення ОЗ, тільки в мене немає що вести).

Є можливість вести мультивалюту, але непробував ніколи. Можливо хтось пояснить принцип ведення двох валют в 1с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки vpn та 1с, не раджу інше використовувати, тому що всеодно дійдете до висновку що треба буде 1с, а перевчатись на неї буде важко Та й лінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є можливість вести мультивалюту, але непробував ніколи. Можливо хтось пояснить принцип ведення двох валют в 1с.

В простому варіанті:

Наприклад Ви торгуєте технікою. Закупляєте її в баксах.

Валюта управліньнського обліку для вас наприклад доллар. (по по ньому ви дивитеся)

Ви кожен день втягуєте курси валют коли отримуєте товар в доларах автоматом отримуєте прихід в доларах і гривнях по поточному курсу.

Коли продаєте товар в гривнях з націнкою (тут вже яке там у Вас ціноутворення) робиться розхід товару по знову ж поточному курсу.

Робите платіж постачальнику з курсом на відповідний день.

Взєморозрахунки з постачальником закиваються в доларах

Взаєморозрахунки з покупцями в гривнях.

Суть цієї котовасії розділити скільки зароблено в гривнях скільки в доларах, скільки націнено а скільки отримано\втрачено на курсових різницях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Саш, чисто з власного досвіду: 

Багато хто з власників фірм думають, що розробити програму саме під їх діяльність - це дорого. Але це не так. 
При правильному комплексному підході будь-яке програмне рішення допомагає заробляти фірмі грошей більше, ніж його вартість. 

Отут варто написати(я думаю що якраз думка була саме в цьому)  що саме оптимізація за рахунок автоматизації, як правило приносить більше користі ніж витрат. 

А то чесно кажучи не з першого разу вловив суть ... 

 

Мало хто з директорів знає наскільки ефективно працює його компанія, яка в нього точка окупаємості 
(скільки йому потрібно заробити цього місяця, щоби "закрити" свої витрати?). 

Не пиши такого майбутнім клієнтам про них же самих. Навіть якщо воно так і є. Напиши що допоможеш більш точно  оцінити. 

 

Це так чисто пару маркетингових нот. 

 

Час від часу на підприємстві звільняються працівники, які забирають з собою частину хороших клієнтів. 
Щоб цього не сталось модулі для ІР-телефонії, 
запису розмов та історії дзвінків завжди допоможуть вирішити питання з кадрами

Жорстко то як :).

Навряд поможе але прикольно :) 

 

 

Р.S. Кину знайомому. Працює з запчастинами  по с\г техніці. Може йому буде цікаво. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Coding немаловажливе питання підтримки в майбутньому, особливо коли стає тех процес внаслідок збою ПЗ.

І ще одне. Те, що ти подаєш як "Мало хто з директорів знає наскільки ефективно працює його компанія, яка в нього точка окупаємості 
(скільки йому потрібно заробити цього місяця, щоби "закрити" свої витрати", давно мають стандартизовані рішення від 1с (Рарус, Альфа, ПТ-Авто...), тільки персонал (менеджмент) не вміє ним користуватися і не знає як його застосувати. Цікаво, яка вартість твого базового ПЗ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я завжди коли розробляю якусь програму - підтримую її. Дехто з клієнтів дзвонить через півроку-рік і каже, "в програмі яку я зробив, треба наприклад, щось змінити бо не зручно користуватися, або за якихось умов не вірно працює функціонал" - і такі доробки та виправлення помилок - завжди безкоштовні. А якщо щось не зрозуміло в роботі - також перепитують. Часом приходиться цілий день просидіти на одній безкоштовній підтримці... 

По вартості - це все індивідуально, орієнтовні ціни починаються від 200-300дол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Coding сказал:

я завжди коли розробляю якусь програму - підтримую її. Дехто з клієнтів дзвонить через півроку-рік і каже, "в програмі яку я зробив, треба наприклад, щось змінити бо не зручно користуватися, або за якихось умов не вірно працює функціонал" - і такі доробки та виправлення помилок - завжди безкоштовні. А якщо щось не зрозуміло в роботі - також перепитують. Часом приходиться цілий день просидіти на одній безкоштовній підтримці... 

По вартості - це все індивідуально, орієнтовні ціни починаються від 200-300дол.

200-300 доларів разово?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, мої програми тільки разово. У мене немає звички брати за те, що не роблю.

Домовись-Зробив-оплатили-працюємо далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Coding сказал:

так, мої програми тільки разово. У мене немає звички брати за те, що не роблю.

Домовись-Зробив-оплатили-працюємо далі...

Ти сам працюєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Coding бажаю тобі удачі!!!

Так для цікавості зараз вивчаю роботу ПТ-авто, поки бачу, що вона краща, ніж Альфа-Авто  колись давно працював в СТО на ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...