Перейти до змісту

Можливі викрадені велосипеди


Гість

Рекомендовані повідомлення

Дорогі мої друзі і вороги. Сьогодні у просторах інтернету натрапив на продаж двох велосипедів за дуже низькою ціною. Велосипеди продаються у межах області. Можливо хтось впізнає свій.

post-28539-0-00136500-1428651744_thumb.j

post-28539-0-77454800-1428651744_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меріда, та що на першому фото вже продавалась у "вконтакті" в травні минулого року (image search by Google :)). І продавав її хлоп із Сочі...

А от жовтий ніби з Дрогобича. Але знову ж таки оголошення річної давності

Тому тут декілька варіантів:

1. Вел там купили, привезли сюди тут продають, але оригінальну фотку їм зробити влом.

2. Шахраї думають що народ не вміє користуватись тим же "image search" і виставили фотку яку знайшли. Будуть вимагати передоплату, або хоча б на доставку накладним.

3. Хтось там купив, хтось вкрав, сюди привезли продавати.

Питання до Mersedes: на якому ресурсі продають? точно в межах ВОЛИНСЬКОЇ області? ви точно УВАЖНО читаєте, що пишуть в тих оголошеннях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один знайшов тут, другий тут

але це старі оголошення. Мабуть аферисти взяли фото.

Demeter, випередив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, забув кинути ссилку

http://kamen-kashirskiy.vol.olx.ua/obyavlenie/prodayu-velosiped-merida-IDdwHxR.html#4cb9a2711b

http://kamen-kashirskiy.vol.olx.ua/obyavlenie/srochno-otlichnyy-velik-IDdwG0R.html

Ясно, що щось тут не чисто. Пошук картинок по гугл видає декілька посилань на сторінки ВК, номер телефона власник не дає, залишає тільки електронну пошту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, забув кинути ссилку

http://kamen-kashirs...html#4cb9a2711b

http://kamen-kashirs...ik-IDdwG0R.html

Шахраї, однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, забув кинути ссилку

http://kamen-kashirs...html#4cb9a2711b

http://kamen-kashirs...ik-IDdwG0R.html

Шахраї, однозначно.

Ось і хочеться вивести на "чисту" воду. Електронного листа з зацікавленістю в покупці відправив продавцю. Побачимо як будуть розвиватись події в подальшому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ша апять Камінь-Каширськ. Чи це Bro відпривається?

4 березня 2015 року купив ноутбук у користувача Drugdealer попрацював він майже місяць 30 березня накрилась відеокарта, носив його у майстерню сьогодні сказали висновок, що вона була вже ремонтована ( продавець про це ані слова не сказав коли продава ноутбук) дзвонив сварився і сказав мені я з Камінь каширськими гопніками справу мати не хочу. Я не поняв в чому проблема. Після того трубку не бере.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибраний такий район щоб просити в людей передплату. І фотки з інету. Думаю це прості шахраї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ша апять Камінь-Каширськ. Чи це Broвідпривається?

4 березня 2015 року купив ноутбук у користувача Drugdealer попрацював він майже місяць 30 березня накрилась відеокарта, носив його у майстерню сьогодні сказали висновок, що вона була вже ремонтована ( продавець про це ані слова не сказав коли продава ноутбук) дзвонив сварився і сказав мені я з Камінь каширськими гопніками справу мати не хочу. Я не поняв в чому проблема. Після того трубку не бере.

Думаю, в Камені несприятлива патологічно-негативна аномальна зона, яка підбурює деяких особистостей до вчинення злодіянь різного характеру)

Вибраний такий район щоб просити в людей передплату. І фотки з інету. Думаю це прості шахраї.

Гадаю, найкращим варіантом для купівлі будь-якої технікі або цінностей є або власна зустріч, або відсилання по Новій Пошті по податковому платежу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ша апять Камінь-Каширськ. Чи це Broвідпривається?

4 березня 2015 року купив ноутбук у користувача Drugdealer попрацював він майже місяць 30 березня накрилась відеокарта, носив його у майстерню сьогодні сказали висновок, що вона була вже ремонтована ( продавець про це ані слова не сказав коли продава ноутбук) дзвонив сварився і сказав мені я з Камінь каширськими гопніками справу мати не хочу. Я не поняв в чому проблема. Після того трубку не бере.

Думаю, в Камені несприятлива патологічно-негативна аномальна зона, яка підбурює деяких особистостей до вчинення злодіянь різного характеру)

Мабуть все простіше. В людей просто немає роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибраний такий район щоб просити в людей передплату. І фотки з інету. Думаю це прості шахраї.

В оголошенні пише:

ЖЕЛАТЕЛЬНО ЛИЧНАЯ ВСЧТРЕЧА, так же возможна отправка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав продавцю прохання фото і ном тел

сказав, що все пізніше.

відповів рос мовою

olezhka.vakula (його мило, чи то сцилка)))

фото позже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла відповідь на мій електронний лист:

Я: Доброго дня. Зацікавлений у купівлі велосипедів. Як зв’язатись? Коли можна подивитися?

Продавець: вечером, щас занят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож написав.

К-Каширський трохи знаю тому описав пару місць куда можу сьогодні приїхати і глянути. Побачим, що відпише

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора зустів оголошення продаж двох велосипедів по дуже смішній ціні, раз в 5 дешевше, якщо не більше, в Маневичах. На другий день оголошення зникли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибраний такий район щоб просити в людей передплату. І фотки з інету. Думаю це прості шахраї.

В оголошенні пише:

ЖЕЛАТЕЛЬНО ЛИЧНАЯ ВСЧТРЕЧА, так же возможна отправка.

Пишу що я з забитого села, виставляю КРУТИЙ велосипед за мізерну ціну, пишу що краще зустрітись щоб людина подумала що я не шахрай. Приблизний діалог "Не виходить зустрітися, от біда... але я наполягаю на зустрічі. Що, не можете приїхати? Блін щож робити. Я впринципі можу його вам відправити але за умови передплати."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то шо ніхто поїхати купити не зможе?

мені здається власник велосипеда(у вигляді винагороди), заплатить значно більше ніж 950 грн за свого коня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...