Перейти до змісту

Переробка горного в спортивний-шосейний.


Гість

Рекомендовані повідомлення

Дякую всім хто відгукнувся. В велосипедах я не дуже розбираюсь, тому і питав поради. Мабуть, зупинюсь на виборі 26. Понтуватися немає на меті, просто маю хорошу базу (раму) власного німецького горняка і хотів спробувати. Щодо фінансів зупинився на виборі 2 покришкі по 200 грн і 2 протектора по 210 грн. Шановна панство (особливо odna.) Дуже радий що деякі з вас дуже понтонуті люди, які люблять принижувати інших людей за рахунок трошечкі більної освідченості у деяких питаннях. Я просто поцікавився- можно чи не можно. Гадав мені дадуть відповідь приблизно таку: це можно, це не бажано, це добре, це пагано. Натомість отримав відповідь типу: "ми такі круті, а ти взагалі в таких питаннях лох". Як кажуть: "Не завжди так буде" + закон бумеранга. odna- бажаю вам трішечти попуститися і спуститися з небес, бо про себе і свої розумові здібності ви занадто високої думки. Ось і все. Всім адекватним людям, які поставились до моєї проблеми досить щиро велике дякую, сваритися не буду, надалі щось комусь доказувати також- у кожного свій розум. Хтось дійсно розумний, а хтось думає що розумний чи розумніший за всіх. Тему можна закривати.

Правду кажеш...на 100% згідний з тобою

Вот шо в пацика вийшло

тіпа до і послє

Круто! Особенно вел возле кровати! Что там за слики? Максис?

Автор не закрывай тему.

НУ на рахунок покришок не знаю яка марка, но виглядає ефектно,вот цікаво який він буде на дорозі?))0))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Нужны 28-е колеса для пробы встанут или не встанут на мое мтб, есть желающие предоставить калеса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І навіть поставивши сліки на важку раму ітд, особливого приросту ви не отримаєте. Ну гудіти буде менше, ну виглядіти дибільніше, але результат особливо не потішить.

Я не поверю, что не будет разницы между базарной агрессивной резиной с давлением 1,5 и швальбой кояк с давлением 4,5)))

У меня были Geax AXA 26*2,0, полуслики, качал 4,0, накат мне очень нравился.

PS. продам одну такую с остатком %10 за 50грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене були maxxis crossmark 26x2.1, після того як поставив schwalbe hurricane 26x2.0 середня швидкість виросла на 4-5 км/год, правда там де під горку на мокрому грунті на перших виїжджав без проблем, швальба вже пробуксовує. Я б не парився з 28-ми колеами, а просто поставив хороші вузенькі сліки, щоб завжди мати можливість поміняти на злу резину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...