Перейти до змісту

Переробка горного в спортивний-шосейний.


Гість

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Но раму надо большей ростовки, чтоб получить шоссерную посадку

У тебя рама случаем не двухподвес?

А то это будет второй в мире шоссер-подвес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но раму надо большей ростовки, чтоб получить шоссерную посадку

У тебя рама случаем не двухподвес?

А то это будет второй в мире шоссер-подвес

А який був перший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хоче людина зайнятись "колхозом" – чого причепилися? :smile3: не спробує – не навчиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який був перший?

Не перший, але шикарний - "Бистрий как вєтєр, комфортний как діван" :) І всього якихось кілограм 17

y5fullsuspensionroadbike.jpg

Якщо по темі, то все простіше простого:

1. Ловиш когось на гібриді, міряєш в нього на велі рулеткою відстань від осі до краю покришки (радіус колеса)

2. В себе міряєш відстань від осі до перемички між перами, враховуєш ширину покришки, запам'ятовуєш цифру :).

3. Підбираєш відповідний вілсет

4. Переварюєш місця під півоти на вібрейках (якщо вібрейки, і звичайно ж аргоном якщо рама люмінійова)

5. Міняєш вилку

6. Маєш гібрид бульдога з носорогом, з якого і булдьог галімий і носорог не очінь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо комфортний, як диван- то аж ніяк не бистрий як вєтєр. :_07:

P.S. А до речі, що за такий цікавий розрахунок у цього "дивана"? Чи так вже їздити модньо, спереду велика зірка, ззаду також.. велика? :_07::_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купил МТБ но через год понял что мне нужен был шоссер, так как я катаю по городу. Если человек хочет из мтб сделать шосссер-гибрид наверное он хочет ездить по асфальту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до речі, що за такий цікавий розрахунок у цього "дивана"? Чи так вже їздити модньо, спереду велика зірка, ззаду також.. велика?

Не знаю. Попитай в хозяїна. В нього ше й 2 велокомпютера на рулі, значіть точно "как вєтєр" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но раму надо большей ростовки, чтоб получить шоссерную посадку

У тебя рама случаем не двухподвес?

А то это будет второй в мире шоссер-подвес

А який був перший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який був перший?

Не перший, але шикарний - "Бистрий как вєтєр, комфортний как діван" :) І всього якихось кілограм 17

y5fullsuspensionroadbike.jpg

Якщо по темі, то все простіше простого:

1. Ловиш когось на гібриді, міряєш в нього на велі рулеткою відстань від осі до краю покришки (радіус колеса)

2. В себе міряєш відстань від осі до перемички між перами, враховуєш ширину покришки, запам'ятовуєш цифру :).

3. Підбираєш відповідний вілсет

4. Переварюєш місця під півоти на вібрейках (якщо вібрейки, і звичайно ж аргоном якщо рама люмінійова)

5. Міняєш вилку

6. Маєш гібрид бульдога з носорогом, з якого і булдьог галімий і носорог не очінь :)

А что у этого велосипеда похоже на шоссер?

По теме- поставьте покрышки 26х1,75 и по возможности жесткую алю вилку и будет вам счастье))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нього ше й 2 велокомпютера на рулі, значіть точно "как вєтєр" :)

Лучше повесить два магнита или больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто чайник, їздив на двухпідвісі на 26 колесах, також закортіло шосейника)))) Придбав туриста за 100 гривеь, вклав 500 грн. в ланцюг та колеса та горя не знаю!))) Різниця відчутна! Ще хочу з України такого зробити:

post-28441-0-06607200-1428603279_thumb.j

А якщо Вам похизуватись кортить своїм велом то брати потрібно в районі від 8-9к₴ та вище, а дешевий понт це галімий понт))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По теме- поставьте покрышки 26х1,75 и по возможности жесткую алю вилку и будет вам счастье))

Покрихи можно і 1.5 та навіть 1.25 знайти. Руля бараном, касету з шосейним розрахунком, вилку. Получиться міні-шосер такий собі. Все ж йому вже це розказали. Але, мабуть, не пре людину від простого рішення. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По теме- поставьте покрышки 26х1,75 и по возможности жесткую алю вилку и будет вам счастье))

На борді є ціла тема, або навіть декілька про те "шо размєр імєєт значєніє" і не нада тут ніяких по 26 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто відгукнувся. В велосипедах я не дуже розбираюсь, тому і питав поради. Мабуть, зупинюсь на виборі 26. Понтуватися немає на меті, просто маю хорошу базу (раму) власного німецького горняка і хотів спробувати. Щодо фінансів зупинився на виборі 2 покришкі по 200 грн і 2 протектора по 210 грн. Шановна панство (особливо odna.) Дуже радий що деякі з вас дуже понтонуті люди, які люблять принижувати інших людей за рахунок трошечкі більної освідченості у деяких питаннях. Я просто поцікавився- можно чи не можно. Гадав мені дадуть відповідь приблизно таку: це можно, це не бажано, це добре, це пагано. Натомість отримав відповідь типу: "ми такі круті, а ти взагалі в таких питаннях лох". Як кажуть: "Не завжди так буде" + закон бумеранга. odna- бажаю вам трішечти попуститися і спуститися з небес, бо про себе і свої розумові здібності ви занадто високої думки. Ось і все. Всім адекватним людям, які поставились до моєї проблеми досить щиро велике дякую, сваритися не буду, надалі щось комусь доказувати також- у кожного свій розум. Хтось дійсно розумний, а хтось думає що розумний чи розумніший за всіх. Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що є кулібіни. Завжди цікаво глянути на їх роботу. Ось приклад переробки:

185899067_2_644x461_velosiped-eksklyuziv-fotografii.jpg

185899067_3_644x461_velosiped-eksklyuziv-velo.jpg

185899067_4_644x461_velosiped-eksklyuziv-hobbi-otdyh-i-sport.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По теме- поставьте покрышки 26х1,75 и по возможности жесткую алю вилку и будет вам счастье))

На борді є ціла тема, або навіть декілька про те "шо размєр імєєт значєніє" і не нада тут ніяких по 26 :)

Тут во главу ставится размер бюджета. Если он позволяет, то купить самый простой шоссер "на ходу", и он уделает любой "колхоз". А с минимальным бюджетом заточите свой МТБ под асфальт, поставив дорожную резину (слики или полуслики) вместо шипастой и возможно регидную алю вилку. Резину уже 1,75 ставить не следует, будет сильно трясти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто відгукнувся. В велосипедах я не дуже розбираюсь, тому і питав поради. Мабуть, зупинюсь на виборі 26. Понтуватися немає на меті, просто маю хорошу базу (раму) власного німецького горняка і хотів спробувати. Щодо фінансів зупинився на виборі 2 покришкі по 200 грн і 2 протектора по 210 грн. Шановна панство (особливо odna.) Дуже радий що деякі з вас дуже понтонуті люди, які люблять принижувати інших людей за рахунок трошечкі більної освідченості у деяких питаннях. Я просто поцікавився- можно чи не можно. Гадав мені дадуть відповідь приблизно таку: це можно, це не бажано, це добре, це пагано. Натомість отримав відповідь типу: "ми такі круті, а ти взагалі в таких питаннях лох". Як кажуть: "Не завжди так буде" + закон бумеранга. odna- бажаю вам трішечти попуститися і спуститися з небес, бо про себе і свої розумові здібності ви занадто високої думки. Ось і все. Всім адекватним людям, які поставились до моєї проблеми досить щиро велике дякую, сваритися не буду, надалі щось комусь доказувати також- у кожного свій розум. Хтось дійсно розумний, а хтось думає що розумний чи розумніший за всіх. Тему можна закривати.

Чувак, на будь якому форумі спочатку тебе змішують з гавном і тролять перші пару сторінок .... далі тобі відповідають по-суті. Так було і буде і не потрібно ні на кого ображатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В велосипедах я не дуже розбираюсь, тому і питав поради. Мабуть, зупинюсь на виборі 26. Понтуватися немає на меті, просто маю хорошу базу (раму) власного німецького горняка і хотів спробувати. Щодо фінансів зупинився на виборі 2 покришкі по 200 грн і 2 протектора по 210 грн.

Як казав один викладач філософії в луцькому ВУЗі: "Бог знає філософію на 5, я на 4, а ви всі і на 3 не знаєте". Я теж розбираюсь в вєлах, може десь трохи краще ніж ви, але шо це за "2 покришкі по 200 грн і 2 протектора по 210 грн"?

І стосовно порад: НОРМАЛЬНОГО шосера з МТБ ніколи не вийде. Докорінно. Ізначально. Форевер. Амінь.

І навіть поставивши сліки на важку раму ітд, особливого приросту ви не отримаєте. Ну гудіти буде менше, ну виглядіти дибільніше, але результат особливо не потішить. Інша справа якщо рама легка і, що важливіше, фізуха в порядку, бо як кажуть "Не жалізом єдиним віласіпідіст багатіє" (ходять тут легенди про поцана, що 100 км на одній передачі проїхав. на гонці. і в призові попав.

Добре що є кулібіни. Завжди цікаво глянути на їх роботу. Ось приклад переробки:

Бл****, в мене в цей момент заболіло те місце яке має битись на ямках об ту дерев'ячку. SΩLΩMΩN, шоб тобі цигани приснились :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що є кулібіни. Завжди цікаво глянути на їх роботу. Ось приклад переробки:

185899067_2_644x461_velosiped-eksklyuziv-fotografii.jpg

185899067_3_644x461_velosiped-eksklyuziv-velo.jpg

185899067_4_644x461_velosiped-eksklyuziv-hobbi-otdyh-i-sport.jpg

Бл****, в мене в цей момент заболіло те місце яке має битись на ямках об ту дерев'ячку. SΩLΩMΩN, шоб тобі цигани приснились :)

Взагалі цей велосипед для інтерєру, не треба садити улублену п"яту точку на дерев"яне сідло :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто відгукнувся. В велосипедах я не дуже розбираюсь, тому і питав поради. Мабуть, зупинюсь на виборі 26. Понтуватися немає на меті, просто маю хорошу базу (раму) власного німецького горняка і хотів спробувати. Щодо фінансів зупинився на виборі 2 покришкі по 200 грн і 2 протектора по 210 грн. Шановна панство (особливо odna.) Дуже радий що деякі з вас дуже понтонуті люди, які люблять принижувати інших людей за рахунок трошечкі більної освідченості у деяких питаннях. Я просто поцікавився- можно чи не можно. Гадав мені дадуть відповідь приблизно таку: це можно, це не бажано, це добре, це пагано. Натомість отримав відповідь типу: "ми такі круті, а ти взагалі в таких питаннях лох". Як кажуть: "Не завжди так буде" + закон бумеранга. odna- бажаю вам трішечти попуститися і спуститися з небес, бо про себе і свої розумові здібності ви занадто високої думки. Ось і все. Всім адекватним людям, які поставились до моєї проблеми досить щиро велике дякую, сваритися не буду, надалі щось комусь доказувати також- у кожного свій розум. Хтось дійсно розумний, а хтось думає що розумний чи розумніший за всіх. Тему можна закривати.

Ого, сильно сказано. :smile3:

Тепер по суті. Взагалі, якщо в двох словах (і якщо не заглиблюватись в тему про неадекватність деяких користувачів борди) - то на форумі справді досить описано про різність геометрії МТБ велосипедів в порівнянні із шосерами. Точно пам"ятаю про розмову Лекса із Сірком, а у нього, нагадую, гібрид. Крім того, у неті купа інформації про різницю між МТБ і шосерами/гібридами. Не лінись, погугли.

Починай із цього (геометрія рами велосипеда) Ось цікаві роздуми про жорсткості рам. Це потрібно знати.

мягкость рамы в вертикальной плоскости очень сильно повышает скоростные свойства. Мягкость рамы в горизонтальной плоскости вредна. Трудность конструирования в том и состоит, что нужно построить раму, мягкую в одной плоскости и одновременно жесткую в другой.

Если называть мягкими рамами именно изделия, податливые в вертикальной плоскости, то их главными признаками будут:

а) тонкие верхние перья;

б) изогнутость этих перьев.

Либо первый признак, либо оба сразу.

і далі по тексту. Мова ведеться про рами Гарбаруків і інші.

Итак, проблема каждого сознательного разработчика - сделать раму с большой торсионной жесткостью, одновременно мягкую в вертикальной плоскости.

Один из ключевых элементов в рамах "Б. Г.", позволяющий сочетать вертикальную податливость, живучесть и легкость, - конические верхние перья с неизменной по всей длине толщиной стенки. В верхней части этих перьев, где максимум изгибающих нагрузок (передаваемых одновременно с главного треугольника, с тормозов и с задних дропаутов), сечение пера максимально. Перья истончаются книзу и "играют" в той зоне, где на них действует лишь нагрузка с дропаутов, а прочие нагрузки минимизированы.

Я еще не нашел алюминиевой рамы, где есть в полном смысле слова конические перья. Они либо слегка конифицированы у самого конца, либо просто визуально имитируют конус: к примеру, сплющены по вертикали (и взамен растянуты по горизонтали).

Наверное, гидроформинг мог бы решить проблему конификации для алю-дизайнеров. Но с чего им напрягаться, когда и так все гладко? Ведь мировые продажи в последние годы растут!

В стальных рамах конические перья встречаются часто. Но там - разнотолщинные стенки: в широкой части пера стенка тонкая, в узкой - толстая. Это потому, что перо конифицируют, обжимая в спец. прессах. Такое перо тяжелей, чем хочется.

Перья для рам "Б. Г." сделаны иначе. Там из цилиндрической заготовки "выброшен" лишний кусок клинообразной формы. Края разреза сводят и сваривают, шов зачищают. Готового шва на перьях вообще не видно, его даже невозможно нащупать. Технология сварки и хитрого отпуска в автоклаве позволяет не бояться за прочность такой детали.

Сказанное - лишь один из элементов, ответственных за свойства рамы. Велика роль самого сплава - МА2-1. Конструкции из него при должном внимании к техпроцессу менее склонны к трещинообразованию, чем большинство дюралевых рам.

Если что-то упустить или удешевить - рамы трескаются. Именно это и происходило со старым продуктом Litech Magnesium. Вот вам основное различие рам "бай Гарбарук" и Litech, хотя все они выпущены в цехах Litech Magnesium.

Кроме того, в сплаве МА2-1 вибрации гаснут в десятки и сотни раз быстрее, чем в других сплавах.

Это позволяет без особых доп. затрат делать рамы, поведение которых аналогично поведению углепластиковых изделий: мягкий комфортный ход, сглаживание ударов, рост скорости по сравнению с большинством топовых алюминиевых рам.

Кстати, благодаря малой плотности МА2-1 (1,8 г/куб. см) в рамах применены трубы с относительно толстой стенкой. В среднем - около 2 мм. Можно не бояться точечных ударов и твердых предметов. Топовые ал. рамы со стенкой тоньше миллиметра к таким вещам крайне чувствительны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На МТБ нормально стають 28 колеса, але тільки на дуже на вузькій гумі.

На МТБ нормально стають 28 колеса, але тільки на дуже на вузькій гумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот шо в пацика вийшло

тіпа до і послє

Круто! Особенно вел возле кровати! Что там за слики? Максис?

Автор не закрывай тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...