Перейти до змісту

Переробка горного в спортивний-шосейний.


Гість

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановні бордівчані. Перед мною постало бажання володіти велосипедо шосейного класу. У мене в наявності є горний велосипед.Питання полягає в слідуючому: чи можливо переробити мій велосипед на шосейник спортивного типу? Якщо не помиляюсь, у горного обода 26 дюймів, а у спорт- 28. Чи можливо поставити вилку від "Туриста"? Що для модернізаціє необхідно придбати? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

А як практично втілити цей проект в життя? Які необхідні для цього деталі?

Заєць+цигарки+вільний час-терпіння= профіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому, я думаю повноцінного шосера очевидно не отримати, але гібрида можна забацати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому, я думаю повноцінного шосера очевидно не отримати, але гібрида можна забацати.

А можете детальніше про необхідне устаткування розповісти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О так всегда ))) Щас будут тролить 3 странице а потом скажут что нельзя. Вилку от туриста не обязательно, можно взять вилку с фиксатором , 28-е с хорошим сликом может встать и на обычную вилку, а вот сзади может и не встать, нужно пробовать но гемору будет много. Я тоже хотел бы попробовать поставить на свое мтб 28-е калеса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проржалась.

Тепер сер'йозно.

Якщо вже так хочеця залишити собі саме цю раму, можете зробити, як наш один ветеран зробив. Поставив слікі, руля барана, жостку вилку, 26-ту, касету шосейну і ганяє по трасах. Зара, правда, по полігону ганяє на ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, як я зрозумів, з 28 шосейними колесами проблем більше ніж з 26?

Перша проблема: якшо гальма вібрейки - то щоб вони працювали з 28-ми колесами прийдеться переварювати кріплення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты знаешь сколько стоят 28-е калеса? готовь 1000 грн это самый минимум

http://melitopol.zap.olx.ua/obyavlenie/obod-28-dyuymov-kolesa-na-gornyy-i-shosseynyy-velosiped-start-shosse-hvz-IDa0Md3.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты знаешь сколько стоят 28-е калеса? готовь 1000 грн это самый минимум

http://melitopol.zap...vz-IDa0Md3.html

Це тільки обід. Добав ще ціну за втулки, спиці, камери і резину.

Прочитайте повністю все оголошення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты знаешь сколько стоят 28-е калеса? готовь 1000 грн это самый минимум

http://melitopol.zap...vz-IDa0Md3.html

Це тільки обід. Добав ще ціну за втулки, спиці, камери і резину.

Прочитайте повністю все оголошення

Звичайно, якщо головний критерій ціна, то це дуже хороші колеса. Якщо вам не їздити, а тільки зібрати.

А взагалі, вам же кажуть, що не стануть вам 28-мі, радять, як зробити краще. Ви поради питаєте, взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо і влізуть 28-і колеса, усе одно гібрид буде тебе "робити" на асфальті. Навіть і сумніватись не треба. І вийде чортзнащо, і по грунтах повноцінно їздити не вийде. Чи варта овчинка вичинки..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитайте повністю все оголошення

Колесо за 260грн(10баксів) - мені навіть страшно уявити, що це.

їздити буде 100%
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колесо за 260грн(10баксів) - мені навіть страшно уявити, що це.

їздити буде 100%

Як мені подобаються таки експерти. Куди їздити? Як їздити? Скільки їздити? Це саме колесо, чи таке саме? Чи взагалі якесь колесо.

Головне вставити свої 100% і сказати людині не те, що треба, а те, що вона хоче чути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мені подобаються таки експерти. Куди їздити? Як їздити? Скільки їздити? Це саме колесо, чи таке саме? Чи взагалі якесь колесо.

Головне вставити свої 100% і сказати людині не те, що треба, а те, що вона хоче чути.

проблема тс не в колесі, а тому, куди він його задумав вчепити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купите украину, поставьте барана и спортивное сидение, это будет более похожее на шоссер геометрией и посадкой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...