Перейти до змісту

Велодень [3.0] 2015 - Обговорення


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Також вже готові прапори розміром 90х60 під палочку! Замовляємо!!! Ціна одного 25 грн. Всі гроші від продажу підуть на допомогу бійцям на сході!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ідея на рахунок частково зняти квадрокоптером на GoPro але немає пілота :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одна приємна новина :) намічається афтепаті в одному цікавому кафе :) Але про це трішки згодом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF,

пряма ссилка, http://picosong.com/juNL - лабає одразу в браузері, без кантдауна і капчі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде 6 дітей зі сходу, у когось є зайві велосипеди для них для велопробігу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ще не купив велошолом? Є такі люди? КУПЛЯЄМО!!! Є непогані в "Веломаксі" також в "СітіБайку" та "Велозоні". В мене шолома нема і я як раз зараб буду купляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на велодень, візьму в оренду велопричіп, для дитини. можливо, в когось є? буду вдячний за будь-яку інформацію. дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на велодень, візьму в оренду велопричіп, для дитини. можливо, в когось є? буду вдячний за будь-яку інформацію. дякую.

у велопрокаті на вул. Сенаторки Левчанівської, 2 є велопричіпи! зателефонуйте їм 099-644-777-9 та попередньо забронюйте ;)

http://vk.com/club71334327
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивне фото з харківського велодня ))

800xdsc_8098-w.jpg

Надіюсь, що я хоч раз в житті попаду на велодень, раз там будуть такі дівчата )) Помінявся для цього навіть на роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без шоломів допустять до велопробігу?

можливо, бо це складно проконтролювати. а ось на перегони тільки в шоломі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велопробіг це громадська добровільна акція. Я як голова асоціації наполегливо рекомендую мати шолом на цей велопробіг. Також почитати правила дорожнього руху, подивитись подібні велодні абож знайти як це відбувалось в Луцьку, це в основному для людей які будуть їхати перший раз. Одразу можу сказати що рух колони не швидкий, але їхати при цьому треба обережно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, поділись краще, що за конкурси, виставки будуть. яка культурна програма. зацікав людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось, створив вам всі умови для велополітики, після Велодня ця окрема тема буде скоріше за все закрита. якщо є що сказати – вперед.

а хто тут ще скаже за політику, проведе Велодень без борди (може це й на краще )) в цій темі – тільки обговорення Велодня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу можу сказати що рух колони не швидкий, але їхати при цьому треба обережно.

Про регулювальників руху колони не забудь. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про регулювальників руху колони не забудь.

в Самообороні є купа велосипедистів на чолі з Лєксом, думаю з цим все буде ок! ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С небесной канцелярией договорились?

В процессе... Но праздник состоится при любой погоде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С небесной канцелярией договорились?

В процессе... Но праздник состоится при любой погоде

як минулого року,

тільки треба не забути ласти і маску :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...