Перейти до змісту

Велодень [3.0] 2015 - Обговорення


Рекомендовані повідомлення

Итог : бесцельно потраченное время + пропаленый в 3-х местах практически новый Оспрей.

Кому счет выставлять , шутники?

http://osprey.com.ua/zhenskie/rukzak-osprey-daylite-13l-black

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Отже вирішили, велодень 30 травня! Положення вже готове!

У кого є піддони? Треба штук 30 на велодень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддоны будут от Адреналина, возможно и конкурсы какие-то.

ЗЫ Степан, ты подключай старую гвардию иногда. Нам есть чего рассказать. По всем вопросам. А по организации велогонки ты просто как винни-пух против гризли. Ну , серьезно, мы с 2008 года это делали, а от тебя - ноль просьб. Ты хочешь сам все сделать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишите чем можете помочь. Нужны поддоны ( штук 30 ), нужны простые палатки типа как на выборах ( штук 10 ), нужны большие флаги ( очень много ) , нужны волонтеры которые смогу помочь с регистрацией карточек участников ( 10 человек ), нужно 5 столов, нужен фон-задник что то типа как на фото патриота.

Теперь на счет велогонкию...нужны люди которые проведут эту велогонку, нужны люди которые помогу провести спринт на 2 км ( шоссеры, гибриды, мтб на сликах ) . Так же нужны волонтеры которые будут помогать в организации и проведении гонок. Будут призы.

Нужны живые деньги, нужны спонсоры по бертеру.

Если у вас есть такие пишите мне в лс или звоните по телефону ( телефоны на аватарке )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібні прапори України, багато! Розмір 90х60. В мене є пропори по 23 грн, я зараз думаю можливо про те щоб учасники велодня скинулись та придбали прапори а післі закінчення велодня забрали їх собі. Як вам ідея?

Якщо у вас дешевше будемо таритись у вас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зараз думаю можливо про те щоб учасники велодня скинулись та придбали прапори а післі закінчення велодня забрали їх собі. Як вам ідея?

Бажаючі придбають самостійно, у багатьох є власний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зараз думаю можливо про те щоб учасники велодня скинулись та придбали прапори а післі закінчення велодня забрали їх собі. Як вам ідея?

Бажаючі придбають самостійно, у багатьох є власний.

в кого є, можуть придбати комусь в подарунок, 23 грн за такий прапор це дуже хороша ціна. Прапорів багато не буває!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні забрав положення! Афіши вже набруковані! Зараз розбираєм питання на рахунок мтб-велогонки. Актуальне питання на рахунок прапорів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні забрав положення! Афіши вже набруковані! Зараз розбираєм питання на рахунок мтб-велогонки. Актуальне питання на рахунок прапорів!

Надіюсь все ж таки надруковані, а не набруковані... і орф. помилок та перепутаних дат ми уникнемо? :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні забрав положення! Афіши вже набруковані! Зараз розбираєм питання на рахунок мтб-велогонки. Актуальне питання на рахунок прапорів!

Надіюсь все ж таки надруковані, а не набруковані... і орф. помилок та перепутаних дат ми уникнемо? :excl:

печатал не я ))) так что надеюсь все норм )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може пригодиться десь в рекламі Велодня:

"Наше життя - це вічний рух. Злети і падіння. Вгору і вниз. Їзда на велосипеді нагадує наше життя. Стиль їзди відображає наш темперамент. Відстані наочно демонструють як далеко ми готові виїхати і наскільки круті віражі ми готові підкорити. Приїжджайте на Велодень. Вас будуть оточувати люди, які свої вихідні не будуть валятися на дивані. Тільки проїхавшись в колоні однодумців ви оціните весь кайф від спілкування з собі подібними ..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спортивно-масовий захід

ВЕЛОДЕНЬ

30 травня 2015 р, м Луцьк, “Театральний майдан”

Центральний парк ім. Лесі Українки”

Програма

10:00 — збір та реєстрація учасників

11:00 — початок велопробігу по 15-му маршруту. Старт від ЦУМа

12:00 — завершення пробігу, загальне фото учасників

12:30 — флешмоб “Єдина Україна”

13:00 — культурна програма ( конкурси, виставки )

15:00 — Гонка в парку на Потебні “Чистий парк”

17:00 — культурна програма в центральному парку ім Лесі Українки.

22:00 — завершення

Приблизна програма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже хлопці та дівчата, погода на 30 травня нібито я нормально, в п'ятницю буде дощ а вот суботу нібито я все норм! Якщо в когось є шаман який не викликає дощ то хай мене набере :) треба підстрахуватись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кого є, можуть придбати комусь в подарунок, 23 грн за такий прапор це дуже хороша ціна. Прапорів багато не буває!

есть около 150 флажков по 6грн, размеры - небольшой 10*15 приблиз, или 15*20. Уточню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже хлопці та дівчата, погода на 30 травня нібито я нормально, в п'ятницю буде дощ а вот суботу нібито я все норм! Якщо в когось є шаман який не викликає дощ то хай мене набере :) треба підстрахуватись :)

Прогноз погоди до 30 травня поміняється ще 24 рази. :)

Але судячи з минулого року, на цей раз погодка має бути супер!!! :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кого є, можуть придбати комусь в подарунок, 23 грн за такий прапор це дуже хороша ціна. Прапорів багато не буває!

есть около 150 флажков по 6грн, размеры - небольшой 10*15 приблиз, или 15*20. Уточню

у меня есть по 2.67 грн 23х13,5 см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 2 питання... 1. Гонки на МТБ найнери допускаються чи тільки 26 ?? і 2. Можу допомогти з волонтерством

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допускаються на колесах з 26 до 29 включно. для дітей можлива участь на колесах 24 за домовленістю з оргами.

за пропозицію допомоги дуже дякую :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флажки Украины или с символикой Велодня?

Більшість прапорців буде з українською символікою але буде й з символікою велодня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58d15b24d04b.jpg

зображення щезло :dont: поклади його краще на бордовський хостінг зображень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...