Перейти до змісту

Маршрутки по 4 грн, тролейбус по 2 грн.


SaShurik

Рекомендовані повідомлення

Організувати таке здатна хіба громадська організація, і то немаленька. Я подав гіпотетичну ідею... Якщо за таке спробують здирати 4 гривні, бажаючих прийняти в акції участь має бути немало:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 484
  • Створено
  • Остання відповідь

Не стал читать 9 страниц. Тут написано всё тоже самое что и в предидущих темах.......Моё мнение такое...... В стране (или городе) должно быть 70%-80% городского авто-электро транспорта по адекватной цене. А маршрутки (20%) пусть стоят хоть 100гривень за билет.

ЗЫ. Адекватная цена - в моём понимании - это цена регулируемая государством , а не Васей Пупкиным - который руководствуется ценой на доллар и бензин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При ціні в 4 грн на маршрутку, власним авто, якщо малолітражка до 2.0 і дизель, то так само буде по грошах поїхати від ЦУМ-а до 33 чи 40 кварталу (не враховуючи ціни на ремонт авто, але якщо акуратно їздити і авто якісне, то такі витрати можна звести до мінімума), то питання - де логіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При ціні в 4 грн на маршрутку, власним авто, якщо малолітражка до 2.0 і дизель, то так само буде по грошах поїхати від ЦУМ-а до 33 чи 40 кварталу (не враховуючи ціни на ремонт авто, але якщо акуратно їздити і авто якісне, то такі витрати можна звести до мінімума), то питання - де логіка?

Логіка така, що більша половина населення немає авто, тому будуть користуватися маршрутками. І ті що не мають, хто зна коли куплять, особливо при такій ситуації курса $, законів і взагалі якщо вони на авто щось відкладали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більша половина населення немає авто

Я сказав би навпаки. Менша частиина не має.

будуть користуватися маршрутками

Будуть, бо бояться спізнитися. Бояться бути оштрафованими за спізнення. І т.д.

Але багато зараз людей пересяде на тролейбуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьке підприємство електротранспорту

Графік руху

Тролейбуси

(оновлено 21.02.2015)

Я вже давно складаю власний графік руху тролейбусів: вийшов на зупинку на годину раніше, засік який маршрут коли їде, відмітив в записнику.

Чого й вам бажаю ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При ціні в 4 грн на маршрутку, власним авто, якщо малолітражка до 2.0 і дизель, то так само буде по грошах поїхати від ЦУМ-а до 33 чи 40 кварталу (не враховуючи ціни на ремонт авто, але якщо акуратно їздити і авто якісне, то такі витрати можна звести до мінімума), то питання - де логіка?

логіка - що треба авто на кожного члена родини + витрати то йдуть не тільки напальне
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не стал читать 9 страниц. Тут написано всё тоже самое что и в предидущих темах.......Моё мнение такое...... В стране (или городе) должно быть 70%-80% городского авто-электро транспорта по адекватной цене. А маршрутки (20%) пусть стоят хоть 100гривень за билет.

ЗЫ. Адекватная цена - в моём понимании - это цена регулируемая государством , а не Васей Пупкиным - который руководствуется ценой на доллар и бензин.

нє, тоді це комунізм, від якого ви всі тікаєте - нехай ринок все розставить по місцях, хоче господар 10, най 10 і ставить :D

чувак, то так само хочемо зарплату мініімалку 10 тис. То ми і будем получати ???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"чувак", як тут кажуть "часи соціалізму закінчились, працюй краще і більше", ну а що, ви хотіли капіталізм? - отримуйте :D

охох-ох мабуть ти ще зовсім дитина. Не жив ти в совку. Не уявляєш собі що це таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім віднімеш від цієї суми вартість солярки, оплати праці водіїв, "ввізорівських" сервісів, витрат на ремонт і техобслуговування, податки - бачитимеш, які там прибутки.

то виходить, що перевізники альтруїсти, тримаються цих маршрутів лише через свій нескінченний ентузіазм, і не віддають маршрутів іншим бажаючим, бо ті інші пох...ять все, перестануть думати про пасажирів, а про себе.

Сміявся хвилин 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проста економія: повісити на кожній зупинці графік руху - і їздити по цьому графіку. І ніякому Візорі не прийдеться платити гроші. Але ж ні. По графіку маршрутки в нас їздять рідко, а ще частіше ввечері сходять з графіків, бо ж не вигідно пустими їздити. А потім кажуть - ми їздили, просто GPS не працював, зламався. А так - на кожній зупинці графік, і люди знатимуть коли буде то чи інший автобус. А за сходження з графіку - штрафи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більша половина населення немає авто

Я сказав би навпаки. Менша частиина не має.

будуть користуватися маршрутками

Будуть, бо бояться спізнитися. Бояться бути оштрафованими за спізнення. І т.д.

Але багато зараз людей пересяде на тролейбуси.

ого, щось Ви переоцінюєте ситуацію) В країні набагато більше бідного і середнього класів, які не можуть собі дозволити авто, але якщо і купляють - одне авто на всю сімю, а не на кожного члена родини. Тому такий і спрос на міський транспорт, якби більша частина їздила на своєму авто - маршрутки у нас пустували :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

v.vitalijovich, гарно розказуєш, але що робити тим людям які не можуть сісти на велосипед?

Ходити пішки - це також корисно!... або їздити громадським транспортом і не жалітися на вартість проїзду!... Я живу за межами Луцька (10 км) і мені щоб дістатися до роботи потрібно їхати з двома пересадками, а це (1-ша маршрутка 10 грн + 2-га маршрутка 3 грн) х 2 = 26 грн вдень на проїзд! А ви ще жалієтесь що 4 грн дорого! Велосипед - це звичайно не панацея, але досить таки непогана альтернатива!

А на рахунок : " ...велосипедом не завжди добре. Приїхати на роботу і весь день спітнілим ходити - неприємно..." - ну так, я ж забув у нас маршрутки кондиціонерами обладнені!)))...особливо коли на дворі + 30, час-пік, людей як шпротів у банці...і закритий люк, бо обов.язково знайдеться якайсь бабулька яку сквозить...!....то ж кожен обирає кращий варіант для себе сам! Особисто для мене сьогодні це велосипед!

Яка у Вас зарплата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж згоден нехай би якщо зроблять по 4 грн. проїзд штраф дали б наприклад 4тис грн за невиїзд на маршрут.

А людям би підтримати бойкот і надати перевагу пішим прогулянкам або тролейбусу. І хай би каталися порожняком :). А Візор би зранку на стіл в міську раду список тих хто продрушляв маршрут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж згоден нехай би якщо зроблять по 4 грн. проїзд штраф дали б наприклад 4тис грн за невиїзд на маршрут.

А людям би підтримати бойкот і надати перевагу пішим прогулянкам або тролейбусу. І хай би каталися порожняком :). А Візор би зранку на стіл в міську раду список тих хто продрушляв маршрут.

За невиїзд 3 і більше рази на місяць з причини "впадло" - прощавай, ліцензія на перевезення. І основне, РОЗКЛАД писати має АДЕКВАТНА людина, з урахуванням побажань людей, а не перевізника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може задум такий - як зробити людям добре? спочатку зробити погано, а потім повернути так як було до того?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може задум такий - як зробити людям добре? спочатку зробити погано, а потім повернути так як було до того?

Типу як з баксом зробили? Що був 16, скакнув до 40, відкатили до 25. Вроді-би і курс піднявся, а народу то все одно радий, що не по 40.. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проект получил название «Цена проезда: так надо»

Чтобы привлечь внимание властей к необходимости установки оптимальной стоимости проезда в общественном транспорте, 19-летняя жительница Иркутска устроила обнаженную фотосессию в автобусе. Идея протестного фотосета принадлежит фотомодели Лиане Клевцовой

protest_03.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа тут не в грошах, а справа в тому що сервіс надають жахливий, тому й 3 гривні дорого за такі "гамновози" платити. І не зміниться нічого, нехай навіть ціна буде по 10 гривень, чи по 20 всеодно будуть "говномаршрутки" їздити - такий у нас менталітет.

Можу порівняти з фірмами деякими в Луцьку, є фірми які створюють комфотні умови праці - нехай може й заробітна плата не вельми супер висока, зато ти на роботі не відчуваєш себе лайном, а в інших фірмах умови жахливі, може й заробітна плата більше, але відчуваєш себе гівном.

Зато є вибір, а тут немає вибору, таксі - це не громадський транспорт і він в рази дорожчий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І проблема людей ще в тому, що вони не розуміють, що ніяка влада не зможе побороти олігархію та нечесний бізнес, бо вони є всюди навіть в європі та америці але там вони мультимільярдери на держ контрактах. І єдиний шлях в нашій країні побороти соціальну несправедливість, це перестати підтримувати бізнес олігархів. Но наш народ на це не здатний, він не може відмовитися від навязаних потреб, наприклад обходився луцьк і без порт сіті но всьоже івахів і єрємєєв найшов спосіб доїти народ,(якби це були бізнесмени з народу я б і мову не починав а так самі знаєте де вони були) так само дорогий бензин на заправці, заправляйтеся де дешевше, погані послуги просто ними не користуйтесь, не купуйте продукцію олігархів і все ми самі їх опустимо, бо ті люстрації і закони антиолігархічні то як казочки дітям у дитсадку розказують, а ті вірять, що правда, в силу свого нерозвиненого це підростаючого інтелекту.

напевно єдина об'єктивна думка тут по темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тим хто говорить, що це дорого,чи ше якось , можей так , але я от неповірю, що всі люди такі бідні...

Всі ні..., опускаємся на землю...зайди в тралік подивись хто там пасажири, подивись на автобуси на дачні масиви або дізеля, маса людей від такого розкішного життя ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До початку кризи, розмовляв із одним форумчанином, не буду його називати, в нього сусід, власник маршрутки, розповідав, що чистими, в день, із усіма відрахуваннями на бензин / амортизацію / ЗП і т.д. Виходить десь 100 у.о. (доляр по 8). Звісно, що це сердня ціна. Один раз густо - один пусто.

Тому, коли їхні прибутки впали, от і стали ціни підіймати!

На базарі, така ж історія. Пам'ятаю, ще в 90-х (в кінці), бариги на базарі возили з москви купу товару, і продавали його із націнкою у добриз 300%. ПОтім, коли прибутки впали до 100% накрутки, стали жалітися. Про оплату податків мова не йде... взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тим хто говорить, що це дорого,чи ше якось , можей так , але я от неповірю, що всі люди такі бідні, ну ніяк неповірю і неповірю, що біглець яник во всьому винуватий чи новий яник пєтя, ну не повірю тай хай йому грець!!!! Ну от приклад, в нас автівки б/у до кризи цієї коштували захмарні ціни, більш менш не старі автівки коштували як нові бюджетні авто з салону у європи, при чому не кожен європеєць може собі позволити нове авто, їздять і на б/У. І наші люди купляли по космос цінах,а ціни на нові авто з салону в нас взагалі космос були і подивіться скільки тачок прилічних у нас їздять як люди жиріють. А нерухомість до кризи тай зараз нова теж недешева, однокімнатна коштує так скільки в європі двох-трьох кімнатна така б/у як в нас нова, і люди купляли і робили ше ремонти вкладуючи ше ту саму вартість квартири. А молодьож нинчє то взагалі жирує, живуть як європейці одягнуті хотять на 10 штук гривень розваги, клуби, кафе, ресторани і інші приколи, корочє американський спосіб жизні, в такій руїні як Україна. То я зрозумів, що витрати українців в долларовому еквіваленті були такі, що європейці би курили в стороні і завідували, а тепер люди плачуться чого проїзд дорогий, так може не треба було показувати своє багате життя? Бо тут думаю питання не стільки в ціні на проїзд, скільки в тому, що до цього призвело. Бо я як іду додому, кризи небачу, що люди голодають в сусідньому дворі автівки старішої 2008 року іномарки не має, а в там там ввечері піти, то то здуріти можна, "ГОЛОТА" таке враження, що має бути голодомор кожен день, тащаться тими возиками по 1000грн за 1 раз на касі, а тут бачу возмущєніє що проїзд піднявся, то якийсь абсурд получається, і це або люди і далі нечасно ведуть свої справи і бізнес , крадуть і наживаються на інших заради власного шлунку і дупи, або як тут згадували "барижать тупо" бо от ніколи неповірю що влада винувала во всьому, бо як то кажуть, що в народу на умі, то в владі на ділі.

заздриш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...