Перейти до змісту

Маршрутки по 4 грн, тролейбус по 2 грн.


SaShurik

Рекомендовані повідомлення

14 минут назад, halcogen сказал:

Хто пішком буде ходити, враховуйте наступне:

-амортизацію взуття та одежі (штанів)

Взуття дійсно треба зручне, але й так завжди таке купую, а от амортизація штанів - це для мене щось нове. А шорти також амортизують?

Цитата

-к-сть потраченої енергії на хотьбу, а це додаткові затрати на їжу

Чєпуха, маю достатній запас калорій у вигляді надлишкової ваги, щоб не витрачатись на їжу.

Цитата

-вам прийдеться мінімум на 20хв раніше вставати і на 20хв пізніше приходити додому з роботи

Чєпуха, йти на зупинку, чекати маршрутку, їхати по колу по місту, ставати на кожному світлофорі, переході і зупинці, потім йти від маршрутки до місця роботи, в мене займає стільки ж часу, скільки й навпростець пішки.

Цитата

-зимою накладаються додаткові складності пересування - мінусова температура, темніє раніше і т.п.

Чєпуха, ходив і зимою, ніяких проблем, тільки навпростець не вийде, бо на березі Стиру сніг не прибирають.

Цитата

І це все заради різниці в 1 грн. Воно точно того вартує?

Математик з тебе поганий. При ходьбі пішком, я не 1 грн економлю, а 5 (з 25 травня).

Сприймай речі простіше, не шукай проблем там де їх немає і все буде ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 484
  • Створено
  • Остання відповідь
Только что, halcogen сказал:

Штани, шотри також мають свій ресурс. Джинси в основному протираються в районі пісьоти )

Тобі варто змінити походку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Barugan сказано:

стимулювало б збільшення пасижоропотоку чи ні.:0141:

ЩО бомжі обісцяні і бабки з сапками в траліку, що мамаши "Закрийте_вікно_дує_я_з_дитиною" чи роботяги в понеділок зранку  з перегаром в маршрутці - один хєр дискомфорт.

ЩО одне, що інше потребує ремонту і позбавлене комфорту.

 

Але із 2-х зол доводиться обирати хоч і зло, але таки менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, halcogen сказано:

Джинси в основному протираються в районі пісьоти )

Це ти так завуальовано похвалився довжиною свого пісюна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, nickel сказал:

Взуття дійсно треба зручне, але й так завжди таке купую, а от амортизація штанів - це для мене щось нове. А шорти також амортизують?

Амортизація - мається на увазі знос.

Я колись так економив на маршрутці по 2 грн. В результаті за 3 місяці протерлась підошва в кросівках за 350 грн. Класно зекономив.

8 часов назад, Bliksss сказал:

аналогічно, краще 15 хв. прогулятись, тим більше - погода просто супер.

То ви, батінька, мажор - їздити на маршрутці на відстань, яку можна за 15 хв пройти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, volks сказал:

Амортизація - мається на увазі знос.

Та з наступного його коментаря я вже зрозумів.

48 минут назад, volks сказал:

Я колись так економив на маршрутці по 2 грн. В результаті за 3 місяці протерлась підошва в кросівках за 350 грн. Класно зекономив.

Тобі також варто змінити походку. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, nickel сказал:

Тобі також варто змінити походку. :)

В мене воно дійсно швидко зношується, але тоді зносилося вдвічі швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не знаю як оцінити ситуацію (типу погана чи добра).

Так от. Сьогоднішній досвід. Маршрутка 107 (Ківерці-Луцьк). Сідаю. Даю 5 грн. Воділа деякий час їх не чіпає. Потім на наступній зупинці (Там - Там) заходять нові пасажири і .... кидають по 2 купюри по 2 грн.... Воділа мовчки загрібає і їх. Далі жіночка дає 5 грн і отримує здачу 1 грн (вона б її не отримала, коли б на її очах з двох пасажирів він не взяв по 4 грн). Я зрозумів, що воділа працює "на лоха". Звернув увагу, що в салоні багато свякої бумажки по перевезеннях, в тому числі досить свіжої (видно, що папірець геть недавно повісили). Але жодної бумажки з вартістю проїзду... Заради "встановлення справедливості" спитав у ваділи, яка вартість і чому в одних випадках з 5 грн здачу дає, а в інших - ні. Відповідь була у вигляді купюри 1 грн.

Ще цікавіше було, коли повертаючись я знову сів у 107 маршрутку, але вже в інший автобус з іншим водієм. Знову дав воділі 5 грн і знову 1 грн ""зажувало". В цьому разі салон був абсолютно стерильний щодо будь яких папірців по перевезення не кажучи вже про бумажку про вартість проїзду по місту. На резонне питання про "чому" ваділа спершу пробекотів, "що з сьогоднішнього дня вже по 5 грн". Кажу "пагодь, сьогодні в іншому автобусі цього ж маршруту усі їхали по місту по 4 грн". На що воно відповіло "мені хазяїн в обід дзвонив і сказав їздити по 5 грн". Моя не утомляється "пагодь, я їхав 40 хв тому і було 4 грн". Ваділа видає "хазяїн сказав брати по 5, але якщо хто не хоче, то НЕ КОНФЛІКТУВАТИ і везти по 4". От так.

Висновок. Напевно маршрутки, які їздять на Ківерці по Луцьку не мають права користуватися рішенням Луцької міської ради. А дуже хочеться... Тому усі опознавательні знаки (таблички з вартістю проїзду) зняли і працюють "на лоха". Тому заходимо, платимо 4 купюри по 1 грн, або 2 купюри по 2 грн і їдемо.

P.S. Якщо хтось може прокоментувати ситуацію з вартістю проїзду по м. Луцьку у маршрутках приміського чи міжміського сполучення з точки зору нормативно-правових засад, які діють на цей час - буду радий не лише я, а, напевно і багато форумчан, які також користуються цим траспортним маршрутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, halcogen сказано:

 Просто у водія або совість була, або настрій хороший.

погодьтесь, дивний, нестабільний метод ціноутворення.

Було б добре все-таки, якби точно знати. Вже був колись період, що міські катали по 4 грн, а "ківерцівські" - по 3 грн. Напевно кілька місяців така "неврівнялівка" була. І, доречі, багато людей цим користувалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

20.06.2018 11:00

 

Сьогодні члени виконавчого комітету зібралися на чергове засідання. У порядку денному роботи було питання: “Про вартість проїзду в міському електричному транспорті (тролейбусі)”.

Генеральний директор КП “Луцьке підприємство електротранспорту” Володимир Пуц розповів, що на сьогоднішній день діє тариф на проїзд в тролейбусі 2,00 грн за одну поїздку, встановлений рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 03.02.2016 року №47-1.

Збільшення цін на електроенергію, воду, матеріали, запасні частини для ремонту та проведення технічного обслуговування рухомого складу вимагає значних коштів, яких підприємство не має. Відсутність необхідних коштів не дає можливості здійснювати у повному обсязі періодичне якісне обслуговування тролейбусів, що призводить до втрат машино-годин в русі, зменшення доходів підприємства.

За його словами, усе це змушує підприємство вдатися до непопулярного, але необхідного кроку — перегляду тарифу у сторону збільшення. Він наголосив, ремонт техніки та обладнання потребує значних коштів. На підприємстві намагаються підтримувати рухомий склад у належному стані, і ось за кілька днів на маршрут виїде ще один відновлений тролейбус. Нині щодня на маршрутах курсує 42 одиниці.

Великих витрат вимагає ремонт та підтримання у належному стані контактної мережі - 109,15 км та 9 тягових підстанцій, про що зазначено в актах державного технічного огляду тролейбусної контактної мережі із зазначенням термінових усунень технічних проблем.

Питання до доповідача та думки з цього питання виникли у членів виконкому Михайла Щура, Андрія Киці, Олександра Серватовича.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазаначив, що за час керівництва підприємством Володимира Пуца є позитивні зрушення. Однак, йому хотілося б, аби вони були швидшими. За його словами, ЛПЕ виконує соціальну функцію і це всі повинні розуміти. На нинішньому етапі зростання тарифів на енергоносії змушує до підняття вартості проїзду. Міська влада тривалий час намагалася не допустити цього відшуковуючи різні резерви.

Зрештою, члени виконкому підтримали відповідне рішення.

Так, із 21 червня тариф на разовий проїзд одного пасажира в міському електротранспорті (тролейбусі) становитиме 3,00 грн.

Тариф на проїзд для учнів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації – 1,00 грн.

Вартість місячного проїзного квитка в міському електротранспорті (тролейбусі):

- для підприємств, установ, організацій – 180,00 грн;

- для населення –160,00 грн;

- для учнів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації – 50,00 грн.

 

https://www.lutskrada.gov.ua/publications/iz-zavtrashnoho-dnia-zroste-vartist-proizdu-u-troleibusakh

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...