Перейти до змісту

Маршрутки по 4 грн, тролейбус по 2 грн.


SaShurik

Рекомендовані повідомлення

Ну то хай покажуть свої реальні доходи, нехай обгрунтують оту гривню! Якщо їм ледве вистачає на підтримання перевезень то чого вони бояться?

А з чого ти взяв, що вони бояться? Міській раді і Антимонопольному подається вся "бухгалтерія".

Ах, да... білетики не видають. А ти попроси - видадуть без будь-яких зауважень.

Хочеш моніторингу? Звернися в міську раду, скажи, що хочеш промоніторити певний маршрут. Поїздиш цілий день з водієм, перерахуєш кожну гривню - і будеш мати суму доходу з перших рук. А потім віднімеш від цієї суми вартість солярки, оплати праці водіїв, "ввізорівських" сервісів, витрат на ремонт і техобслуговування, податки - бачитимеш, які там прибутки.

І от прямо таки гривні не вистачає до повного щастя? Ні 50 коп, ні 75, а саме 1 грн?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 484
  • Створено
  • Остання відповідь

SOAD, ні. Просто, на відміну від інших, знаю.

на відміну від інших, то повідайте нам простим смертним, чого то так, не якусь абстрактну цифру із "розряда треба", а а реальні дані?

можливо ви маєте відношення до виконкому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось зараз гірше як в 90-х стає. В 90-х хоч коли з/п/ були маленьки, так і комуналка була маленька, а за проїзд в тролейбусах ніхто не платив. Кондуктори пізніше почали з'являтись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щиро вірю, що в нас буде як в поляків. 2 роки повна жопа, а потім розквіт...Європа... і повно печенюшок...

Можливо наівний, зате є світла мрія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щиро вірю, що в нас буде як в поляків. 2 роки повна жопа, а потім розквіт...Європа... і повно печенюшок...

Можливо наівний, зате є світла мрія

в поляків війни не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли підняли проїзд до трьох грн. стояв на зупинці і маршрутки їздилии пусті. цікаво було. але на роботі коллеги сказали а нам пофігу скіки проїзд.... думаю якби стали менше їздити типи богданами їм би прийшлось або зменшувати кількість авто або піднімати ціну ще більше чи скидати. була б конкуренція. давно ужее їзджу тролейбусом. пенсіонерів багато і тих що не платять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім віднімеш від цієї суми вартість солярки, оплати праці водіїв, "ввізорівських" сервісів, витрат на ремонт і техобслуговування, податки - бачитимеш, які там прибутки.

то виходить, що перевізники альтруїсти, тримаються цих маршрутів лише через свій нескінченний ентузіазм, і не віддають маршрутів іншим бажаючим, бо ті інші пох...ять все, перестануть думати про пасажирів, а про себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім віднімеш від цієї суми вартість солярки, оплати праці водіїв, "ввізорівських" сервісів, витрат на ремонт і техобслуговування, податки - бачитимеш, які там прибутки.

то виходить, що перевізники альтруїсти, тримаються цих маршрутів лише через свій нескінченний ентузіазм, і не віддають маршрутів іншим бажаючим, бо ті інші пох...ять все, перестануть думати про пасажирів, а про себе.

можливо певний час працювали собі у збиток, знаючи, що ринок монополізований і буде підвищення тарифів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна економічне обгрунтування подивитись?

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1146-09

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна економічне обгрунтування подивитись?

http://zakon2.rada.g...s/show/z1146-09

А для Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажете талончики? ага, пофігу їм на ті талончики - греби скільки хочеш

post-10815-0-98550700-1428144324_thumb.j

А їх ніхто ніколи не бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну дуже нервує коли вони їдуть в години пік

Не нервуйся - нервові клітини не поновлюються!:) Доживеш до їхнього віку, побачимо що "співати" будеш! Навчиться поважати старших, а не нервуватись!!!

2 роки повна жопа, а потім розквіт

Ментальність людей дуже різна і нам ця жо... ще довго світити буде!:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і все одно балачками тут нічого не змінемо, тільки діяти - не їздити маршрутками при чому всім містом - от тоді буде толк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В багатьох містах маршрутка вже давно по 5 гривень.

Ви так добре знаєте ситуацію в багатьох містах?

Так ось, у Києві їздять деякі ще і по 3,50 і нормально, а дехто підняв до 5 і опустив згодом до 3,50. І довжина маршрутів тут значно більші за луцькі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Говномаршрутки" вам не до вподоби? Ви, заплативши 3 гривні, хочете рахувати чужі прибутки, вважаючи їх мільйонними. Але не хочете розуміти, що цих прибутків вистачає лише на підтримання перевезень, а не на їх розвиток чи закупівлю нових автобусів.

Ярчику, ти так говориш, ніби у тебе є власний маршрут!

Бляха, вас би на 20 років назад, щоб ви гіперкомфортними РАФіками і ПАЗіками поїздили...

Їздили. Бачили, знаємо, пам'ятаємо. К-сть людей ,яка зараз проживає в місіті, і яка проживала тоді - не рівняй. Вагон тролейбусів, які чітко по графіку ходили. Автобуси. Не маршрутки. Великі такі, жовті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і все одно балачками тут нічого не змінемо, тільки діяти - не їздити маршрутками при чому всім містом - от тоді буде толк)

Балачками, katjka_9, ніколи нічого не зміниш, "балакати" - не мішки переносити(с) Сумніваюсь, що ВСЕ місто прийме участь у подібній акції - не їздити в маршрутках. Не всім вистачить здоров'я, плентатись на роботу з одного кінця міста, в інший))) Можна на ровері, але і тут нюанс - здоров'я+вік....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платив би і 4 і 5 грн за проїзд, якби маршрутне таксі відповідало своїй назві з ключовим словом "таксі". Зранку їду на роботу - толкучка така, що поки доїдеш то стільки енергії втратиш, вже й не до роботи буде. А під графік тролейбусів нажаль підстроюватись треба(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я, в останній 2 місяці, намагаюся частіше їздити тролейбусом.

Заставив мене посміхнутися. Я тролейбусом іжджу ще з тих часів коли маршрутки стали по 2,50. А за весь час коли вони по 3 грн. - в маршрутку сів лише 1 раз. І то лише через те шо це була надзвичайна ситуація. Так би мовити, не бучу сенсу платити більше.

.

дуже надіюсь що з 1 липня таки скасують безоплатний проїзд для пенсіонерів (дадуть їм грошову компенсацію)

Наскільки я знаю скасують лише безкоштовний проїзд інвалідам 3 групи. І при цьому ніхто ніякої компенсації платити їм не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...