Перейти до змісту

Маршрутки по 4 грн, тролейбус по 2 грн.


SaShurik

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, phantom сказал:

 

Взагалі то мій пост не був адресований конкретно тобі. Я висловив свою думку з даного питання. Абсолютно не згадуючи про тебе. Це власне ти чомусь сприйняв його на свою адресу. Чому - не знаю :)

Ти тверезий? Бо в мене вже сумніви з'явилися.

Я з твоєю думкою не згоден " Я б радив зосередити свої зусилля на покращенні роботи міського електротранспорту. Збільшенні рухомого складу, зменшенні інтервалу між рейсами тролейбусів і т.д. і т. п. Спєци думаю знають що робити.  Це створило б конкуренцію на ринку міських пасажирських перевезень." Тому й прокоментував. Та ще й тому що вона 180 градусів відрізняється від моєї. Бо не сервіс створює конкуренцію, а навпаки. А тепер ще раз перечитай свій пост і черговість подій в ньому. Спочатку зробіть сервіс, а це створить конкуренцію.

Все. Ніяких претензій. Нічого я не сприймав ні на свою адресу ні на твою.

Далі лише по темі. Я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 484
  • Створено
  • Остання відповідь

Не путай грішне з праведним. Конкуренція сама по собі не створюється. ЇЇ потрібно створювати. В даному випадку конкурентом могло б стати ЛПЕ. Вживши певних заходів (збільшивши к-сть рухомого складу, зменшуючи інтервал руху тролейбусів тощо) його можна було б перетворити на такого конкурента. Не знаю де ти тут побачив твердження про те що сервіс породжує конкуренцію. Можливо тобі його просто захотілося там побачити. В будь-якому випадку повторюся. Конкуренція сама по собі, от нєпорочного зачатія, не народжується. ЇЇ потрібно створювати.

 

Так, я тверезий.

 

А що означає остання велика буква Я в твоєму останньому пості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, phantom сказал:

Не путай грішне з праведним. Конкуренція сама по собі не створюється. ЇЇ потрібно створювати.

...

В будь-якому випадку повторюся. Конкуренція сама по собі, от нєпорочного зачатія, не народжується. ЇЇ потрібно створювати.

Да, і я навіть написав як. Першим своїм постом. Можливо моя думка не вірна, але ти її навіть не читав. Будь-ласкавий, якщо з кимось дискутуєш, то хоча б читай опонента. Бо твоє "нє чітал, но осуждаю" до діалогу не заохочує.

 

14 минуты назад, phantom сказал:

В даному випадку конкурентом могло б стати ЛПЕ. Вживши певних заходів (збільшивши к-сть рухомого складу, зменшуючи інтервал руху тролейбусів тощо) його можна було б перетворити на такого конкурента.

За який йух ти це зробиш? За дотації з місцевої влади? Це по твоєму конкуренція: одних дотувати, а інших - ні? Дотації - це смерть конкуренції.

 

14 минуты назад, phantom сказал:

Не знаю де ти тут побачив твердження про те що сервіс породжує конкуренцію. Можливо тобі його просто захотілося там побачити.

Третій раз тебе цитую і мені вже почало це набридати

"1,  Я б радив зосередити свої зусилля на покращенні роботи міського електротранспорту.

2, Збільшенні рухомого складу, зменшенні інтервалу між рейсами тролейбусів і т.д. і т. п. Спєци думаю знають що робити. 

3, Це створило б конкуренцію на ринку міських пасажирських перевезень. "

Саме в такій чергововсті написав ти, не я. Я лише пронумеровав, для наочності.

 

14 минуты назад, phantom сказал:

А що означає остання велика буква Я в твоєму останньому пості?

Це було слово, а не буква.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, phantom сказано:

Скільки б ви не висловлювали своє обурення підвищенням цін на проїзд, скільки б не ходили "мітингувати" до міськради чи на усілякі "обговорення" - це справі не допоможе. Можливо лише відстрочить те підняття цін.

брехня! якраз завдяки обуренню і суспільному резонансу - в даній конкретній ситуації, ціну не буде підвищено до 5грн. так, це можна назвати "відстрочкою", але правильно здорожчання всього називається інфляцією. ще один приклад - я писав в міськраду і в ЖЕК про необгрунтоване підвищення тарифу на утримання будинку - для мого будинку затвердили менший тариф, ніж був запропонований до обговорення (як і для тих, хто не полінувався вставити свої цифри в мою текстовку). практично всі решта будинків в місті - отримали тариф на рівні запропонованого. так що не треба недооцінювати обурення.

 

1 година тому, phantom сказано:

Я б радив зосередити свої зусилля на покращенні роботи міського електротранспорту. Збільшенні рухомого складу, зменшенні інтервалу між рейсами тролейбусів і т.д. і т. п. Спєци думаю знають що робити.  Це створило б конкуренцію на ринку міських пасажирських перевезень.

радив би кому? тим же, що і в першому реченні, цебто "мітингувальникам", цебто пасажирам?! о_О і як же вони збільшать рухомий склад чи зменшать інтервали?!

і звідки візьметься конкуренція, якщо і ЛПЕ, і маршрутками де-факто керують одні і ті ж люди? коли дупутати є власниками фірм-перевізників, і депутатам підпорядковане ЛПЕ? коли ЛПЕ вимагає підвищити вартість проїзду, бо зросли витрати (електроенергія, мінімалка, ...), то й перевізники матимуть можливість кивати на ЛПЕ - їм тариф підвищили, то й в нас витрати виросли. і з цього ж випливає, що сервіс перевізникам не потрібен - олігополія вкупі з адмінресурсом в одних руках порішають все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, nickel said:

Да, і я навіть написав як. Першим своїм постом. Можливо моя думка не вірна, але ти її навіть не читав. Будь-ласкавий, якщо з кимось дискутуєш, то хоча б читай опонента. Бо твоє "нє чітал, но осуждаю" до діалогу не заохочує.

 

 

Так я навіть і не думав дискутувати з тобою :) Просто висловив свою думку :) Та й не маю я нічого проти що саме ти першим висловив таку думку :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, nickel said:

За який йух ти це зробиш? За дотації з місцевої влади? Це по твоєму конкуренція: одних дотувати, а інших - ні? Дотації - це смерть конкуренції.

 

 

Аби було бажання - зробити можна!

Я десь згадував за дотації? Здається знову починаєш видавати бажане за дійсне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, phantom сказал:

 

Так я навіть і не думав дискутувати з тобою :) Просто висловив свою думку :) Та й не мю я нічого проти що саме ти першим висловив таку думку.

Ти от слова читаєш, а речення не розумієш. Це біда. "Перший мій пост" - це перший пост серед моїх постів, який ти не читав (з твоїх слів), а не дитяче "я перший взяв". Чи в тебе ще дитинство не закінчилося? Тоді це пояснює, чому в тебе проблеми з розумінням інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, nickel said:

Третій раз тебе цитую і мені вже почало це набридати

"1,  Я б радив зосередити свої зусилля на покращенні роботи міського електротранспорту.

2, Збільшенні рухомого складу, зменшенні інтервалу між рейсами тролейбусів і т.д. і т. п. Спєци думаю знають що робити. 

3, Це створило б конкуренцію на ринку міських пасажирських перевезень. "

Саме в такій чергововсті написав ти, не я. Я лише пронумеровав, для наочності.

 

Не потрібно нічого нумерувати. Просто вдумайся в те що я написав. Прочитай ще раз ось це:

Quote

Конкуренція сама по собі не створюється. ЇЇ потрібно створювати. В даному випадку конкурентом могло б стати ЛПЕ. Вживши певних заходів (збільшивши к-сть рухомого складу, зменшуючи інтервал руху тролейбусів тощо) його можна було б перетворити на такого конкурента. Не знаю де ти тут побачив твердження про те що сервіс породжує конкуренцію. Можливо тобі його просто захотілося там побачити. В будь-якому випадку повторюся. Конкуренція сама по собі, от нєпорочного зачатія, не народжується. ЇЇ потрібно створювати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, nickel said:

Ти от слова читаєш, а речення не розумієш. Це біда. "Перший мій пост" - це перший пост серед моїх постів, який ти не читав (з твоїх слів), а не дитяче "я перший взяв". Чи в тебе ще дитинство не закінчилося? Тоді це пояснює, чому в тебе проблеми з розумінням інших.

 

Скажу чесно - він мені просто не цікавий. Якби ти не почав перекручувати зміст мого посту - я пройшов би мимо, періодично заглядаючи в тему що б переконатися в тому, що ніяких свіжих думок та новин не з'явилося ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ivanna сказано:

Ліцензія, мабуть, на цілий маршрут, а скарга - на одну машину (водія).
Так само - яка може бути конкуренція між двома маршрутами, якщо вони перпендикулярні і пересікаються тільки на відрізку Драмтеатр-базар?

Ліцензія - на перевезення (взагалі), на маршрут - укладається договір на перевезення.

Конкуренція може бути тільки на маршрутах, які в тій чи іншій мірі дублюються, але конкуренція повинна бути між перевізниками - коли на конкурсну комісію прийдуть пасажири, і скажуть: "хочемо , щоб і на маршруті №35 не смерділо в маршрутках, як і на маршруті №37".

нагадаю, що на 9-му і на 19-му маршрутах в нас і зараз затверджено граничний тариф в розмірі 4грн. - але недовго вони по місту стільки брали, бо пасажири швидко проголосували гаманцем - почали їх ігнорувати, якщо була можливість доїхати іншою маршруткою/тролем (тільки на 19-му на кінцеву в Г.Полонку й далі беруть по 4грн., а по місту 3грн. - вампірич точніше сказав би).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, phantom сказал:

 

Скажу чесно - він мені просто не цікавий. 

Ти неадекватний. Тобі щось пишеш, а ти навіть не читаєш. Зате вже другу сторінку щось доказуєш. Можеш продовжувати, але далі без мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, rrid said:

і звідки візьметься конкуренція, якщо і ЛПЕ, і маршрутками де-факто керують одні і ті ж люди? коли дупутати є власниками фірм-перевізників, і депутатам підпорядковане ЛПЕ?

 

То-то і оно. Але якщо нічого не робити що б це змінити - то дана тема буде існувати і через 10 і через 20 років ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

Ти неадекватний. Тобі щось пишеш, а ти навіть не читаєш. Зате вже другу сторінку щось доказуєш. Можеш продовжувати, але далі без мене.

 

OK

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, phantom сказал:

То-то і оно. Але якщо нічого не робити що б це змінити - то дана тема буде існувати і через 10 і через 20 років ...

Прикро, що пєчєньки маршрутчикам у вигляді підвищення тарифу дають завжди безумовно, тобто без будь-яких умов. Ті зауваження, які висловлювалися в ході громадського обговорення в понеділок, в проект рішення, який виноситься наступного вівторка на виконком, не увійшли і не увійдуть. А найперше - це обілечування пасажирів. Гроші за проїзд водії мають час брати і здачу давати, а відірвати квиток часу нема. Тоді саджайте поруч із водієм кондуктора - все одно в половині маршруток переднє сидіння існує сугубо для блатних. Кондуктор заробить собі на зарплату за рахунок "зайців", яких розвелося в маршрутках.
Кстаті, о птічках
https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/814

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не маю нічого проти обілечування пасажирів у маршрутках, але не раз спостерігав коли поруч з водієм маршрутки лежать квитки, але пасажири, сплативши за проїзд, їх не беруть. Схоже на те, що ця ідея нє вострєбована у самих пасажирів ... Не вірять вони у ці бумажки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біда на чотирьох колесах: чому в Києві бардак з маршрутками
http://ua.112.ua/mnenie/bida-na-chotyrokh-kolesakh-chomu-v-kyievi-bardak-z-marshrutkamy-359335.html
Ситуація один в один з луцькою. Толкова стаття. Про автора - з правого боку сторінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Ivanna сказано:

Ось стоять під парканом ЛПЕ 48 маршруток, довести які до ладу - немає коштів: витративши кошти на ремонт, отримали б знову затримку зарплат в ЛПЕ.

судова тяганина, ніби то, скінчилася, але пустити в рух маршрутки і досі не можна ,чомусь...

3 годин тому, Ivanna сказано:

А якщо "відпустити" тариф міських маршруток і слідом тролейбусів, тоді з'являться у ЛПЕ кошти на ремонт і оновлення рухомого складу тролейбусів і маршруток, що туляться під парканом.
Оновлюємо рухомий склад тролів і маршруток ЛПЕ, випускаємо на лінії - і тарифи з гуркотом падають.

Вибачте, але правди в тому - *у*. тобто немає. Дай змогу маршрутчикам підняти ціну до максимум - і її НІХТО І НІКОЛИ не зменшить. Нові "гравці на ринку" або увійдуть із такою ж ціною, або їх просто фізично знищать. В прямому сенсі. Спалять перевізнику, що має ниєчий тариф, 1-2 маршрутки і все.

Ми в Україні живемо, 90-і повернулися, прокиньтеся!

3 годин тому, Ivanna сказано:

От чому в Євросоюзі проїзд міським транспортом дорогий? Тому що високий тариф є запорукою високого сервісу - тобто гарних нових автобусів/трамваїв, чистоти в салоні, ввічливих водіїв з хорошою мотивацією до роботи, невеликого інтервалу руху, давно введені і GPS, і е-квитки, і озвучка.

Мені вас шкода. Або ви приколюєтеся так (тролите), або реально недалека людина.  ТамЗП і пенсія овер 1000 євро.

з розрахунку їхня 1000 євро приблизно як наша 1000 грн. З умовою, що за 1000 євро купити можна в рази більше, ніж на нашу 1000 грн.

Аналогію, сподіваюся, вловили?

3 годин тому, Ivanna сказано:

Інший приклад - "дешевий" Старий ринок Луцька. Мала націнка на лахи - відсутність бутіків - відсутність накриття і бруківки - калюжі, пилюка і вигоряння тих же шмоток і взуття на сонці, низький сервіс і пиятика на робочих місцях. Звісно, є прихильники і такого сервісу, аби купити задешево. Є навіть прихильники купівлі молока та сметани прямо з асфальту.
Те саме і з маршрутними таксі. 

Господи.... Ви вчорашня???

Якщо на базарі є вибір, купти молоко на асфальті за 5 грн літра (бо нахаляву стоїть) І за 7 грн в приміщенні (бо 2 грн заплатила за місце) - то з маршрутками - ЖОПА! Не існує конкуренції. Депутати власники маршрутів. Хто не депутат зможе всунутися на ринок перевезень?  ХТО? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, phantom сказал:

Не маю нічого проти обілечування пасажирів у маршрутках, але не раз спостерігав коли поруч з водієм маршрутки лежать квитки, але пасажири, сплативши за проїзд, їх не беруть. Схоже на те, що ця ідея нє вострєбована у самих пасажирів ... Не вірять вони у ці бумажки...

Приватний первізник чи контролер від приватника, згідно закону, не має прав штрафувати за безбілетний проїзд. А наших пасажирів крім як штрафами не примусиш узяти квитка. Без квитків - немає обліку, а без обліку пасажиропотоку - і міська скарбниця недоотримує податків, тобто маршрутки працюють замість загальної системи оподаткування на спрощеній, читай, тіньова економіка.
А що їм міська скарбниця, коли можна поділити між собою баблішко, відняте у лохів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ivanna сказано:

Приватний первізник чи контролер від приватника, згідно закону, не має прав штрафувати за безбілетний проїзд.

а можна ссилку на закон?

 

ТОму як у мене діаметрально протилежний закон якийсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zheny@ сказал:

Мені вас шкода. Або ви приколюєтеся так (тролите), або реально недалека людина.  ТамЗП і пенсія овер 1000 євро.

з розрахунку їхня 1000 євро приблизно як наша 1000 грн. З умовою, що за 1000 євро купити можна в рази більше, ніж на нашу 1000 грн.

Аналогію, сподіваюся, вловили?

У мене в пості було хоч слово про купівельну спроможність громадян?
Я тільки донесла думку молодого колеги. Де у мене сказано, що я підтримала його вологу фантазію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

а можна ссилку на закон?

 

ТОму як у мене діаметрально протилежний закон якийсь?

Прозвучало на громадському обговоренні з вуст Девіцького.
Закон не шукала поки.
Але сказав, що можуть бути контролери НЕ від перевізника, які перевірятимуть і тролі, і маршрутки (квитки). Я сама нічого не зрозуміла, шукаю матчастину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ivanna сказано:

У мене в пості було хоч слово про купівельну спроможність громадян?
Я тільки донесла думку молодого колеги.

А прозвучало як особисто ваше сприйняття  і володіння ситуацією.

Просто, перш, ніж порівнювати вартість проїзду і т.п. в Європі, варто розібратися в вартості платоспроможності в нас!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Zheny@ сказал:

Господи.... Ви вчорашня???

Якщо на базарі є вибір, купти молоко на асфальті за 5 грн літра (бо нахаляву стоїть) І за 7 грн в приміщенні (бо 2 грн заплатила за місце) - то з маршрутками - ЖОПА! Не існує конкуренції. Депутати власники маршрутів. Хто не депутат зможе всунутися на ринок перевезень?  ХТО?

Ото новина для мене :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...