Перейти до змісту

Windows і робота з SSD+HDD


Plum

Рекомендовані повідомлення

це така проблема сакой осі, як встановлюєш Вінду треба сидіти годину щоб повимикати все що тобі не потрібне,

як ставиш Лінукс сидиш суткі щоб увімкнути все тобі тобі потрібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі славо уявляю ситуацію, коли 32 гігабайта виявиться недостатньо...

1 кривий запрос до великої бд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з БД не працюю, а хром ну біля гігабайта десь віджирає. Видно, скромно я його юзаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно що на простіших конфах хром ніби робить.

Таке враження що там дописують щось на зразок:

IF ProcessorFamily > i5 Then Do

While AvalibleMemory > 5Gb Do GetSystemMemory(100 mb)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

подскажите, пожалуйста, у меня Sony Vaio FW390 американец. Можно ли на него установить SSD диск? если возможно то как это сделать чтобы не менять старый HDD?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість дисковода можна поставити ССД

Спасибо. А есть ли какие то штуки которые закроют остальное пространство которое останется? Сорри просто хочу сделать но я не сталкивался с таким ни разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо. А есть ли какие то штуки которые закроют остальное пространство которое останется? Сорри просто хочу сделать но я не сталкивался с таким ни разу.

В продажі є адаптери в вигляді дисковода, тільки з місцем і контактами для SSD. Є і для тонких ноутів, і для товстіших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А есть ли какие то штуки которые закроют остальное пространство которое останется

зазвичай фальш-панель знімається з рідного дисководу легко, так само просто монтується на DVD 2 SATA Optibay, і ніхто крім власника навіть не здогадається що привода в лептопі вже немає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...