Перейти до змісту

Шукачі скарбів


viktor111

Рекомендовані повідомлення

Шукаю напарника,маю мд,маю транспорт,маю бажання але самому дуже важко зібратись) :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 101
  • Створено
  • Остання відповідь

Шукаю напарника,маю мд,маю транспорт,маю бажання але самому дуже важко зібратись) :ok:

Який мд? По чому копаєте ? КР,ЧК,Війна, Польша, РИ ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дел

Шукаю напарника,маю мд,маю транспорт,маю бажання але самому дуже важко зібратись) :ok:

Скільки вам років?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Шукаю напарника,маю мд,маю транспорт,маю бажання але самому дуже важко зібратись) :ok:

Який мд? По чому копаєте ? КР,ЧК,Війна, Польша, РИ ?

 

В меня аська250 ,катушка нел торнадо.Не принципово що копати чи імперію,чи Польшу і тд,по війні не так цікаво бо це в основному гільзи,патрони ржаві(хотя я тільки раз по війні виходив)Для мене це як досуг,не основний активний відпочинок)

Давненько не копав нічого останній раз просто в лісі походив,подихав)викопав кусок залізного дитячого револьвера,пару гільз і шматок плавленного металу. :sm128:

post-11021-0-86667200-1447100850_thumb.j

post-11021-0-55183800-1447100860_thumb.j

дел

Шукаю напарника,маю мд,маю транспорт,маю бажання але самому дуже важко зібратись) :ok:

Скільки вам років?

 

25

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33brs33, самому скучно, а інколи і стрьомно копати. Зара планую почати пошуки черняхопоселень, але це як туризм поки не знайдем місце. В поля також в таку погоду не полізеш. Пройдуть вожді пиши в лічку. Або якщо є в вк то скидай лінк сторінки.

Копаю мало, і тільки недавно почав щось толкове знаходити. Знаю пару місцин всіяних боратинками. І недавно знайшов місце де срібло попалось.

Фото з останіх копів.

HWUZQZFshiM.jpg

x2A53vPHTxk.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NoutM, З очисткою срібла перестарався ,істотно зменьшив ціну монети (якщо продаєш знахідки) ,є фоткі другої сторони? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NoutM, З очисткою срібла перестарався ,істотно зменьшив ціну монети (якщо продаєш знахідки) ,є фоткі другої сторони?

Чим я нашкодив? ))) зубною щіткою і милом? Це ж денарій сигизмунда августа. 1550 якогось там року. Це така маленька штучка раза в півтора менше 10 наших копійок і раза в три тонша. Я хімією навіть не ризикував чистити. Фото є але закинути зможу пізніше не під рукою.

Ось типу такий. http://auction.violity.com/12624677-denarij-sigizmunda-avgusta-1559-goda

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж здається що з патиною булоб краще. Тим не менше знахідка цікава, удачі й надалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В кого э город (бажано біля старої хати де можна буде покопати?) За дякую чи пиво)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Народ можливо комусь потрібний засіб для чистки монет ТЕХ-45 ,маю в наявності 1л-100грн . http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=288565

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ось знайшов на проспекті Волі там де тротуар роблять, мабуть підкова для взуття бо як для коня то дуже маленька, цікаво який її вік.

IMG_20170606_185821.jpg

IMG_20170606_185832.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, SunSeth сказал:

Зроби радіовуглецевий аналіз ))

завтра на варшавці куплю вуглецю і обовязково зроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.11.2015 at 17:54, 33brs33 сказано:

Шукаю напарника,маю мд,маю транспорт,маю бажання але самому дуже важко зібратись) :ok:

Знайшли напарника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

Хоча б Аська потрібна і то з котушкою додатковою.Своє не рекламую і вже не продаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

На Волині десь можна взяти металошукач в оренду? Маю на увазі магазини які продають метало шукачі  і здають в оренду, чи в когось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
On 25.12.2018 at 20:51, VojinSvitla сказано:

На Волині десь можна взяти металошукач в оренду? Маю на увазі магазини які продають метало шукачі  і здають в оренду, чи в когось)

В Фортуні є така послуга...Якщо непізДно:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...