Перейти до змісту

Басейн


Davids

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!!! :)

Хочу ходити в басейн...але не знаю куди краще! :)

Можливо хтось ходить, порадьте куди краще піти! Яка ціна режими тренування!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 159
  • Створено
  • Остання відповідь
Всім привіт!!! :duel:

Хочу ходити в басейн...але не знаю куди краще! :D

Можливо хтось ходить, порадьте куди краще піти! Яка ціна режими тренування!

Іди в ДОСААФ не пожалієш. 90 грн. за 12 занять(можна з тренером чи без). Графік і дні тренувань обираєш сам.

А інші басейни Луцька на мою думку не варті того, щоб про них говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да в ДОСААФ прикольно...

Мій брат туди ходить пару років, говорить шо це самий норм. басейн в Луцьку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть еще в 26 школе раньше было занятие 5 грн, но там вода как сразу после смены нормал, а потом не очень. Раз захлебнул чуть не вырвало :) Больше не ходил. Пойду проверю центральный. Кста в центральном сейчас на 8 вечера много людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо не помиляюсь, то ДОСААФ знаходиться на пр.Перемоги біля Авангарду. Але підкажіть, будь-ласка, де там басейн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, то ДОСААФ знаходиться на пр.Перемоги біля Авангарду. Але підкажіть, будь-ласка, де там басейн?

Нууу такой большой ти не знаешь где бассейн, если от Променя шагать на вокзал то через 150 метров справа наткнешся на него, напротив супермаркета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, то ДОСААФ знаходиться на пр.Перемоги біля Авангарду. Але підкажіть, будь-ласка, де там басейн?

Если совсем точно - большое здание справа от спорткомплекса ВДУ (о том, что это спорткомплекс ВДУ, свидетельствуют БОЛЬШИЕ буквы на нем же :smile3:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, то ДОСААФ знаходиться на пр.Перемоги біля Авангарду. Але підкажіть, будь-ласка, де там басейн?

Нууу такой большой ти не знаешь где бассейн, если от Променя шагать на вокзал то через 150 метров справа наткнешся на него, напротив супермаркета.

а с каких пор это бассейн ДОСААФа? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а с каких пор это бассейн ДОСААФа? :smile3:

Кто здесь? :0016:

Где написано про бассейн ДОСААФа? Человек спрашивал:

Якщо не помиляюсь, то ДОСААФ знаходиться на пр.Перемоги біля Авангарду. Але підкажіть, будь-ласка, де там басейн?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошо, кто говорил про бассейн ДОСААФ-а - пусть расскажет где это?

:ok2:

Саме це мене і цікавить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Щось з назвами басейнів ви перепутали. Звісно центральний чудовий, щоб пониряти, і тренери професійні. А от гігієна бажає бути кращою. Дратує цвіль на плитці. Він глибокий то воду міняють рідко. А от в 26 школі часта зміна води. Роздягальня і душеві значно чистіші. Ходжу вже рік, іноді навідуюсь у центральний, то маю з чим порівняти. І ще один плюс, що менший потік людей у 26 школі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є басейн при 20-тій школі (район ДПЗ). Правда незнаю чи туди когось пускають крім діток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось з назвами басейнів ви перепутали. Звісно центральний чудовий, щоб пониряти, і тренери професійні. А от гігієна бажає бути кращою. Дратує цвіль на плитці. Він глибокий то воду міняють рідко. А от в 26 школі часта зміна води. Роздягальня і душеві значно чистіші. Ходжу вже рік, іноді навідуюсь у центральний, то маю з чим порівняти. І ще один плюс, що менший потік людей у 26 школі.

А який графік занять, тривалість, оплата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось з назвами басейнів ви перепутали. Звісно центральний чудовий, щоб пониряти, і тренери професійні. А от гігієна бажає бути кращою. Дратує цвіль на плитці. Він глибокий то воду міняють рідко. А от в 26 школі часта зміна води. Роздягальня і душеві значно чистіші. Ходжу вже рік, іноді навідуюсь у центральний, то маю з чим порівняти. І ще один плюс, що менший потік людей у 26 школі.

А який графік занять, тривалість, оплата?

Я ходжу по вечорах. З 18 год. сеанси кожну годину, тобто 19.00, 20.00. Коли виходить, тоді і ідеш. По вечорах уже дітей не має. Я плачу разовий квиток, мені так зручніше (8 грн.) В центральному разовий влітку був 10 грн. Знаю що заняття є і зранку. 73-82-11 тел. басейну в 26 школі. Подзвони там все розкажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось з назвами басейнів ви перепутали. Звісно центральний чудовий, щоб пониряти, і тренери професійні. А от гігієна бажає бути кращою. Дратує цвіль на плитці. Він глибокий то воду міняють рідко. А от в 26 школі часта зміна води. Роздягальня і душеві значно чистіші. Ходжу вже рік, іноді навідуюсь у центральний, то маю з чим порівняти. І ще один плюс, що менший потік людей у 26 школі.

На рахунок того, щоб простто поплавати, то я згодна, можна і в 26 школі. Щодо професійного плавання, то я тобі скажу шо в 26 школі дуже не зручно тренуватися....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось з назвами басейнів ви перепутали. Звісно центральний чудовий, щоб пониряти, і тренери професійні. А от гігієна бажає бути кращою. Дратує цвіль на плитці. Він глибокий то воду міняють рідко. А от в 26 школі часта зміна води. Роздягальня і душеві значно чистіші. Ходжу вже рік, іноді навідуюсь у центральний, то маю з чим порівняти. І ще один плюс, що менший потік людей у 26 школі.

На рахунок того, щоб простто поплавати, то я згодна, можна і в 26 школі. Щодо професійного плавання, то я тобі скажу шо в 26 школі дуже не зручно тренуватися....

Да мені просто для підтримки форми!

А професійно займатись - ну н - фіг!

Але всеодно дякую!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ходжу по вечорах. З 18 год. сеанси кожну годину, тобто 19.00, 20.00. Коли виходить, тоді і ідеш. По вечорах уже дітей не має. Я плачу разовий квиток, мені так зручніше (8 грн.) В центральному разовий в літку бву 10 грн. Знаю що заняття є і зранку. 73-82-11 тел. басейну в 26 школі. Подзвони там все розкажуть.

Разовый в 26 школу уже тоже 10 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ходжу по вечорах. З 18 год. сеанси кожну годину, тобто 19.00, 20.00. Коли виходить, тоді і ідеш. По вечорах уже дітей не має. Я плачу разовий квиток, мені так зручніше (8 грн.) В центральному разовий в літку бву 10 грн. Знаю що заняття є і зранку. 73-82-11 тел. басейну в 26 школі. Подзвони там все розкажуть.

Разовый в 26 школу уже тоже 10 грн.

Вода дорожает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Поновлюю тему!!!

Я і друзі хочу записатись в басейн. Ходив в басейн на пр. Перемоги - зацінили 200 грн. (з тренером).

Взагалом хто знає басейни в місті де можна записатись. Можливо хто відвідує? І ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я цікавився цим питанням - то обрав для себе басейн ЛДТУ. Причини:

- зроблений ремонт (в чоловічих перевдягальнях)

- ввечері не сильно багато людей (5-7 чоловік на доріжці, а не 20-ть, як в центральному)

- можливість гнучкого графіку відвідувань, тобто - абонемент (12-ть занять) потрібно виходити на протязі 2-ох місяців, а в центральному - про це ні хто навіть і не хоче говорити. Не прийшов в свій день - рахуй пропало... Абонемент вартував - 150 грн (2-ва місяці назад)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

можлево вже і пізно в цю тему писать але..))

якось захотілось мені піти недавно в басейн записатись.. трохи вагався.. але трохи згодом ще друг підтримав і пішли ввдвох записались 26 школу (без тренера).. ( всього 70грн. порівняно з 200стами в центральному).

З першого разу якось не дуже сподобалось але з кожним тренуванням ставало все краще) вже так втянувся. що жалію що пізно схаменувся з басейном))

Є правда і мінус.. там мілко.. от як мені ще.. ( 160 з копійками) то ще нічого так.. біля тумбочки десь по очі води) то ще нормально.. от для дорослих вже буде маловато.. хоча..

А взагалі все супер) а ще як врахувати що плавання корисне і для постави і для фіз.стану і легені розвиваються :) то це дуже непогана перспектива для тих ,хто не знає чим зайнятися) а ще.на днях нарешті навчився плавати брасом ^_^ ( спостерігав за тими що з тренером займаються :P )

хотівби в центральному поплавати правда... там не був вже 7 років :P :P може коли і переберусь.. а покищо задоволений тим що є))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...