Перейти до змісту

Перевірка розпочалась???


YUR4IKLIM

Рекомендовані повідомлення

В такому випадку, перш ніж я покажу номер рами, то патрульний повинен мені довести, що мій вел схожий на той що є в них в базі, і саме тому мене зупинили для перевірки. В іншому випадку я маю повне право послати їх куда подальше...

а ще краще попросити всіх велосипедистів зареєструватися в "міськ раді" - зареєструвався, от тобі і доказ, на майдутнє, що вел твій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

а ще краще попросити всіх велосипедистів зареєструватися в "міськ раді" - зареєструвався, от тобі і доказ, на майдутнє, що вел твій

Вже пропонували:

Краще б сказали куди можна підїхати зареєструватись, ніж отак по вулицям ловити. В наш час ХЗ з якою метою можуть зупиняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот - прямая задача для АВЛ - создать базу, потом, возможна і передача органам самоуправленія, ментам.

а ІТкластер, в цілях наглядного матеріалу по програмуванню, міг би онлайн базу зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База нікому не потрібна, поки десь не буде офіційно зареєстрована і кимось затребувана. Якщо менти досі не дійшли, до того що потрібно створювати таку базу, то думаю це не дуже допоможе. А потім цю ж інформацію потрібно якось донести патрульним нарядам для орієнтування, Упс! тут теж засада, треба якісь не які портативні гаджети роздати, а на це треба бабло і навчити "мавп" ними користуватися правильно. Не на один рік задача як вам гадається. ;)

+ до всього там має бути № заяви в міліцію про крадіжку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База нікому не потрібна, поки десь не буде офіційно зареєстрована.

в "міськраді" зареєструвати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От поясни, а навіщо вони міській раді?

міскраді нічого портрібно :(

це нам потрібно щоб узаконити її

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ІТкластер, в цілях наглядного матеріалу по програмуванню, міг би онлайн базу зробити

Нафіга нам тот кластер ? В екселе табліцу сделать ?

треба щоб онлайн база була, ІМХО

і кластеру заняття буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є якийсь закон про облік велосипедів?

Потім якщо навіть й так потрібно буде екпертна оцінка бо в більшості вже не стокові велосипеди.

Чому ж відразу не в БТІ, щоб відразу ж тобі паспорт власника не виробляли. А захочеш замінити манетку, так відразу в чергу в записуйся, щоб внести зміни в паспортних даних.

Як на мене не потрібно собі ще й цим ускладнювати життя, є речі на які потрібно просто "забити" і ставитись до них якомога "легше", про те з повною відповідальністтю.

Цим повинна займатися міліція!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какую базу хотите создать? Неворованных велосипедов, это вы за некую сумму будете гарантировать, что у киента к велосипеду милиция не будет иметь претензий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таких баз есть несколько бесплатных в интернете, от них никакого проку. Кроме хозяина безопасность никто не обеспечит. Нужно записать номер рамы, сфоткать вел и обеспечить противоугонность достаточного уровня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...