Перейти до змісту

Перевірка розпочалась???


YUR4IKLIM

Рекомендовані повідомлення

Я паспорт вожу роки зо два. Правда спочатку це стало звичкою після того як пару разів прийшлося з Нової Пошти до дому рулити, а потім зрозумів, що зі мною він буде у всякому випадку корисніший ніж вдома в шухляді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Блін, почитав, ще досі не вірю! Невже!?

По темі: думаю, якщо велосипедисти зустрінуть цю тему з ентузіазмом і нормальним відношенням - усьо у нас буде добре.

Щиро сподіваюся, що це "не для галочки". По Луцьку дійсно є така проблема.. і до них доперло!!!!

ідея то хороша але "совьецька міліція" її перекрутить навиворіт :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, работают только по луцким ориентировкам? Если кого остановят, дайте им ссылку на

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, якийсь гон. А якщо я купив б.у. велосипед 3 роки назад, і в мене нема ніяких документів на нього, і навіть не бачив де там той номер. То що він в мене вже крадений чи що... Як завжди все через одне місце...

Якщо велосипед не значиться в угоні, то катайтесь далі. Якщо значиться, то крадений, а ви співучасник. Де гон? І не важно, чи бачили ви номер, чи ні. Головне, що він у постраждалого зафіксований.

І взагалі, тільки я бачу у цьому випадку позитивний зсув?

Мене недавно спинили за порушення, трохи насварили. То я готова була їх розцілувати, раділа, що хоч по троху, але почали порядок наводити. Якби ще штрафонули, була б ще щасливіша. ))

Хм цікавий підхід. Якщо купував його в точці продажу велосипедів, якщо він був даже крадений, звідки я про це маю знати ? І як на мене точку має міліція перевіряти, а не я виясняти який він. Може ще ноутбуки будуть по квартирам ходити і перевіряти чи він не крадиний чи ще щось ?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюха! Если ты собрал сам, то вряд ли у тебя будет КРАДЕНАЯ РАМА. Ну а если уж номерок совпал с базой, то будь добр - ответь где взял.

ЗЫ. Кстати если у вас отсутствует при себе удостоверение личности (паспорт, права, пенсионное уд. ) вас вправе задержать до выяснения личности на несколько часов. Так было всегда, просто за последние 25 лет про это забывать начали.

А чому я маю його за собою скрізь тащити ? якщо я в шортах і без караманів. Це обмеження свобод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у будь-якому разі міліція почала робити спроби реагування на крадіжки. може примітивно, кострубато і незручно для всіх нас. але далеко не всі добрі і великі справи починались гучно, гарно і ефективно. час покаже. але краще хай зупиняють, перевіряють, виставляють приманки - є шанс спіймали злодія або виявити вкрадений велосипед, ніж відмахуватись від існуючої проблеми та імітувати боротьбу зі злочинністю.

Думаю якщо вел і вкрали, то його перпродали і не в цій місцині, плюс там щось перобили і залягли на дно. тому сумніваюсь що так його найдуть (Бо треба бути ідіотом щоб на краденому веліку розсікати містом). Такі справи мертві, хіба випадково потім розкриваються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо якщо таке попускати то можна дійти до того що будуть вриватись в квартиру і перевіряти чи законно проживаєте.

Може ще ноутбуки будуть по квартирам ходити і перевіряти чи він не крадиний чи ще щось

Ви палки не перегинайте, хай навіть для галочки виконують, але якщо це дасть знайти хоч один вел, і повернути щасливому власнику - то воно того варте. Тим більше, у, наприклад, багатьох велосипедистів вартість перевалює за добрий десяток тисячі гривень.

А чому я маю його за собою скрізь тащити ? якщо я в шортах і без караманів. Це обмеження свобод.

У чому обмеження-то? У чому тебе ущемляють?

Думаю якщо вел і вкрали, то його перпродали і не в цій місцині, плюс там щось перобили і залягли на дно. тому сумніваюсь що так його найдуть

Так чи інакше поки вони на території України - є усі шанси їх знайти. Доки міліція шукатиме.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюха! Если ты собрал сам, то вряд ли у тебя будет КРАДЕНАЯ РАМА. Ну а если уж номерок совпал с базой, то будь добр - ответь где взял.

ЗЫ. Кстати если у вас отсутствует при себе удостоверение личности (паспорт, права, пенсионное уд. ) вас вправе задержать до выяснения личности на несколько часов. Так было всегда, просто за последние 25 лет про это забывать начали.

А чому я маю його за собою скрізь тащити ? якщо я в шортах і без караманів. Це обмеження свобод.

Какое ограничение ???? Учите законы и свои права. А то когда начнёте их качать в отделении ещё и дубиной получите.

"ст. 106 УПК Украины предусматривает и “...иные данные, дающие основание подозревать человека в совершении преступления”, как основания для его задержания. Причём выбор таких данных остаётся исключительно на совести работников милиции. (Например: Вы едите на велосипеде, очень похожим на краденый, а документов при себе ни на вел. ни своих).

В законодательстве они не предусмотрены. Оговаривается только, что наличие таких данных должно быть связано с отсутствием у задержанного места жительства или же неизвестностью его личности. Причём последнее обстоятельство без наличия в кармане паспорта или какого-либо другого документа установить сразу же, на месте задержания, невозможно. Законодательство не предусматривает обязанности работника милиции тут же, до доставления задержанного в помещение милиции, разъяснить основания его задержания. Они будут указаны только в протоколе, составленном позднее. Как следует из законодательства, при отсутствии у человека документа, подтверждающего его личность, и случайном внешнем сходстве с каким-либо разыскиваемым человеком он вполне может быть задержан в порядке ст. 106 УПК Украины."

Подробнее можете почитать например тут http://consultant.pa...3cd13fb51b8759d

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як бути тим у кого номер рами спиляний?

Вітаю, ви придбали пі%джений велосипед. Як бути? Дивитись, в кого і що купляєте. Крім "точек продажу велосипедів", є прилічні магазини. Якщо б/у купляєте, відключить жадність і перевірте продавця, особливо, коли ціна нереальна. Якщо жадність перемогла, катайтесь, радійте, поки карма спить.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як бути тим у кого номер рами спиляний?Олег

набить новый)))

если есть спрос на перебивку номеров на машинах, то появилось и предложение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні когось зупиняли?

До мене прям на роботу завітали. Одне скажу... Ні скажу просто - все буде добре, аби ще ми самі не підісра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Законодательство не предусматривает обязанности работника милиции тут же, до доставления задержанного в помещение милиции, разъяснить основания его задержания.

Так еще никого не задержали, какова причина остановки? Это ж гаишники вроде останавливали, они вроде обязаны. А останавливаемый наверно должен убедиться в законности требований, иначе имеет право их не выполнять. И опять таки, если "что-то пошло не так" - вкл камеру на телефоне, и "шановні мусора, будьте люб'язні представитись, показати посвідчення, і назвати причину зупинки". То есть если хотят безосновательно, под каким-либо предлогом "принять", то дальше придется беспредельничать в открытую, при этом изображая невинность. Это если ехать без нарушений, по тротуару на велосипеде является нарушением.

Доказано Дорожным Контролем, часто на видео даже не доходило до предёявления водительского удостоверения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умаю якщо вел і вкрали, то його перпродали і не в цій місцині

Якщо сформують базу, то буде пофіг де купували чи п**дили. Львів,Луцьк, Рівне. Перевозити вел буде не рентабельно і тоді вони заспокояться і дальше будуть на собі перевозити мясо через митницю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умаю якщо вел і вкрали, то його перпродали і не в цій місцині

Якщо сформують базу, то буде пофіг де купували чи п**дили. Львів,Луцьк, Рівне. Перевозити вел буде не рентабельно і тоді вони заспокояться і дальше будуть на собі перевозити мясо через митницю

Воровство непобедимо, и на это куча причин. Есть база угнанных автомобилей, но их не перестают воровать при том, что за угон дают больше, чем за убийство. Да, немного увеличится количество возвратов велосипедов, если будут искать.

Безопасность велосипеда больше зависит от его ХОЗЯИНА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немного увеличится количество возвратов велосипедов

вже краще.

+ не всяке пуйло захоче собі вела в село

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще нехай озадачать сільських дільничих шоб прогулялися своїми "володіннями" і приглянули на велосипеди, які відрізняються від "України" чи "Аіста".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще нехай озадачать сільських дільничих шоб прогулялися своїми "володіннями" і приглянули на велосипеди, які відрізняються від "України" чи "Аіста".

А навіщо воно їм?

Це як я уявляю має бути база, де внесені фото і номера рам всіх велосипедів, що значаться в розшуку. Патрульний-міліціонер, з комп"ютером чи планшетом візуально перевіряє велосипед на зовнішню схожість з викраденим в базі, а потім проводить перевірку № рами і т.д.

Я трішки давно працюю на виробництві і знаю, що таке візуальний контроль і я просто не уявляю, як можна щось визначити, не маючи біля себе наочного зразка для візуальної орієнтації і описової бази для ідентифікації. Дана база має бути в кожного патрульного при собі, який проводить такого роду перевірки. А тепер питання: як саме вас перевіряли, вони з чимось порівнювали, чи просто ей пацанчк де вел взяв?

Це ідеотизм ще з радянських часів де процвітала "несвобода" переміщення, потрібно міняти дані норми і закони. ,

Ми вже давно не в совку і я не повинен на дорозі доводити, що велосипед мій, вони мають мені як мінімум пред"явити незаперечні докази, або рішення суду що саме мій велосипед значиться в угоні.

Це не те що "кострубато", це робота "через зад" і таким чином можуть лише сполохати реальних викрадачів велосипедів.

P.S.

Так як велосипед збрав сам подетально і деталі йшли з більше ніж з 10магазинів, 4-х країн, то якраз на такий випадок зберігаю всі товарні чеки і накладні на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому випадку, перш ніж я покажу номер рами, то патрульний повинен мені довести, що мій вел схожий на той що є в них в базі, і саме тому мене зупинили для перевірки. В іншому випадку я маю повне право послати їх куда подальше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...