Перейти до змісту

Перевірка розпочалась???


YUR4IKLIM

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

А якщо я купив б.у. велосипед 3 роки назад, і в мене нема ніяких документів на нього,

А якщо я зібрав сам і, відповідно, теж не маю ніяких документів. Це мабуть теж має якось враховуватися. Да і реєстрація, ІМХО, не спасає, бо є номерна рама, ще може вилка. Ну в окремих випадках ще пара детальок. Все решта можна хиба фарбою позначити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а що ж ви хочете. Бензин дорогий, авто поменьшало. Багато пересіло та пересяде на велосипеди. Пора виробляти категорію А2 :) а номер на спину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюха! Если ты собрал сам, то вряд ли у тебя будет КРАДЕНАЯ РАМА. Ну а если уж номерок совпал с базой, то будь добр - ответь где взял.

ЗЫ. Кстати если у вас отсутствует при себе удостоверение личности (паспорт, права, пенсионное уд. ) вас вправе задержать до выяснения личности на несколько часов. Так было всегда, просто за последние 25 лет про это забывать начали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати если у вас отсутствует при себе удостоверение личности (паспорт, права, пенсионное уд. ) вас вправе задержать до выяснения личности на несколько часов.

если вы не депутат Сейма (с)ВаБанк 1

Так было всегда, просто за последние 25 лет про это забывать начали.

дик за останніх 25 років ми багато чого забули від совка!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б сказали куди можна підїхати зареєструватись, ніж отак по вулицям ловити. В наш час ХЗ з якою метою можуть зупиняти.

смисл в такій реєстрації?

а хіба краще коли вони будуть маринувати пів години на вулиці? Особливо, коли спішиш. А так заплановано приїхав куди треба, зареєструвався і все. А на вулиці оцікуй лише перверку номера рами.

чесно нічого не зрозумів - як їм знати що Ви зареєстровані, якщо не зупинити? Як знати номер реєстрації і на кого зареєстрований, якщо не зупини не перевірити і документи і номер рами???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

косять бабло :(

це як?

а хіба краще коли вони будуть маринувати пів години на вулиці? Особливо, коли спішиш. А так заплановано приїхав куди треба, зареєструвався і все. А на вулиці оцікуй лише перверку номера рами.

дав 10 грн - і поїхав далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво. Коли вкотре крадуть велосипед, всі починають галасувати: „тримай злодія”. Починається бурне обговорення, як краще взяти „на живця„, „гарпун в глагол” і т.д. Погаласувавши два-три дні від сили, всі успішно і з задоволеним виразом обличчя „ну ми ж щось зробили!” заспокоюються.. до наступної крадіжки.

І от міліція нарешті (!!) почала хоч щось робити. І що почула у відповідь?

Мрія кожного велосипедиста - знайти злодія - хєриться самими велосипедистами! Чудеса, та й годі!

Тільки, смію нагадати, при черговій крадіжці вела з такими пред'явами не кричіть, що міліція бездіяльна, не біжіть на Грибоєдова. Адже ви зараз самі перешкоджаєте цій самій роботі міліції. Вона ВИКОНУЄ ту роботу, яку ми так довго очікували і через бездіяльність якої власне ми отримали саме стільки не знайдених вчасно велосипедів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав назву теми, подумалось, що велосипедисти вже перевіряють якість нового асфальтового покриття по вул. Гнідавській )))

а так, дякую за попередження, буду знати, що не треба даішників шугатись ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Міро. Шось я тут не бачив того, хто якось невдоволений перевіркою. Навпаки, хочуть підняти ефективність перевірки на новий рівень. А на рахунок ідентифікації - особисто в мене три посвідчення з собою завжди. Паспорт, права і службове посвідчення лежать в рюкзаку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав назву теми, подумалось, що велосипедисти вже перевіряють якість нового асфальтового покриття по вул. Гнідавській )))

а так, дякую за попередження, буду знати, що не треба даішників шугатись ))

M8WELC24TEQ.jpg

XkGV14rTw6g.jpg

-nrAO9u6oBw.jpg

На рахунок Гнідавської, пару фоточок.

На рахунок ментів, багато що писали тут і багато по темі, що те як вони перевіряють це просто для галочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Закону о милиции Ст. 11 ЗУ п.21 имеют право останавливать и проводить осмотр, если есть на то причина, Вы нарушили ПДД или есть ориентировка на похожий велосипед. о причине остановки должны сразу уведомить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Распечатали б ориентировки на велы, тогда бы это было бы эффективно. А просто переписывать велосипеды с ФИО и адресом с потолка толка не будет. Если вор будет ехать на украденном веле, он не скажет правильные данные, а обнаружится, что вел ворованный только в отделении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 TreNeR, ну хоча б

Да і реєстрація, ІМХО, не спасає, бо є номерна рама, ще може вилка.

А є і безномерні рами, наприклад, зроблені під замовлення чи якісь дрібносерійні.

Як на мене, ці всі перевірки зовсім неефективні. От, коли міліція перестане працювати "на оть*бись", а її співробітники матимуть більше одної звивини в мозку, тоді і можна про щось говорити.

От так, і всіх під одну гребінку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romanc, у них есть папки с фотками велосипедов, если конечно потерпевший пишет заяву и дает фотку. Когда меня проверяли видел фотки 2-х велов MERIDA та CONOR. из нашего каталога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Міро

Ну, знаючи нашу міліцію, звичайно що певний скепсіс є. Але якась робота почалася, я надіюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати если у вас отсутствует при себе удостоверение личности (паспорт, права, пенсионное уд. ) вас вправе задержать до выяснения личности на несколько часов.

Отсутствие удостоверения личности не является основанием для задержания "до выяснения личности". В КПК ст. 208 четко прописан перечень оснований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки, смію нагадати, при черговій крадіжці вела з такими пред'явами не кричіть, що міліція бездіяльна, не біжіть на Грибоєдова. Адже ви зараз самі перешкоджаєте цій самій роботі міліції. Вона ВИКОНУЄ ту роботу, яку ми так довго очікували і через бездіяльність якої власне ми отримали саме стільки не знайдених вчасно велосипедів.

Нехай виконує, але в межах закону. Бо якщо таке попускати то можна дійти до того що будуть вриватись в квартиру і перевіряти чи законно проживаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у будь-якому разі міліція почала робити спроби реагування на крадіжки. може примітивно, кострубато і незручно для всіх нас. але далеко не всі добрі і великі справи починались гучно, гарно і ефективно. час покаже. але краще хай зупиняють, перевіряють, виставляють приманки - є шанс спіймали злодія або виявити вкрадений велосипед, ніж відмахуватись від існуючої проблеми та імітувати боротьбу зі злочинністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основанием может являться то, что Вы очень похожи на разыскиваемого преступника ( и поверьте из их каталога фотороботов, Вы точно будете похожи на кого либо), а так как при Вас дОкУментов НЕТ, то нужно Вас припровадить (нежно) в ГорОтдел и отпустить после уточнения деталей. А именно Вашего Имени , Отчества и Фамилии - согласно документов которые (повторюсь) у Вас должны быть с собой ВСЕГДА. Я понимаю что многие думают что ПАСПОРТ - это "херня" которая нужна редко -ну там , в ломбарде, при получении кредита, или в других редких случаях - которые нужны вам. Но это далеко не так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, почитав, ще досі не вірю! Невже!?

По темі: думаю, якщо велосипедисти зустрінуть цю тему з ентузіазмом і нормальним відношенням - усьо у нас буде добре.

Щиро сподіваюся, що це "не для галочки". По Луцьку дійсно є така проблема.. і до них доперло!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...