Перейти до змісту

Скарга на салон "АЛЛО"


Sergo63

Рекомендовані повідомлення

оце - про дай тел, вставлю свою сімку позвоню посміхнуло))) такий вид крадіжок ніхто не відміняв.

Світ того й такий хуjoвий, шо ніхто нікому не допомагає і не вірить. А чого? Бо світ хуjoвий. То може варто ризикнути і спробувати його зробити трішки кращим - зробити якусь добру справу. Нє? Можуть на"бати? Ааа, ну тоді просто розсмійся в лице людині, яка просить в тебе допомоги. Pay it forward, народ, бо так ніhuja не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааа, ну тоді просто розсмійся в лице людині, яка просить в тебе допомоги.

Нагадало

https://youtu.be/_qhDGmVMB8k

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце - про дай тел, вставлю свою сімку позвоню посміхнуло))) такий вид крадіжок ніхто не відміняв. :0146:

Був у мене такий випадок, сам просив, не відмовили. Довелось людям по новому час на телефоні встановлювати після зміни сімки.

І ще не зовсім про Алло, а скоріше про розуміння одних іншими. На минулому тижні в районі десятої години ранку йшли з колегою по Л. Українки в напрямку універмагу. З самого ранку колегу заливають соплі і сльози, явно бере грип. Зайшли в аптеку, колега купляє Фервекс (такий у нього метод лікування). На Театральній площі стоїть каво-машина, підходимо - просимо ПРОДАТИ пів стакана кип'ятку, відповідь - ми такої послуги не надаємо.

Люди, будьте взаимно вежливы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце - про дай тел, вставлю свою сімку позвоню посміхнуло))) такий вид крадіжок ніхто не відміняв.

Світ того й такий хуjoвий, шо ніхто нікому не допомагає і не вірить. А чого? Бо світ хуjoвий. То може варто ризикнути і спробувати його зробити трішки кращим - зробити якусь добру справу. Нє? Можуть на"бати? Ааа, ну тоді просто розсмійся в лице людині, яка просить в тебе допомоги. Pay it forward, народ, бо так ніhuja не буде.

від цієї демагогії всім потерпілим стане краще, коли почують...вони ж ризикнули зробити світ краще, а світ їх по%%л....ось і справедливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світ того й такий хуjoвий

світ нормальний, а от люди – гівно переважно

і не тому що комусь не допомагають, а тому, що вимагають від когось щось, вважаючи це нормою і правилами хорошого тону

за послугу, особливо безкоштовну, можна запитатися, але аж ніяк не вимагати її чи потім проклинати за відмову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По закону магазину магазину нема чого пропихнути. Але я не можу зрозуміти, як можна відмовити людині, яка просить допомоги, тим паче коли тебе це аж ніяк не обтяжує.

- Чувааак, та на подзвони з мого, встав свою картку і дзвони. Нема бабла? А номер пам"ятаєш? Дзвони.

- Дякую, братуха, не уявляєш, як ти мене виручив.

І обоє, щиро посміхнувшись один одному і потиснувши руки, розбіглись по своїх справах.

а потім через пів року (образно кажучи) в один прекрасний день (вечір,ніч) якесь пьяне мурло починає тарабанити до тебе на телефон й питати хто ти такий й чому в нього твій номер. Ага, плавали, знаєм (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Театральній площі стоїть каво-машина, підходимо - просимо ПРОДАТИ пів стакана кип'ятку, відповідь - ми такої послуги не надаємо.

Дуже погана реклама кав"ярні на Театралці. Думаю, це скоріше було жлобство продавця, чим установка власника.

...................... Два місяця тому верталися із старшим товаришем із Дерно, замерзли.. зуб на зуб не попадав! Холод такий був, ще й вітер. Ну, все один до одного, коротше.

І як завжди зайшли на вареники на автозаправку в Звірові. Нас там вже знають, постійно там зупиняємось, навіть така вже традиція з"явилась. "У Дерно? На зворотній дорозі - на вареники!".

Ну от. Виявилось, в той день кухня не працювала. І от питаю у зовсім молодої продавщиці (яка до речі нас впізнала): не проти, якщо трохи у вас погріємось, у нас із собою термос є, чайку вип"ємо, зігріємось. А вона нам: а що ми із цього мати будемо? Нам це не цікаво.

Ось так, бл@дь.. І це було сказано постійним клієнтам..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Театральній площі стоїть каво-машина, підходимо - просимо ПРОДАТИ пів стакана кип'ятку, відповідь - ми такої послуги не надаємо.

Люди, будьте взаимно вежливы.

а як з кофемашини взяти кипьяток, але при цьому не використовуючи (не виймаючи з резервуару) кави й не включаючи технічний режим промивки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потім через пів року (образно кажучи) в один прекрасний день (вечір,ніч) якесь пьяне мурло починає тарабанити до тебе на телефон й питати хто ти такий й чому в нього твій номер. Ага, плавали, знаєм (с)

ну й матьjoвjoб, зате ти допоміг людині, коли вона потребувала допомоги. Скільки ж ти проплив, щоб вибрати таку життєву філософію?

- Я в rot ebav комусь допомагати, бо це може мені ригнутись.

Пффф. Нонсенс.

Добро породжує добро. Зло - зло.

А ще прикинь ситуацію, коли через пів року тобі дзвонить чувак, якому ти допоміг, і каже, - братуха, ти там мені допоміг пів-року тому, а я тут лотерею вальнув, штуку баків хочу тобі підкинути, бо ти норм чувак.

Колись у всіх настане час збирати каміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знал что за такое еще и деньги берут :_09:

я в шоке, 19грн за звонок, да еще из своего телефона, в телеграфе и то было бы дешевле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як з кофемашини взяти кипьяток, але при цьому не використовуючи (не виймаючи з резервуару) кави й не включаючи технічний режим промивки ?

а чай такі агрегати на колесах хіба не роблять?

стаціонарні в різних магазинчиках і т д - без проблем

можна було сказати "зробіть мені чаю, тільки заварки не кладіть" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дзвінок був настільки життєво необхідний, то 19 грн. можна заплатити.

П.С. Послав би тих продавців і зайшов би в інший магазин. І час на сварку не втрачений. Хоча мене б така дорога послуга також розізлила б. Але це ринок - не подобається іди шукай дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але це ринок - не подобається іди шукай дешевше.

Який нах ринок? Гроші покладуть собі у кишеню, і ніяких чеків.

Це називається "бидло".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

баригі 99 левела)))) гнати їх в шию як котів паршивих, ще ті послуги свої непотрібні пропонують, в мене колишній однокласник працює в алло, так їх там зомбують на ті розводнякі їхні, бо від кожного розвода чи то пріложенія за гроші і антівірус за гроші і ліпова гарантія нібито на механічні пошкодження від цього розводілова розводящий получає 50 процентів. і так само зарядка і все інше, вони помімо зарплати ще до 300грн в рибний день калимлять на лохах, в нас взагалі весь такий бізнес барижний не тількі мобілки, і через це така дупа в країні і ніщіта, бо в коли в обществі ніщєта всі хочуть один на одному нажитися. В сусідній польші в нас була аналогічна ситуація, сідав айфон, треба було зарядити, зайшли в салон т мобайл, залюбки зарядили нам за 10 хв своєю зарядкою без проблем нічого не взяли, ми за той час ще обкляцали всі їхні телефони, но нічого не взяли, но всерівно персонал був люб,язний і привітний і нормально розпрощалися бо люди поставилися з розумінням, проти нашої барижоти то небо і земля..

Поки є лохи, їх будуть розводити. Це постулат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки є лохи, їх будуть розводити. Це постулат.

Допоки суспільство дозволяє - такі речі будуть. Кожен по обурюється тихенько вдома чи на форумі і на цьому все. Колись таких "заробітчан" гнали в шию і жили собі спокійно. У бізнесі мусить бути моральна та суспільні межі, до якої можна піднімати ціну, навіть будучи монополістом. Суспільна межа у нас закінчується на форумі чи мордокнизі. Моральної для більшості просто не існує.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На заправці БРСМ біля варшавського торгцентру є спец куточок з можливістю підзарядки тел! Є багато різних кабелів:нокіа айфон і мікро юзб як на багатьох андроїдах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Театральній площі стоїть каво-машина, підходимо - просимо ПРОДАТИ пів стакана кип'ятку, відповідь - ми такої послуги не надаємо.

Люди, будьте взаимно вежливы.

а як з кофемашини взяти кипьяток, але при цьому не використовуючи (не виймаючи з резервуару) кави й не включаючи технічний режим промивки ?

зазвичай в нормальних кавомашинах є спеціальна трубка для "кипятку на чай" (трохи довелось попрацювати "баристою")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причому навіть дві панарелки, і працюють на природьому газові, виглядають приблизно як на фотці

fracino%20retro_gas.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1345606167834

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Пiднiму трохи цю тему. Сьогоднi i я мав нагоду гарно провести час в одному з салонiв даної мережi. Не буду називати в якому конкретно, адже це стосується багатьох салонів в даній сфері. Проблема елементарної людяності і культури спілкування досить актуальна. За всіма бізнес-тренінгами персоналу потрібно не забувати вчити говорити людям фрази ,,вибачте, будь ласка'' , ,, перепрошуємо'' і т.д. Почну з того, що я вирішив скористатись програмою обміну. Зателефонував і уточнив питання по свому планшету ( не підтримує 3G), сказали все нормально, приїзджайте. Після роботи заїхав, при зовнішньому огляді знайшли міні-мікро цятку, - мінус сто від ціни. Думаю, починається, але дівчинка привітна, кажу добре. Перевіряють, пробивають по базах і т.д. За хвилин сорок дівчата підзивають до себе спєца років двадцяти, той за хвилину питає, де він купувався. Кажу там то. Повідомляють, що модель не підтримує 3G, і її немає в базі. Говорю, що уточняв цей момент завчасно ( не брак, просто відмінність в апаратах при майже ідентичному маркуванні), і мене запевнили, що вона підходить... ,, Їі нема в базі'', говорю далі, а воно мені на пів слова ,,Їі нема в базі''. Говорю, ви повикидайте свої телефони, якщо вони заважають вам працювати, з'їли годину мого вечірнього часу і навіть не можете сказати вибачте. Чесно скажу, що я б з посмішкою сприйняв би слова, що молода працівниця заплуталась і повідомила мені не вірну інформацію, чи ще десяток варіантів, але коли тупа малолітня пика не може , чи не хоче зв'язати два слова, щоб елементарно поспілкуватись з клієнтом - це занадто. Бажання викачувати гроші всіма бізнес методами цивілізованого світу, - а відповідальність на рівні совкової продавщиці, яка посилає клієнтів нах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...