Перейти до змісту

№038 || Co to, kurwa, est?


ursa

Рекомендовані повідомлення

...т.е. в новых участниках заинтересованы только организаторы?

Ну звичайно шо ні. Але всім знайомим велачам я розказав і так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

same to me :smile3: запросив всіх кого треба й не треба. але у багатьох питання співзвучне з назвою квеста, то може приїдуть лишень подивитись. тут така штука, що більшість боїться вночі гасати, та ще й на швидкості. тра потихеньку відновлювати вечірні кулінарки – най народ придбає трохи ліхтарів та позбавиться від забобонів стосовно нічних трейлів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічні трейли тривають, пишать, дзвоніть, прокачається під квести.

сьогодні паралельно з трейлом і заготовка сочку березового буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Швидкість - не головне" © Это всё-таки квест, а не гонка

я б додав, що швидкість реагування на нестандартні завдання важливіша

інфо пішла http://www.volynpost.com/news/48765-u-lucku-sklykayut-na-velokvest

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класне відео!!! Дякую! Настрій покращело!!! :) :) :):_25: Щодо афіши! Справді на Волиньпості є! Де я спочатку і побачив. А поті одразу сюди!!!

post-26339-0-12128600-1427396126_thumb.j

post-26339-0-75516100-1427396127_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хоть правильно писати навчіться " Co to, kurwa jest?"

Французский учил? А латынь?

Нет? Одна лишь Польша на слуху?

Для общего развития: в квесте ошибок не бывает. Тем более в названии. И если написано est - значит, так оно и должно быть написано. И в этом есть смысл, даже если он вам и не понятен.

Це просто якесь неграмотне написало і всі за ним повторили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу грамарнаци цікавлять велоквести чи пофлудити немає де?

ну раз так то і ми можемо погратись у передстартове завдання "Знайдіть граматичні помилки у афтара"

у мене після баньки назбиралось 4 мішка здавали по 50 коп за бутилку прозрачних не беруть, беруть тіпа Львівське Жигулівське.

команді, яка знайде найбільшу к-сть помилок буде підказка на одне вибране нею завдання.

Кому не влом той може перелопатити всі повідомлення афтара)

Let's do it a_2b17fc67.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене, після баньки, назбиралось 4 мішки, то здавали по 50 коп., за пляшку. Прозорих не беруть. беруть, типу: Львівське, Жигулівське.

так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самі собі перечите!

Подсказки - отсутствуют.

kurwa, est?

бачу грамарнаци цікавлять велоквести чи пофлудити немає де?

ну раз так то і ми можемо погратись у передстартове завдання "Знайдіть граматичні помилки у афтара"

у мене після баньки назбиралось 4 мішка здавали по 50 коп за бутилку прозрачних не беруть, беруть тіпа Львівське Жигулівське.

команді, яка знайде найбільшу к-сть помилок буде підказка на одне вибране нею завдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз так то і ми можемо погратись у передстартове завдання "Знайдіть граматичні помилки у афтара"

команді, яка знайде найбільшу к-сть помилок буде підказка на одне вибране нею завдання.

Кому не влом той може перелопатити всі повідомлення афтара)

Ціна питання - 4000 грн.

Ви хоч правильно писати навчіться - " Co to, kurwa jest?"

Можу продати 4 колеса від Мерседес 124, диски з гумою - 800 грн.

Куплю iРad mini, пропонуйте варіанти.

Ще є?

А чого він такий гарячий?

Куплено, дякую. Тему можна закривати.

То і добре, болото гамно втянуло!

Куплю iPhone 4s neverlock, iPhone 3GS. комплект не обов’язково, головне зарядка. Ціну пропонуйте чекаю пропозицій.

Плівка для тонування авто також підходить пару раз згорнувши, якщо згорнути пару разів.

Дискета обична звичайна підійде?

Біжить, йожик по лісі.... впав лицем обличчям в гівно

і говорить:

-слава дякуючи богу що не вступив.

В мене після баньки назбиралось 4 мішка. Здавали по 50 коп. за бутилку пляшку. прозрачних Прозорі не беруть, беруть тіпа наприклад Львівське, Жигулівське.

Дякую, куплено!

Новий, тому що це потрібно на роботу.

Куплю картридж samsung 2010.

самі собі перечите!

Подсказки - отсутствуют.

kurwa, est?

бачу грамарнаци цікавлять велоквести чи пофлудити немає де?

ну раз так то і ми можемо погратись у передстартове завдання "Знайдіть граматичні помилки у афтара"

у мене після баньки назбиралось 4 мішка здавали по 50 коп за бутилку прозрачних не беруть, беруть тіпа Львівське Жигулівське.

команді, яка знайде найбільшу к-сть помилок буде підказка на одне вибране нею завдання.

Я нічого не знаю, я знайшов ;) І не тільки граматичні, а і орфографічні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто якесь неграмотне написало і всі за ним повторили.

Неделя РО за флуд и оверквотинг в теме, за нежелание слышать то, что говорят про написание слова "est", за обвинение организаторов в безграмотности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впервые до начала квеста в теме уже 4 страницы .... :_09:

Может просто уберете лишнее?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лишнее там сначала отфильтровать нужно. Разберусь. Там есть и ценные моменты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно повз мене по Лесі пролетів заклопотаний ursa, але я не зрозумів – чи то була підказка, чи завдання, бо не спіймав :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є прохання-пропозиція для оргів. Викладайте зразу форму, яку треба заповнити на старті. В більшості команди сформовані і можуть свої форми привозити зразу на старт. І оргам простіше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав спати....Дякую за квест. Було цікаво, але kurwa нічого не знайшов......чекаю відповіді :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший досвід. Враження супер. Дуже цікаво. Ну дуже. Азарт. Захоплення. + ще й погода супер. 5+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Дімі і Максу за "зламайголовувикрутимізки" квестові завдання та своїй команді ГіГаБайт за мегаобезбашені ідеї при розгадуванні завдань! під коньячок пішло діло ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене майже весь квест було відчуття що ми якісь несповна розуму, а виявилось що це просто завдання такі :smile3: знову три рівні : дуже легкі, середні та важкі. налаштувавшись на середні, ми пролетіли на легких, наприклад "слово" та "це гель" :dont: в тяжких комбінаціях логіку геть не зрозуміли. але все одно, було тепло та весело. дякую всім за гарну гру та чітку організацію! а своїй гучній команді за переможні місця! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки додому приїхав))

Все було класно, як завжди весело і пофіг що знайшли лише 2кода.

Побродили практично по всьому лівобережному Луцьку.

Жертвою Хунти стала миш-сепаратюга, яку ми завалили на Гнідавській)))

Велике дякую організаторам і команді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...