Перейти до змісту

Recommended Posts

On 07.12.2018 at 22:19, prijmak сказано:

Зявились нарахування в приват24 за листопад.  Субсидії немає,  а я чекав що вже буде,  бо в ДСП обіцяли що перерахують автоматично.  В кого як? Є субсидії? 

ну якось дивно з тим нарахуванням субсидіїї ,  на опалення за листопад кинули субсидії 100 грн 

Поширити це повідомлення

В 07.12.2018 в 22:19, prijmak сказал:

В кого як? Є субсидії? 

мені призначили (фактично проживає більше ніж приписано), а по іншій квартирі (де проживає менше ніж прописано) - ще має бути повторна комісія. Подавала документи в жовтні (листом).

Доречі на комунал луцьк юа при виводі квитанції на друк - в кого призначено субсидію  пише отаке тепер:

"Інформація про призначення субсидії, яка надається в квитанції, вважається повідомленням."

СУБСИДІЯ / жовтень - квітень / _____ грн. 

Поширити це повідомлення

Повезло вам. А нам ті кастрюлі з Ковельської вже більше двоx місяців все ще не можуть автоматично перераxувати субсидію. Гройсмана на ниx не має!

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, Saddy сказал:

Скажіть, як у вас із розрахунком субсидій? Вже призначили?

так, в двох квартирах. в одній продовжили, а друга подавала на опалювальний сезон.

Поширити це повідомлення

1 час назад, jack74 сказал:

в яких числах місяця з'являються субсидії (гроші)?

Ти про що? Як тільки нараховується квартплата, відразу показує субсидію.

Поширити це повідомлення

та думаю мало лі, мож субсидія пізніше з'являється... Знач дєду досі субсидії не дали... А подавали документи ще в листопаді...

Поширити це повідомлення

2 часа назад, nickel сказал:

Як тільки нараховується квартплата, відразу показує субсидію.

а коли додається дані по газу, то субсидія донараховується чи ні?

Поширити це повідомлення

Я так зрозумів, що соцбез трохи притримував призначення субсидій до Нового року, щоб покращити статистику по кількості субсидій в 2018 році. А тепер вони починають помалу призначати. 

Поширити це повідомлення

Зараз на комунал.юа немає даних по сумі за газ. Розмір субсидії дорівнює різниці між сумою нарахованих комунальних і сумою обов'язкового платежу. 

Поширити це повідомлення

1 час назад, Saddy сказал:

Зараз на комунал.юа немає даних по сумі за газ. Розмір субсидії дорівнює різниці між сумою нарахованих комунальних і сумою обов'язкового платежу. 

В мене є нарахування по газу і субсидія.

Поширити це повідомлення

4 годин тому, halcogen сказано:

Я так зрозумів, що соцбез трохи притримував призначення субсидій до Нового року, щоб покращити статистику по кількості субсидій в 2018 році. А тепер вони починають помалу призначати. 

Сьогодні по телефону пояснювали, що в них якісь роз'яснення прилетіли з Києва в січні (в цьому місяці) і тепер вони шось там можуть "вручну" дозволяти... Пояснювала сумбурно і невнятно, толку з неї так і не видушив, але одне ясно було - з Києва отримали якесь нове ц/у, а до того не знали, як працювати

Поширити це повідомлення

Отак державонька кохає свій нарід! Жила собі сім'я, тягнула помаленьку як могла, а тут ОПА! спочатку держава зробила їх жебраками, а потім ще й злочинцями! 

Волинянку судили за підробку документів на субсидію

Цитувати

11 лютого Володимир-Волинський районний суд Волинської області виніс вирок у справі про шахрайство, а саме - підробку декларації для отримання субсидії.
Про це стало відомо з вироку, оупублікованому у Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Як вбачається з документа, раніше не судима жінка, заповнюючи декларацію для отримання субсидії, не вказала заробітної плати свого чоловіка. За три місяці роботи на фермерському господарстві він заробив трохи більше п'яти тисяч гривень.
Саме ця неточність у доументах стала підставою для відкриття проти жінки кримінального провадження. Розгляд справи тривав півтора роки, зрештою, волинянку визнали винною у шахрайстві і підробці документів.
Суд призначив жінці покарання у вигляді 850 гривень штрафу.

Чоловік за три місяці підхалтурив нещасні 5 тис. грн., і все! ПІДРОБКА ДОКУМЕНТІВ!

Да, штраф 850 гривень начеб-то й невелика сума, але уявіть себе на місці людей, які, припускаю, в житті нічого не крали, дітей вчили жити чесно, і тут держава на них наклеїла тавро "шахрай"! 

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

22 годин тому, jack74 сказано:

Чоловік за три місяці підхалтурив нещасні 5 тис. грн., і все! ПІДРОБКА ДОКУМЕНТІВ!

Більш того, мабуть в нього була основана робота яку вказали, а тут в сезон підшабашив,  і попав.  Заробляти більше зараз для українця не вигідно,  так держава дбає про нас. 

Поширити це повідомлення

нарешті нарахували в цьому місяці субсидію - 55 грн. на опалення, 7 грн. на газ і 2 грн на гарячу воду)))))

от тільки халепа - 13.02 заплатив комуналку, від суми кожного платежу віднялася сума субсидії, все ніби ок.

сьогодні дані на сайті комунал.уа оновилися - з графи "субсидія" суми в мене обнулилися (за опалення і гар.воду), і в мене виявилася заборгованість на аналогічні суми в графі "до оплати". субсидія за газ так і залишилася.

хто в курсі - що це за фокуси? сума геть невелика, але таке відчуття, що мене десь намахали))))

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз