Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь
On 06.09.2018 at 09:49, jack74 сказано:

Зачекай, то вже інше.

Крім того, дійсно, може бути в сім'ї мама-пенсіонерка і син-алкаш, напр. Шо, такого нема?! То шо, мамаі вбити того сина?

Виявляється вихід є. Сьогодні в наркодиспансері взнав від заввідділенням, що безробітні, які стоять у них на обліку, мають право на субсидію. І, з її слів, бажаючих стати на облік черга стоїть, навіть ті, хто раніше хотів лікуватися анонімно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
19 минут назад, halcogen сказал:

Що у вас з субсидіями?

Пропала, дзвонили до них на початку місяця, як оновили бази, питали чому пропала. Кажуть, що не встигли перерахунок зробити, до 23-25 числа мають перерахувати. Досі немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в когось є вже субсидія, хто на опалювальний сезон подавав? (в жовтні ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, NeoN сказал:

А в когось є вже субсидія, хто на опалювальний сезон подавав? (в жовтні ) 

Мама подавала - ні відмови ні субсидії.

Ходила до них, то сказали те саме, що й мені - чекайте 23-25 числа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадалося

У мерії не знають, як повідомляти лучан про відмову в субсидії

Цитувати
21 листопад, 10:27
У Луцькій міській раді не знають, як зручніше повідомляти містян про відмову їм у субсидіях. 
Про це йшлося у середу, 21 листопада, під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.
Зокрема, член виконавчого комітету Ігор Муковоз зазначив, що нині повідомлення у субсидії мешканці обласного центру отримують через почтову скриньку.
«Нам дуже важко обдзвонити 48 тисяч домогосподарств. Виходить, нам потрібно буде або дзвонити, або видавати субсидії», – пояснила директор департаменту соціальної політики Вікторії Майбороди. 
Член виконкому Олександр Серватович зазначив, що в час новітніх технологій було б логічно створити базу із всіма домогосподарства. 
«Було б добре, аби кожна людина мала доступ до цієї бази та перевіряла, чи є у неї дозвіл на субсидію. Людина б могла дивитися лише свої дані. У нас відмінно працює сервіс «Приват24», так само сервіс у ЦНАПі», – зазначив посадовець.
Натомість член виконкому Михайло Щур сказав, що нічого змінювати не треба.
«Паперове повідомлення мусить бути. Єдине, що я б змінив – потрібно додати письмове підтвердження про вручення про це паперове повідомлення», – пояснив Щур.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.11.2018 at 16:50, nickel сказано:

Мама подавала - ні відмови ні субсидії.

Ходила до них, то сказали те саме, що й мені - чекайте 23-25 числа.

А якого місяця вони уточнили ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Подавав 10 жовтня, повторно. Ходив до них на днях. Ще не має, нічого не обіцяють. Сказали прийти в кінці грудня.  Уроди! Є відчуття, що прощупують почву, буде народ майданити чи як завжди проковтне і буде платити по повній.

А що ж так довго..  З такими темпами зима закінчиться,  а поки субсидії намає, платиш повну суму, щоб не було заборгованості -  типу лишняя причина відмови від отримання субсидії . А там скажуть, ну ви ж витягнули, значить можете (( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.12.2018 в 22:59, NeoN сказал:

А що ж так довго..  

кажуть що людей не вистачає. на одного інспектора по 1000 справ...   

Типу всім "безпролемним"  продовжили автоматично, а всі хто подають зараз - всі з "нюансами", майже  всі через комісії, відповідно треба по всіх квартирах походити і т.д.

А як на мене, то просто бардак (бюрократія). Мою справу в одному приміщенні інспектор який отримував  заяву передавав інспектору який нараховує 1,5 місяці.... (це з 1-го на 2-ий поверх :) ). 

Нада написати якийсь запит на Мінсоцполітики щоб роз'яснили конкретні терміни прийняття рішень та розгляду заяв.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, natalka) сказал:

кажуть що людей не вистачає. на одного інспектора по 1000 справ...   

Типу всім "безпролемним"  продовжили автоматично, а всі хто подають зараз - всі з "нюансами", майже  всі через комісії, відповідно треба по всіх квартирах походити і т.д.

А як на мене, то просто бардак (бюрократія). Мою справу в одному приміщенні інспектор який отримував  заяву передавав інспектору який нараховує 1,5 місяці.... (це з 1-го на 2-ий поверх :) ). 

Нада написати якийсь запит на Мінсоцполітики щоб роз'яснили конкретні терміни прийняття рішень та розгляду заяв.

Бардак і бюрократія, причому зроблені штучно, щоб чим поменше людей змогли вчасно отримати субсидію. Поки чекаєш на рішення платиш повністю.

Дзвонили знайомому інспектору, наш будинок ще не рахували. А це сотні квартир. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, natalka) сказано:

відповідно треба по всіх квартирах походити і т.д.

А як на мене, то просто бардак (бюрократія).

Жах який бардак.  Більше того, той інспектор мені взагалі не зрозуміло чому ходить.  До нас приходив,  я приписаний, але не проживаю з бабусею, відповідно він прийшов це перевірити, але підтвердити це він не має повноважень.  Тільки осбб або міліція.  То скажіть, якого милого його тримати на посаді, чекати його вдома, якщо він лиш розтягує в часі справу, нічого не роблячи.? Прийшов до мене, посидів, в будинкову глянув(хоча без неї на субсидію не по дасиш, то що він там шукав? ), на кухню Заглянув (зголоднів мабуть ), в ванну і пішов.  А потім в субсидії відмовили,  бо бумажки про моє фактичне місце проживання не було,  а він просто на чай заходив,  не дали, ось і образився. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зявились нарахування в приват24 за листопад.  Субсидії немає,  а я чекав що вже буде,  бо в ДСП обіцяли що перерахують автоматично.  В кого як? Є субсидії? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.12.2018 at 22:19, prijmak сказано:

Зявились нарахування в приват24 за листопад.  Субсидії немає,  а я чекав що вже буде,  бо в ДСП обіцяли що перерахують автоматично.  В кого як? Є субсидії? 

 

ну якось дивно з тим нарахуванням субсидіїї ,  на опалення за листопад кинули субсидії 100 грн 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.12.2018 в 22:19, prijmak сказал:

В кого як? Є субсидії? 

мені призначили (фактично проживає більше ніж приписано), а по іншій квартирі (де проживає менше ніж прописано) - ще має бути повторна комісія. Подавала документи в жовтні (листом).

Доречі на комунал луцьк юа при виводі квитанції на друк - в кого призначено субсидію  пише отаке тепер:

"Інформація про призначення субсидії, яка надається в квитанції, вважається повідомленням."

СУБСИДІЯ / жовтень - квітень / _____ грн. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
1 минуту назад, Saddy сказал:

Скажіть, як у вас із розрахунком субсидій? Вже призначили?

так, в двох квартирах. в одній продовжили, а друга подавала на опалювальний сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

в яких числах місяця з'являються субсидії (гроші)?

Ти про що? Як тільки нараховується квартплата, відразу показує субсидію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та думаю мало лі, мож субсидія пізніше з'являється... Знач дєду досі субсидії не дали... А подавали документи ще в листопаді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Як тільки нараховується квартплата, відразу показує субсидію.

а коли додається дані по газу, то субсидія донараховується чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

а коли додається дані по газу, то субсидія донараховується чи ні?

Не зрозумів питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на комунал.юа немає даних по сумі за газ. Розмір субсидії дорівнює різниці між сумою нарахованих комунальних і сумою обов'язкового платежу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

Зараз на комунал.юа немає даних по сумі за газ. Розмір субсидії дорівнює різниці між сумою нарахованих комунальних і сумою обов'язкового платежу. 

В мене є нарахування по газу і субсидія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...