Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, halcogen сказано:

Хто не оформив субсидії, оформляйте вже зараз! Планується чергове покращення - Регулятор требует повысить цены на электроэнергию для населения. https://news.finance.ua/ru/news/-/434951/regulyator-trebuet-povysit-tseny-na-elektroenergiyu-dlya-naseleniya

 

Нема смислу, то буде субсидія на неопалювальний сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

ЯК НАДАВАТИМУТЬ СУБСИДІЇ ЛУЧАНАМ (хоча правильніше "як НЕ надаватимуть субсидії лучанам")

Цитувати

Змінено порядок призначення субсидій окремим категоріям населення. Про це йшлося під час оперативної наради в Луцького міського голови 25 вересня.
Директорка департаменту соціальної політики Вікторія Майборода розповіла, що відповідно до постанови Кабміну було змінено порядок призначення субсидій.

Так, субсидії не призначають:

  • якщо в особи, яка досягла 18-річного віку взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення субсидії; або середньомісячний дохід менший, ніж розмір мінімальної зарплатні, та/або не сплачено єдиного внеску на соціальне страхування в розмірі, не меншому, ніж мінімальний (819 гривень), сумарно протягом трьох місяців в період, за який враховуються доходи для субсидії;
  • якщо будь-хто із складу домогосподарства чи член родини особи зі складу домогосподарства протягом року перед зверненням здійснив купівлю або іншим чином набув право власності на земельну ділянку, квартиру/будинок, транспортний засіб, інші товари або оплатив послуги на суму, що перевищує 50 тисяч гривень;
  • якщо будь-хто із складу домогосподарства чи член родини особи зі складу домогосподарства має транспортний засіб, із дати випуску якого минуло менше 5 років;
  • якщо є прострочена понад 2 місяці заборгованість із оплати житлово-комунальних послуг, що перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 гривень) та якщо домогосподарство отримувало субсидію в попередньому сезоні і має наявну прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян;
  • коли площа житлового приміщення перевищує 120 кв. м для квартири і 200 кв. м для будинку.

В окремих вищезазначених випадках питання щодо надання субсидії може вирішувати комісія з питань призначення соціальних допомог на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов.

Для призначення субсидії необхідно подати заяву та декларації, якщо в складі домогосподарства є:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • особи, члени сімей яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;
  • особи, які є орендарями приміщення;
  • особи, які зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично в ньому не проживають.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, jack74 сказано:

Так, субсидії не призначають:

  • якщо в особи, яка досягла 18-річного віку взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення субсидії; або середньомісячний дохід менший, ніж розмір мінімальної зарплатні, та/або не сплачено єдиного внеску на соціальне страхування в розмірі, не меншому, ніж мінімальний (819 гривень), сумарно протягом трьох місяців в період, за який враховуються доходи для субсидії;

Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

1.    Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки  та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.
2.    Або органи соцзахисту автоматом рахуватимуть таким людям працездатного віку у дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень (1762*3). + необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний (819*3=2457 грн).

маленьке уточнення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Dima4s сказано:

маленьке уточнення

це вже обговорювали на останніх сторінках

 

8 годин тому, Dima4s сказано:

Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

Це не для безробітних, а для шахраїв (за думкою "державоньки"). А для насправді безробітних запропоновано здохнути і не коптити "державоньці" небо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, jack74 сказал:

 А для насправді безробітних запропоновано здохнути і не коптити "державоньці" небо

Для насправді безробітних запропоновано зареєструватись в центрі зайнятості і отримувати субсидію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, halcogen сказал:

Колись прораховував, фінансово найдільш вигідніше розвестися і виписатися з квартири. Тоді найбільший профіт. По тій формулі що нам запропонував кабмін виходить що непрацюючий по субсидії отримає 13,65*4,5=65 куб газу за 5286*0,15+2457/6=1200 грн обовязкового плаежу. Тобто по ціні 18400 грн за 1000 куб. )))

Хто там з математикою дружить, порахуйте і ви, бо виходить лажа.

я давно прохавала,що в нашій краіні одружуватися не вигідно і взагалі нема в цьому сенсу

 

p.s на субсидію не претендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, paksivatova сказал:

я давно прохавала,що в нашій краіні одружуватися не вигідно і взагалі нема в цьому сенсу

Ой, ваші слова та дівкам у вуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.09.2018 в 12:28, paksivatova сказал:

я давно прохавала,що в нашій краіні одружуватися не вигідно і взагалі нема в цьому сенсу

Чого це? :D а "відтяпати" в чоловіка/дружини половину майна? 

 

Доречі про розлучення нове: https://www.msp.gov.ua/news/15959.html

Цитата

Однак, якщо сім’я розлучена, але є неповнолітні діти, то в декларації потрібно відобразити маму чи тата дитини (в залежності від того з ким проживає дитина).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, halcogen сказал:

Дописуйте до кінця 

А може все передрукувати?

Я дала посилання на оригінал і відео: дочитаєте і подивитесь. Для себе я ключову фразу виділила.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.09.2018 at 08:48, volks сказано:

Для насправді безробітних запропоновано зареєструватись в центрі зайнятості і отримувати субсидію. 

почнем знову нашу "пісню гарну й нову"? Ок. Біржа не тримає тебе на утриманні довічно. Там пропонують галімі вакансії, на які й так підприємства нікого найти не можуть... і якщо ти три рази відмовився, то тебе знімають з реєстраці. Сходи на ту біржу і попитай, які там вакансії.Так, якщо ти здоровий бовдур, але лєнтяюка, то так тобі й треба, але є купа людей, особливо жінок "бальзаківського віку", котрим дуже важко кудись влаштуватись, бо таких ніхто не хоче особливо брати, та й здоров'я в них не дозволяє пахати як в кінь в молодості...

Також молодих дівок з дітьми не хочуть брати, на виданні теж не хочуть (бо піде на декрет) і т.д.

 

Короче, "державонька", як я вище писав, успішно бореться з власним народом. І вже є перші результати:

Скільки волинян отримали субсидії в серпні

Цитувати

Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у серпні отримували 75,4 тисяч домогосподарств області.
Це на 56,3% менше, ніж рік тому, - повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.
З початку року дані субсидії призначили 90,2 тисяч домогосподарств (у міських поселеннях – 47,1 тисяч домогосподарств, у сільській місцевості – 43,1 тисяч домогосподарств) на загальну суму 24,6 мільйона гривень.
Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у серпні становив 70,4 гривень.
Крім того, у січні–серпні 27,5 тисяч домогосподарств призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 85,1 мільйона гривень.
Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у серпні становив 3088,2 гривень.

Наступними результатами будуть замерзлі взимку, та згорівші хати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На секунду уявив :

1 година тому, jack74 сказано:

жінок "бальзаківського віку", ... ... в них не дозволяє пахати як в кінь в молодості...

Також молодих дівок з дітьми...

 

16 хвилин тому, halcogen сказано:

...  бухтають з тьолками :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Ukrainec сказано:

На секунду уявив :

 

Ну а що, в Європу ми таки йдемо чи ні?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть,  на опалювальний період документи на субсидію треба з 01 жовтня подавати? Дохід за який період вказувати, за 3-4 квартал 2017 чи за 1-2 кв. 2018? Онлайн хтось пробував останнім часом подавати? Бачу тепер можна без цифрового підпису подавати через Bank ID.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, halcogen сказано:

Подавайте вже! Сам подавав ше в вересні, досі ще не розглядали. Тому не тяніть.

А як же

5 годин тому, halcogen сказано:

А взагалі, треба привчити себе не сидіти дома, а заробляти гроші. Будуть гроші, буде все - і за комуналку заплатити, і на машину і на бухто з тьолками :D

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halcogen сказано:

Подавайте вже! Сам подавав ше в вересні, досі ще не розглядали. Тому не тяніть.

чекайте конверт щастя.ми на початку вересня подали документи на розгляд,в середу прибув конверт з відмовою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.09.2018 at 05:32, Dima4s сказано:

Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

1.    Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки  та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.
2.    Або органи соцзахисту автоматом рахуватимуть таким людям працездатного віку у дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень (1762*3). + необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний (819*3=2457 грн).

маленьке уточнення

так як того опалювального сезону в мене була субсидія -500 гривень.розбити цю суму щей кожен місяць платити налог так як я безробітний,мені простіще платити без субсидіі.ще дивлячись кому скільки начисляють субсидіі.

порівняю.одна моя бабушка живе на гпз платить зараз без опалення 200 грн.приписано 2 людини.

друга бабушка живе на завокзальному районі приписана сама платить 380 грн.кубатура квартири одинакова.по показниках лічильників одинаково.оплата по різному

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halcogen сказано:

До речі, яка причина відмови?

шо я являюся безробітним.ім і справка,шо я хворий по барабану.написали оскаржити можна в судді.за конверт щастя мав на увазі як кому повезе з субсидіею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, SunSeth сказал:

...Дохід за який період вказувати, за 3-4 квартал 2017 чи за 1-2 кв. 2018? Онлайн хтось пробував останнім часом подавати? Бачу тепер можна без цифрового підпису подавати через Bank ID.

А дохід той що офіційний ніде вказувати і не потрібно ;)

Я чула в департаменті, що ті хто подає зараз (це було 27 вересня), то доходи будуть брати за 1 півріччя 2018 (з січня по червень). А ті, хто буде оформляти з 01 листопада - то за 2-3 квартал 2018-го (тобто з квітня по вересень). От не знаю чи мають вони всім потім перераховувати по доходах 2-3 кварталу чи ні...

Без цифрового підпису - треба все-рівно приходити і підписувати :rolleyes: 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.09.2018 в 13:29, m-a-x сказал:

Хто знає, скільки часу треба бути зареєстрованим на обліку в ц. занятості перед отриманням субсидії ?

Щоб були вже виплати (це відповідь фахівця департаменту соц політики) )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, natalka) сказано:

Без цифрового підпису - треба все-рівно приходити і підписувати :rolleyes: 

 

Screenshot_2018-10-01-13-27-56-126_com_sec.android_app.sbrowser_beta.thumb.png.5a8a2222e4d194a9e368343a74d0d7b0.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо була субсидія в минулому опалювальному періоді (влітку 2018 - не було), то потрібно подавати знову документи на 18-19 опалювальний період чи перерахунок буде автоматом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth

Ну Ви ж самі не пробували, питаєте хто знає. Я також не пробувала, але в п'ятницю мала нагоду :D почекати 20 хв. в департаменті соц.політики до закінчення обіду. Наслухалася стільки консультацій, що вже сама можу роздавати.

То оце Ваше питання тоже звучало, і я Вам також повторила відповідь спеціаліста. 

14 минут назад, Saddy сказал:

якщо була субсидія в минулому опалювальному періоді (влітку 2018 - не було), то потрібно подавати знову документи на 18-19 опалювальний період чи перерахунок буде автоматом?

якщо немає в сімї прописаних по різних адресах, то автоматом. Вам треба туди перезвонити щоб Вам сказали чи вона перерахована чи ні. Або зайдіть на цей новий сервіс по субсидіях подивіться чи там Ви є https://subsidii.ioc.gov.ua/search/ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Saddy сказал:

А якщо є прописані за іншою адресою?

А якщо є прописані за іншою адресою, то треба наново подавати документи і зазначати цих людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторно у травні 2018 року документи необхідно подавати лише:

  •  Орендарям житла
  •  Внутрішньо переміщеним особам
  •  Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб
  •  Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати
  •  Тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.
  •  Тим сім’ям, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018-го
  •  Тим сім'ям, які хочуть отримати субсидію на тверде паливо
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...