Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, halcogen сказано:

Тут ще з бляхарями треба розібратися. Поприганяють собі мерси на бляхах, а потім клянчять субсидію в держави.

ти придурюєшся чи реально дурень? Субсидії в держави ніхто не клянчить, це "держава" створила такі умови і типу дала такий вихід. Ми не просили. Десять років тому я отримував зарплатню еквівалентну 500$ в місяць, білу, чесну, сплачуючи всі податки. Сьогодні я отримую екв. 333$, хоча в гривнях зарплатня збільшилась більш ніж вдвічі. - може це моя вина? І комунальні виросли разів в чотири в загальному - це теж я просив? Нехай навіть ціна на газ не від України залежить (хоча тут можна довго сперечатись), то інші тарифи вже точно "внутрішні", і залежить від всяких "ахмєток" і "ручних" НКРЕКП! Може це я державу таке клянчив?

 

А "бляху" я не вкрав, я купив за свої гроші. І якщо та твоя "держава" в мене її відбере, тобі, дурню, легше від того не стане, бо далі та "держава" візьметься за твою дупу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

дійсно, давайте без флуду.

розтолкуйте добре краще ось це - бажано на цифрах

То тепер треба обов'язковий платіж платити,навіть якщо не використовуєш повністю субсидію і є переплата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я й не маю і не мав субсидії, з чого ти взяв? А з тих 9тис. третину я виплачую по кредиту (теж не в останню чергу дякуючи "державі" з безпідставними падіннями гривні), плюс плачу за зйомну квартиру. Так що про "шикувати" навіть не мрію.

Ну а про "бляху" - ну зав'язуй, бо вже несеш нісенітницю, і ще й офтоп, про що тобі вже сказали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, halcogen сказано:

На одну лише вашу зарплату в 9000 грн можна і без субсидії прожити.

Да ну, на 9000 прожити? Може проіснувати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, halcogen сказано:

Вся країна так живе і нічого, ще навіть і менше отримують. Бюджетники то взагалі, чуть більше мінімалки. 

На твій погляд це життя? Коли кожну копійку рахуєш, коли замість моря їдеш в срані хріники (в кращому випадку світязь), коли більш менш нормальне взуття коштує 3000 штуки, а це третина твоєї зарплатні, і це я порахував грубо кажучи на одного, а якщо є сім'я, діти то тут взагалі жесть. Ага жизнь прєкрасна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halmer сказано:

На твій погляд це життя? Коли кожну копійку рахуєш, коли замість моря їдеш в срані хріники (в кращому випадку світязь), коли більш менш нормальне взуття коштує 3000 штуки, а це третина твоєї зарплатні, і це я порахував грубо кажучи на одного, а якщо є сім'я, діти то тут взагалі жесть. Ага жизнь прєкрасна.

 

Повір, якщо не ставати "жертвою моди"  і не купувати всю ту "більш менш нормальну" фігню за ціною в 2-3 рази реально дорожчою за більш менш нормальне, то можна і на море буде з"їздити ;) 

В Луцьку в 4 з 10 дівчат  Іфон 6-7 моделі; Київ, Львів, Одеса - 7 з 10 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доходи по банківському депозиту враховуються при призначені субсидії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, halcogen сказано:

Вся країна так живе і нічого, ще навіть і менше отримують. Бюджетники то взагалі, чуть більше мінімалки. 

В 33-му ще гірше було, але то НІЧОГО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Ukrainec сказано:

 

Повір, якщо не ставати "жертвою моди"  і не купувати всю ту "більш менш нормальну" фігню за ціною в 2-3 рази реально дорожчою за більш менш нормальне, то можна і на море буде з"їздити ;) 

В Луцьку в 4 з 10 дівчат Іфон 6-7 моделі; Київ, Львів, Одеса - 7 з 10 

 

Фігня фігньою, в мене досить дібільна походка від якої подошва на пятці протирається за пів року, тому і купляю дорожче якого вистачає на півтора - два роки. Якщо порахувати то виходить вигідніше купити дорожче. Іфон для багатьох типу "дорохо - бохато" і використовується здебільшого для понтів, в мене вже не той вік шоб вестись на моду і пускать пиль в очі дорогими речами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Рибка сказано:

Доходи по банківському депозиту враховуються при призначені субсидії?

здається читав, що мали враховувати... Здається, навіть тут писали... Але стверджувати не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, halcogen сказано:

А вот це до субсидій і зарплати в 9000 грн відношення не має ))).

Так же і євробляхи. Парітєт так сказать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Рибка сказал:

Доходи по банківському депозиту враховуються при призначені субсидії?

Ні

31a9a8c-sub-5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українці тепер можуть перевіряти онлайн, чи призначено їм субсидії

22.08.2018

Із липня 2018 року працює сайт subsidii.ioc.gov.ua, на якому українці можуть перевірити, чи призначені їм субсидії та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони. Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева під час засідання уряду, пише УНН.

Тож для того, щоб дізнатись призначено чи не призначено субсидію, тепер не потрібно зв’язуватись із органами соціального захисту населення.

На сайті українці можуть ввести свою поштову адресу і дізнатися необхідну інформацію.

“Єдиний держреєстр отримувачів субсидій створено вперше. Він дасть змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з держбюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій”, – зазначив міністр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Saddy сказано:

Хтось пробував, сайт працює?

Ніфіга він не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SunSeth сказано:

Ніфіга він не працює.

Перевіряв за адресою батьків - в принципі показує факт наявності субсидії та суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Skorpio76 сказано:

Перевіряв за адресою батьків - в принципі показує факт наявності субсидії та суму.

Повезло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rl72 said:

перевірив, сайт працює. дані показує по 30.09.2018.

 

Шукав майже по всіх квартирах свого під'їзду. Відкривав сайт в опері, хромі і лисиці. Жодного результату. Завантаження..., нічого не відбувається, потім спливає час перевірки і просить знову капчу, а далі по колу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

 

Шукав майже по всіх квартирах свого під'їзду. Відкривав сайт в опері, хромі і лисиці. Жодного результату. Завантаження..., нічого не відбувається, потім спливає час перевірки і просить знову капчу, а далі по колу.

так само...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, halcogen said:

Тепер можна буде провірити чи була в сусідки Галі субсидія чи ні :D

 

Так я для того і шерстив свій під'їзд)) На відміну від соцзахисту я ж то знаю, де живуть квартиранти, хто на чому їздить і де відпочиває, реальний склад сім'ї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, yu2007 сказал:

...я ж то знаю, де живуть квартиранти, хто на чому їздить і де відпочиває, реальний склад сім'ї.

 

Хто б сумнівався :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 07.06.2018 at 18:49, halcogen сказано:

Я так розумію, що ти якщо ти безробітний, то маєш стояти на біржі + ще додатково сплатити в пенсійний три ЄСВ (3x819=2457)?. Чи ЄСВ будуть раxувати з 5286 грн? А якщо безробітний, стоїш на біржі і не сплатив ЄСВ в 2457 грн - субсидія не положена?

От дійсно, якщо безробітний (уявляєте, навіть є такі, і вони не заробітчани), то що, замерзати немитим  в темряві? Чи може відразу ощасливити "державу" і здохнути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...