Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь
5 minutes ago, halcogen said:

Це разове 2457 я розділив на опалювальний сезон (6 місяців)

Тобто за 6 місяців, що передують опалювальному сезону, треба заплатити ЄСВ лише за 3 міс., і тоді можна розраховувати на субсидію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Що за чергова срака в країні?В мене дружина підприємець прописана в батьків, я в своїх батьків.У підсумку ніхто  з батьків не буде мати субсидії?Бо її підприємницький дохід не дозволить ні в себе отримувати субсидію, ні в мене, бо по новому закону її дохід врахують ще й де я прописаний?Де , мля, логіка.Чому мої батьки мають платити повну ціну якщо невістка не прописана з ними і є підприємцем?ЧИ ця фігня про дві квартири і різні місця прописки тільки  якби це була моє майно і її?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@san4ez1, А дружина на загальній системі? Бо на єдиному пофіг на дохід (поки що), рахують просто певну кількість прожиткових мінімумів, залежно від групи.

 

Ну і це не фігня, бо немає різниці, хто власник. Або прописуйся до тещі, або дружину до себе, або розлучайтесь, якщо хочете мати "солідну" субсидію взимку)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

@san4ez1, А дружина на загальній системі? Бо на єдиному пофіг на дохід (поки що), рахують просто певну кількість прожиткових мінімумів, залежно від групи.

 

Ну і це не фігня, бо немає різниці, хто власник. Або прописуйся до тещі, або дружину до себе, або розлучайтесь, якщо хочете мати "солідну" субсидію взимку)))

Пофіг на систему опадаткування - якщо підприємець то не дадуть100%.Якщо я заберу дружину до себе це нічого не змінить...всеодно не буде субсидії. Аватарка у Вас ....а ж бісить))))

Питання в тому- чому у двох сімей злітає субсидія?Я маю в тещі жити  і доказати , що я не проживаю зі своїми батьками?Наприклад,якщо я знімаю квартиру - плачу там великі гроші, то ще й в батьків обох не буде субсидії...ось чому так бісить цей дибільний закон.(не кажіть, що має бути договір на винаймання квартири, бо не знайдете квартиру)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, san4ez1 сказал:

Де , мля, логіка

логіка є (для них). Їм потрібно щоб більше платили: менше претендентів, менше витрат бюджету...

Мені теж звонили... цікавились чи заміжня )

Між іншим, запитала чи в них випадково нічого не "задвоюється" (типу доходи мої і чоловіка по одній квартирі, і мої і чоловіка по другій квартирі), і у відповідь почула: "Так задвоюється, але в нас так написано в Постанові, все згідно  чинного законодавства". А далі з цим "роботом" спілкуватись немає сенсу...

Для себе вирішила що треба ще почитати самій оригінал тієї постанови,  якщо дійсно там таке є (а скоріше за все так і є), то подавати заяву на субсидію по двох квартирах (по одній з доходами всіх), а по іншій через комісію (що фактично не проживає  доходи не враховувати). Якось так...

Або розвестись :D (але це не проходить для тих в кого діти до 16 років)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, san4ez1 said:

Пофіг на систему опадаткування - якщо підприємець то 

То субсидія є. Знайомий особисто з кількома ПП на єдиному (на різних групах). Отримували субсидію 100%. Правда лише взимку, і, звісно, не стільки, як пенсіонери чи "мінімальники", але хоч щось. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, natalka) said:

 

Мені теж звонили... 

Або розвестись :D (але це не проходить для тих в кого діти до 16 років)

Вже третя людина, від якої чую про "прозвони" з соцзабезу. 

 

А чому не проходить для тих , в кого діти до 16?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, yu2007 сказал:

А чому не проходить для тих , в кого діти до 16?

А десь теж це з "новенького", що якщо спільні діти які ще не повнолітні, то не важливо чи розведені батьки чи ні, а доходи беруться в такому випадку обох батьків.

Це або в департаменті соц політики чула, або десь читала. Зараз точно не скажу, немає часу шукати.

А ще розкажу майже анекдот.

Десь в травні, як тільки прийняли ці зміни і ще на місцях в департаментах соц.політики ніхто точно нічого не знав, випадково побачила як одна жінка прийшла подавати заяву на субсидію і в зв'язку з змінами її заставили заповнювати нову форму бланку. І консультант допомагала їй заповнювати.  Жінка сказала що розлучена, їй сказали що все-рівно треба вказувати доходи "бивших" чоловіків...

А далі було тільки чути: "Да я  поняття не маю де брати довідки про доходи тих 3-ьох "козлів" (дослівно :rolleyes:) з якими я була одружена"...

 

Що почула, те і розказала... Не знаю на скільки це було правомірно. Треба читати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

Новою редакцією Положення про порядок призначення житлових субсидій, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, що вступило в дію з першого травня цього року, передбачено більш адресний підхід до призначення житлових субсидій.
Нагадуємо про зміни, що були прийняті до порядку призначення субсидій, зокрема:

 

- врахування під час призначення субсидії доходів дружини (чоловіка) незалежно від їх місця реєстрації;

- непризначення субсидії, якщо у власності особи зі складу домогосподарства є транспортний засіб, якому менше п’яти років (крім мопеда та автомобілів, які отримані через органи соціального захисту населення) з можливими виключеннями лише в окремих випадках за рішенням комісії органу місцевого самоврядування;

- непризначення субсидії, якщо загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. м для квартири та 200 кв. м – для будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування);

- непризначення субсидії, якщо в особи зі складу домогосподарства відсутній дохід, або дохід менший ніж мінімальна заробітна плата, або працездатна особа не сплачує єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (за винятком осіб, які навчалися за денною формою навчання у закладах середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах, закладах вищої освіти або зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і в цей період навчалися в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, або такі особи отримували один із таких видів доходу, як пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомогу по догляду за особами з інвалідністю I і II групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомогу по безробіттю) (лише в окремих випадках за рішенням Комісії, окрім випадку, коли такі особи перебували за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії);

- врахування доходів від реалізації молока у розмірі 30 % нарахованих сум;

- надання комісіям права приймати рішення про призначення субсидії за фактичним місцем проживання внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на відповідному обліку і проживають у житловому приміщенні без реєстрації та договору оренди житла;

- призначення непрацездатним особам субсидії за рішенням Комісії на понаднормову площу житла, яка не може перевищувати більш ніж на 30 % соціальну норму;

- введення обов’язку отримувача субсидії сплачувати обов’язкову частку плати за послуги (раніше отримувач субсидії міг взагалі не сплачувати за послуги, якщо розмір субсидії перевищував вартість спожитих послуг), при цьому залишається право використати зекономлену суму субсидії у наступних місяцях на оплату послуг, спожитих понад соціальні нормативи;

- призначення субсидії за рішенням Комісії за наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг та з оплати обов’язкової частки платежу, загальна сума яких перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

- надання права представникам об’єднаних територіальних громад здійснювати прийом заяв на призначення субсидії та передачу їх органам соціального захисту населення.

Варто зазначити, що, як і раніше, житлова субсидія за рішенням Комісії може бути призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих, які не проживають за місцем реєстрації.

 

 

Встановлено нові порядки призначення субсидій

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, halcogen said:

Там профіт настільки мізерний, що не стоїть навіть подавати.  Xоча за логікою ПП повинний заробляти достатньо щоб оплатити комуналку сповна, інакше навіщо те ПП.

 

ПП є різними. Є такі, що надають побутові послуги населенню на першій групі. Наприклад, ремонтують взуття. А хтось на третій групі "надає" маркетингові послуги юрособам на пару лямів в рік. 

А на рахунок "мізерності", то це, на скільки я розумію, залежить від опалювальної площі, сукупного доходу, складу сім'ї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, halcogen сказано:

Там профіт настільки мізерний, що не стоїть навіть подавати.  Xоча за логікою ПП повинний заробляти достатньо щоб оплатити комуналку сповна, інакше навіщо те ПП.

Є фопи які заробляють 10-15 тисяч...і ці люди відкривали власну справу не для того, щоб все на податки і комуналку віддавати.Тоді легше на заводі штани протирати - в кінцевому результаті вийде чистими те саме...Так вони, мля, бізнес розвивають...с.ки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, san4ez1 сказал:

Є фопи які заробляють 10-15 тисяч...і ці люди відкривали власну справу не для того, щоб все на податки і комуналку віддавати.Тоді легше на заводі штани протирати - в кінцевому результаті вийде чистими те саме...Так вони, мля, бізнес розвивають...с.ки.

Стоп. А чому працівник на заводі має платити 1800 податків з 10000 і не мати субсидії, а підприємець платити менше податку і ще й субсидію мати? Не зажирно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, halcogen сказал:

Звідки ви взяли, що ПП платить менше 1800 грн?

10% або 20% від мін зп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Так це базарники ))) 2-га група там всього навсього 1,5млн грн обороту в рік, капєйкі )))

То шо там стільки обороту, незначіть що там стільки заробітку.

Податків 2 група платить 1550 грн в міс. А на субсидію береться дохід 3 мін зп, а це близько 11 тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка. Пригнав собі авто закордону, вартість її там по документах 2000€, розмитнення стало в 2100$. Вобщем цікавить мене чи можу я розраховувати на субсидію чи ні, чи має якесь значення вартість авто закордоном і чи розмитнення явлється покупкою більше 50000грн. Мито як би не покупка, але хз шо в них там в голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@halmer авто старше 5 років?

Але я б на твоєму місці не переживав, митниця твою покупку на 2000 € швиденько передасть у ДФС, а звідти твої дані будуть у відділі субсидій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

@halmer авто старше 5 років?

Але я б на твоєму місці не переживав, митниця твою покупку на 2000 € швиденько передасть у ДФС, а звідти твої дані будуть у відділі субсидій.

Так, авто 2011 року, тут питання в тому чи впливає купівля чогось забугра на субсидії, бо хто його знає може то мені мій дядько , громадянин чеської республікі, ніщєброду купив, шоб мав на чому до нього в гості приїхать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halmer сказал:

Так, авто 2011 року, тут питання в тому чи впливає купівля чогось забугра на субсидії, бо хто його знає може то мені мій дядько , громадянин чеської республікі, ніщєброду купив, шоб мав на чому до нього в гості приїхать.

Таку відмазку можна і в нас приліпити - мама з татом авто купили в подарунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Таку відмазку можна і в нас приліпити - мама з татом авто купили в подарунок.

Відмазка відмазкой, але питання в тому чи вона дієва?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8/17/2018 at 12:34 AM, Zalepok44 said:

А на субсидію береться дохід 3 мін зп, а це близько 11 тис.

 

Помиляєшся. Три прожиткових мінімума, а не зарплати. В першому півріччі було 5100 грн., зараз трохи більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, halmer сказано:

Підкажіть будь ласка. Пригнав собі авто закордону, вартість її там по документах 2000€, розмитнення стало в 2100$. Вобщем цікавить мене чи можу я розраховувати на субсидію чи ні, чи має якесь значення вартість авто закордоном і чи розмитнення явлється покупкою більше 50000грн. Мито як би не покупка, але хз шо в них там в голові.

Не знаю, як там точно зара (не слідкую поки за темою), але раніше ти сам мав вказати в декларації (повідомити) про таку покупку. А якщо приховав і отримував субсидії, то потім це б вилізло боком - змусили б повернути всю суму несплачених тобою, а субсидованих за тебе державою, комунальних нарахувань, плюс штраф.

 

Крім того, неважливо, що ти там собі вирішив вкладати в суть слова "покупка", для них головне, що ти витратив таку суму, тобто мав її.

Та й навіть без того мита і навіть по "старому" курсу 2000€ × 27₴ = 54000₴, що вже більше 50тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, halcogen сказано:

Ви вже вибирайте, або субсидія, або машина. Якщо знайшлося 2000+2100 у.е. на машину, то шукайте гроші і на комуналку по-повній. А шо ви хотіли? Проскочити на дурака? )))

Ну давайте почнемо з того що за 5 років назбирати на дане авто цілком реально, чи можливо я мав тратити всі заощадження на оплату комуналки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, halcogen сказано:

Тут ще з бляхарями треба розібратися. Поприганяють собі мерси на бляхах, а потім клянчять субсидію в держави.

 

Треба розібратись з роботодавцями, які платять зарплати в конвертах і держава нехай ще розбереться, чому соціальні стандарти настільки низькі, що 15% від мінімалки і пенсії не вистачає на комунальні послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...