741 повідомлень в цій темі

1 hour ago, Ukrainec said:

Ні, це мені через те, що я просто Порошенка не критикую де тільки можна! :D

То це ти по завданню Порошенка писав, що чесно платиш податки з високої зарплати, як декларуєш доходи навіть за калим, де працює дружина і т.д.? :) 

Бачу, що таки треба змінити собі аватарку на якихось котиків))

@Saddy , не стримуйся і далі. Стримування шкодить організмові))

0

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Ні, це мені через те, що я просто Порошенка не критикую де тільки можна! :D

Та я також його не сильно пісочу. Ну хіба на Борді. Думаєш читає?

п.с. На всяк випадок: Петя прасті!!!!!!!1111

0

Поширити це повідомлення

1 година тому, yu2007 сказано:

То це ти по завданню Порошенка писав, що чесно платиш податки з високої зарплати, як декларуєш доходи навіть за калим, де працює дружина і т.д.? :) 

:_38:ні, це все вони змусили

1 година тому, nickel сказано:

Та я також його не сильно пісочу. Ну хіба на Борді. Думаєш читає?

ХЗ?!  субсидії в тебе немає чи в мене? :))) 

0

Поширити це повідомлення

20 минут назад, Ukrainec сказал:

:_38:ні, це все вони змусили

ХЗ?!  субсидії в тебе немає чи в мене? :))) 

Бляяяя

Ладно, спробую так: Donald, i need your help!

0

Поширити це повідомлення

27 хвилин тому, nickel сказано:

Бляяяя

Ладно, спробую так: , i need your help!

Donald пише мені у вайбер, бо йому впадло регатись на борді: 

Tell them: ok! bud need leave their current work and go to labor exchange

0

Поширити це повідомлення

19 minutes ago, Ukrainec said:

Tell them: ok! bud need leave their current work and go to labor exchange

шось то в дональда з інглішом взагалі журбинка

4

Поширити це повідомлення

On 07.05.2017 at 22:26, nickel сказано:

А як її тепер взнати? Поки платив на пошті, то бачив її в квитанції. Коли на пошті перестали приймати комуналку, почав платити через Приват24. А там ніби немає такої інфи.

Ну так, там треба було ще вставити віл бі і , це моя провина!  :_34:

мовчу, не тикаю більше

А то ще диви боюсь щось не те натикати то ще й мені на наступний місяц відмінить.

0

Поширити це повідомлення

Сенк ю, Дональд. На комунал.луцк.уа оновилася база. До сплати 3,68 грн.

2

Поширити це повідомлення

3 minutes ago, nickel said:

На комунал.луцк.уа оновилася база. До сплати 3,68 грн.

І настала світла Ера комунізму. Ура товаришу гройсману!

2

Поширити це повідомлення

В 07.05.2017 at 21:33, Ukrainec сказал:

а чому?

Кому не перерахували субсидію, як це вони робили раніше, через 12 місяців, 24 місяці після її оформлення (під час опалювального сезону) - тому, згідно змін в законодавстві, її перерахували по закінченні опалювального сезону і вона стала "нульовою". Причина: з травня 2016 року вступило в силу положення, що підприємцям на спрощеній системі 1 група та офіційно непрацюючим громадянам в дохід для розрахунку субсидії враховують два прожиткових мінімуми (не плутати з мінімальною зарплатою), іншим категоріям єдинщиків відповідно рахують 2 або три прож. мінімуми. (До того ж, платіжки зменшилися з закінченням опалювального сезону). А раніше враховували одну мінімальну зарплату. От і вийшов у сім'ї дохід, з якого, вважається, можна сплатити в неопалювальний період комунальні платежі без допомоги держави.
Можливо, субсидія буде ненульовою з початком чергового опалювального сезону. 

0

Поширити це повідомлення

4 годин тому, nickel сказано:

Сенк ю, Дональд. На комунал.луцк.уа оновилася база. До сплати 3,68 грн.

:) 

0

Поширити це повідомлення

14 hours ago, nickel said:

До сплати 3,68 грн.

Теж таку хочу.

Аватарку змінив. Що ще потрібно зробити?

0

Поширити це повідомлення

2 часа назад, yu2007 сказал:

Теж таку хочу.

Позно піть Боржомі.  Зміна аватарки вам не допоможе )))

0

Поширити це повідомлення

9 часов назад, yu2007 сказал:

Теж таку хочу.

Маю гнилого Запорожця і затаскані речі з гуманітарки. Раніше так в податкову звіти возив. Не знаю чи проканає, можу дати в оренду, але розрахунок виключно готівкою, бо знову перераховувати почнуть, а нєрви не жалізні.

1

Поширити це повідомлення

Плачу комуналку через Приват24, бо не беруть комісію. Якось місяць тому здивувався, що по лічильнику багато гарячої води пішло, а насправді її взагалі не було, тому користувалися бойлером. Зробив скріншот на сайті комунал.луцьк.уа, через місяць знову зробив і порівняв. Виявляється покази лічильників гарячої, холодної води і стоків не змінилися, хоча я вбиваю реальні покази лічильників в Приват24 при оплаті, тисну розрахувати і оплачую, але субсидія по цих послугах більша ніж ми використовуємо, тому до оплати виходять нулі. Приват не вносить цю інформацію до місцевого обчислювального центру, як це робилося на пошті. На пошті я називав реальні показники, вони вбивали ці куби, до оплати виходило 0,00 грн, але це відображалося в квитанції і на наступний місяць покази лічильників були такі як я вказав на пошті попереднього разу. А в Приват24 нульових квитанцій не видає і на сайті комунал.луцьк.уа покази не міняються вже 5 місяць, саме стільки плачу через Приват24. Це ж зі сторони виглядає так, ніби я не плачу за холодну, гарячу води і стоки.

У всіх так? Що робить? Куда бєжать? Куда стучать?

0

Поширити це повідомлення

On 19.05.2017 at 10:31, nickel сказано:

Плачу комуналку через Приват24, бо не беруть комісію. Якось місяць тому здивувався, що по лічильнику багато гарячої води пішло, а насправді її взагалі не було, тому користувалися бойлером. Зробив скріншот на сайті комунал.луцьк.уа, через місяць знову зробив і порівняв. Виявляється покази лічильників гарячої, холодної води і стоків не змінилися, хоча я вбиваю реальні покази лічильників в Приват24 при оплаті, тисну розрахувати і оплачую, але субсидія по цих послугах більша ніж ми використовуємо, тому до оплати виходять нулі. Приват не вносить цю інформацію до місцевого обчислювального центру, як це робилося на пошті. На пошті я називав реальні показники, вони вбивали ці куби, до оплати виходило 0,00 грн, але це відображалося в квитанції і на наступний місяць покази лічильників були такі як я вказав на пошті попереднього разу. А в Приват24 нульових квитанцій не видає і на сайті комунал.луцьк.уа покази не міняються вже 5 місяць, саме стільки плачу через Приват24. Це ж зі сторони виглядає так, ніби я не плачу за холодну, гарячу води і стоки.

У всіх так? Що робить? Куда бєжать? Куда стучать?

Я ввожу 0.1 грн до оплати при нарахуваннях 0,і тоді, відповідно, показник оновлюється. Потрібно будь яке  зарахування коштів, щоб оновити покази. 

1

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдить для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз