Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

27 хвилин тому, nickel сказано:

Бляяяя

 

Ладно, спробую так: , i need your help!

Donald пише мені у вайбер, бо йому впадло регатись на борді: 

Tell them: ok! bud need leave their current work and go to labor exchange

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь
19 minutes ago, Ukrainec said:

Tell them: ok! bud need leave their current work and go to labor exchange

шось то в дональда з інглішом взагалі журбинка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.05.2017 at 22:26, nickel сказано:

А як її тепер взнати? Поки платив на пошті, то бачив її в квитанції. Коли на пошті перестали приймати комуналку, почав платити через Приват24. А там ніби немає такої інфи.

Ну так, там треба було ще вставити віл бі і , це моя провина!  :_34:

мовчу, не тикаю більше

А то ще диви боюсь щось не те натикати то ще й мені на наступний місяц відмінить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

На комунал.луцк.уа оновилася база. До сплати 3,68 грн.

І настала світла Ера комунізму. Ура товаришу гройсману!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.05.2017 at 21:33, Ukrainec сказал:

а чому?

Кому не перерахували субсидію, як це вони робили раніше, через 12 місяців, 24 місяці після її оформлення (під час опалювального сезону) - тому, згідно змін в законодавстві, її перерахували по закінченні опалювального сезону і вона стала "нульовою". Причина: з травня 2016 року вступило в силу положення, що підприємцям на спрощеній системі 1 група та офіційно непрацюючим громадянам в дохід для розрахунку субсидії враховують два прожиткових мінімуми (не плутати з мінімальною зарплатою), іншим категоріям єдинщиків відповідно рахують 2 або три прож. мінімуми. (До того ж, платіжки зменшилися з закінченням опалювального сезону). А раніше враховували одну мінімальну зарплату. От і вийшов у сім'ї дохід, з якого, вважається, можна сплатити в неопалювальний період комунальні платежі без допомоги держави.
Можливо, субсидія буде ненульовою з початком чергового опалювального сезону. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

Сенк ю, Дональд. На комунал.луцк.уа оновилася база. До сплати 3,68 грн.

:) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, nickel said:

 До сплати 3,68 грн.

Теж таку хочу.

Аватарку змінив. Що ще потрібно зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yu2007 сказал:

Теж таку хочу.

Аватарку змінив. Що ще потрібно зробити?

Маю гнилого Запорожця і затаскані речі з гуманітарки. Раніше так в податкову звіти возив. Не знаю чи проканає, можу дати в оренду, але розрахунок виключно готівкою, бо знову перераховувати почнуть, а нєрви не жалізні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плачу комуналку через Приват24, бо не беруть комісію. Якось місяць тому здивувався, що по лічильнику багато гарячої води пішло, а насправді її взагалі не було, тому користувалися бойлером. Зробив скріншот на сайті комунал.луцьк.уа, через місяць знову зробив і порівняв. Виявляється покази лічильників гарячої, холодної води і стоків не змінилися, хоча я вбиваю реальні покази лічильників в Приват24 при оплаті, тисну розрахувати і оплачую, але субсидія по цих послугах більша ніж ми використовуємо, тому до оплати виходять нулі. Приват не вносить цю інформацію до місцевого обчислювального центру, як це робилося на пошті. На пошті я називав реальні показники, вони вбивали ці куби, до оплати виходило 0,00 грн, але це відображалося в квитанції і на наступний місяць покази лічильників були такі як я вказав на пошті попереднього разу. А в Приват24 нульових квитанцій не видає і на сайті комунал.луцьк.уа покази не міняються вже 5 місяць, саме стільки плачу через Приват24. Це ж зі сторони виглядає так, ніби я не плачу за холодну, гарячу води і стоки.

У всіх так? Що робить? Куда бєжать? Куда стучать?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.05.2017 at 10:31, nickel сказано:

Плачу комуналку через Приват24, бо не беруть комісію. Якось місяць тому здивувався, що по лічильнику багато гарячої води пішло, а насправді її взагалі не було, тому користувалися бойлером. Зробив скріншот на сайті комунал.луцьк.уа, через місяць знову зробив і порівняв. Виявляється покази лічильників гарячої, холодної води і стоків не змінилися, хоча я вбиваю реальні покази лічильників в Приват24 при оплаті, тисну розрахувати і оплачую, але субсидія по цих послугах більша ніж ми використовуємо, тому до оплати виходять нулі. Приват не вносить цю інформацію до місцевого обчислювального центру, як це робилося на пошті. На пошті я називав реальні показники, вони вбивали ці куби, до оплати виходило 0,00 грн, але це відображалося в квитанції і на наступний місяць покази лічильників були такі як я вказав на пошті попереднього разу. А в Приват24 нульових квитанцій не видає і на сайті комунал.луцьк.уа покази не міняються вже 5 місяць, саме стільки плачу через Приват24. Це ж зі сторони виглядає так, ніби я не плачу за холодну, гарячу води і стоки.

У всіх так? Що робить? Куда бєжать? Куда стучать?

 

Я ввожу 0.1 грн до оплати при нарахуваннях 0,і тоді, відповідно, показник оновлюється. Потрібно будь яке  зарахування коштів, щоб оновити покази. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
16 minutes ago, nickel said:

Знову немає субсидії, по обох квартирах, зареєстрованих на комунал.луцьк.уа. 

А такого напису нема?

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!

Автоматичне призначення субсидій з травня 2017р.
Буде здійснено протягом червня-серпня 2017р. та відображено в квитанціях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SunSeth сказал:

А такого напису нема?

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!

Автоматичне призначення субсидій з травня 2017р.
Буде здійснено протягом червня-серпня 2017р. та відображено в квитанціях.

Та є. Так це вже проходили. Що знову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу висловити свою думку дійсно знаючих людей:

 

1. По газу була переплата 320 грн(саме переплата, а не супсидія), її успішно списали з рахунку як супсидію й тепер кажуть щоб повернути кошти потрібно після 1 липня написати заяву з зазначеною сумою, після чого її розглянуть  та у разі дійсно переплати перерахують на картку або готівкою аж з 1 вересня ! В когось таке було???

 

2. Якщо протягом 2017 на 1 члена сімї(приписаного) стало більше, а саме народилась дитина, то кажуть що потрібно  по новому подавати декларацію, а до цього можна було просто показати буд книгу та свідоцтво про народження. Як на мене то це нонсенс і лишня мозго*бка працівникам соц захисту та й простим людям! Хто що знає по цьому питанню?

 

Особливо "розумних" прошу байок не писати, тільки реальні факти. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 6/12/2017 at 1:58 PM, SunSeth said:

А такого напису нема?

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!

Автоматичне призначення субсидій з травня 2017р.
Буде здійснено протягом червня-серпня 2017р. та відображено в квитанціях.

А як щодо оплати? Людям тепер платити по повній, поки цей автоматичний перерахунок не відбудеться, чи чекати перерахунку?

Чи може вже перерахувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, yu2007 said:

Людям тепер платити по повній, поки цей автоматичний перерахунок не відбудеться, чи чекати перерахунку?

Поки дочекаєшся перерахунку, то знімуть субсидію за неоплату. Так що, мабуть, платити повну суму. Тільки "весело" буде пенсіонерам, в кого пенсія 1500, а за комуналку без субсидії - 2000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучанам монетизують частину субсидії

Лучанам повернуть частину невикористаної субсидії для відшкодування витрат на оплату спожитих газу та електрики.


Про це повідомили у Луцькій міськраді.
Департамент соціальної політики до 1 вересня 2017 року за списками «Волиньобленерго» та «Волиньгазу» проведе повернення частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання. Мова йде про частину, яка в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового опалювального сезону) 100 кубометрів газу та 150 квт*г електроенергії (в разі використання природного газу або електропостачання для індивідуального опалення).
«Згідно з наданими списками, визначені громадяни, які є заявниками-отримувачами житлової субсидії, будуть запрошені до громадської приймальні департаменту та його філій із заявою, паспортом, ідентифікаційним номером та відкритим банківським рахунком на соціальні виплати для проведення монетизації визначеної суми субсидії. В разі необхідності монетизація визначеної суми субсидій може бути повернена через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта», - йдеться у повідомленні.
Для отримання більш детальної інформації можна звертатись до громадської приймальні департаменту соцполітики Луцької міськради за адресою: пр-т Волі, 4а, каб.109 або до філій департаменту за адресами: вул. Бенделіані,7 та пр-т Соборності, 18.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це стосується приватних будинків. В колеги (приватний будинок) в минулому році також забрали переплату за газ, залишили на рахунку 700 грн. В цьому році забрали всю переплату і прислали смс, щоб звернувся в собез для отримання 700 грн чи то готівкою чи то на картку. В чому пакращення, не зрозуміло. Що так 700 грн, що так. Тільки тепер треба пертися в собез і, мабуть, поштовхатися в черзі.

В мене (квартира) переплата залишилася і минулого року і цього. Хоча хто їх знає, що вони там накрутять. Вже другий раз за останні три місяці щось там перераховують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Dim@ сказал:

Я ж розписав в чому прикол. Бюджетники і пенсіонери не рахуються. Бо їм держава ж ці гроші і не доплачує. А іншим мало того, що субсидії, так ще і доплачувати хочуть. Монетизації потрібна, але лише держ сектору. Працівникам приватного сектору нехай роботодавці монетизують.

Субсидіантам компенсують, частину того що вони зекономили, стимулюючи економити і далі. Хоча це й сумнівна стимуляція, бо цифра стала (700 грн) незалежно від суми зекономленого газу (якщо економія >700грн).

Субсидуватиме держава, а компенсуватиме приватний сектор? З яких грошей? Чому мій роботодавець в сфері реклами, має мені компенсувати зекономлений мною газ? Він яким боком до моєї субсидії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dim@ сказал:

А навіщо мені ставати роботодавцем?

Ну хоча б для того, щоб пургу на форумі не писати

1 час назад, Dim@ сказал:

Може хай роботодавець стане найманим працівником і спробує прожити на зп, якої не вистачає ні на що крім комуналки.

А ти думаєш вони народжуються в кріслі директора і з рахунком в банку? Більшість якраз і виростають з найманих працівників, бо не хочуть робити за копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dim@ не засирай тему.

форумчани, не відписуйте йому.

модери, потріть трохи тему від оффтопу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 18.07.2017 at 14:46, nickel сказал:

В червні була переплата за гарячу воду +2425, а в липні вже борг -766. Ніхто з таким не стикався?

 

В 19.05.2017 at 10:31, nickel сказал:

Плачу комуналку через Приват24, бо не беруть комісію. Якось місяць тому здивувався, що по лічильнику багато гарячої води пішло, а насправді її взагалі не було, тому користувалися бойлером. Зробив скріншот на сайті комунал.луцьк.уа, через місяць знову зробив і порівняв. Виявляється покази лічильників гарячої, холодної води і стоків не змінилися, хоча я вбиваю реальні покази лічильників в Приват24 при оплаті, тисну розрахувати і оплачую, але субсидія по цих послугах більша ніж ми використовуємо, тому до оплати виходять нулі. Приват не вносить цю інформацію до місцевого обчислювального центру, як це робилося на пошті. На пошті я називав реальні показники, вони вбивали ці куби, до оплати виходило 0,00 грн, але це відображалося в квитанції і на наступний місяць покази лічильників були такі як я вказав на пошті попереднього разу. А в Приват24 нульових квитанцій не видає і на сайті комунал.луцьк.уа покази не міняються вже 5 місяць, саме стільки плачу через Приват24. Це ж зі сторони виглядає так, ніби я не плачу за холодну, гарячу води і стоки.

У всіх так? Що робить? Куда бєжать? Куда стучать?

 

Розібрався. Борг за 17 кубів гарячої води виник через ситуйовіну з Приватом, описану в цитаті вище. І хоч ми в телефонному режимі, ще за місяць до зняття переплати, подали покази лічильника, Луцьктепло спочатку зняв переплату, а тоді вніс покази лічильника. На питання: чому?, відповідь: ми завжди покази лічильників вносимо з місячною затримкою.

Дякую Луцьктеплу. Борг оплатив, субсидії і далі немає.

Чому борг лише 766 гривень, а не 1211,93 (17 * 71,29) виясняти не став. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...