Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

On 07.05.2017 at 20:48, SunSeth сказано:

Дивлюсь на komunal.lutsk.ua оновилась база і тут чергове покращення - субсидія моя тю-тю. А у вас як?

Аналогічно. Після березня не продовжили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь
В 07.05.2017 at 22:26, nickel сказал:

А як її тепер взнати? Поки платив на пошті, то бачив її в квитанції. Коли на пошті перестали приймати комуналку, почав платити через Приват24. А там ніби немає такої інфи.

А вона не мінялась як мінімум з початку опалювального періоду 2016-2017.

Можна позвонити в деп.соц політики і взнати, а  можна самому приблизно "вирахувати" за минулий період. (з 01 травня зміни і перерахунок)

 

Умовний приклад:

якщо Ви один і  працездатний, і Ваш середньомісячний дохід на момент призначення субсидії був 2500 грн., то розмір обов'язкового платежу був десь  - 323 грн.

 

2500 грн. (середньомісячний дохід 1 члена сімї) / 1450 грн. (прожитковий мінімум на 1 працездатного, але він мінявся від 1378 до  1600 протягом 2016-го, тому залежить від дати призначення субсидії) / 2 (базовый коефіцієнт доходу) х 0,15 (базова норма сплати за комуналку) = 0,1293 це фактичний відсоток від Вашого доходу, який Ви маєте заплатити за комуналку.

Тоді виходить 0,1293 х 2500  грн. = 323 грн. (обов'язковий місячний платіж).  

Якщо комунальні (нарахування) за квітень 2017-го року були 300 грн. (менші), в конкретно даному прикладі,  - то в цьому місяці наякої субсидії не буде. Але це не означає що її зняли!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.02.2017 at 14:38, rrid сказал:

Є свіже "роз'яснення" на державному порталі - пообіцяли перерахунок

Різницю в платіжках за тепло, обумовлену зміною тарифу залежно від температурних показників, субсидіантам буде компенсовано

 

Дивлюся комунальні за квітень 2017 і розумію що знову всіх "кинули".... Це на рахунок компенсації з цитати...

Саме розумно зробили ті субсидіанти, хто не платив за опалення в січні, лютому 2017 :(... Тому що, ті що заплатили різницю в тарифах (бо боялися що знімуть субсидію) - залишились без нічого- всю переплату по теплу списали. Але ж чомусь ті що списували  не задумались що в когось ця переплата віртуальна, а в когось реальна (грошима). Це триндец...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переплату, отже, зняли, а тим, в кого "борг" - він і залишається. Щось не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, CosmoPilot сказал:

Переплату, отже, зняли, а тим, в кого "борг" - він і залишається. Щось не розумію.

блін, ну є ще надія що не перерахували? Хоча обіцяли з 01 травня. Я думала раз опалювальний закінчився в квітні, то в нарахуваннях за квітень вже все буде видно....  Переплати точно немає. А якщо у Вас борг - і він також є - то можливо дійсно треба ще почекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, natalka) сказал:

А вона не мінялась як мінімум з початку опалювального періоду 2016-2017.

В квитанції з пошти, останній обов'язковий платіж вказано лише за квітень 2016 року, тобто річної давнини. Це 95 грн, до цього було 103. За квітень натікало 133 гривні без субсидії, бо майже по всьому є переплата.

2 часа назад, natalka) сказал:

Можна позвонити в деп.соц політики і взнати, а  можна самому приблизно "вирахувати" за минулий період. (з 01 травня зміни і перерахунок)

Дзвонити будемо, але не для того, щоб взнати обов'язковий платіж.

Та й в нас завжди було так, що об. платіж більший ніж нарахування. 2 роки все було ок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була підозра що зняли субсидію (навіть в рахунку від Волиньобленерго писало що на травень субсидія - нуль). Пішов  в депсоцполітики. Сказали що дочекатись 20го травня - йде переоформлення і субсидії можуть не відображатись (в т.ч. і на комунал.луцк.юа). Нема зради, кароч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Dream сказал:

Була підозра що зняли субсидію (навіть в рахунку від Волиньобленерго писало що на травень субсидія - нуль). Пішов  в депсоцполітики. Сказали що дочекатись 20го травня - йде переоформлення і субсидії можуть не відображатись (в т.ч. і на комунал.луцк.юа). Нема зради, кароч.

Я вже субсидію 2 роки отримую. Вже не один раз перерахунок робили, але при цьому субсидія не пропадала. Але зради немає, нє. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Dream said:

Була підозра що зняли субсидію (навіть в рахунку від Волиньобленерго писало що на травень субсидія - нуль). Пішов  в депсоцполітики. Сказали що дочекатись 20го травня - йде переоформлення і субсидії можуть не відображатись (в т.ч. і на комунал.луцк.юа). Нема зради, кароч.

Судячи з повідомлень в цій темі, в декого субсидія за травень відображається, а в декого "зняли". Якось дивно йде переоформлення. 

І хіба комунальні не треба платити до 20 числа, щоб субсидію не скасували? Чи можна і пізніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, yu2007 said:

І хіба комунальні не треба платити до 20 числа, щоб субсидію не скасували? Чи можна і пізніше?

 

С 1 мая жилищная субсидия не назначается на следующий период при наличии 2-месячной задолженности по оплате жилищно-коммунальных услуг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, SunSeth said:

 

С 1 мая жилищная субсидия не назначается на следующий период при наличии 2-месячной задолженности по оплате жилищно-коммунальных услуг.

Ага, читав вже вище. Я це зрозумів як: коли звертаєшся за субсидією (перший раз чи повторно), то раніше можна було мати будь-яку заборгованість, головне після призначення вчасно платити за субсидовані місяці, а борг виплачувати вже як виходить. Тепер допускається лише 2-місячний борг. 

Про субсидії в основному знаю лише з інформації з інету. І десь читав, що оплата до 20го числа - обов'язкова вимога. Як на практиці - не знаю, тому й спитав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, yu2007 said:

І десь читав, що оплата до 20го числа - обов'язкова вимога.

ні, це пєсдьош. мати платить 19-го - субсидії вже нема, теща платить після 20-го субсидія на місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SunSeth said:

ні, це пєсдьош. мати платить 19-го - субсидії вже нема, теща платить після 20-го субсидія на місці

Он воно як. А мати в соцбез зверталась? Сказали те саме, що й Дріму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, yu2007 сказал:

Сказали те саме, що й Дріму?

Та зараз всім кажуть після 20 приходити/дзвонити. З 20 квітня по 20 травня йде перерахунок і вони по базі нічого не бачать.

Задумувались про причини перерахунку? Підняли мінімалку і щоб рік не чекати, щоб забрати субсидію в раптово "розбагатівших", ввели квартальний перерахунок. Плюс знову позменшували норми. Не вигрібають вони стільки народу субсидувати. Вже й мінімалку підняли, а народ все-рівно бідний по їхніх же формулах і тарифах..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, nickel said:

Та зараз всім кажуть після 20 приходити/дзвонити. З 20 квітня по 20 травня йде перерахунок і вони по базі нічого не бачать.

Задумувались про причини перерахунку? Підняли мінімалку і щоб рік не чекати, щоб забрати субсидію в раптово "розбагатівших", ввели квартальний перерахунок. Плюс знову позменшували норми. Не вигрібають вони стільки народу субсидувати. Вже й мінімалку підняли, а народ все-рівно бідний по їхніх же формулах і тарифах..

так то воно так.

мені лише не зрозуміло, чому одним перераховують, а в інших субсидія лишилась.

он ukrainec вище писав, що в нього за квітень є, і в в тещі сансета є...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

так то воно так.

мені лише не зрозуміло, чому одним перераховують, а в інших субсидія лишилась.

он ukrainec вище писав, що в нього за квітень є, і в в тещі сансета є...

Та бо це не перерахунок, а відсіювання тих, кому не положено по нових правилах. І я, скоріше за все, в числі відсіяних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, nickel said:

Та бо це не перерахунок, а відсіювання тих, кому не положено по нових правилах. І я, скоріше за все, в числі відсіяних.

 

Знову таки ж візьмемо "українця". В нього зарплата біла і точно не мінімалка, дружина теж працює. Ну тобто сукупний сімейний дохід "не самий маленький". Але в нього субсидія:

On 07.05.2017 at 9:29 PM, Ukrainec said:

На місці

Чому його не "відсіюють"? Адже в нього в квітні теж опалення немає, і загальна сума комуналки вийшла суттєво нижчою, чим "взимку".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

 

Знову таки ж візьмемо "українця". В нього зарплата біла і точно не мінімалка, дружина теж працює. Ну тобто сукупний сімейний дохід "не самий маленький". Але в нього субсидія:

Чому його не "відсіюють"? Адже в нього в квітні теж опалення немає, і загальна сума комуналки вийшла суттєво нижчою, чим "взимку".

 

Ну я не вкурсі зарплати Українця. Але якщо субсидія є. значить йому положено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, yu2007 сказано:

І хіба комунальні не треба платити до 20 числа, щоб субсидію не скасували? Чи можна і пізніше?

В Місьцому обчислювальному центрі казали що платити треба до кінця місяця, а термін "до 20го" називають щоб ще був час на технологічні проведення тих коштів і інформації по базах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачайте за оффтоп, не стримався)))

11 час назад, yu2007 сказал:

В нього зарплата біла і точно не мінімалка, дружина теж працює. Ну тобто сукупний сімейний дохід "не самий маленький"

59156e61d2ed5_-1.jpg.80be40769282b6c4a5601b587a51494a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, це мені через те, що я просто Порошенка не критикую де тільки можна! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ukrainec said:

Ні, це мені через те, що я просто Порошенка не критикую де тільки можна! :D

То це ти по завданню Порошенка писав, що чесно платиш податки з високої зарплати, як декларуєш доходи навіть за калим, де працює дружина і т.д.? :) 

Бачу, що таки треба змінити собі аватарку на якихось котиків))

 

@Saddy , не стримуйся і далі. Стримування шкодить організмові))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Ні, це мені через те, що я просто Порошенка не критикую де тільки можна! :D

Та я також його не сильно пісочу. Ну хіба на Борді. Думаєш читає?

 

п.с. На всяк випадок: Петя прасті!!!!!!!1111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

То це ти по завданню Порошенка писав, що чесно платиш податки з високої зарплати, як декларуєш доходи навіть за калим, де працює дружина і т.д.? :) 

:_38:ні, це все вони змусили

 

1 година тому, nickel сказано:

Та я також його не сильно пісочу. Ну хіба на Борді. Думаєш читає?

 

ХЗ?!  субсидії в тебе немає чи в мене? :))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Ukrainec сказал:

:_38:ні, це все вони змусили

 

ХЗ?!  субсидії в тебе немає чи в мене? :))) 

Бляяяя

 

Ладно, спробую так: Donald, i need your help!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...