Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

2 hours ago, nickel said:

Не підтягнеться, вони ригнуть такі пенсії пенсіонерам платити.

 

 

Вони просто внесуть зміни до законів і почнуть рахувати підприємцям не прожитковий а мінзарплату. Як варіант :) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, yu2007 сказал:

Вони просто внесуть зміни до законів і почнуть рахувати підприємцям не прожитковий а мінзарплату. Як варіант :) 

Ну так вони можуть і не 4 прожиткових мінімума рахувати (для 3 групи), а 10-20. Законотворці, хулі. Якщо захочуть обрубати субсидії, то законні підстави знайдуть, а не знайдуть, то приймуть нові закони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от такого по опаленню за січень 2017 ще ніхто не бачив?

 

Безымянный.png

1 людина, мінімальна пенсія (1247 грн.). За минулий місяць оплачено опалення все. Ніякого боргу не було. В цьому місяці з'явилась заборгованість. Субсидія вже 2-ий рік (в жовтні 2016 була продовжена). За попередні місяці більше 200 грн. 15% до сплати не виходило. Боргів не було (ремонтний фонд не рахується - та і субсидія на нього не дається). 

В результаті: до сплати за січень 2017 - 913,80 грн. при доході 1247 грн - 73% доходу сплатити потрібно. Що це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комунал мочить:

1,

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Якщо Ви не в змозі провести 100-відсоткову оплату за послугу з централізованого опалення, відповідно до Постанови КМУ від 19.10.2016 року № 744, `ДКП ЛуцькТепло` пропонує звернутись у центр обслуговування споживачів підприємства:
м.Луцьк, вул.Гулака-Артемовського, 20 (контактні телефони 773206, 773208) для надання розстрочки оплати послуги з централізованного опалення на опалювальний період 2016-2017 р.р.
З повагою, `ДКП ЛуцькТепло`.

Скоро будуть нирки скуповувати за борги

 

2,

  • Утеплення стін, підвалу – 30% економії тепла;
  • Герметизація вікон, дверей – 15% економії тепла;
  • Ізоляція трубопроводів після засобів обліку – 10% економії тепла;
  • Погодне регулювання подачі теплоносія в будинок, регулюючі клапани на стояках -40% економії тепла;
  • Тепловідбиваючі екрани за опалювальними приладами – 5% економії тепла.

В сумі 100%. Безкоштовне тепло роздають. Нікому не треба?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, natalka) сказано:

1 людина, мінімальна пенсія (1247 грн.). За минулий місяць оплачено опалення все. Ніякого боргу не було. В цьому місяці з'явилась заборгованість. Субсидія вже 2-ий рік (в жовтні 2016 була продовжена). За попередні місяці більше 200 грн. 15% до сплати не виходило. Боргів не було (ремонтний фонд не рахується - та і субсидія на нього не дається). 

В результаті: до сплати за січень 2017 - 913,80 грн. при доході 1247 грн - 73% доходу сплатити потрібно. Що це?

мало вихідних даних. площа квартири, наявність лічильника на тепло?

може бути помилка МОЦ, може бути помилка соцзабезу (при призначенні субсидії в жовтні, при обрахунку субсидії за грудень,  січень, ...). там також живі люди працюють... а ми не телепати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, natalka) сказал:

А от такого по опаленню за січень 2017 ще ніхто не бачив?

 

Безымянный.png

1 людина, мінімальна пенсія (1247 грн.). За минулий місяць оплачено опалення все. Ніякого боргу не було. В цьому місяці з'явилась заборгованість. Субсидія вже 2-ий рік (в жовтні 2016 була продовжена). За попередні місяці більше 200 грн. 15% до сплати не виходило. Боргів не було (ремонтний фонд не рахується - та і субсидія на нього не дається). 

В результаті: до сплати за січень 2017 - 913,80 грн. при доході 1247 грн - 73% доходу сплатити потрібно. Що це?

Аналогічна ситуація... А основне такий самий борг за минулий місяць -207,21 хоча все було оплачено. Переглянув квитанції і вияснив що на 207,21 зняли субсидії за минулий місяць ,як таке взагалі можливо ? Я в шоці !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Fanatic сказано:

на 207,21 зняли субсидії за минулий місяць ,як таке взагалі можливо ? Я в шоці !

Банда! Що хочуть те й витворяють! В мене то боргу не вилізло але ціна збільшилась, за грудень платив 345 за те кляте централізоване опалення а за січень вже 830 виставиили!  Лічильника нема, оплата за кожен квадратний метр розраховують на кожен місяць з врахуванням середньомісячної температури на вулиці + на нас ще й списують тепловтрати в тепломережах, на вулиці мороз а там де проходить теплотраса сніг розтаяв і траву видно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, Maniko said:

за січень вже 830 виставиили!  Лічильника нема

830? Слабак, знайшов чим хвалитися )))

Тут в багатьох без лічильника більше 2500 за січень вийшло. А в Туборга взагалі більше 50 грн. за квадрат з лічильником!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

Тут в багатьох без лічильника більше 2500 за січень вийшло

Ну так мені теж нараховано 2483 а ті 830 це вже за мінусом субсидії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Maniko said:

Ну так мені теж нараховано 2483 а ті 830 це вже за мінусом субсидії

Ну це зрозуміло. Не зрозуміло, чому ти цих святих людей бандитами називаєш? 

Я б на твому місці пішов свічку поставив і службу замовив за здоров'я Володимира Гройсмана, всіх членів Кабміну та їхніх дітей і батьків. 

А такими постами як вище ти пиляєш гілку, на якій сам сидиш. 

Не подобається розмір субсидії? Відмовся взагалі від неї. Будь мужиком!

 

п.с. Чуть не забув: :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, nickel сказано:

2,

  • Утеплення стін, підвалу – 30% економії тепла;
  • Герметизація вікон, дверей – 15% економії тепла;
  • Ізоляція трубопроводів після засобів обліку – 10% економії тепла;
  • Погодне регулювання подачі теплоносія в будинок, регулюючі клапани на стояках -40% економії тепла;
  • Тепловідбиваючі екрани за опалювальними приладами – 5% економії тепла.

В сумі 100%. Безкоштовне тепло роздають. Нікому не треба?

 

хаха, доженуть і ше дадуть) недавно була новина:

"ДКП «Луцьктепло» не приймає в експлуатацію встановлений в ОСББ «Володимирська, 107» тепловий лічильник...

На аргументи представників ОСББ керівник ДКП «Луцьктепло», зі слів Георгія Давидюка, відповіла, що заходи з енергозбереження негативно впливають на роботу «Луцьктепла»."

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

Я б на твому місці пішов свічку поставив і службу замовив за здоров'я Володимира Гройсмана, всіх членів Кабміну та їхніх дітей і батьків.

Я б їм всім кілера замовив але на всіх грошей не вистачить, хіба що вся Україна зкинеться :)

3 годин тому, yu2007 сказано:

Не подобається розмір субсидії? Відмовся взагалі від неї. Будь мужиком!

Ага, щас! Вони самі залупили такі ціни на комуналку більші ніж зарплати в людей то хай тепер компенсовують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, AID сказано:

керівник ДКП «Луцьктепло», зі слів Георгія Давидюка, відповіла, що заходи з енергозбереження негативно впливають на роботу «Луцьктепла»

Ту шарашкіну кантору давно розігнати треба, котельні всі на металолом порізати а людям дозволити установлювати індивідуальне опалення бо централізоване це пережиток СССР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось може порахувати, скільки втрат тепла йде на підігрів землі ,якою проходять теплотраси по Луцьку?

За ті гроші давно вже можна побудувати мінікотельні в багатоповерхівках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rl72 сказано:

В 17-00 йшов по Федорова, панельні будинки, на підїзд зо 5-6 квартир з відкритими (не на мікропровітрювання) вікнами.

 сучасні вікна вони такі...  провітрювати приходиться часто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Maniko сказал:

...котельні всі на металолом порізати а людям дозволити установлювати індивідуальне опалення бо централізоване це пережиток СССР.

Давно вибухів не чули? Не всі здорові та молоді живуть у квартирах.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, rrid сказал:

... там також живі люди працюють... а ми не телепати )

ну не факт :) он жінку юріча нормально "протелєпатили" 

 

rrid,

лічильника немає, площа 49, але вона не повинна впливати.

В мене лише одне припущення: це якось пов'язано з цими аномальними цінами на тепло - типу субсидія по неактуальних температурних розцінках розрахована, а до сплати - по актуальних. Більше нічого в голову не приходить.

Ну в будь-якому випадку до понеділка треба чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке ще знайшла:

Цитата

В постановлении говорится о том, что начисление оплаты за отопление для квартир многоэтажных домов производится с учетом температуры наружного воздуха. Организации – поставщики услуг при выставлении счетов учитывают наружную температуру воздуха и, соответственно, увеличивают или уменьшают стоимость услуги по отоплению. Но субсидия при этом не пересматривается. 

А потім, в кінці опалювального мали б перерахувати.... Але, ще і не кінець опалювального періоду (чому за грудень перерахували)?

І дісно, якщо взяти субсидію по опаленню за січень 2017, в тому випадку що я наводила 1405,08 грн., а соціальна норма опалювальної площі на сім'ю з однієї людини - 48,87 кв.м. - тоді ціна опалення по субсидії за 1 кв.м.  1405,08/48,87=28,75 грн. (а по факту 40 з гаком). Подивилася попередню платіжку (за грудень 2016, там ціна виходить 33 грн. по субсидії). 

І от я не розумію як в такому випадку має виконуватись вимога щодо відсотку обов'язкового платежу??? 

В  ситуації що я наводила обов'язковий платіж мав бути всього 7,06% = 88 грн. (1176/1250/2*0,15).

 

А хтось взагалі знає як сума субсидії розподіляється в розрізі наданих послуг (опалення вода і т.д.)? Наприклад, сума по соц.нормативах виходить 2000 грн., а субсидія має бути 1500 грн. то як ці 1500 грн. розподіляються по  послугах? Пропорційно не виходить :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є підприємці третьої групи, що отримують субсидію?Бо ж по закону мають давати субсидію....але мене цікавить чи дійсно так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Тут є підприємці третьої групи, що отримують субсидію?Бо ж по закону мають давати субсидію....але мене цікавить чи дійсно так

маю таких знайомих. субсидію дали.

по правилах - рахують 4 прож.мін. умовного доходу (для 3-ї групи ЄП) (плюс, якщо є, інші доходи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, natalka) сказал:

Таке ще знайшла:

А потім, в кінці опалювального мали б перерахувати.... Але, ще і не кінець опалювального періоду (чому за грудень перерахували)?

І дісно, якщо взяти субсидію по опаленню за січень 2017, в тому випадку що я наводила 1405,08 грн., а соціальна норма опалювальної площі на сім'ю з однієї людини - 48,87 кв.м. - тоді ціна опалення по субсидії за 1 кв.м.  1405,08/48,87=28,75 грн. (а по факту 40 з гаком). Подивилася попередню платіжку (за грудень 2016, там ціна виходить 33 грн. по субсидії). 

І от я не розумію як в такому випадку має виконуватись вимога щодо відсотку обов'язкового платежу??? 

В  ситуації що я наводила обов'язковий платіж мав бути всього 7,06% = 88 грн. (1176/1250/2*0,15).

 

А хтось взагалі знає як сума субсидії розподіляється в розрізі наданих послуг (опалення вода і т.д.)? Наприклад, сума по соц.нормативах виходить 2000 грн., а субсидія має бути 1500 грн. то як ці 1500 грн. розподіляються по  послугах? Пропорційно не виходить :wacko:

Для контролю за субсидіями треба мати ще вищу економічну і математичну освіту. Бідолашні бабулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, natalka) сказано:

лічильника немає, площа 49, але вона не повинна впливати.

якщо рівно 49, то вже впливає - на 0,13кв.м субсидія не надається взагалі (перевищення нормативу житлової площі).

звідси як мінімум випливає:

8 годин тому, natalka) сказано:

 Пропорційно не виходить

 

математично - 207,21грн. цим пояснюється:

10 годин тому, natalka) сказано:

В мене лише одне припущення: це якось пов'язано з цими аномальними цінами на тепло - типу субсидія по неактуальних температурних розцінках розрахована, а до сплати - по актуальних. Більше нічого в голову не приходить.

(як різниця між базовим 30.07 і фактичним 34.31 тарифами, помножена на норматив житлової площі)

Але такого не повинно бути в принципі - "субсидіант" повинен сплачувати тільки ОМП (плюс, звісно, перевищення нормативів)

як вище сказано:

8 годин тому, natalka) сказано:

Но субсидия при этом не пересматривается. 

Але й фанатік вище відписався, що йому також зняли 207грн.

Стає схоже на масове явище, яке суперечить принципам надання субсидії.

Імхо, треба бомбити письмовими запитами соцзабез, Луцьктепло, МОЦ, міську раду, депутатів від округів, причому терміново.

Терміново - бо, якщо не заплатити призначену до сплати суму, то, по правилах, можуть зняти субсидію взагалі.

 

8 годин тому, natalka) сказано:

А хтось взагалі знає як сума субсидії розподіляється в розрізі наданих послуг (опалення вода і т.д.)? Наприклад, сума по соц.нормативах виходить 2000 грн., а субсидія має бути 1500 грн. то як ці 1500 грн. розподіляються по  послугах? Пропорційно не виходить

Логічно - не пропорційно, а із застосуванням відсотка ОМП по кожному виду послуг окремо, з врахуванням фактичного споживання та нормативів. Вище вже написав - для даної квартири 49кв.м - 0,13кв.м під субсидію по опаленню не попадає (і постійно буде "плутатись").

Якщо є перевищення норм - фактичний відсоток буде вищим.

Якщо є економія норм - фактичний відсоток може бути нижчим (мої батьки вкладаються в норму по газу із запасом - тоді нічого не платять за газ, інколи витрачають менше нормативу електрику - за неї також тоді нічого не платять), і на держ.сайті є підтвердження цього: http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/76.html

В ситуації з січневим опаленням - фактичний відсоток мінімального платежу повинен був би бути нижчим, ніж призначений, оскільки в межах нормативної площі потрібно було б сплатити таку ж суму, як за жовтень чи листопад (тобто ОМП, визначений при призначенні субсидії), а сума субсидії повинна була б бути такою, щоб покрити різницю між фактичним тарифом і ОМП

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

якщо рівно 49, то вже впливає - на 0,13кв.м субсидія не надається взагалі (перевищення нормативу житлової площі).

звідси як мінімум випливає:

мені не впливає, бо я про них знаю :). Нехай навіть до метра заокруглять - 30-40 грн. не критично. Попередні роки площа і кі-ть людей не мінялись а суми за комунальні були в нормальних межах.

Доречі, коли ділила пропорційно, то я ці 0,13 віднімала ;) тому в мене вони точно не путаються.

Цитата

(як різниця між базовим 30.07 і фактичним 34.31 тарифами, помножена на норматив житлової площі)

І так рахувала і тоже не виходжу на суму.

Цитата

 

Логічно - не пропорційно, а із застосуванням відсотка ОМП по кожному виду послуг окремо, з врахуванням фактичного споживання та нормативів

 

 

от як цей відсоток рахується? Бо я не бачу логіки. Перевищення в тому випадку є лише по опаленню оцих нещасних 0,13. По всьому решта - економія. 

І ще одне, Ви наводите приклад вже з сумою до сплати, а я порівнюю дві інші колонки: нарахування і субсидія. Переплати я поки що не враховую, бо з ними і так все зрозуміло.

І коли поділити стовпчик "субсидія" на стовпчик "нараховано" то в принципі бачиш відсоток, і як на мене, він не логічний. Зараз спробую продемонструвати:

    нарах субсидія    
1  утримання 133,65 126,16   0,9440
2  вивіз сміття 7,54 7,21   0,9562
3  опалення 1698,35 1612,29   0,9493
газ 30,27 28,94   0,9561
плата за землю 0,16      
світло 26,42 61,46   2,3264
гаряча вода 71,29 109,06   1,5298
стоки 5,50 8,41   1,5291
вода 10,60 24,32   2,2943

 

  1 983,77 1 977,85    

 

Це грудень 2016. Схожі відсотки і в січні 2017 (тільки по опаленню ще менше). Так от, чого не логічно: по воді і по світлу дають чомусь набагато більшу субсидію ніж по опаленню (тут не віднімала перевищення площі-воно не суттєве), утриманню і т.д. В результаті, станом на січень 2017 року куча переплат по воді і світлу (і це стабільно з місяця в місяць), а от на тепло не вистачає?

Я думала що вона ділиться пропорційно нарахуванням. А вони точно не так рахують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...