Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

хто стикався з тим що податкова по правильних данних не може знайти інформацію- відповідно мінсоцпол відправляє по довідку про доходи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

Покращення тривають

КАБМІН ЗНИЗИВ СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ НА ЕЛЕКТРО-, ТЕПЛО- ТА ГАЗОПОСТАЧАННЯ  

 Ще опишу процедуру з обов'язковим платежем для тих хто не знає і для тих хто "в поїзді")))

Наприклад,

1)по соціальних нормативах на будинок(квартиру) на опалення потрібно 350 кубів газу;

2) при нарахуванні субсидії вам призначили допомогу на 280 кубів.

Якщо ви в місяць спалюєте ці 350 кубів, то за 280 платить держава, а за 70 сплачуєте ви. Сума за ці 70 кубів і є ваш обов'язковий платіж. Якщо ви спалюєте 300 кубів, то платите за фактично використаний газ, тобто суму за 20 кубів. І на останок, якщо ви спалюєте 280 кубів і менше, нічого платити не треба, все покриває субсидія і на рахунку у вас з'являється переплата, яка може бути використана в наступний місяць чи місяці.

Надіюсь доступно і більше не буде виникати подібних питань)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й не критично, але "льогкім двіженієм рукі" знижено теоретично-розрахункоау суму субсидій на газ на 10%, а на теплопостачання на 20%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halcogen сказано:

Зацікавало питання. Хто вкурсє, чи положена субсидія сімї в якій один з членів родини є непрацюючим і не стоїть на біржі?  Власне суть в тому чи треба стояти на біржі? 

 

От цікаві люди. А не простіше просто тому непрацюючому піти на роботу і не клянчити субсидію ?

 

Дивлюсь зараз ціла тенденція, люди працюють в Польщі ( чи десь на іншій роботі не офіційно ) маючи нормальні доходи, але все-одно клянчать ті субсидії. Живуть по принципу - держава заплатить, та ніхто не задумується що держава це і є всі ми. Тобто вже статистика що зі 100% людей, в 60 % є субсидія, тобто виходить весь цей банкет мають оплачувати ті 40% людей ? А потім ще дивуємось чому ростуть ціни на тепло, газ, світло. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, halcogen said:

А саме як зараз, чи треба стояти в центрі зайнятості. 

Можна стояти, можна лежати. Якщо не стояти, не працюючому один хєр нарахують 2 мінімалки (прожиткових мінімумів) і виходячи з них, будуть рахувати субсидію. 

п.с. а гугл у тебе давно забанений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, halcogen сказал:

Зацікавало питання. Хто вкурсє, чи положена субсидія сімї в якій один з членів родини є непрацюючим і не стоїть на біржі?  Власне суть в тому чи треба стояти на біржі? 

Якщо не стояти на обліку на біржі, то будуть рахувати непрацюючому два прожиткових мінімуми доходів. Якщо стояти, то будуть рахувати лише те, що призначить біржа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, halcogen сказано:

Зацікавало питання. Хто вкурсє, чи положена субсидія сімї в якій один з членів родини є непрацюючим і не стоїть на біржі?  Власне суть в тому чи треба стояти на біржі? 

не треба. Субсидію дадуть.

 

 

26 хвилин тому, Lovetstiney сказано:

От цікаві люди. А не простіше просто тому непрацюючому піти на роботу і не клянчити субсидію ?

Дивлюсь зараз ціла тенденція, люди працюють в Польщі ( чи десь на іншій роботі не офіційно ) маючи нормальні доходи, але все-одно клянчать ті субсидії. Живуть по принципу - держава заплатить, та ніхто не задумується що держава це і є всі ми. Тобто вже статистика що зі 100% людей, в 60 % є субсидія, тобто виходить весь цей банкет мають оплачувати ті 40% людей ? А потім ще дивуємось чому ростуть ціни на тепло, газ, світло. 

і де ж ви такі розумні беретесь, га?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

не треба. Субсидію дадуть.

Звідки така впевненість? Якщо з двома прожитковими мінімумами, виявиться, що оплата комунальних менше 10 чи 15 % (точно не знаю яка там зараз формула) від сукупного доходу проживаючих, то субсидію не дадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, halcogen сказал:

Зацікавало питання. Хто вкурсє, чи положена субсидія сімї в якій один з членів родини є непрацюючим і не стоїть на біржі?  Власне суть в тому чи треба стояти на біржі? 

Не треба стояти на біржі, але як писали вище, непрацюючому нарахують дохід в розмірі 2 прожиткових мінімумів, на сьогодні це 3200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

15 хвилин тому, nickel сказано:

Звідки така впевненість? Якщо з двома прожитковими мінімумами, виявиться, що оплата комунальних менше 10 чи 15 % (точно не знаю яка там зараз формула) від сукупного доходу проживаючих, то субсидію не дадуть.

нє, ну це зрозуміло, що величина обраховуватись ще буде! Я про те, що наявність непрацюючих "ненабіржі" не є причиною відмови

 

А звідки інфа про ДВА прожиткових? Я чув, що на непрацюючого рахуть одну мінімальну зарплату...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, jack74 сказал:

А звідки інфа про ДВА прожиткових?

Експерти пояснили, як нараховують субсидії непрацюючим

На сьогодні ці два показника співпадають - 2 прожиткових це одна мінімалка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jack74 сказал:

я це чув ще ДО теперішньої "мінімалки"

Бо це прийняли ще до теперішньої мінімалки.

Цитата

Така практика існувала в Україні, але з 1 травня 2016 року при нарахуванні компенсації людині працездатного віку без офіційного доходу і зайнятості (навчання, служба в армії) враховується дохід у розмірі 2900 грн (двох прожиткових мінімумів).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо з двома прожитковими мінімумами, виявиться, що оплата комунальних менше 10 чи 15 % (точно не знаю яка там зараз формула) від сукупного доходу проживаючих, то субсидію не дадуть.

 

ось така формула:

Цитувати

Право на призначення субсидії мають ті сім’ї, для яких вартість житлово-комунальних послуг перевищує 15 відсотків сукупного доходу, а для найменш захищених жителів нашої країни – 10 відсотків.

 

щоб зимою не отримати субсидії, це ще треба постаратись - заробляти сім'єю більше 13-15 тисяч на місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фігня це, а не калькулятор! В реальному обрахунку суми субсидії (вірніше частки обов'язкового платежу) враховуються багато змінних! Там і площа приміщення (загальна і на людину), і суми доходів, і норми споживань, і т.д.і т.п. А це так... наближене поняття чи щось світить... типу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех Юріч, Юріч....нам, чоловікам варто бути набагато уважнішими до жінок...особливо до їх фінансів.

Особливо , про які ми не знаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Юріч сказано:

А субсидію знімають, якщо підприємці 3-ї групи перевищують річний заробіток в 68 штук. Шонепанятна?

 

ммм, а де таке написано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Хз. Так пояснили в....короче там, де субсидії дають.

 

Ось що нарив

 

 

Тобто, для третьої групи чотири прожиткових мінімумів = 1450х4=5800 грн в місяць, 5800х12=69600 грн в рік.  Якщо заробив більше - субсидія знімається.

 

Простіше кажучи:

 

 

 

про 4 прожиткових мінімуми як дохід я знаю, але ніде не читав й не чув, що дохід має бути не  більшим  за 69600

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, rrid сказано:

сукупний дохід рахується як ЗП + "умовний дохід єдиноподатника", тобто за наведеними цифірами 8+5,8

А як в ,,єдиноподатника ,, вираховується зарплата?

Чи малось на увазі, що  єдинщик ще й  працює на зарплату десь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

 

П.С. Щойно подумалось, от якщо підприємець на 2 чи 3 групі одноразову тратить зі свого підприємницького рахунку 50000 грн. (наприклад, купує товар по перерахунку), це підстава для скасування субсидії? Хтось стикався / чув про таке?

 

П.П.С. Може @rrid знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Юріч said:

Вони не вираховуються ... ?

 

Ні, на скільки я знаю. Те ж саме з офісами, хоч 10 орендуй, а хоч жодного - різниці немає.

Ну тобто є один підприємець на 3 групі, що надав за місяць послуг на 2 тис. гривень, заплатив податки і оренду і залишився в мінусі. Є другий, який за цей же час надав послуг на 20 тис. І є третій, що заробив 40 тис. В розрахунках собез керуватиметься 4 прожитковими мінімумами для всіх трьох.

 

3 hours ago, Юріч said:

 

А зараз, при вводі мінімума в 3200 взагалі ні про які субсидії мови бути не може.

Не плутай мінімальну зарплату і прожитковий мінімум :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, yu2007 сказано:

Про 50К ти не в курсі?

не зустрічався поки з такою ситуацією.

теоретично - це не відслідковується ніде по звітності підприємця (чи контрагента) - бо це витрата, а не дохід, не підпадає під фін.моніторинг за звичайних обставин, то хіба сам підприємець "втулить" в декларацію - бо інакше податкова (а відповідно й соцзабез) просто не має звідки взяти таких даних.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 ,@rrid , дякую, я все для себе вияснив. Питань більше не маю. Ви мені дійсно допомогли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...