Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

san4ez1,

А в чому проблема тобі з братом виписатись. Зараз не обов'язково приписку мати в паспорті чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

Потрібний для отримання закордонного паспорту наприклад, який я збираюсь робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куди вписатися?Прописка потрібна...

Потрібна для чого?

юридично її відмінили, а факточно без приписки ти наступаєш на кучу граблів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібний для отримання закордонного паспорту наприклад, який я збираюсь робити.

Зроби паспорт і випишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібний для отримання закордонного паспорту наприклад, який я збираюсь робити.

Зроби паспорт і випишся.

Як скажеш! Я воль майн генерале...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як скажеш! Я воль майн генерале...

Ну то продовжуй нити як у тебе все куйово, і матира немає чим за квартиру заплатити з двома лобуряками прописаним в квартирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як скажеш! Я воль майн генерале...

Ну то продовжуй нити як у тебе все куйово, і матира немає чим за квартиру заплатити з двома лобуряками прописаним в квартирі.

Ти би обережніше на поворотах,я тобі не грубив і не лізь не в своє діло я написав своє бачення і допомоги твоє не просив...я ж написав - закрили тему, далі пиши які чудові субсидії при такій Величезній комуналці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тільки зара я звернув увагу, що постанова, яка згадується на початку теми і на яку все спирається, починає діяти тільки з 1 ТРАВНЯ! Так що толком за цей мсяць ми навряд чи що зрозумієм :)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 лютого 2015 р. № 106

Київ

Про удосконалення порядку надання житлових субсидій

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

2. Затвердити згідно з додатками 1, 2 форми бланків:

заяви про призначення житлової субсидії;

декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

3. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству енергетики та вугільної промисловості разом з Міністерством інфраструктури забезпечити до 15 квітня та до 1 листопада 2015 р. виготовлення підприємствами, що надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення, бланків заяви про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, і доставку їх споживачам.

4. Особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/15 року, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів.

5. Збільшити граничну чисельність працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, районних державних адміністрацій згідно з додатком 3.

Міністерству фінансів під час опрацювання змін до Державного бюджету України на 2015 рік передбачити відповідні видатки на утримання додаткової чисельності зазначених працівників.

6. Ця постанова набирає чинності з 1 травня 2015 року, крім пункту 3, який набирає чинності з дня опублікування.

Прем'єр-міністр України А.ЯЦЕНЮК

А бланки роздрукувати доручено аж до 15 квітня та до 1 ЛИСТОПАДА! :) Ну, чекаємо...

Субсидії можна оформити заднім числом – Коболєв

Оформити субсидію на комунальні послуги можна буде заднім числом. Про це заявив глава НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв в ефірі телеканалу «112», повідомляє кореспондент НБН.

«За субсидією можна буде звернутися зворотнім числом з дати підвищення тарифу, така можливість є»,- сказав пан Коболєв в ефірі «Шустер LIVE».

«Дійсно нова система оформлення субсидій не була широко розрекламована і не була широко пояснена, і не була донесена людям. Що ми, як «Нафтогаз», зробили для цього? Ми зібрали всі компанії, які постачають газ населенню і вони всі будуть вкладати в платіжки процедуру оформлення, сам бланк і пояснення, як це робити»,- пояснив він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яйценюк виділив з "податків" 24 чи 26 млрд. грн. на субсидії для населення. Це унікальний хід. Найлогічніше що ті ярди будуть просто і банально розкрадені "владою". Якщо ж вони й справді дійдуть до адресатів, то це буде означати тільки одне: в умовно багатших заберуть 24 млрд. додаткових грошей в рік і віддадуть умовно бідним. така собі економічна уравніловка. Умовно багатші навчуться жити по європейськи, а умовно бідніші навчуться жити на квазієвропейські дотації. Чудеса країни У.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось стикався з такою ситуацією: Власник квартири (мій батько, який розлучений з мамою вже 10 років) виписався від нас. На даний момент в квартирі зареєстровано 4 особи (мама, брат, я і мій син ). Всі рахунки на квартиру оформлені та батька. Що можна зробити, щоб отримати субсидію? Взнавала, що можна через якусь комісію, але кажуть що дуже малі шанси отримати субсидію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось стикався з такою ситуацією: Власник квартири (мій батько, який розлучений з мамою вже 10 років) виписався від нас. На даний момент в квартирі зареєстровано 4 особи (мама, брат, я і мій син ). Всі рахунки на квартиру оформлені та батька. Що можна зробити, щоб отримати субсидію? Взнавала, що можна через якусь комісію, але кажуть що дуже малі шанси отримати субсидію.

Теоретично, з 1 травня можна буде оформити субсидію. Для цього, треба комусь з прописаних (повнолітніх) укласти договір оренди цієї квартири з власником (батьком), з цим договором потім йти до постачальників послуг і відкривати особові рахунки на орендаря.

Але поки це теоретично - оскільки зміни в порядку призначення субсидій набувають чинності тільки з травня, то практики такої поки що немає.

Якщо батько не захоче укладати договір оренди - то тільки через комісію.

Ну, і ніхто не заважає сходити на особистий прийом до Романюка, Гунчика, пояснити їм ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яйценюк виділив з "податків" 24 чи 26 млрд. грн. на субсидії для населення. Це унікальний хід. Найлогічніше що ті ярди будуть просто і банально розкрадені "владою". Якщо ж вони й справді дійдуть до адресатів, то це буде означати тільки одне: в умовно багатших заберуть 24 млрд. додаткових грошей в рік і віддадуть умовно бідним. така собі економічна уравніловка. Умовно багатші навчуться жити по європейськи, а умовно бідніші навчуться жити на квазієвропейські дотації. Чудеса країни У.

Субсидії в нас не монетизуються (крім небагатьох винятків типу по скрапленому газу, вугіллю), тому кошти 100% дійдуть до адресатів - надавачів послуг. Населення на руки субсидій не отримає - отримає розрахунок мінімальної суми, яку має заплатити самотужки; все, що "зверху" в межах норм споживання - піде з бюджету на ЖЕКи, облгази, ..енерго, ..канали.

І це правильніше, ніж по заниженій ціні продавати всім. Бо приховане субсидування закінчиться, а витрати на нові реальні субсидії будуть меншими, ніж постійна квазідокапіталізація того ж Нафтогазу.

Хоча є й зворотній бік медалі.

Якщо я раніше рахував, що заходи з енергозбереження є неефективними для мене за "старих" тарифів, то тепер я думаю вже над тим, як оформити субсидію - а з субсидією мені особисто знову буде економічно недоцільно витрачатись на заходи з енергозбереження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вкинули в поштовий ящик бланки на субсидії і інструкції, ще в п'ятницю, але тільки зараз дотягнув їх до сканера. Знаю, що ще не всі отримали, тому викладу для ознайомлення і обговорення.

post-3393-0-46046800-1429188728_thumb.jp

post-3393-0-67794200-1429188741_thumb.jp

post-3393-0-65776500-1429188750_thumb.jp

post-3393-0-50601700-1429188765_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щеб заповнені закинув (ну типу зразки). Ціни тобі не було би.

А я гребу як їх заповнювати, я їх ще не читав толком :), спеціально сюди виклав, щоб раніше почали про це говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декларация о назначении субсидии содержит предупреждение об ответственности в виде штрафа за неправильное её заполнение. В связи с этим эксперты советуют не заполнять декларацию самостоятельно.

Об этом шла речь в утреннем прямом эфире «Сніданок з 1+1″ в среду, 15 апреля.

В частности, такой совет дает экс-министр ЖКХ Алексей Кучеренко. «Сейчас мы видим эксперимент (в виде новой системы начисления субсидий. — Ред.). Но в нем, к сожаленью, украинцы – не экспериментаторы, а подопытные. Если человек ошибется, где-то не так что-то заполнит – ему «светят» очень серьезные санкции – в двойном-тройном размере»,- отметил Кучеренко.

Таким образом, говорится в сюжете, пока новая система находится на стадии эксперимента, есть два выхода: либо временно удержаться от оформления субсидии и поучиться на ошибках соседей, либо заполнять декларацию вместе с сотрудниками отделений Минсоцполитики или социальными работниками, которых этому специально обучали.

оно зразки надибав

post-8795-0-51002700-1429191080_thumb.pnpost-8795-0-91250400-1429191092_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декларація подається за період 01,01,14-31,12,14. Чи з 01,04,14 по 31,03,15.

Якщо перший варіант то де логіка, можливо за 3 міс цього року здійснив покупку понад 50 тис грн і буде мені світити субсидія всерівно....

Просто якщо перший варіант то мені попа (в дружини є купівля квартири в січні 2014р, по факту подарована бабусею (просто купити вийшло дешевше по податках).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декларація подається за період 01,01,14-31,12,14. Чи з 01,04,14 по 31,03,15.

Якщо перший варіант то де логіка, можливо за 3 міс цього року здійснив покупку понад 50 тис грн і буде мені світити субсидія всерівно....

Просто якщо перший варіант то мені попа (в дружини є купівля квартири в січні 2014р, по факту подарована бабусею (просто купити вийшло дешевше по податках).

Доходи - за попередній календарний рік, відомості про покупку - за 12 місяців, які передують зверненню за субсидією.

Коротка інструкція від Мінсоцполітики: http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/article?art_id=174311&cat_id=160234

У розділі ІІ заповнюються відомості про всі види доходів за попередній календарний рік (12 місяців 2014 року) без урахування податку з доходів фізичних осіб із зазначенням установи, організації, підприємства, де отримується дохід.

У розділі ІІІ вказується інформація про одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті ЛМР опублікували перший звіт щодо корисної ініціативи:

16.04.2015

Сьогодні за ініціативи громадського об'єднання “Поступ” в департаменті соціальної політики відбулась робоча зустріч щодо організації роботи та навчання волонтерів, з числа студентів міста, із надання допомоги населенню в оформленні субсидії за новим порядком з 1 травня поточного року.

Участь у заході брали заступник директора соціальної політики Луцької міської ради Тетяна Корецька, начальник відділу прийому громадян департаменту Вікторія Клімук, заступник начальника відділу призначення державних допомог Надія Варчук, заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Сербіненко, перший заступник начальника управління соціального захисту Луцької райдержадміністрації Тетяна Чемерис, голова ветеранської організації працівників державної податкової служби у Волинській області та студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Під час зустрічі присутнім роз'яснено порядок заповнення бланків Заяви та Декларації для призначення субсидії за новим порядком, поінформовано про випадки, коли звернення розглядається комісією.

Запрошені також мали можливість отримати вичерпні відповіді на запитання та детальні консультації з порушених питань щодо нового механізму призначення субсидії населенню.

http://www.lutsk.ua/fast-news/vidbulasya-robocha-zustrich-iz-volonteramy-shchodo-nadannya-dopomogy-naselennyu-v

Волонтери - це добре, але набагато краще було б опублікувати відповіді на найпоширеніші питання на сайті Мінсоцполітики. В ідеалі - на поширені ситуації зі зразками заповнення декларації для кожної ситуації.

Наприклад, як написати заяву на субсидії орендарем; що писати (які довідки брати) для орендаря; як робити субсидію тим, хто має приписаних осіб, які фактично не проживають за місцем реєстрації, і подають документи за місцем оренди, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить, як правильно відобразити % за депозитами і чи варто їх відображати взагалі. Якщо це валютний депозит, то за яким курсом рахувати? Навіть, якщо в гривні - то я вже не пам'ятаю, скільки точно відсотків отримала, бо депозитів було кілька і в різних банках. Причому закінчилися вони ще влітку і восени. З іншої сторони знаю, що банки платять податок на депозити вкладників консолідовано та не подають інформації в податкову в розрізі кожного платника (якщо не права, то поправте, будь ласка)

Тому смислу подавати таку інформацію ніби й нема. Але обманювати і повертати субсидію в подвійному розмірі теж не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я заповнила, відправила. вчора звонять з департаменту кажуть отримали ваш лист, прийдіть заберіть і відправте в травні бо зараз не треба ))))))))))цирк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мій погляд, щоб не лякати людей, варто було навіть при помилках і неправильно поданих даних на перший раз пробачати і просто повертати подану декларацію, а от вже при поданні неправильно заповнених документів вдруге, нещадно карати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...