Перейти до змісту

Млинів


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

там під мостом русло проходить. можливо туди потрібно було тулитися. місцеві прямо з моста чатують сома і карпа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

там під мостом русло проходить. можливо туди потрібно було тулитися. місцеві прямо з моста чатують сома і карпа.

Мій тесть там постійно ловить.

Плюс відразу за мостом по течії дві великі ями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні до обіду спінінгували в млинові. штиль, вода цвіте капець. зранку пробував усе - глухо, лише чайки були в шоці від попера. хоча окунь ганяв тюльку, одна аж заскочила в човен до міхалича. результат дав лише джиг, типу мікро. два грам по 200 і 4 спортивні. міхалич вивудив 2 і двом приманкам пообгризало хвости. чув на березі перегукувалися місцеві - то мирна риба теж не балувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще ж один грам 200 зірвався біля човна, а інший кабан взяв майже під човном(думаю пів кіло було), загнув батога у воду, замотався за якір(шнурок+цегла :_07: ) і втік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місцевий орендодавець човнів розказував, що вода цвіте від того що нема течії, щось перекрили на ГЕС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місцевий орендодавець човнів розказував, що вода цвіте від того що нема течії

Ні, цвітіння води це природне, таке є кожен рік. В мене на озері те саме, кльов від цього не гіршає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки коштує оренда човна? човен протікає?

60 грн доба, човнів в нього є декілька. Я плавав на свому, в мене не протікає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки коштує оренда човна? човен протікає?

60 грн доба, човнів в нього є декілька. Я плавав на свому, в мене не протікає :)

чувак з вусами? я теж разок у нього брав. якщо так заробляють гроші, то треба про елементарні зручності подумати, якийсь трап забацати. куди речі дівати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чувак з вусами? я теж разок у нього брав. якщо так заробляють гроші, то треба про елементарні зручності подумати, якийсь трап забацати. куди речі дівати?

Точно не пам"ятаю чи з вусами, але з велосипедом і "пів літрою" горілки в животі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ранок п'ятниці та ранок суботи провів на водосховищі.

Оскільки місцевий орендодавець човнів був недоступний по телефону (з слів місцевих так буває) рибалив з берега.

Точки відомі, тому працював перебором приманок та проводок на відомих крапках.

В п'ятницю нічого окрім схода бонусного окуня, якого ледь розвернув та довів рівно до кромки латаття під берегом де він і зійшов, нічого не відбулось, виключно десятка 2-3 окунів від 50 до 200 грам.

А от в суботу все було цікавіше.

Розпочав з нового для мене спінінгового трофея:

20150801_062215_800.jpgi.gif

Відпустив після фотосесії.

На одній з крапок, котру розгадав на днях (хоча знаю про неї давно) попав на вихід гарних окунів:

20150801_075421_800.jpgi.gif

20150801_081424_800.jpgi.gif

Та декілька меншеньких.

Потім крапка замовчала - смугастий пішов.

Побіг по інших. Розгадав ще одну, проте через коряги місцевих спустив 2 окуні разом з монтажами, явно гарні були, оскільки ледь-ледь продирав їх через латаття рівно до коряги, підняти на поверхню так і не зміг.

Обмежився кількома меншими, котрих легко вивів, але розмір не наш - 150-200 грам.

Рибалки вийшли досить цікавими, планую продовження (з човником, що буде значно цікавіше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де це ви там коряги знайшли? Скільки ловив ніколи не цепляв. В якому районі були?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де це ви там коряги знайшли? Скільки ловив ніколи не цепляв. В якому районі були?

Там коряг вистачає, не розумію як Ви їх ніколи не знаходили?

Був на багатьох крапках, але в основному малий плес (вправо від моста), там з берега місця цікавіші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там коряг вистачає, не розумію як Ви їх ніколи не знаходили?

В основному ловив вобами і залізяччям, не джигом. Мабудь через це і не цепляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був там недільного ранку. якщо чесно - розчарування від водойми. з рибою не склалось, але то таке, а от вода то капець.( таку жахливу воду я ще бачив у городищах). вранці( поки був штиль) на поверхні стояла зелена плівка, плавають дохлі перловиці. ніякої естетики. до осені туди не поїду.

в 11 дзвінок до міхалича - він в чарукові -каже , що вчора окунь був набагато активніший. і ми вирішили чкурнути на ще одну калюжу. там пацани взяли по 4 щуки, а в мене чи то масть не йшла, чи то екусіма здохла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшли колєгі ключик до Млинівського окуня.В потрібному місці,на потрібну с'єдобку.Сьогодні зранку.З 6 до 11.30.Улов на двох 10.500 кг.

В самого 6 штк.тільки.2 зачотних.

post-11231-0-21718000-1439054266_thumb.j

post-11231-0-31303900-1439054301_thumb.j

post-11231-0-34022400-1439054333_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так коліться яку саме резину бажав його величність окунь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно,я не пам'ятаю.Якийсь там сексі...і щось там.:)Я не шарю в тому.Більше ловлю на блешні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кейтеч сексі імпакт - дорога зараза, но того варта. Може розмір, колір підкажете?

По вертушках що, било трохи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото він і був.Розпитаюся,напишу в приват.На вертушку Овнер "0" один грубший і чотири дрібніших.Ще на Джакаловського рачка гарно брав грубший окунь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшли колєгі ключик до Млинівського окуня.В потрібному місці,на потрібну с'єдобку.Сьогодні зранку.З 6 до 11.30.Улов на двох 10.500 кг.

В самого 6 штк.тільки.2 зачотних.

Бачив я ваших колег. Зранку суботи там в рядок човни стояли на точці, ніде було і закинути, навіть сварки чув за місце :).

Самі добре награбались поки знайшли вільні точки, хтось добряче їз "попалив" в соц-мережах (добре що знаю ті де риба є, а рибаків - зась). Особисто додому забрав тільки 8 окунів 200-260 грам, дріб'язок відпускав, колега розловився красенем на грам 500-600 і це ще кльов був так-собі.

P.S. Колеги норми вилову знають? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...