Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

Мда... колись читав, що в Австралії законом заборонено самостійно замінювати лампочки, це повинен робити спеціаліст. Схоже, ми дожились до часів, коли простіше дійсно викликати "спеціаліста з лампочок", щоб він сказав що і як краще освітити в великому будинку, ніж вивчати це питання самостійно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь

Так хочеться прийти і просто вкрутити лампочку...

Які схеми?

Я просто прийшов, вкрутив замість звичайних , і забув.

Не знаю про Австралію, а в деяких країнах одну лампочку закручують 7 чоловік.

Один стоїть на табурці і тримає в руках лампочку

Четверо обертають табурку

Один бігає в протилежному напрямку, щоб в того на табурці не запаморочилось від обертання

Ще один чатує на дверях, би струм не зайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто прийшов, вкрутив замість звичайних , і забув.

Знову ж таки, направленість світла світлодіодів під питанням, це потрібно враховувати, купуючи лампочки. Приміром, в мене велика кімната, а люстра лише по центру, при чому патрони під лампочки розташовані горизонтально, то потрібно купувати всенаправлені лампочки, оскільки інакше прямо під люстрою буде темна "пляма".

Не знаю про Австралію

Якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прораховував товаришу двокімнатну квартиру. Наразі, в нього стоять енергозберігаючі. Мав бажання замінити на лед.

Вийшло: зараз витрачає чисто на освітлення близько 6 грн/міс. 6/0,31=19,35 кВт, тобто 19350 Вт/міс, або 19350/30=645 Вт на добу. 645/11 (потужність лампи)=58 год/ на добу загальний час на всі лампи освітлення, живе один, видно економить трохи.

При переході на лед при тій же інтенсивності використання освітлення буде платити біля 2 грн/міс, потративши для цього майже 1500 грн. Я так і сказав йому -БРЄД!

(при чому повний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прораховував для фірми окупність заміни ламп 18Вт на 9Вт леди (стандартний офісний модуль на 4 лампи). При попередній ціні на електрику і доларі по 8 виходило 2 роки. Зараз трохи має зміститись в бік швидшої окупності, якщо долар буде стояти на місці.

Нюанс: вати в ледах не головне - є ще кількість люмен, які ті вати видають і тут ціна/якість зазвичай має прямий зв"язок.

У вищезгаданій фірмі міняли лампи 1 на 1 (ставили максуси). Так частину просто не включають - забагато світла.

ЗІ в магазині стоїть Ecolamp з епіцентра (перше, що попалось під руку). Заміна стандартній люмінісцентній 36Вт, бере 18Вт, світить не гірше. Кому цікаво - можна зайти і подивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такі лампочки мають з’явитись:

Thomson-Filament-svetodiodnye-lampy-novogo-pokoleniya-3.jpg

Заявляють 105 Лм/Вт. Одна нитка 1 Вт. Є на 4 Вт та 6 Вт.

http://www.pvsm.ru/gadzhety/85671/print/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміна стандартній люмінісцентній 36Вт, бере 18Вт, світить не гірше

Ecolamp 18 ват, так це цоколь ж13

усе дуже відносно по сприйняттю, якщо дивитись на діод напряму то він яскравіший ніж будь-яка клл

а от тести звідси досить об"єктивні

https://test.org.ua/tests/electro/449

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo Ще плюс до всього лед лампи споживають більше ніж написано на упаковці. Бо ще ми забуваємо про трансформатор в лампі. І про це на упаковках ламп пише - сила струму 0.032А.

тому виходить що лампа на 5 ват споживатиме біля 8 ват, і так далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лед лампи споживають більше ніж написано на упаковці

це залежить від виробника, нормальні пишуть реальне споживання і мають ефективні драйвера (трансформатор)

аналогічно і з клл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько року дома в побутових приміщеннях замінив звичайні лампи ледками Philips 8Вт - кут, освітленість, світловіддача - все на високому рівні, навіть краще 60Ваток розжарювання.

Думаю просто відомий бренд дбає за якість і відповідність, хоча і маде ін ПРЦ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купив для проби кілька штук DeLux 4.5W і Philips 5W. Як на мене, для освітлення коридорів, сходів, туалетів і інших нежитлових приміщень -- їх цілком достатньо. Світло рівномірне, м'яке, без явних недоліків. Вимикачі з підсвіткою, але блимання не помітив. Сказати що якась з тих лампочок краща, а якась гірша -- не можу, тим більше що в них різна форма -- DeLux "свічка", а Philips класична "колба", хоча обидві під "великий" цоколь Е27.

Дивився ще на якісь дешевші, явний такий ширпотребний китай ("бренд" не запам'ятав), то там відразу явне "точкове" освітлення, про якусь рівномірність світла і мови немає, яскравість суттєво нижча. Відразу відмовився.

Отже, поки що я цілком задоволений, далі буду експерементувати з потужнішими лампочками для освітлення житлових приміщень :)

P.S. Сьогодні виявив, що в батьків коридор освітлювався "класичною" лампочкою на 200Вт! Замінив її на економну 26Вт. Думаю, різниці вони не помітять, а от економії на одній лампочці, за умови що світиться вона хоча б 4 години на добу, буде біля 20кВт на місяць!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ecolamp 18 ват, так це цоколь ж13

усе дуже відносно по сприйняттю, якщо дивитись на діод напряму то він яскравіший ніж будь-яка клл

так g13

лампа світить на частину прилавку, причому через матовий розсіювач

окрім того, як людина, що трохи розбираєця в світлі, можу сказати, що однакової потужності люмінісцентні лампи можуть мати світловіддачу, яка відрізняєця в рази...

Ще плюс до всього лед лампи споживають більше ніж написано на упаковці. Бо ще ми забуваємо про трансформатор в лампі. І про це на упаковках ламп пише - сила струму 0.032А.

тому виходить що лампа на 5 ват споживатиме біля 8 ват, і так далі

спеціально для вас завтра підключу лампу до лічильника ;)

максуси "брали" рівно стільки, скільки було написано на упаковці.

Сказати що якась з тих лампочок краща, а якась гірша -- не можу

є ще нюанс старіння кристалу з часом і підбору правильного струму на кристал, в дешевшій лампі цього всього можуть не дотримуватись, хоча й не факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже казав раніше, окрім невеликого кута засвітки, мені в LED лампах ще не подобається що з часом вони "сідають" і це помітно. у filament led теж є той самий ефект доречі, але деякі виробники обіцяють його компенсувати на протязі всього періода використання. цікаво як? потрошки збільшувати струм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але думаю краще і дешевше так. в селі замінив освітлення на вулиці та ін., світлодіодами на 10Вт

http://forum.fonarev...01&d=1367251432

http://forum.fonarev...11&d=1382242809

http://forum.fonarev...14&d=1367252480

http://forum.fonarev...10&d=1382242807

http://forum.fonarev...04&d=1367251432

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такі лампочки мають з’явитись: Заявляють 105 Лм/Вт. Одна нитка 1 Вт. Є на 4 Вт та 6 Вт. http://www.pvsm.ru/g...ty/85671/print/

http://ru.aliexpress.com/item/1PCS-LED-Bulb-Dimmable-Indoor-LED-Light-Clear-Glass-AC200-240V-E27-A60-CE-4W-Filament/32263131806.html?recommendVersion=1

HTB14QDcGVXXXXXZapXXq6xXFXXX6.jpg?size=102582&height=541&width=750&hash=39a0200be188410e760da848b539cbac

HTB144E_GVXXXXbZXVXXq6xXFXXX1.jpg?size=73726&height=339&width=750&hash=5779d89c47db458c699a83a6d1b59567

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але думаю краще і дешевше так. в селі замінив освітлення на вулиці та ін., світлодіодами на 10Вт

А скільки сьогодні по грошам такий апгрейд виходить (найдешевший варіант для світильника в під*їзді)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував в Епіцентрі ось такі, ціна на них останній раз була в районі 120 грн. за 1 шт, поки якістю повністю задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo Ще плюс до всього лед лампи споживають більше ніж написано на упаковці. Бо ще ми забуваємо про трансформатор в лампі. І про це на упаковках ламп пише - сила струму 0.032А. тому виходить що лампа на 5 ват споживатиме біля 8 ват, і так далі

спеціально для вас, правда довго не міг знайти лічильник

лампа - самий що не є китай (продаєця в епіцентрі під назвою еколамп), споживання на фото

post-56-0-60129900-1427666947_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора був скачок напруги і одна лампочка "пихнула"

post-7896-0-47265400-1427973268_thumb.jp post-7896-0-08593500-1427973286_thumb.jp

після діагностики виявилось що здох конденсатор і два SMD світлодіоди... Китайці , блін :0156: !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якісь інші лампочки були увімкнені в той час?

стрибок напруги спостерігали чи вночі був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора був скачок напруги і одна лампочка "пихнула"

post-7896-0-47265400-1427973268_thumb.jp post-7896-0-08593500-1427973286_thumb.jp

після діагностики виявилось що здох конденсатор і два SMD світлодіоди... Китайці , блін :0156: !!!

блін, а що ти хтів, там ж драйвера нема :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...