Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

On 08.04.2015 at 23:04, Саня сказано:

Купив в "Епіцентрі" лампочки Osram LED Star Classic A 60. Заявлена потужність 9.5W і світловий потік 806lm. Трохи дивно, але на офіційному сайті саме таких знайти не вдалося. На вигляд однакові з 10W та 827lm. -фото тут-

Пройшло три роки. Лампи працюють без нарікань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь
22 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо вони не на різних ФОПів оформлені, то можна звертатися. Якщо на різних і будуть вийожуватися, то тоді через "захист прав споживачів" або через центральний офіс "товарів від а до я".

 

Щойно звязалися зі мною, мережі такої вже не існує.... Дали номер представника цих ламп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Oli сказал:

Global LED  типу  від Maxus... Згоріла вчора, куплена 27січня 2017р 

Маю 7 ламп від глобал лед, вже починаю міняти по другому кругові. Точно не скажу бо збився з рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, nickel сказано:

Маю 7 ламп від глобал лед, вже починаю міняти по другому кругові. Точно не скажу бо збився з рахунку.

Аналогічно, міняв на максус і той рік не витерпів, замінив знову на максус

беру лише євроламп з 5 роками гарантії за 3 роки з жодною проблем не було. Ті ж євролампи "акційні", що в  коробках по 3 шт з них одна згоріла менше ніж через пів року. 

Тому я за євроламп, хоч вони і дорожчі, але епік і нова лінія найближчим часом нікуди не зникне (за 5р.).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хтось користується лампами g9?

maxus_1_led_204_images_1768651711.jpg

Купив Максус, а вони пульсують страшно. Не хочеться через таке гівно зіпсувати зір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, nickel сказал:

Пульсацію видно неозброєним оком?

Рухомі предмети йдуть шлейфом. На камеру дуже сильно блимає. І на очі сильно давить. Спочатку думав, що так має бути, бо ніколи не було світлодірдних ламп, але потім десь випадково прочитав в неті, що то не гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, volks сказано:

Хтось користується лампами g9?

maxus_1_led_204_images_1768651711.jpg

Купив Максус, а вони пульсують страшно. Не хочеться через таке гівно зіпсувати зір.

на блістері вказана робоча напруга - 220-240В. зазвичай такий напис означає встановлення одного з найгірших драйверів - таку лампочку ще можна поставити десь в коридор, де буваєш рідко й недовго, але для постійного освітлення в кухню чи до телевізора вони не підходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Antarius сказал:

У мене ці махус нормально роблять, 6 штук в коридорі.

Не блимають в камері телефону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі блимають в камеру, хм, ну але виконують роль підсвітки в коридорі. Перевірив Osram, Phillips, Eurolamp не блимають, ставив Светкомплект в гаражі то блимають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Antarius сказал:

Перевірив Osram, Phillips, Eurolamp не блимають,

Такого ж плану, чи зі звичайним цоколем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Antarius сказал:

не G9, інші цоколі

Так на звичайному і Максус не блимає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Шойно, помітив що лампочка GlobalLed - почала світитись (ледь помітно, може на 10% від потужності) навіть якщо вимкнута... що за фігня може бути?

Вимикач подвійний, на кухню і в ванній, без підсвітки...на кухні така сама, все добре, у ванній - от така фігня. Розібрав вимикач - все добре, ніде не коротить, до світильника у ванній не хочу зараз лізти, та й чи потрібно? Читав в інеті, що лед лампи можуть блимати, якщо вимикач з підсвіткою, тут - звичайний...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

Шойно, помітив що лампочка GlobalLed - почала світитись (ледь помітно, може на 10% від потужності) навіть якщо вимкнута... що за фігня може бути?

Вимикач подвійний, на кухню і в ванній, без підсвітки...на кухні така сама, все добре, у ванній - от така фігня. Розібрав вимикач - все добре, ніде не коротить, до світильника у ванній не хочу зараз лізти, та й чи потрібно? Читав в інеті, що лед лампи можуть блимати, якщо вимикач з підсвіткою, тут - звичайний...

а поміняй місцями лампочки для тесту

 

може в тебе фаза напряму приходить до лампочки?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Zevs_Isver сказано:

а поміняй місцями лампочки для тесту

 

може в тебе фаза напряму приходить до лампочки?

Все виявилось набагато простіше, напевно, десь потрапив конденсат в середину плафона (потолочний, не самий дорогий) залишив увімкнене світло на 3 години +/-,

проблема зникла і більше не спостерігається...

P.S.Вчора, всі приймали ванну, от і думаю що конденсат винний, можливість добре глянути - буде тільки на вихідних. Але, дякую за пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

Все виявилось набагато простіше, напевно, десь потрапив конденсат в середину плафона (потолочний, не самий дорогий) залишив увімкнене світло на 3 години +/-,

проблема зникла і більше не спостерігається...

P.S.Вчора, всі приймали ванну, от і думаю що конденсат винний, можливість добре глянути - буде тільки на вихідних. Але, дякую за пораду.

це не відміняє мого питання - ти впевнений що в тебе до плафона не приходить "фаза" напряму, а "нуль" через вимикач?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

це не відміняє мого питання - ти впевнений що в тебе до плафона не приходить "фаза" напряму, а "нуль" через вимикач?

на 99% впевнений, що ти правий, навіть якщо вимкнути щитку на "площадці" всі автомати - "викрутка індикатор" - світиться, але, током не валить, раніше - валило. Так на всіх розетках і вимикачах в квартирі. Куди "копати"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Bliksss сказано:

Куди "копати"?

першим ділом перевірити якість "нуля" і заземлення, якщо таке в тебе є. може нуль відгорів, або хтось на нуля з сусідів заземлився. бо це вже небезпечно для життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Bliksss сказано:

на 99% впевнений, що ти правий, навіть якщо вимкнути щитку на "площадці" всі автомати - "викрутка індикатор" - світиться, але, током не валить, раніше - валило. Так на всіх розетках і вимикачах в квартирі. Куди "копати"?

мм,

з моєї чайниковської точки зору може в тебе в щитку переплутані "фаза" і "нуль" ?

тобто фаза йде напряму, а "нуль" через автомати

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 13.02.2018 at 13:45, jack74 сказано:

прикупив собі десяток MAXI-11 Жовті (11W, 3000K, E27) (відеоогляд про неї) за 290 грн (типу опт, тобто вийшло по 29грн/шт) і одненьку MAXI-15 (15W, 3000K, E27) за 52 грн.

Мені сподобались. Чесні. По вазі приємно, відчувається, що в руці щось тримаєш, а не пластмасова цяцька (а значить радіатор реальний є всередині), світлодіодів купа, а не паро штучок, світять гарно, дійсно не мерехтять (до речі, це легко перевіряється "фотоапаратом" телефона, можна будь-яку лампочку прямо в магазині).

Що в середині, як виконаний перетворювач - розбирати поки ліньки :)

Спойлер

1.JPG

 

короче, передохли майже всі ці. Спочатку ще бавився перепайкою світлодіодів (одну взяв за донора), але все-одно горять - набридло бавитись. Потрібно брати щось тут на місці з чим-довшою гарантією, щоб міняти в разі чого і не паритись.

Походив по Епіцентрц і НЛ, подивився на сроки гарантій у різних виробників... 2-3 роки, в основному (є й 1рік в якихось "кетай"). При чому навіть в одного й того ж виробника на слабші лампи (нижче 10ват) гарантія може бути 3 роки, а на трішки потужніші (10-11 ват і вище) вже гарантія коротша, 2 роки.

 

Але от є одне дивне виключення - лампочки EuroLamp - в них аж 10 років гарантії! Певно, буду переходити на них. Хоч і мав негативний досвід по одній 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, jack74 сказал:

короче, передохли майже всі ці. Спочатку ще бавився перепайкою світлодіодів (одну взяв за донора), але все-одно горять - набридло бавитись.

Горіли самі діоди, а не лампа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

Горіли самі діоди, а не лампа?

да, діоди. По одному, чи по два (там всі діоди розділені на дві паралельні групи, всередині групи вони вже послідовно спаяні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...