Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

32 хвилин тому, LaMeRiLKiN сказано:

на розетці зараз знижки на ЛЕД лампи фірм "Lumen" та "EcoLED":

http://rozetka.com.ua/news-articles-promotions/promotions/light_sale_151216.html

там такі відгукі покупців

шо я перехтів брати ціх виробників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, westboiuu сказано:

там такі відгукі покупців

шо я перехтів брати ціх виробників

і відгуки правдиві. я сам тому свідок. взяв був собі з необачності 

ECOLED LED E27 15W 24 pcs C BL02 (CP-BL02-15WC-6000) на світодіодах SMD 5630.

Гадость ше та. Пише 15 Вт, реально, на око та Ват 5-6. Тепер думаю, куди її можна прилаштувати.

Так що моя вам рекомендація, тікайте від ламп на SMD 5630 (5730) чим подалі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ці хтось купував

http://rozetka.com.ua/lumen_premium_b60ap_12w_ww_e27/p9499235/

пишуть вроді гуд

тількі гріються сильно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти попередні сторінки читав?

 

До речі, про Максуси... Мені потрібна лампочка 20ват (в Новій Лінії таку продають, "Максус", за 127 грн)... Інших виробників, щоб таку потужність продавали, не знаходжу... Це що? Брехня "Максуса",? чи "ексклюзив" "Максуса"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, jack74 сказано:

ти попередні сторінки читав?

 

До речі, про Максуси... Мені потрібна лампочка 20ват (в Новій Лінії таку продають, "Максус", за 127 грн)... Інших виробників, щоб таку потужність продавали, не знаходжу... Це що? Брехня "Максуса",? чи "ексклюзив" "Максуса"?

так. нічог опро ці "акційні" лампи там не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.12.2016 at 09:14, MANJAK11 сказал:

Взяв десяток Videx 12/100 Вт 4000К , ціна 55грн

Дякую за лампочки, і ліхтарики також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто на Розетці брав, підкажіть, там сама доставка 35 грн коштує?

Якщо так, то який сенс у них купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Абдул-Хамид сказано:

Хто на Розетці брав, підкажіть, там сама доставка 35 грн коштує?

Якщо так, то який сенс у них купувати?

хз.. я пішов в новій лінії взяв.
а т овиходить з розетки 40 доставка.. якщо щось не так- 40 відправка назад.. ну нафіг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:

хз.. я пішов в новій лінії взяв.
а т овиходить з розетки 40 доставка.. якщо щось не так- 40 відправка назад.. ну нафіг)

Є ще в Новій Лінії по акції???

Як вони себе показують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Абдул-Хамид сказано:

Є ще в Новій Лінії по акції???

Як вони себе показують?

якщо ти запитуєш про ці, то сьогодні в 19:30 було ще пів того контейнера, що на фото :)

 

Кому цікаво - "трєбуха" цієї лампи  

1.jpg3.jpg4.jpg5.jpgIMG_20161216_210309.jpgIMG_20161216_210319.jpgIMG_20161216_210325.jpgIMG_20161216_210455.jpgIMG_20161216_210509.jpgIMG_20161216_210532.jpgIMG_20161216_210538.jpgIMG_20161216_210556.jpgIMG_20161216_210603.jpgIMG_20161216_210619.jpgIMG_20161216_210646.jpg

Hide  

як світить, які враження... Якесь холодне мертве "трупне" світло... не сподобалось.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.12.2016 at 17:13, mykola сказано:

Дякую за лампочки, і ліхтарики також.

Як враження по світловіддачі та кольору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, S30 сказал:

Як враження по світловіддачі та кольору?

Я купував 12 Вт і, в основному, 10 Вт. Сьогодні знову купив 5 штук 10 Вт для швагра. Як для 10 Вт 850 Лм, можливо, і малувато, але там зазначено, що ця лампочка аналог 75 Вт лампі накалювання. Десь так воно і є. По кольору, раніше старався купувати жовте світло 2700-3100, зараз більше схиляюся до середнього 3500-4500. Більше 5000 для мене трохи важкувате. Лампочками задоволений, особливо ціна-якість супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 15.12.2016 at 18:42, jack74 сказано:

...До речі, про Максуси... Мені потрібна лампочка 20ват (в Новій Лінії таку продають, "Максус", за 127 грн)...

Показати прихований контент  

Maxus.jpg

Hide  

Інших виробників, щоб таку потужність продавали, не знаходжу... Це що? Брехня "Максуса",? чи "ексклюзив" "Максуса"?

Поки "хтів", з "НЛ" ці лампочки зникли. Купив "Євроламп" на 20Вт за 136грн. Драйвер лампи виконаний на регуляторі напруги OCP8165A

1.jpg

Трєбуха

EUROLAMP LED-A65-20272(E)  

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Поки "хтів", з "НЛ" ці лампочки зникли. Купив "Євроламп" на 20Вт за 136грн

Я теж придивлявся в НЛ до чогось більш-менш потужного, бачив цю лампу, але ціна, блін... В результаті купив по акції звичайну енергозберігайку Philips 23W. По люменах вона трохи програє (1570 проти 1900), зате в 4(!) рази дешевша. Світить супер, вмикається миттєво майже на максимумі, догрівається за пару секунд.

IMG_8010_copy.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

Який гарантійний термін? Акція ще діє?

Гарантія - 2 роки. На рахунок дії акції не в курсі, купував десь місяць тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

Поки "хтів", з "НЛ" ці лампочки зникли. Купив "Євроламп" на 20Вт за 136грн. Драйвер лампи виконаний на регуляторі напруги OCP8165A

1.jpg

Трєбуха

EUROLAMP LED-A65-20272(E)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

Hide

Тільки вчора на фейсбуці мелькав цей виробник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, nickel сказано:

трандьош або підробка

в мене більше десятка евроламп стоіть  2 рокі а може і більше 

проблем не бачу

до речі моі з алюмінієвими радіаторами в середені

брав в новій лініі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, nickel сказано:

Коробочка якась дивна, я в таких коробках євроламп не бачив ніколи, в них завжди світлозелені коробки були, здається. Можливо підробка?

Фірма взагалі середньої паршивості, я колись купив 5 5Вт-них люмінісцентних лампи в люстру, дві згоріли за перший місяці, замінили без проблем. Вже світять більше 3 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Lisovic сказал:

Коробочка якась дивна, я в таких коробках євроламп не бачив ніколи, в них завжди світлозелені коробки були, здається. Можливо підробка?

Фірма взагалі середньої паршивості, я колись купив 5 5Вт-них люмінісцентних лампи в люстру, дві згоріли за перший місяці, замінили без проблем. Вже світять більше 3 років.

Фотка з інтернету, якщо точніше то інтернет-магазину лед-ламп (фон на фотці з адресою), який робить власні огляди лед-ламп. І якщо є фотка Євроламп, значить має бути і огляд, якщо комусь цікаво. А в оригінальній статті взагалі фоток немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо стосовно написаного, то не так і страшно, там всі лампи які мають драйвер з дроселем і не мають вхідного фільтра будуть видавати схожий рівень завад. А вхідних фільтрів в ЛЕД лампах я ще не зустрічав, може в дорогих моделях вони і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

 А в оригінальній статті взагалі фоток немає.

Це в копіпасті нема. А в оригінальній статті, вірніше в повідомленні першоджерела, фотки є, але коробок. Але й там "ніачьом", ніякої конкретики. Спираються на якісь випробування, результати котрих знаходяться в якихось протоколах, а щоооо... про щооо ... нічого толком.

 

Цитувати

На підставі розробленого органом ринкового нагляду  сценарного плану ймовірності виникнення ризику встановлено, що продукція становить середній рівень загрози.

чяво?!?:huh: Якийсь орган якимось органом розробив щось (якийсь СЦЕНАРІЙ!! СЦЕНАРІЙ ПЛАНУ!!! во! :) сценарій плану ВИНИКНЕННЯ РИЗИКУ!) - і? - і "середній рівень  загрози" :)

 

А  з якого дива вони взагалі щось там перевіряли?! На зара  досі діє заборона первірок! Перевірка може здійснюватись лише за однієї підстави - прямої скарги споживача! Тобто?! робим висновок - тобто хтось нажалівся :) Брудна українська конкуренція.

 

Але то всьо лірика. По суті. Звичайно що теоретично якісь там завади драйвер видає в мережу, але я їх не поомітив :) Моя експертиза претензій не має :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхали стандартний цоколь (Е27) 10/75Ват і 5/50Ват (*шарик*) , малий цоколь (Е14) 5/50Ват (*шарик*) і (*свічка*) Ціна 31грн будь яка з цих видів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...