Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

В зв'язку з шаленим підвищенням цін на електроенергію, цікавить питання переходу на LED лампочки для дому.

Хто має досвід їх використання?

Які практичні, а не теоретичні плюси/мінуси?

На що звертати увагу при виборі лампочок?

Які точно не варто купувати і чому?

Де в Луцьку (або через інтернет з гарантією) можна недорого купити кілька десятків лампочок з різним цоколем, різної потужності, форми та розміру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь

Хоч у хаті класичні енергозберігалки скрізь, а ванна і коридор - точкові ЛЕД-світильники, але теж цікавлюся цим питанням. Знаходив інфу що хтось в Луцьку виготовляє такі лампи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаходив інфу що хтось в Луцьку виготовляє такі лампи

Ага, дуесь тут темка була, але щось там ціна не вражала...

Також цікаве дане питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаю на доступні filament led лампочки. бо звичайнi та саморобні led – повний хлам для дому, imho. краще вже взяти звичайно енергозберігаючі гарної якості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батя бавиться "саморобками" але мені їхнє світло не подобається, хоча і "нічого" з розетки не беруть

хотілося б глянути на світло промислових моделей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але щось там ціна не вражала

Вона на LED зараз скрізь не дуже.

Думаю про опт з китаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привозив людям на замовлення з Польщі! Китай китаєм! купувались в магазині гарантія 2 рокі! Перевірив 9 шт всі 9 працювали! Світло було тепле! Коштували по акції в р-н 7 злотих на малий цоколь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавився на базі електротоварів, що на Карпенка-Карого, цінами на ЛЕД... ну зовсім на радують ціни, ще при курсі 16 грн. дол. ціни на Максус були бл. 130 грн., Іскра чуть дешевше, ноунейм - 70-80 грн.

Energosberegayushchie_led_lampi_3w5w7w9w12w_logo_0561858.jpg

Энергосберегающие LED лампы 3W,5W,7W,9W,12W

Окупаемость лампы за 3-6 месяцев!!!

Цена: 103.00 грн.

можна купити на китайських сайтах, ціни від 25 грн. но кіт у мішку, хз, що за виробник. і гарантії ніякої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька тижнів тому заходив в ТамТам, то бачив дуже багато різних LED лампочок (Китай, наскільки я розумію) потужністю від 2.5Вт (25Вт в переводі на класичну лампочку, якщо вірити написам на упаковці) і більше, ціна досить помірна, якщо враховувати нинішній курс долара. Але я в них не розбираюсь абсолютно, не знаю які бувають типи і на що дивитись при виборі, тому і не особливо звертав увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мають бути технологічні зміни у LED лампах. На старі (такі як у нас продаються) ціна має впасти (у Китаї) - саме час буде закупитись. Відрізнятись будуть по типу світлодіодів - на нових лампах схожі на нитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив якось у магазині "від 1 грн" 5-ти ватну, ціна здається 39грн неавно була. Відверто кажучи, очікував більшого! Може це через те, що 5-ти ватна. хз.. Ціна спокусила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, наскільки я розумію, ось такі лампочки

Energosberegayushchie_led_lampi_3w5w7w9w12w_logo_0561858.jpg

варто вкручувати лише в світильники, в яких патрон розташований вертикально і лампочка світить зверху вниз, інакше буде велика незасвічена зона. А є лампочки, які можна вкручувати горизонтально або вертикально, але щоб світила вверх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іванов зараз забугром, але його наставник торгує на новій формулі в магазині 12 вольт. в нього є лише модулі сьогодні вони вартували 50 гривень типу таких їх можна монтувати практично в любу люстру154525607_4_644x461_svtlododniy-modul-potuzhnstyu-4-vt-biznes-i-uslugi.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є лампочки, які можна вкручувати горизонтально або вертикально, але щоб світила вверх?

Є такі, що будуть світити у всі боки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однне скажу6 не вір всьому що написано,

Нажаль поки в LED лампах більше маркетингових люменів ніж практичних.

Тут є тема:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.aliexpress.com/category/390402/led-bulbs-tubes.html?site=glo&shipCountry=UA&isrefine=y

знайомий купував, каже норм пашуть

тільки сила світла не відповідає заявленій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

типу таких їх можна монтувати практично в любу люстру

Але немає розсіювача,і це як на мене, не дуже. світло буде точковим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.aliexpres...y=UA&isrefine=y

знайомий купував, каже норм пашуть

тільки сила світла не відповідає заявленій

Бажано купувати з перевіркою - краще вдома. Спектр світла, яскравість - то ваш зір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

типу таких їх можна монтувати практично в любу люстру

Але немає розсіювача,і це як на мене, не дуже. світло буде точковим.

в мене тимчасово нема люстри в кухні, і для експеременту я вчипив один модуль холодного світла і один теплого і в кухні на 6 квадратів цілком достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже років два стоять такі Максуси, брав колись ще по 50 грн.

Перше-жодна з них не згоріла( звичайні міняв через пару місяців)

Друге- яскравіші

Третє-відразу світять на повну потужність

Четверте- економніші

Зраз у деяких оптовиків є такі лампи E14 3W 3000K 75 гривень

E27 5W 4100K 85 гривень

E27 7W 4100K 90 гривень

Девятиватні закінчились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час купив LED Maxus задоволений якістю повністю. На відміну від енергозберігаючих є такі плюси:

Вмикаються відразу ж без прогріву.

Менше споживання, хоча й не дуже велика відмінність.

Менші габарити.

Якщо хтось думає про екологію - менш шкідливі для оточуючого середовища при утилізації :)

Недоліки:

Висока вартість.

Без танців з бубном неможливо використовувати в схемах з вимикачем з підсвідкою - буде мерехтіти коли вимкнена.

Фізичний процес старіння та вигоряння світлодіода, дасться взнаки після 50000годин роботи як заявляє виробник.

Щодо кольору світіння: найбільш наближене до старої лампи розжарювання є температура 3000К. 4500К це щось на кшалт люмінесценки - денне світло. Вище 4500к то вже хірургія, на любителя.

Після перших же місяців використання побачив що кількість споживаної електроенергії суттєво знизилась, тому ніскільки не жалію про те що потратив досить велик гроші на заміну старих ламп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як давно досліджую дану тему то

основні недоліки, імхо

-мала потужність, якщо ж велика тоді і велика тепловіддача, що вимагає радіатора близько 15 см алюмінію на ват (це потужні діоди чи панелі, а не маленькі)

от маю в кімнаті 15 квадратів один патрон (світильник на 16 дрібних + допрацьований), і користуюсь люмінісцентною на 35, бо лед і на патрон такої потужності просто не бачив

-вузька направленність світла 120% в кращому випадку, нема розсіянного світла, як би не крутив

-поки реально корисними є плоскі лампи, можна в коридор ванну, ідеально для сходів в підїзді, для торшера чи для читання, також для точкового освітлення, в кого зроблене

-крім того часто намахують з люменами і ватами, тобто реальна економія від люмінісцентних не така вже і велика

-довговічність насправді не гарантована (якщо нема гарантії) по тій причині, що перегрів спричиняє падіння яскравості, а то і зовсім перегоранню

хороша стаття

https://test.org.ua/tests/electro/449

тут вам уся правда про енергоефективність,

световая отдача (КПД), лм/Вт, в начале и в конце службы )

люмінісцентні 75 / 61 72 / 63 66 / 66 55 / 55

лед 87 / 74 68 / 62 83 / 69 79 / 62

звичайно не враховано термін роботи, але у мене є клл які по 3 роки працюють, одна по 5-6 годин щодня (максус)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз приведу ці схемки:

post-5408-0-72224100-1426456908_thumb.jppost-5408-0-36872600-1426456916_thumb.jp

Для точкового чи напрямленого освітлення ідеально, а нажаль зробити з нього загальне освітлення не видумуючи спеціальних конструкції чи схем розміщення важко. Я вас розумію. Так хочеться прийти і просто вкрутити лампочку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...