Перейти до змісту

Корупція та корупціонери.


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, la20 сказано:

я не писав що хтось поганий лише згадав про "змі". колись давав посилання по справах Майдану в тему про Майдан

переправив:

12 хвилин тому, sergkots сказано:

А нагадати, що буде розгляд слабо? Краще написати натяк які ми погані, що не дивимось?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, sergkots сказано:

переправив:

 

ОК. якщо не забуду, про наступні засідання буду повідомляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, la20 сказано:

ОК. якщо не забуду, про наступні засідання буду повідомляти

Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, la20 сказал:

ну я ж не написав нам це бюджетникам, правильно? Може "нам" це коли збирають бюджетників з обов'язковим повідомленням "нас"

бг-г-г

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

ці агенти на...щобйого..бу хоч щось би довели до логічного кінця. а то голосно перданули, рознесли потім, тихенько закривають. ККД мінус нуль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, la20 сказал:

ККД мінус нуль

зато в Шокіна, було плюс стопіцот процентів ккд, як ти тут розпинався. Й нахєра такого борцуна з корупцією на Луценка міняли, ніпанятна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

зато в Шокіна, було плюс стопіцот процентів ккд, як ти тут розпинався. Й нахєра такого борцуна з корупцією на Луценка міняли, ніпанятна

ой а шо ми Шокіна згадали? а Давай згадаємо Ярему, що ж там вже "мєлочітся"?

П.С. Тюль повісив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, la20 сказал:

ой а шо ми Шокіна згадали? а Давай згадаємо Ярему, що ж там вже "мєлочітся"?

П.С. Тюль повісив?

його не було чи що ? я щось придумав ? чи ти за нього не тянув мазу ? не сци, *вспомнім всьо*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sergkots сказано:

 

гарний піар. Бутусов уже не одного "героя" розпіарив

 

Дуже цікаве інтерв’ю з Євген Шевченко. Романтично, яскраво, енергійно. Впізнаю Женю, з яким ми бували в точках сумнівної комфортності на Сході країни. Раджу прочитати матеріал, але не можу не зауважити, що в даному випадку негативні наслідки від його публікації можуть перевершити ймовірний позитивний ефект.

По-перше, Женю, навіщо було зізнаватися, що у справі Матюшка ти виступав агентом і заявником одночасно? Відповідно до практики ЄСПЛ, особа, яка повідомляє про злочин, має бути незаангажованою і неупередженою. Інакше такі дії можуть кваліфікуватися як провокація хабара. Те ж саме стосується і справи Альперіна. Завтра його гламурні адвокати, про яких ти згадуєш, роздрукують інтерв‘ю, де говориться, що заявник і агент - це одна особа, і справа зрештою розвалиться якщо не тут, так у Страсбурзі.

Далі. Звідки ти знаєш, коли і як НАБУ отримало санкцію на проведення негласних слідчих (розшукових) дій у справі Фурдичка, до якої ти не мав жодного відношення, оскільки не є ані заявником, ні співробітником НАБУ/САП? Відповідно до норми КПК, відомості про факт та методи проведення НСРД не підлягають розголошенню. Не питаю, хто надав тобі доступ до секретних матеріалів, це дуже просто з‘ясовується службовою перевіркою, і вже завтра, завдяки твоїй пишномовності, адвокат цієї істоти може написати заяву про порушення таємниці слідства. Як і адвокат одеського депутата Бабенка, у справі якого ти демонструєш незрозумілу з точки зору закону обізнаність.

Щодо співпраці з ФБР. Думаю, тут тобі розкажуть без мене, якщо ще не встигли. Чув, що і НАБУ не в захваті від подробиць, воно й зрозуміло, але нічого - переблимають.

Все решта - начебто нормально, захоплююче, динамічно, але варто пам'ятати, що кінцева мета боротьби з корупцією - це судові вироки з реальними термінами, а не просто затримання. Після викриття робота тільки починається, і я щиро співчуваю Назар Холодницький, відомству якого доведеться розгрібати наслідки такого необачного піару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, MANJAK11 сказано:

його не було чи що ? я щось придумав ? чи ти за нього не тянув мазу ? не сци, *вспомнім всьо*

Шокін що не зробив так це не вигнав каська, завдяки якому просрали 50 лямів баксів і не вигнав горбатюка. Два полудурка вели (один і далі веде) важливі справи і зробили нічого крім як не власного самопіару.

В тебе я ще бачу анурез, що ти все про наболівше не сци да не сци. Ти тойво бережись )

 

Щодо "агєнта"

DTxUkLNX4AEkBaG.jpg

 

яке набу такі агенти :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, la20 сказал:

В тебе я ще бачу анурез

на, безграмотне  https://uk.wikipedia.org/wiki/Енурез

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

на, безграмотне  https://uk.wikipedia.org/wiki/Енурез

НУ тобі краще знати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і епік фейл суперагента

 

Цитувати
20.01.18 23:34

 НАБУ проводит служебную проверку в отношении агента Евгения Шевченко после его интервью Цензор.НЕТ, - Холодницкий

В Национальном антикоррупционном бюро Украины начали служебную проверку в отношении своего внештатного сотрудника Евгения Шевченко после интервью, которое он дал Цензор.НЕТ.

Как заявил антикоррупционный прокурор Назар Холодницкий, такие действия сотрудников следственного органа являются недопустимыми, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ТСН.

Холодницкий считает, что такие публикации вредят работе всех правоохранительных органов.

"Мы глубоко обеспокоены очередной такой утечкой информации. Это еще раз подтверждает, что в НАБУ есть системные проблемы с тайной следствия. Если так будут действовать дальше, то Антикоррупционная прокуратура не будет иметь другого выхода, как забрать все дела из НАБУ, привлекать другие правоохранительные органы и доводить их до конца", - пригрозил руководитель САП.

После проверки следователи планируют открыть уголовное производство, однако сам Шевченко в своей откровенности ничего плохого не видит. "Были определенные причины, по которым я дал это интервью. Я сейчас не могу об этих причинах говорить, но со временем общество узнает", - пообещал он.

С интервью Евгения Шевченко, которое он дал Цензор.НЕТ, можно ознакомиться тут.

:D

 

СТАЛО ВІДОМО, ЯКУ МАСШТАБНУ ОПЕРАЦІЮ НАБУ БУЛО ЗІРВАНО.
Агент НАБУ Євген Шевченко (спікер Семена С.) готувався для проникнення у владні структури країни-агресора в якості двійника Прем'єра рашистів А.Мєдвєдева. Нажаль, операція була зірвана, так і не розпочавшись.
Шевченко відмовився пластику вух робити.

Світлина від Zaitsev Roman V.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бгггг

ой як невдобно вийшло :D

 

 

АПД. 26.01.18 18:30 Дякую поліції за відео, яке багато що пояснює, зокрема - і нашу вчорашню емоційну реакцію на події. Прикро, що відео не надали вчора на запит адвоката - це б зняло багато питань з нашого боку.

Ми вважаємо, що поліція діяла за інструкцією. Наразі ми не пов'язуємо цей інцидент із професійною діяльністю нашої колеги в ЦПК. Протоколи складені, інцидент вичерпаний, суд винесе своє рішення.

Просимо зрозуміти і реакцію команди, яка останній рік перебуває під серйозним тиском.
---

 

 

Після трьох годин у відділку поліції і складення всіх протоколів чоловіка нашої колеги відпустили. Що сталося:

Сьогодні близько 22.00 чоловік нашої колеги, керівника юр. відділу - Олени Щербан, вийшов з магазину за три хв. від свого будинку (у приватному секторі біля Білічанського лісу), сів за кермо і поїхав додому.

Разом із ним в машині було подружжя сусідів. Уже під час руху вони побачили мигалки поліцейських позаду машини. Очевидно, поліція чекала на автівку біля магазину.

Цією дорогою чоловік нашої колеги їздить додому декілька разів на день, тому навіть припустили не міг, що поліція могла рухатися саме за ним.

Полійцейські довели машину чоловіка нашої Олени прямо до двору і там одразу ж почали його заламувати на її очах та в присутності сусідів. Поліцейські повідомили, що машина перебувала в орієнтуванні. Попри питання нашої колеги і намагання зсувати ситуацію на місці, її чоловіка затримали і відвезли у невідомому напрямку без жодних пояснень. Все це зафіксовано на відео, яке ми одразу ж оприлюднили через те, що ситуація була схожа на фактичне викрадення людини вночі з власного двору. Наша колега викликала поліцію, яка так і не приїхала.

Увесь час разом із чоловіком нашої колеги в машині були сусіди, вони ж були і під час затримання біля двору будинку, і можуть все підтвердити.

За 10 хвилин після того, як поліція відвезла чоловіка нашої колеги у невідомому напрямку, Олена додзвонилася до нього, дізналася адресу відділку і приїхала туди.

У відділку зясувалося наступне:

- чоловіка нашої колеги тимчасово затримали і склали два протоколи про адміністративні правопорушення: водіння в нетверезому стані і відмова зупинитися на вимогу поліції.

- чоловік без присутності адвоката відмовився складати тест, а після приїзду адвоката - буквально за півгодини - поліція відмовила у проведенні експертизи у присутності адвоката, що теж зафіксовано на відео.

- обидва протоколи були складені із порушеннями та без присутності понятих.

- на вимогу адвоката затриманого поліцейські відмовилися показувати і давати відео зі своїх камер.

Чоловіка Олени після цього відпустили.

У нас є ціла низка питань без відповідей у зв'язку із цими подіями:
в якому орієнтуванні була машина чоловіка нашої колеги, з якої причини? Зі слів поліції, машина “перебувала на орієнтування ТРИ ДНІ”.

Чому на затримання приїхало одразу два наряди поліції, а за викликом нашої колеги - жодного?

Чому протокол про затримання не був складений на місці, а людину без жодних пояснень “спакували” і відвезли в невідомому напрямку?

Чому в протоколі про затримання поліцейські умисно залишили пусті поля про понятих і виправили це тільки після того, як наша колега почала знімати це на відео?

Чому поліцейські відмовилися від експертизи у присутності адвоката?

Будемо розбиратися в суді.

Дякую всім, хто турбувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора відкривати тему  ,,Корупціонери серед  антикорупціонерів,,

Цікаво, яка зарплата  , точніше ,,зряплата,, у цієї пані Олени?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, то виявляється в нас таких уже троє

Цитувати
case_l, d.u.a.l і sergkots reacted to this
  •  

 

мені от цікаво, що вам так не сподобалось у історії із чоловіком керівника юридичного відділу ЦПК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

 

 

08.02.18 15:52

САП поки не забиратиме справи у НАБУ через інтерв'ю Цензор.НЕТ позаштатного агента Бюро Шевченка, - Холодницький. ВIДЕО

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький поки не має наміру забирати в Національного антикорупційного бюро України кримінальні провадження після публікації інтерв'ю позаштатного агента НАБУ, хоча не виключає такого варіанта.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це Холодницький заявив на прес-конференції в Києві в четвер, коментуючи публікацію в пресі інтерв'ю позаштатного агента НАБУ.

 

 

 

"Необхідно в черговий раз розставити всі крапки над "i". Немає ніякого "агента НАБУ". Це інтерв'ю, яке було, - було ганебним. Воно не додає жодного плюса правоохоронним органам. Тому що та інформація, яка там була озвучена... Я досі чекаю і сподіваюся, що Артем Сергійович скоро надасть мені результати службової перевірки за цими всіма фактами", - зазначив він.

При цьому глава САП додав: "Але забрати справи? Прокурор має право визначити підслідність і залучати інші підрозділи... Якщо справді буде ситуація із витоком інформації, якої вже відверто було занадто багато, то я не виключаю такого розвитку подій. Але ще раз наголошую: наразі це не розглядається (ймовірність забрати кримінальні провадження в НАБУ і передати для розслідування іншим органам. - Ред.)".

Нагадаємо, йдеться про позаштатного агента НАБУ Євгена Шевченка, який дав інтерв'ю"Цензор.НЕТ". Зокрема, Шевченко розповів про роботу агентури НАБУ з найближчим оточенням президента України Петра Порошенка. У НАБУ почали службову перевірку щодо свого позаштатного співробітника, а Холодницький назвав такі дії співробітників НАБУ неприпустимими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...